Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

2

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

3

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

4

Image

Taraftarlardan seferberlik
İkinci yarı öncesi TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’in başkanlığında bir araya gelerek mor beyazlı takıma tam destek kararı alan Afjet Afyonspor taraft..

5

Image

Taytak’tan Ateş’e ziyaret

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Si..

6

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

7

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

8

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

9

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

10

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

11

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

12

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

13

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

14

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

15

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

16

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

17

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

Çetinkaya: İttifak 30 büyükşehir için | Gazete3.com.tr
Image

Çetinkaya: İttifak 30 büyükşehir için


MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, MHP İl Başkanlığı’nın düzenlediği basın toplantısında, MHP ile AK Parti arasında olan ittifakın sadece 30 büyükşehir belediye başkanlığı için olduğunu belirterek, Afyonkarahisar belediye başkanlığı için iddialı olduğunu söyledi.
  SİYASET    29.12.2018 10:39:41


MHP İl Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen basın toplantısına MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Fahri Kartal, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, İl Yönetim Kurulu üyesi Gönül Ar Güngör, kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı. Basın toplantısına geçtiğimi gün açıklanan asgari ücret ile başlayan İl Başkanı Kocacan, milyonlarca insanın asgari ücretin açıklanmasını merakla ve sabırla beklediğini dile getirdi.

“ASGARİ ÜCRET SEVİNDİRDİ AMA YETERLİ DEĞİL”

Açıklanan asgari ücretin yüzleri biraz da olsa güldürmesinin kendilerini sevindirdiğini belirten Kocacan, şöyle konuştu: “Enflasyonun yüksek banka faizlerinin 2.5 olduğu Türkiye’de, asgari ücret komisyonunda bulunan kişilerin hiç birisi asgari ücretle geçinmek zorunda olan kişiler değil. Binlerce çalışanın haklarını korumak adına her iki tarafından da masa oluşuyla bir karara bağlanmıştı asgari ücret. Vasıfsız çalışan işçiler için 2 bin 20 lira, en ağır işte çalışan işçinin de 2 bin 200 lira gibi ücret açıklandı. İnsanların istekleri, gereksinimleri, gelecek yıllar için yatırım yapmaları hiç 2 bin 20 lira ile olacak gibi değil” dedi.

SEÇİMDEN ÇEKİLECEĞİ İDDİASINA CEVAP VERDİ

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, daha sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı. Bir basın mensubunun “Seçimlerin son günlerinde adaylıktan çekileceğiniz yönünde söylentiler var” sorusuna cevap veren Çetinkaya, hurafe ve söylentilere Türkiye Cumhuriyeti’nde her zaman kapak yapan, cevap veren kişinin MHP lideri devlet bahçeli olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Genel Başkanımız geçen gün yaptığı basın mensuplarıyla buluşmasında ittifak konusunda son noktayı koymuştur. Açıklamasını takip etmeyenler için, ısrarla duymazdan gelenler için tekrar etmek istiyorum. 51 tane ilde yani Afyonkarahisar’ın da içinde bulunduğu illerde partiler kendi adayları, kendi meclis üyeleri ve kendi il genel meclisi üyeleri ile seçimlere gireceklerdir. İttifak için prensipte anlaşılan ve karara varılan 30 büyük şehir belediyesi içindir. Bu lafı söyleyenlere tekrar hatırlatıyorum. Afyonkarahisar büyükşehir değildir. 51 ilden birisidir. MHP aday olarak şahsımı layık görmüş, piyasaya koymuş, ben de şuanda MHP’nin adayı olarak projelerimi ve niyetimi insanlara anlatmak için gece gündüz çalışıyorum.” >>> Mustafa BAYER  SİYASET    29.12.2018 10:39:41

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER