Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kolaylı ailesinin acı günü

Afyonkarahisar’ın tanınmış iş adamı Ahmet Kolaylı’nın annesi Mükerreme Kolaylı vefat etti. Merhume Kolaylı, dün İmaret Camii’nde kılınan cenaze n..

2

Image

‘Haktan yana ölmek en şerefli lütuftur’

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatı dolayısıyla yapılan açıklamada, “..

3

Image

Zeybek konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Afyonkarahisar Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nu..

4

Image

Bakan Selçuk geliyor

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün Afyonkarahisar’a geliyor...

5

Image

‘Türkiye ve Çin yıldız ülkeler olacak’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye ve Çin’in gelecekte dünyanın yıldız ülkeleri olacağı..

6

Image

“Filistinliler Türkiye’yi hami olarak görüyor”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Cami Gençlik Topluluğu tarafından Beytü’l Makdis konulu konferansta konuşan AKÜ Cami Gençlik Topluluğu Akademik..

7

Image

Afyon yeşile boyanıyor

Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmalarına hız verdi. Kentte yeni bir imaj ve çehre k..

8

Image

MYO’nun sorunları konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) üniversite öğrencilerinin ve eğitim, öğretime ilişkin bazı sorunların görüş..

9

Image

Kızıl geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında vatandaşlar tarafından bitkin halde bulunan kızıl geyik yavrusu Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabili..

10

Image

“Mısır’daki zulme dur denmeli”

Afyonkarahisar STK Platformu Sözcüsü Ahmet Ertürk, bütün dünya liderlerinin harekete geçerek, Mısır’da yaşanan bu zulme dur demeleri gerektiğini ..

11

Image

‘Silah atılmasını engelleyeceğiz’
Afyonkarahisar Valiliği tarafından Haziran ayı Halk Günü Toplantısı düzenlendi. ..

12

Image

Başkan Çöl’den seçim ziyaretleri

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İstanbul’daki Afyonkarahisarlılarla bazı temaslarda bulundu...

13

Image

‘Unutmayacağız, unutturmayacağız’

AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu, Muhammed Mursi’nin zalimlerin mahkemesinde şehadete yürüdüğünü söyleyerek, yapılan zulümleri ..

14

Image

‘Hukuku ve adaleti tekrar sağlayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İstanbul'da bu..

15

Image

Erkekliğe ilk adımı attılar
Afyonkarahisar’ın Nuribey beldesinin tanınmış isimlerinden Fatih Çelik’in oğlu Hasan Çelik ile İbrahim Çelik’in oğlu Hasan Çelik, sünnet olarak erkekl..

16

Image

Başkan Sarı’dan anlamlı ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Babalar Günü’nde Buhurcular Huzurevi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. ..

17

Image

Maliye bölümünde mezuniyet coşkusu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölümü 41. dönem mezuniyet töreni yapıldı. ..

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret


Cansuyu Derneği İl Temsilciliği AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır” dedi.
  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

İl Temsilcisi Mehmet Demir ve İstişare Heyeti, bu kapsamda, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'i makamında ziyaret etti. Hoş muhabbet içerisinde süren ziyarette, İl Başkanı Sezen'e dernek çalışmaları kapsamında malumatlar arz edildi. Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir yaptığı açıklamada, "İl Başkanlığı görevinde Hüseyin Sezen kardeşimizin oluşu bizleri sevindirmiştir. İştiyaklı ve azimli bir yapıya sahip olan Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır. İlimizde gerçekleşecek olgun aktiviteler, ister istemez emsal teşkil edecek ve tabii ki diğer vilayetlere de yansıyacaktır. Bu da, vatanımız ve milletimizin istikbali için sağlam bir basamak demektir. Hüseyin Sezen kardeşimiz ve ekibine görev süresince başarılar diliyoruz" dedi.

CANSUYU, CAN DAMARIDIR

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen açıklamasında; "Cansuyu, Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma bazında yaptığı çalışmalarla, Ülkemizin, Dünya piyasasında can damarlarından biri konumundadır. Cansuyu Heyetinin ziyareti bizleri memnun etmiştir. İlimizin menfaati doğrultusunda gerçekleştirilecek toplumsal - sosyal - kültürel çalışmalarda STK'larımıza her daim destekçi olmak bizimde vazifemiz olacaktır" diyerek, memnuniyetini dile getirdi.>>>Gazete3

  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.06.2019
19.06.2019
19.06.2019
OZEL HABERLER