Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

4

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret


Cansuyu Derneği İl Temsilciliği AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır” dedi.
  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

İl Temsilcisi Mehmet Demir ve İstişare Heyeti, bu kapsamda, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'i makamında ziyaret etti. Hoş muhabbet içerisinde süren ziyarette, İl Başkanı Sezen'e dernek çalışmaları kapsamında malumatlar arz edildi. Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir yaptığı açıklamada, "İl Başkanlığı görevinde Hüseyin Sezen kardeşimizin oluşu bizleri sevindirmiştir. İştiyaklı ve azimli bir yapıya sahip olan Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır. İlimizde gerçekleşecek olgun aktiviteler, ister istemez emsal teşkil edecek ve tabii ki diğer vilayetlere de yansıyacaktır. Bu da, vatanımız ve milletimizin istikbali için sağlam bir basamak demektir. Hüseyin Sezen kardeşimiz ve ekibine görev süresince başarılar diliyoruz" dedi.

CANSUYU, CAN DAMARIDIR

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen açıklamasında; "Cansuyu, Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma bazında yaptığı çalışmalarla, Ülkemizin, Dünya piyasasında can damarlarından biri konumundadır. Cansuyu Heyetinin ziyareti bizleri memnun etmiştir. İlimizin menfaati doğrultusunda gerçekleştirilecek toplumsal - sosyal - kültürel çalışmalarda STK'larımıza her daim destekçi olmak bizimde vazifemiz olacaktır" diyerek, memnuniyetini dile getirdi.>>>Gazete3

  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER