Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Başkan Çöl, işyeri açtı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçede hizmet verecek olan bir işyerinin açılış törenine katıldı. ..

2

Image

Güreşin kalbi Afyon’da attı
Küçük Yıldızlar Grekoromen Güreş Grup müsabakası ile İşitme Engelli Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası tamamlandı...

3

Image

Şehitler Takvimi yayınlandı
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan 2020 Yılı Şehitler Takvimi yayınlandı...

4

Image

Mücadeleler boşa gidiyor
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Oy kaygısıyla çıkarılan imar afları, sağlam yapı mücadelelerinin boşa gitmesine sebep oluyor” dedi...

5

Image

Var gücümüzle çalışacağız
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’nin her alanda öncü güç olması için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. ..

6

Image

YARDIMLAR YOLA ÇIKTI
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile ilçelerdeki Oda ve Borsalar, Elazığ ve Malatya’daki depremzedeler için yardım topladı. Yardımların bulunduğ..

7

Image

Habis ruhlu insan müsveddeleri
Özkaya Elazığ depremi sonrası doğal afet üzerinden rant sağlamak isteyenlere ateş püskürerek, ‘Habis ruhlu çukur insan müsveddeleri’ benzetmesini yapt..

8

Image

Sizlerin de katkılarını bekliyoruz
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Belçika’da bulunan Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya, Afyonkarahisar’ın gastronomi yolculuğuna yurt dışında da katkı be..

9

Image

Üretim sürecini tüketiciye gösterin
GS1 Türkiye’den yapılan açıklamada, bu uygulamanın firmalar için şeffaflığı artıracağına dikkat çekilerek, tüm üretimler için değerlendirilmesi gerekt..

10

Image

İddialar gerçek dışı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, basın kartına yönelik tüm işlemlerin yasalar çerçevesinde yürütüldüğünü söyleyerek, bası..

11

Image

KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Serteser, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde depremzedelere yönelik olarak başlatılan kampanyaya, Afyonkarahisar..

12

Image

Şehir Postası okuyucuyla buluştu
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Şehir Postası okuyucuyla buluştu. ..

13

Image

Tedbirler deprem olmadan alınmalı
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Elazığ depremi sonrası Türkiye’nin her yerinden giden yardımların güzel olduğunu fakat deprem olmadan..

14

Image

AKYILDIZ BAŞKAN
Afyonkarahisar merkez ilçe örgütünde, Ömer Akyıldız başkanlığa seçildi...

15

Image

‘Çok iyi bir noktadayız’
İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Saffet Acar, İYİ Parti’nin iyi bir durumda olduğunu ve her geçen gün ivme kazandığını belirtti..

16

Image

‘Yatırımların takipçisiyiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Dinar ilçesine yapılan ve yapılacak olan yatırım ile hizmetlerin takipçisi olduklarını söyl..

17

Image

‘Hep beraber hareket edeceğiz’
Yeniden Refah Partisi Çay İlçe Teşkilatını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, Çay ilçesi için hayata geçirilecek projelerde hep berabe..

Bir TIR un yola çıktı | Gazete3.com.tr
Image

Bir TIR un yola çıktı


Türk Kızılay’ı tarafından başlatılan İdlib’teki kara bulutları iyiliğin gücü ile dağıt kampanyasına kapsamında Afyonkarahisar’lı iş adamları bir TIR dolusu unu İdlib’e gönderdi.
  SİYASET    14.01.2020 09:52:39

İdlib’teki insanlara yardımda bulunmak için harekete geçen Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’nın başlattığı yardım kampanyasına hayırsever iş adamları sahip çıktı. İş adamlarının bağışları ile alınan bir TIR dolusu 27 ton un İdlib’teki insanlara ulaştırılmak için Afyonkarahisar’dan uğurlandı. Törende konuşan Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Okyar, “Acilen bu insanlara Suriye içerisinde Kızılay’ın oluşturacağı kamplarda desteklerimizi sağlamak zorundayız” dedi.
ZEYBEK İŞ ADAMLARINA TEŞEKKÜR ETTİ
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise konuşmasında destek olan hayırseverlere teşekkür etti. Zeybek, “Suriye’de gerçekten büyük bir katliam yaşanıyor, insanlık dramı var. Afet ve savaş bölgelerine koşan Türk Kızılay’ı burada da üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Özellikle Afyonkarahisar’daki hayırsever vatandaşlarımızın duyarsız kalmamalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.
“SURİYE’DE YILLARDIR ZULÜM VAR”
Afyonkarahisar İl Genel Meclis (İGM) Başkanı Burhanettin Çoban da konuşmasında Suriye’de yıllardır devam eden bir zulüm olduğunu belirterek, “Biz buradaki hadiseye elimizden gelen katkıyı vermiş olsak ta dünyadan ilgi ve alaka yok. Ne varsa Türkiye’de var ne varsa Müslüman Türkler de var. Ben bu vesile ile başta Cumhurbaşkanımıza ve destek veren vatandaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    14.01.2020 09:52:39

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.01.2020
29.01.2020
29.01.2020
OZEL HABERLER