Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yaşlılara alış veriş hizmeti
Başmakçı Belediyesi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında evinden dışarı çıkamayan yaşlı, engelli ve kronik hastalara yönelik alışveriş hizmeti sunuyor..

2

Image

Camiler dezenfekte ediliyor
Şuhut ilçesinde Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri Korona virüsü (Kovid-19) önlemleri kapsamında ilçe genelindeki camilerde i..

3

Image

‘Muazzam ağaçlandırma yaptık’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye’nin orman varlığını arttırılan na..

4

Image

Tarihi eserler ele geçirildi
Gazlıgöl’de jandarma ekipleri yaptıkları operasyonda, çok sayıda tarihi eser ele geçirildi

..

5

Image

‘Tedbirleri elden bırakmayın’
Başmakçı Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Gönüllü, vatandaşlardan tedbirl..

6

Image

Afyon’da bin 172 kişi boşandı
Türkiye İstatistik Kurumu boşanma verilerini açıkladı. Türkiye genelinde boşanmaların arttığı görülürken, Afyonkarahisar’da bin 172 kişi boşandı ..

7

Image

Kurulan şirket sayısı arttı
Bir önceki aya göre kurulan şirket sayısı %12,62 kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısı %16,03 oranında azalmış olup kurulan kooperatif sayısı %15,..

8

Image

‘AĞAÇLANDIRMA REKORU KIRDIK’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekilli Eroğlu, Türkiye’nin 18 yıllık süreçte ağaçlandırmad..

9

Image

Yeni içme suyu hattı döşendi
İscehisar Fen İşlerine bağlı su işleri ekipleri, içme suyu hattı bulunmayan bölgelerde çalışmalarına hız verdi..

10

Image

Cuma namazları kılınmadı
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda bütün Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar İmaret Camii’nde de cuma namazı kılınmadı..

11

Image

‘Paket hayal kırıklığı yarattı’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin toplumun sorunlarına çözüm yaratmayacağını söyl..

12

Image

Öğrencilerden örnek davranış
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü nedeniyle Afyon Merkez Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu öğretmenleri Türkiye Harp Malulü Gaziler,..

13

Image

Camiler ve okullar sürekli temizleniyor
İscehisar’da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında bulunan tüm okul, cami, sübyan mektebi ve kreşlerde başlatılan dezenfe..

14

Image

Dezenfekte çalışmaları sürüyor
Afyonkarahisar Belediyesi korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ..

15

Image

Virüsten korunmak için 14 altın kural
Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ten korunmak için Sağlık Bakanlığı 14 altın kural açıkladı. ..

16

Image

Afyon’da Kamera’nın 100.yılı konuşuldu
Gün FM’de yayınlanan Geçmiş Zaman Olur Ki isimli program dinleyicileriyle buluştu. Araştırmacı-Yazar Hasan Özpunar ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Fa..

17

Image

Akran eğitimi
Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı AFSU Genç Kızılay Teşkilatı okullardaki Öğrencilere Akran eğitimleri vermeye aralıksız devam ediyor..

DEVLET PERSONELİNE SUÇÜSTÜ | Gazete3.com.tr
Image

DEVLET PERSONELİNE SUÇÜSTÜ


Afyon Emniyet Müdürlüğü ekipleri Dinar’da Orman Müdürlüğü’nde çalışan bir şahsı uyuşturucu madde satarken yakaladı. Emniyet Müdürü Temiz, uyuşturucu ile mücadelelerini aralıksız sürdüreceklerini söyledi. Vali Tutulmaz yakalanan Orman Müdürlüğü işçisi ile ilgili olarak hem adli, hem de idari soruşturmanın başlatıldığını, işçinin açığa alındığını GAZETE 3’e açıkladı
  SİYASET    27.02.2020 13:50:25

ORMAN İŞÇİSİNE SUÇÜSTÜ
Uyuşturucu ile ilgili mücadele konusunda aralıksız çalışan Afyon Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü (KOM) ekipleri yaptıkları operasyonla Dinar’da Orman Müdürlüğü kadrosunda çalışan bir işçiyi suçüstü yakaladılar. Vali Mustafa Tutulmaz, GAZETE 3’e yaptığı özel açıklamada söz konusu işçinin açığa alındığını, hem adli hem de idari soruşturmanın başlatıldığını söyledi.

20 SOKAK SATICISI YAKALANDI
HABER KURYE’nin dün son dakika olarak yaptığı habere göre de ilimizde son 20 gün içerisinde 20 sokak satıcısının uyuşturucu satışı yaparken suçüstü yakalandıkları öğrenildi. Afyon Emniyet Müdürü Ali Temiz, uyuşturucu satıcılarına fırsat vermeyeceklerini, gençleri zehirleyenlere karşı her türlü mücadeleyi vereceklerini belirtti. Müdür Temiz, Erenler Bölgesi ile ilgili olarak ta bazı çalışmaların başlatıldığını açıkladı.

3 ARAÇ MALZEME GETİRİLDİ
Afyon Emniyet Müdürlüğü’nden önce Ankara’da Trafik Daire Başkanlığı görevinde bulunan Ali Temiz, Ankara’daki mesai arkadaşlarının da kendisine olan desteklerinden bahsederek, ‘Bu arkadaşlarımızdan burada narkotik suçlarla mücadele de kullanılmak üzere bazı malzemeleri istedim. Sağolsunlar kırmadılar ve 3 araç dolusu malzemeyi geçtiğimiz hafta Afyon’a getirdik. Uyuşturucu ile mücadelemiz bundan sonra daha farklı olacak’ dedi.

AİLE İÇİ ŞİDDET BÜROSU KURULDU
Afyon’da aile içi şiddetin diğer illere göre fazlaca olduğunu tespit ettiklerini belirten Emniyet Müdürü Ali Temiz, ‘Aile içi şiddet konusunda ilimizin adının kötü anılmaması için bazı tedbirleri alıyoruz. Valimizin de desteği ile Emniyet Müdürlüğümüz bünyesinde AİLE İÇİ ŞİDDETLE MÜCADELE BÜRO’sunu kurduk. Bu büromuzun çalışmalarıyla Türkiye’ye örnek olacağımızı düşünüyorum. Afyon’un güzel haberler ile anılması için çalışacağız’ dedi.

  SİYASET    27.02.2020 13:50:25

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.03.2020
27.03.2020
27.03.2020
OZEL HABERLER