Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

2

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

3

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

4

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

5

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

6

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

10

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

11

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

12

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

13

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

14

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

15

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

16

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

17

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Cansuyu’ndan AK Parti’ye ziyaret


Cansuyu Derneği İl Temsilciliği AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan İl Temsilcisi Mehmet Demir, “Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır” dedi.
  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

İl Temsilcisi Mehmet Demir ve İstişare Heyeti, bu kapsamda, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'i makamında ziyaret etti. Hoş muhabbet içerisinde süren ziyarette, İl Başkanı Sezen'e dernek çalışmaları kapsamında malumatlar arz edildi. Cansuyu İl Temsilcisi Mehmet Demir yaptığı açıklamada, "İl Başkanlığı görevinde Hüseyin Sezen kardeşimizin oluşu bizleri sevindirmiştir. İştiyaklı ve azimli bir yapıya sahip olan Sayın Sezen, Afyonkarahisarımız açısından istikrarlı kararların alınmasına ve icra edilmesine katkı sağlayacaktır. İlimizde gerçekleşecek olgun aktiviteler, ister istemez emsal teşkil edecek ve tabii ki diğer vilayetlere de yansıyacaktır. Bu da, vatanımız ve milletimizin istikbali için sağlam bir basamak demektir. Hüseyin Sezen kardeşimiz ve ekibine görev süresince başarılar diliyoruz" dedi.

CANSUYU, CAN DAMARIDIR

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen açıklamasında; "Cansuyu, Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma bazında yaptığı çalışmalarla, Ülkemizin, Dünya piyasasında can damarlarından biri konumundadır. Cansuyu Heyetinin ziyareti bizleri memnun etmiştir. İlimizin menfaati doğrultusunda gerçekleştirilecek toplumsal - sosyal - kültürel çalışmalarda STK'larımıza her daim destekçi olmak bizimde vazifemiz olacaktır" diyerek, memnuniyetini dile getirdi.>>>Gazete3

  SİYASET    27.09.2018 10:48:21

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER