Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

KOSGEB’ten üst düzey ziyaret
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Binali Aydın, KOSGEB İl Müd..

2

Image

‘Terör seviciliğine müsaade etmeyeceğiz’
TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları Üyelerinden Kurulu Karma Komisyonda HDP’li Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında Dokunulmazlığının kaldırıl..

3

Image

Çocukların kışlık kıyafetleri belediyeden
Afyonkarahisar Belediyesi Yardım Hizmetleri Birimi, kış aylarının gelmesiyle birlikte yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi bin 500 çocuğun mont ve bot ihtiy..

4

Image

Albikere.com farkındalık oluşturuyor
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ti..

5

Image

‘Çocuklarımızın her zaman arkasındayız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferbe..

6

Image

Ayazini’de kış manzaraları
Afyonkarahisar'daki tarihi Frig Vadisi'nde bulunan Ayazini köyünde etkili olan kar yağışının ardından usta bir fotoğrafçı tarafından çekilen kar altın..

7

Image

Başkan Şahin Özhaseki ile görüştü
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’yle görüştü..

8

Image

Özer Merdivenci ve Serteser’i ziyaret etti
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanay..

9

Image

‘Turizm konusunda topyekün bir seferberlik var’
İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, turizm konusunda kentin tüm bileşenlerinin topyekün bir seferberl..

10

Image

Başkan Çöl müjdeleri açıkladı
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Ankara’da bazı temaslarda bulundu. Başkan Çöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ilçeye kazandırılaca..

11

Image

‘Afyon Eğitim Vakfı 652 öğrenciye burs veriyor’
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını yanıtlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı’nın çalışmalarının sürdüğünü sö..

12

Image

Dükkan sahiplerine anahtarlar teslim edildi
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu; "Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Kapalı Pazar Yeri ve Yöresel Ürünler Pazarı'nda yer alan dükkanların..

13

Image

Sportif yetenek taramaları başladı
Afyonkarahisar’da Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme" programı için çalışmalar başladı. Çalışmalar kapsamında yetenekli öğrenciler ..

14

Image

Soğuk havada termal havuz keyfi
Sandıklı ilçesinde yoğun kar yağışı ve sıfırın altında 2 dereceyi bulan soğuk havaya aldırmayan tatilciler, açık havadaki termal havuzda vakit geçirdi..

15

Image

Afyonkarahisar’a yatırım yağmuru
AK Parti Afyonkarahisar heyeti, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Başkanlığında Ankara’da Afyonkarahisar ve ilçelerinin sorunla..

16

Image

Afyon’da Covid-19 vaka sayıları yükseldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 100 bin nüfusa karşılık gelen haftalık koronavirüs (Covid-19) vaka haritasını açıkladı. Açıklamaya göre, 1-7 Ocak tarihl..

17

Image

‘Sorunlara kalıcı çözüm bulacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, mobilya sektörünün sorunlarına kalıcı çözümler bulacaklarını ifade etti ..

CHP Ekonomi Masası’ndan ATSO’ya ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

CHP Ekonomi Masası’ndan ATSO’ya ziyaret  SİYASET    18.11.2021 11:58:23

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Ekonomi Masası Üyesi Milletvekilleri ile birlikte Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti
Afyonkarahisar iş dünyası ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile toplantı için Afyonkarahisar’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Ekonomi Masası Üyesi Milletvekilleri ile birlikte toplantı öncesi, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Öztrak’ın yanı sıra CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Tarımdan Sorumlu Genel Başkan Danışmanı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Tekirdağ Milletvekili İlhami Aygün, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, 24’üncü Dönem İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli ile Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz yer aldı.
ZİYARETTE AFYONKARAHİSAR’IN EKONOMİSİ GÖRÜŞÜLDÜ
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kaygısız, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan, ATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ziyarette hazır bulundu. Ziyarette Afyonkarahisar’ın ekonomisi hakkında görüş alışverişi yapıldı.
ÖZTRAK “BİZİM KONUMUZ EKONOMİ”
Ziyarette konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “Sayın Başkanım çok teşekkür ediyorum bizlere burada seçkin bir topluluğa hitap etme imkanı verdiğiniz için… Tabi bizim konumuz ekonomi… Sizlerle bugün Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın ekonomisini tartışmaya geldik. Hep beraber sanayisi ile, tarımıyla, esnafıyla neler oluyor, neler yaşanıyor, birlikte tartışacağız. Bu çerçevede bizim çözüm önerilerimiz nedir, koyduğumuz teşhisler nedir, bunları da sizlerle paylaşma imkanı bulacağımızı zannediyorum” ifadelerini kullandı.
SERTESER “EKONOMİ ÇOK ÖNEMLİ”
Misafirleri ile tek tek ilgilenen ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ekonominin öneminden bahsetti: “Ekonomi çok önemli… Biz de ekonomiyle uğraşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın esas işi Afyonumuzun, bölgemizin ve Türkiyemizin ekonomisini geliştirmek amacımız. Bunun için uğraşıyoruz. Bugün bizimle ekonomiyi konuşacağınız için, sanayicimizin, iş insanlarımızın problemlerini dinleyeceğiniz için bu ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci ise, heyete teşekkür etti: “Bende şahsım ve yönetimim adına bu nazik ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bende ekonomiyle ilgili bu toplantımızın çok çok olumlu geçeceğinden eminim.” Ziyaretin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ve CHP Ekonomi Masası Üyesi Milletvekilleri, Afyonkarahisar’daki iş insanları ve sanayiciler ile bir araya geldi. >>>Gazete3

  SİYASET    18.11.2021 11:58:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER