Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

Basın Yayın Derneği’nden Başkan Çoban’a teşekkür | Gazete3.com.tr
Image

Basın Yayın Derneği’nden Başkan Çoban’a teşekkür


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından Karayolları Parkı'nda düzenlenen kahvaltı programına katılan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a dernek kuruluşunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür şilti takdim edildi.
  SİYASET    27.11.2018 11:00:12


Afyonkarahisar'da yıllardır 'Gazeteciler Derneği' ve 'Gazeteciler Cemiyeti' adı altında basın çalışanlarını temsil eden iki dernek, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği adıyla yeni bir dernek çatısı altında birleşmişti. Bu yeni oluşumu başından beri destekleyen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, derneğin devamlılığını ve işleyişini çok daha rahat sağlanabilmesi için Karaman İş Merkezi'nde dernek binası olarak kullanılmak üzere bir yer tahsis etmişti.

DESTEK VERENLERE ŞİLT TAKDİM EDİLDİ

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği de verdiği bu desteklerden dolayı Karayolları Parkı'nda düzenlenen kahvaltıda, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a içerisinde bulunduğumuz Kutlu Doğum Haftası nedeniyle hat işlemeli bir teşekkür şilti takdim etti. Programda ayrıca, Vali Mustafa Tutulmaz ile Derneğin Onursal ve Kurucu Başkanı-Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy'a yine aynı şekilde birliktelik çalışmalarında ve derneğin kuruluşunda verdikleri desteklerden dolayı teşekkür şilti takdim edildi.

"BU GÜZEL BİRLİKTELİK ÖRNEK OLSUN"

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği'ne davetinden dolayı teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban ise kahvaltıda yaptığı konuşmada, "Afyon'da yıllardan beri var olan ikili yapı; sizlerin özverisi ve her iki dernek başkanının kadirşinaslığı ile Hacı Hakkı Özsoy ağabeyimizin önderliğinde güzel bir birliktelikle sonuçlandı. Bu konuda Sayın Vali’mizin öncü rol oynaması da önemliydi. Bu işin başarılmasında çok değerli katkıları oldu. O yüzden Sayın Vali’mize şükranlarımızı sunuyorum. İnşallah bu birlikteliğin diğer kurumlara ya da derneklere de örnek olması temennisiyle tekrar hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

BASIN ETİK KURULU İÇİN İLK ADIM ATILDI

Tüm basın çalışanlarının katıldığı kahvaltıda, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a yeni dönemin hakkında hayırlı olmasını diledi. Kahvaltının ardından derneğin çalışmalarına ilişkin yapılan değerlendirme toplantısında; Valilik öncülüğünde, valilik, belediyeler, üniversite, öğretim görevlileri, hukuk adamları ve gazetecilerden oluşacak bir basın etik kurulu oluşturulması ve bu kurulun, basın faaliyetlerinin basın etiğine uygunluğu ile ilgili çalışmalar yapması fikri üzerine istişare yapıldı.

  SİYASET    27.11.2018 11:00:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER