Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret


Cansuyu Derneği İl Temsilciliği AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır” dedi.
  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

İl Temsilcisi Mehmet Demir ve İstişare Heyeti, bu kapsamda, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'i makamında ziyaret etti. Hoş muhabbet içerisinde süren ziyarette, İl Başkanı Sezen'e dernek çalışmaları kapsamında malumatlar arz edildi. Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir yaptığı açıklamada, "İl Başkanlığı görevinde Hüseyin Sezen kardeşimizin oluşu bizleri sevindirmiştir. İştiyaklı ve azimli bir yapıya sahip olan Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır. İlimizde gerçekleşecek olgun aktiviteler, ister istemez emsal teşkil edecek ve tabii ki diğer vilayetlere de yansıyacaktır. Bu da, vatanımız ve milletimizin istikbali için sağlam bir basamak demektir. Hüseyin Sezen kardeşimiz ve ekibine görev süresince başarılar diliyoruz" dedi.

CANSUYU, CAN DAMARIDIR

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen açıklamasında; "Cansuyu, Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma bazında yaptığı çalışmalarla, Ülkemizin, Dünya piyasasında can damarlarından biri konumundadır. Cansuyu Heyetinin ziyareti bizleri memnun etmiştir. İlimizin menfaati doğrultusunda gerçekleştirilecek toplumsal - sosyal - kültürel çalışmalarda STK'larımıza her daim destekçi olmak bizimde vazifemiz olacaktır" diyerek, memnuniyetini dile getirdi.>>>Gazete3

  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER