Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

Bu yıl ilk kez 60 öğrenci alınacak | Gazete3.com.tr
Image

Bu yıl ilk kez 60 öğrenci alınacakAfyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi özel yetenek sınavı ön kayıt süreci başladı. AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesine 2020 yılı kontenjanları dâhilinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü ile Resim Bölümüne 30’ar olmak üzere toplamda 60 öğrenci alınacak.

  SİYASET    11.08.2020 15:08:19


Bu yıl ilk kez öğrenci alacak olan Geleneksel Türk Sanatları Bölümü ile Resim Bölümüne öğrenci almak üzere 2 Eylül 2020 tarihinde yapılacak “Özel Yetenek Sınavları”nın başvuruları (Ön Kayıt), çevrimiçi (online) olarak yapılacak.

FORMLAR ADAYLAR TARAFINDAN DOLDURULACAK

Özel yetenek sınavlarına katılabilmek için adayların, 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girmiş olmaları ve 2020 Temel Yeterlik Testinden (TYT) en az 150 ve üzeri puan almaları ve 04-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında internet üzerinden (http://onbasvuru.aku.edu.tr) “Aday Ön Kayıt Formu”nu doldurmaları gerekmektedir. Ön kayıt işlemleri; sistem üzerindeki formun aday tarafından doldurulmasıyla başlayıp, istenen belgelerin açıklanan tarihlerde Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığına aday tarafından şahsen teslim edilmesi ve başvurunun onaylatılmasıyla tamamlanacaktır.

ÖN KAYITLARI ONAYLATMAK ZORUNDALAR
Adaylar, “Aday Ön Kayıt Formu” çıktısı ve istenen diğer belgeler ile birlikte 04 Ağustos-02 Eylül 2020 tarihleri arasında, 02 Eylül Çarşamba günü saat 10.00’a kadar Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığına şahsen başvurarak ön kayıtlarını onaylatmak zorundadırlar. Başvurusu onaylanan adaylara sistem üzerinden üretilen fotoğraflı “Özel Yetenek Sınavı Giriş ve Kimlik Belgesi” verilecektir. Sınav Giriş Belgesi olmayan adaylar, mazeretleri ne olursa olsun sınava alınmayacaktır. Sınavla ilgili ayrıntılı bilgiler, Özel Yetenek Sınav Kılavuzu ve Özel Yetenek Sınavı Uygulama Esasları, AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi web sayfasında (gsf.aku.edu.tr) ilan edilmiştir. >>Gazete3

  SİYASET    11.08.2020 15:08:19

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER