Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

6

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

7

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

8

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

9

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

10

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

11

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

12

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

13

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

14

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

Basın Yayın Derneği’nden Başkan Çoban’a teşekkür | Gazete3.com.tr
Image

Basın Yayın Derneği’nden Başkan Çoban’a teşekkür


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından Karayolları Parkı'nda düzenlenen kahvaltı programına katılan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a dernek kuruluşunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür şilti takdim edildi.
  SİYASET    27.11.2018 11:00:12


Afyonkarahisar'da yıllardır 'Gazeteciler Derneği' ve 'Gazeteciler Cemiyeti' adı altında basın çalışanlarını temsil eden iki dernek, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği adıyla yeni bir dernek çatısı altında birleşmişti. Bu yeni oluşumu başından beri destekleyen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, derneğin devamlılığını ve işleyişini çok daha rahat sağlanabilmesi için Karaman İş Merkezi'nde dernek binası olarak kullanılmak üzere bir yer tahsis etmişti.

DESTEK VERENLERE ŞİLT TAKDİM EDİLDİ

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği de verdiği bu desteklerden dolayı Karayolları Parkı'nda düzenlenen kahvaltıda, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a içerisinde bulunduğumuz Kutlu Doğum Haftası nedeniyle hat işlemeli bir teşekkür şilti takdim etti. Programda ayrıca, Vali Mustafa Tutulmaz ile Derneğin Onursal ve Kurucu Başkanı-Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy'a yine aynı şekilde birliktelik çalışmalarında ve derneğin kuruluşunda verdikleri desteklerden dolayı teşekkür şilti takdim edildi.

"BU GÜZEL BİRLİKTELİK ÖRNEK OLSUN"

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği'ne davetinden dolayı teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban ise kahvaltıda yaptığı konuşmada, "Afyon'da yıllardan beri var olan ikili yapı; sizlerin özverisi ve her iki dernek başkanının kadirşinaslığı ile Hacı Hakkı Özsoy ağabeyimizin önderliğinde güzel bir birliktelikle sonuçlandı. Bu konuda Sayın Vali’mizin öncü rol oynaması da önemliydi. Bu işin başarılmasında çok değerli katkıları oldu. O yüzden Sayın Vali’mize şükranlarımızı sunuyorum. İnşallah bu birlikteliğin diğer kurumlara ya da derneklere de örnek olması temennisiyle tekrar hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

BASIN ETİK KURULU İÇİN İLK ADIM ATILDI

Tüm basın çalışanlarının katıldığı kahvaltıda, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a yeni dönemin hakkında hayırlı olmasını diledi. Kahvaltının ardından derneğin çalışmalarına ilişkin yapılan değerlendirme toplantısında; Valilik öncülüğünde, valilik, belediyeler, üniversite, öğretim görevlileri, hukuk adamları ve gazetecilerden oluşacak bir basın etik kurulu oluşturulması ve bu kurulun, basın faaliyetlerinin basın etiğine uygunluğu ile ilgili çalışmalar yapması fikri üzerine istişare yapıldı.

  SİYASET    27.11.2018 11:00:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER