Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

Basın Yayın Derneği’nden Başkan Çoban’a teşekkür | Gazete3.com.tr
Image

Basın Yayın Derneği’nden Başkan Çoban’a teşekkür


Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından Karayolları Parkı'nda düzenlenen kahvaltı programına katılan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a dernek kuruluşunda verdiği desteklerden dolayı teşekkür şilti takdim edildi.
  SİYASET    27.11.2018 11:00:12


Afyonkarahisar'da yıllardır 'Gazeteciler Derneği' ve 'Gazeteciler Cemiyeti' adı altında basın çalışanlarını temsil eden iki dernek, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği adıyla yeni bir dernek çatısı altında birleşmişti. Bu yeni oluşumu başından beri destekleyen Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, derneğin devamlılığını ve işleyişini çok daha rahat sağlanabilmesi için Karaman İş Merkezi'nde dernek binası olarak kullanılmak üzere bir yer tahsis etmişti.

DESTEK VERENLERE ŞİLT TAKDİM EDİLDİ

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği de verdiği bu desteklerden dolayı Karayolları Parkı'nda düzenlenen kahvaltıda, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a içerisinde bulunduğumuz Kutlu Doğum Haftası nedeniyle hat işlemeli bir teşekkür şilti takdim etti. Programda ayrıca, Vali Mustafa Tutulmaz ile Derneğin Onursal ve Kurucu Başkanı-Türkeli Gazetesi Sahibi Hacı Hakkı Özsoy'a yine aynı şekilde birliktelik çalışmalarında ve derneğin kuruluşunda verdikleri desteklerden dolayı teşekkür şilti takdim edildi.

"BU GÜZEL BİRLİKTELİK ÖRNEK OLSUN"

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği'ne davetinden dolayı teşekkür eden Başkan Burhanettin Çoban ise kahvaltıda yaptığı konuşmada, "Afyon'da yıllardan beri var olan ikili yapı; sizlerin özverisi ve her iki dernek başkanının kadirşinaslığı ile Hacı Hakkı Özsoy ağabeyimizin önderliğinde güzel bir birliktelikle sonuçlandı. Bu konuda Sayın Vali’mizin öncü rol oynaması da önemliydi. Bu işin başarılmasında çok değerli katkıları oldu. O yüzden Sayın Vali’mize şükranlarımızı sunuyorum. İnşallah bu birlikteliğin diğer kurumlara ya da derneklere de örnek olması temennisiyle tekrar hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

BASIN ETİK KURULU İÇİN İLK ADIM ATILDI

Tüm basın çalışanlarının katıldığı kahvaltıda, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, yaklaşan yerel seçimlere ilişkin Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a yeni dönemin hakkında hayırlı olmasını diledi. Kahvaltının ardından derneğin çalışmalarına ilişkin yapılan değerlendirme toplantısında; Valilik öncülüğünde, valilik, belediyeler, üniversite, öğretim görevlileri, hukuk adamları ve gazetecilerden oluşacak bir basın etik kurulu oluşturulması ve bu kurulun, basın faaliyetlerinin basın etiğine uygunluğu ile ilgili çalışmalar yapması fikri üzerine istişare yapıldı.

  SİYASET    27.11.2018 11:00:12

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER