Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

Çiftçilerin ve besicilerin talepleri iletildi | Gazete3.com.tr
Image

Çiftçilerin ve besicilerin talepleri iletildi


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisarlı çiftçi, besicilerin taleplerini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye iletti.
  SİYASET    10.11.2018 11:05:44

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya Afyonkarahisar’ın tarımsal sorunları hakkında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir görüşme yaparak ilimize ait tarımsal sorunlar hakkında bilgilendirmede bulundu. Yapılan görüşmede Şeker Fabrikası yanındaki 2.200 dekar arazinin Tarım Kredi Kooperatifine tahsis edilerek düve yetiştirilmesi halinde ülkemizin ihtiyacı olan kırmızı et sektöründe önemli üretim merkezlerinden biri olan ilimizde çiftçi ve besicilere ciddi katkı sağlayacağı ifade edildi.

“KAYMAK ÜRETİMİ ARTTIRILMALI”

Afyonkarahisar’ın meşhur kaymağının daha fazla üretilerek şehrimize olumlu girdi sağlanabilmesi için AKÜ Veterinerlik Fakültesi’ne tahsisli ve Mandacılık Araştırma Enstitüsü olarak kullanılan 1.800 dekar arazide üniversitemiz ile birlikte daha fazla manda sütü ve Afyon Kaymağı üretiminin arttırılması konusu paylaşıldı. Yine ilimizde Çifti Kayıt Sistemine kayıtlı tarım arazisinin %57 oranında olduğu, %43 oranında kalan diğer arazi sahiplerinin hisse sorunu nedeniyle ÇKS’ye kayıt yaptıramadığından destek alamadıklarını belirten yakınmaları iletilerek konunun farklı yöntemlerle çözülmesi halinde oluşan mağduriyetlerin giderilebileceği Sn. Bakana iletilen konular arasında yer aldı.

“KİRAZ FİDANI DAĞITIMI YAPILMALI”

Sultandağı ve Çay bölgesine bodur kiraz ve normal kiraz fidanı dağıtımının yapılması ve Sultandağı’ndaki kiraz üretimi yapılan bölgenin “Hastalıktan Ari Bölge” ilanı için 3 yıldır devam eden kontrol süresinin göz önünde bulundurularak 5 yıllık bekleme süresinin beklenmeden mahsullerde Akdeniz Sineği olmadığının tespit ve ilan edilmesi sonucu Çin’e kiraz ihracatının önünün açılabilmesi hususunda istişare yapıldı. Bolvadin ilçesinde bulunan Alkoloid Fabrikası’nda morfin bazlı ilaç üretim çalışmalarının hızlandırılması ve mümkünse yönetiminin müstakil genel müdürlük şekline dönüştürülebilmesi halinde fabrikanın daha verimli olarak yörede istihdama katkı sağlayabileceği belirtildi. Yöremizin tamamını ilgilendiren arazi toplulaştırmasının hızlandırılması, gübre ve mazot desteklerinin artarak devam ettirilmesi, köy içme sularının elektrik enerjisinin TKDK’dan desteklenecek bir program dahilinde güneş enerjisi ile karşılanması konusunda çalışma yapılması ve madencilik sektöründe talep edilen izinlerin daha hızlı bir yöntemle sonuçlandırılması konularındaki talepler de Afyonkarahisarlı vatandaşlar adına Pakdemirli’nin bilgilerine sunuldu. Afyonkarahisar’ın tarım ve hayvancılığının gelişmesine yönelik konuların takipçisi olacaklarını ifade eden Özkaya, “İlimizin sorunlarıyla yakından ilgilenen Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli’ye hemşehrilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    10.11.2018 11:05:44

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER