Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’a vefa borcumuzu ödeyeceğiz’

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nın açılışında konuşan eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Pa..

2

Image

‘Hatay’da 6 tane baraj var’

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da baraj olm..

3

Image

‘TIR değil paket bile gelmedi’

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Afyon’a yedi TIR yardım geldiği yönündeki iddialara cevap veren Orman v..

4

Image

‘Afyon’a Derman Belediyeciliği gelecek’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, vatandaşl..

5

Image

‘Başkan Çoban büyük hizmetler yaptı’

ATSO tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban onuruna düzenlenen yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’..

6

Image

Gülmeye doyacaksınız

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sezonun ikinci oyunu için perdelerini açıyor...

7

Image

‘Halkla beraber destan yazacağız’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Kanlıca Mahallesi’nde yaptığı toplantıda, “Bana verdiğiniz emanetinizi asla çalma..

8

Image

250 milyon Euro’luk tasarruf

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği bölümü tarafından Tünel Açma Makineleri (TBM) Tanıtımı etkinliğinde ko..

9

Image

Afyon’un lezzetleri tanıtıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi Gastronomi Kulübü, Pamukkale Üniversitesi tarafından düzenlenen 3. Yöresel Mutfak Günleri etki..

10

Image

‘Sanayicileri destekleyeceğiz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına hız verdi...

11

Image

‘Afyonkarahisar ehline emanet olacak’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sandıklı ve Kızılören ilçelerinde seçim çalışmasında bul..

12

Image

‘Her zaman destek oldunuz’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibini makamında kabul etti. Sanat Yönetmeni Hasan Hüseyin Elmas y..

13

Image

‘Hizmet hükümetsiz olmaz’
AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, Belediye yatırımlarında hükümet vurgusu yaptı. Belediyenin özellikle bakanlıkların desteği ile y..

14

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’

Ataköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı ..

15

Image

TALİMAT VERDİ
Kanal 3 televizyonunun 10. kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla ziyarette bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Megabirlik Medya Yönetim Kurulu B..

16

Image

Vatandaşların gönüllerine giriyor

Bolvadin ilçesinde AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Halil İbrahim Sevim, renkli seçim çalışmasıyla seçmenlerin gönlünde yer buluyor...

17

Image

‘Ağaçlandırmada çığır açtık’

11 yıl boyunca orman teşkilatından sorumlu olan, AK Parti Hükümetlerinde en uzun süre Bakanlık yapan, teknik yönüyle bir bilim insanı olan, Orman..

Çetinkaya: İttifak 30 büyükşehir için | Gazete3.com.tr
Image

Çetinkaya: İttifak 30 büyükşehir için


MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, MHP İl Başkanlığı’nın düzenlediği basın toplantısında, MHP ile AK Parti arasında olan ittifakın sadece 30 büyükşehir belediye başkanlığı için olduğunu belirterek, Afyonkarahisar belediye başkanlığı için iddialı olduğunu söyledi.
  SİYASET    29.12.2018 10:39:41


MHP İl Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen basın toplantısına MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Fahri Kartal, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, İl Yönetim Kurulu üyesi Gönül Ar Güngör, kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı. Basın toplantısına geçtiğimi gün açıklanan asgari ücret ile başlayan İl Başkanı Kocacan, milyonlarca insanın asgari ücretin açıklanmasını merakla ve sabırla beklediğini dile getirdi.

“ASGARİ ÜCRET SEVİNDİRDİ AMA YETERLİ DEĞİL”

Açıklanan asgari ücretin yüzleri biraz da olsa güldürmesinin kendilerini sevindirdiğini belirten Kocacan, şöyle konuştu: “Enflasyonun yüksek banka faizlerinin 2.5 olduğu Türkiye’de, asgari ücret komisyonunda bulunan kişilerin hiç birisi asgari ücretle geçinmek zorunda olan kişiler değil. Binlerce çalışanın haklarını korumak adına her iki tarafından da masa oluşuyla bir karara bağlanmıştı asgari ücret. Vasıfsız çalışan işçiler için 2 bin 20 lira, en ağır işte çalışan işçinin de 2 bin 200 lira gibi ücret açıklandı. İnsanların istekleri, gereksinimleri, gelecek yıllar için yatırım yapmaları hiç 2 bin 20 lira ile olacak gibi değil” dedi.

SEÇİMDEN ÇEKİLECEĞİ İDDİASINA CEVAP VERDİ

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, daha sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı. Bir basın mensubunun “Seçimlerin son günlerinde adaylıktan çekileceğiniz yönünde söylentiler var” sorusuna cevap veren Çetinkaya, hurafe ve söylentilere Türkiye Cumhuriyeti’nde her zaman kapak yapan, cevap veren kişinin MHP lideri devlet bahçeli olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Genel Başkanımız geçen gün yaptığı basın mensuplarıyla buluşmasında ittifak konusunda son noktayı koymuştur. Açıklamasını takip etmeyenler için, ısrarla duymazdan gelenler için tekrar etmek istiyorum. 51 tane ilde yani Afyonkarahisar’ın da içinde bulunduğu illerde partiler kendi adayları, kendi meclis üyeleri ve kendi il genel meclisi üyeleri ile seçimlere gireceklerdir. İttifak için prensipte anlaşılan ve karara varılan 30 büyük şehir belediyesi içindir. Bu lafı söyleyenlere tekrar hatırlatıyorum. Afyonkarahisar büyükşehir değildir. 51 ilden birisidir. MHP aday olarak şahsımı layık görmüş, piyasaya koymuş, ben de şuanda MHP’nin adayı olarak projelerimi ve niyetimi insanlara anlatmak için gece gündüz çalışıyorum.” >>> Mustafa BAYER  SİYASET    29.12.2018 10:39:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.03.2019
22.03.2019
22.03.2019
OZEL HABERLER