Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sandıklı’yı konuştular
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı ile ilgili konuları görüşmek için İzmir Sandıklılılar Kültür ve Dayanışma Derneği yönetimini kabul ett..

2

Image

Alev Türe güven tazeledi
Afyonkarahisar Tabip Odası’nın olağan seçimli genel kurul toplantısı hafta sonu Oda’da yapıldı. Oda’nın mevcut Başkanı Dr. Alev Türe tekrar göreve seç..

3

Image

Kabirlerin tahsisleri yapıldı
Afyonkarahisar Belediyesi, Bayraktepe Mezarlığında oluşturduğu kabirler kura ile hak sahiplerine tahsis edilmeye başladı. ..

4

Image

Başkan Zeybek’e ziyaretler
AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük ve İnci Pastanesi sahibi Osman Çavdar, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti..

5

Image

İGM toplantıları başladı
İl Genel Meclisi’nin temmuz ayı ilk oturumunda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı ..

6

Image

‘AFYON LİG ATLADI’
Vali Gökmen Çiçek İl Genel Meclisi temmuz ayı oturumuna katıldı. Toplantıda Meclis üyelerine hitaben konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’ın lig ..

7

Image

Akıllı parklar kuruluyor
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatıyla Emirdağ ilçesinde akıllı parklar kuruluyor
..

8

Image

Yardım birimine teşekkür belgesi
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgınıyla mücadelede görev alan Yardım Hizmetleri Birimi personelini unutmaya..

9

Image

‘İktidar Baroların sesini kısmak istiyor’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, “Çok Baro Teklifine” karşı TBMM Adalet Komisyonu’nda yaptığı konuşmada AKP’nin k..

10

Image

‘Karalama kampanyasının hedefi olduk’
MÜSİAD’tan yapılan ortak açıklamada, havai fişek fabrikasında yaşanan patlaması sonrası yaşanan olaylarla ilgili karalama kampanyasının hedefi oldukla..

11

Image

‘İGM LOKOMOTİF OLACAK’
İl Genel Meclisi temmuz ayı ilk oturumuna katılan Vali Çiçek, Afyon’un büyümesinde İGM’nin lokomotif olacağını söyledi ..

12

Image

‘Kıdem tazminatı işçilerin hakkıdır’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Arslan, kıdem tazminatının her işçinin hakkı olduğunu belirterek, “Bu salgın döneminde ülkemizin yaşadığı ekonomik ..

13

Image

‘Hedefsiz tatil kriz doğurur’
Pedagog Şenbabaoğlu tatil döneminde çocuk eğitimi konusunda bilgiler vererek, “Hedefsiz tatil kriz doğurur” dedi ..

14

Image

Sebze hali yenilendi
Çay ilçesi Kocayol mevkiinde bulunan sebze ve meyve halinde başlatılan çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı..

15

Image

AK Parti grubu toplandı
Şuhut Belediyesi AK Parti Grubu toplantısı AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşti...

16

Image

‘Hep beraber Afyon için çalışacağız’
Vali Gökmen Çiçek, tüm kurumlarla ve kuruluşlarla işbirliği içinde Afyonkarahisar’ı daha fazla geliştirmek için çalışacaklarını söyledi ..

17

Image

Vali Çiçek’e ziyaretler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Afyonkarahisar’a vali olarak atanan ve görevine başlayan Vali Gökmen Çiçek’e, Afyonkarahisar protokolü h..

Bir tebrik de UNESCO Türkiye’den | Gazete3.com.tr
Image

Bir tebrik de UNESCO Türkiye’denUNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz, UNESCO tarafından Gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı’na dahil edilen Afyonkarahisar’ı tebrik etmek amacıyla Başkan Zeybek’e tebrik mesajı gönderdi.
  SİYASET    12.11.2019 11:03:30


UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e gönderdiği mesajda, işbirliği ve başarıyla yürütülen süreç sonunda 2019 UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı'na dahil olmayı başaran Başkan Mehmet Zeybek ve tüm Afyonkarahisarlıları tebrik etti.
“BÜYÜK GURUR DUYUYORUZ”
Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. M. Öcal Oğuz, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Malumlar olduğu üzere UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı, sürdürülebilir kentsel kalkınma için stratejik unsur yaratıcılığının belirlendiği şehirlerarasında, uluslararası işbirliğini geliştirmek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Edebiyat, film, müzik, zanaat ve halk sanatları, tasarım, gastronomi ve medya sanatları olarak belirlenen yedi tema etrafında bir araya gelen şehirler, bilgi ve deneyimlerini paylaşarak ilgili alanlarındaki kültür ve geleneklerinin devamlarını sağlamaktadır. UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı başvuru sürecini, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu ile yakın işbirliği içinde yürüten Başkanlığımızın hazırlamış olduğu başvuru dosyası, değerlendirme süreçlerinden başarıyla geçmiş ve 31 Ekim 2019 tarihi itibariyle Afyonkarahisar, UNESCO Gastronomi Şehri olarak Yaratıcı Şehirler Ağı’na kabul edilmiştir.”
AFYONKARAHİSAR 6 ŞEHİRDEN BİRİ
Afyonkarahisar’ın, Türkiye’de bu ağa dahil edilen 6 şehirden biri olduğunu söyleyen Oğuz, “Böylelikle Afyonkarahisar, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Kütahya ve Kırşehir ile birlikte ülkemizin UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na dahil edilen 6 şehirden biri olmuş. Milli Komisyonumuzca kurula, işbirliği ve başarıyla yürütülen süreçler sonunda elde edilen bu sonuç dolayısıyla zatıâlinizi ve şahsınızda tüm Afyonkarahisar’ı kutlar, en derin saygılar sunarım” dedi.>>>Gazete3


  SİYASET    12.11.2019 11:03:30

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
07.07.2020
07.07.2020
07.07.2020
OZEL HABERLER