Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Adli tebligat eğitimi
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından dağıtıcı personellere adli tebligat eğitimi verildi...

2

Image

Limit Anadolu Lisesi Yarı Finallere yükseldi
Özel Afyon Limit Anadolu Lisesi, Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksi’nde düzenlenen Genç Kızlar Basketbol Grup karşılaşmalarında sergilediği perfor..

3

Image

TÜFAD Yönetim Kurulundan Emniyet Müdürü’ne ziyaret
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Keser ile yönetim kurulu üyeleri, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü görevine..

4

Image

‘AKP vatandaşlara sırtını dönüyor’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Burcu Köksal, AK Parti’nin vatandaşla..

5

Image

‘Bizim derdimiz Afyonkarahisar’
AK Parti Bolvadin İlçe Kongresi’nde konuşan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Bizim derdimiz Afyonkarahisar’dır, Türkiye’nin yarınlar..

6

Image

‘Birlik ve beraberliğimiz pekişiyor’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından her ay düzenlenen ilçe ve belediye başkanları istişare toplantısının 3.sü Döğer beldesinde g..

7

Image

‘Gurur duyuyorum’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ilk defa DEMMAK Demireller Makine tarafından üretilen %80’i y..

8

Image

TOBB’NDAN TAM DESTEK
Büyüyen ve Gelişen Afyonkarahisar Ödül Töreni’nde konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Afyonkarahisar’da kurulac..

9

Image

Emirdağ TSO’ya ziyaret
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti ..

10

Image

Eroğlu’ndan jet çözüm
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte şehrimizin ekonomik değerlerinden olan OGAŞ Şekerleme Yönetim Kur..

11

Image

Kampanya uzatıldı
Afyonkarahisar PTT Başmüdür Mehmet Örsdemir, PTT Kargo’nun yöresel ürün gönderim kargo indirimi kampanyasını 1 ay daha uzattıklarını söyledi..

12

Image

‘Herkes Çetinkaya’yı örnek almalı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen Ali Çetinkaya’yı Anma töreninde konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, herkesin Ali Çetinkaya’yı örnek alm..

13

Image

‘Rehberlik mesleği önemli”
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen etkinlikte 21 Şubat Dünya Rehberler Günü kutlandı. Programda konuşan AKÜ Rekt..

14

Image

Başkanlar istişare etti
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ı makamında ağırladı ..

15

Image

Proje uygulanmaya başladı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca başlatılan "2019'da Ülkem İçin Bir Fikrim Var" projesi kapsamında sunulan fikirler, ilgili bakanlıklar ve kuru..

16

Image

‘Başkanlar büyük işler başardı’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, il yöneticilerini ve MHP’li belediye başkanlarını Ankara’da m..

17

Image

Başkan Çöl destek sözü aldı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçe ile ilgili talepleri, milletvekillerine ileterek, destek sözü aldı

..

Başkanların Akören buluşması | Gazete3.com.tr
Image

Başkanların Akören buluşmasıSinanpaşa ilçe ve belde belediye başkanları Akören Belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Belediye Başkanları arasında iktidar, muhalefet ayrımı olmadığına dikkat çekti.
  SİYASET    24.08.2019 11:01:45İlki Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman tarafından başlatılan Belediye Başkanları toplantısının ikincisi Akören Belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıda Belediye Başkanları arasındaki birlik ve beraberliğin sağlanması, ilçe ile beldelere yapılacak olan çalışmaların istişaresi yapıldı. Toplantı öncesi konuşan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, “Geçtiğimiz ay ilkini yaptığımız Sinanpaşa İlçesi Belediye Başkanları toplantısının ikincisini Akören Belediye Başkanımız Hacı Candan’ın ev sahipliğinde yapıyoruz. Ben ev sahipliğinden dolayı Belediye Başkanımız Hacı Candan’a teşekkür ediyorum” dedi.
“BAŞKANLAR ARASINDA AYRILIK YOKTUR”
Sinanpaşa’da bulunan Belediye Başkanları arasında iktidar, muhalefet ayrımı olmadığına dikkat çeken Başkan Karaman, “Örneğin Sinanpaşa İlçesinde AK Partili, Milliyetçi Hareket Partili ve Büyük Birlik Partili Belediye Başkanlarımız ile çalışmalarımızı ve görüşmelerimizi yapıyoruz ve bu sayede Sinanpaşa İlçesini nasıl kalkındıra biliriz bunun çalışmalarını da yapmış oluyoruz” diye konuştu. Akören Belediye Başkanı Hacı Candan ise, belediye başkanları toplantısına ev sahipliği yapmanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade etti. Bu tür toplantılar sayesinde Belediye Başkanları arasındaki birlik ve beraberliğinde sağlandığını belirten Başkan Candan, “İnşallah bu tür toplantıları yaparak ilçemize, beldelerimize hatta köylerimize yapılacak olan yatırımları birlikte istişare yapacağız” diye konuştu.
BAŞKANLAR TAM KADRO KATILDI
Akören belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Başkanlar Toplantısına Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Kırka Belediye Başkanı Bekir Uygan, Kılıçaslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyup Yakan, Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış, Serban Belediye Başkanı Vedat Köse, Tınaztepe Belediye Başkanı Adem Yetişkin, İl Genel Meclis Üyesi İsmail Aktürk, AK Parti Sinanpaşa İlçe Başkanı Süleyman Aydın ve MHP Sinanpaşa İlçe Başkanı Yılmaz Aksoy katıldı. >>>İsmail SAGUN

  SİYASET    24.08.2019 11:01:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.02.2020
22.02.2020
22.02.2020
OZEL HABERLER