Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Otomobil devrildi: 2 ölü
Bolvadin ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı..

2

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar Kurban Bayramı dolayısıyla önce şehit ailelerini daha sonra gazileri ziyaret etti.Kapar, şehit ailelerinin her zaman ya..

3

Image

‘Kendi hikayenizin kahramanı olun’
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB ETÜ mezunlarını tebrik ederek, öğrencilere tavsiyede bulunarak, “Başkasının değil, ken..

4

Image

Bozkurt, sosyal konutları inceledi
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla durumu iyi olmayan 4 aile için yapılan sosyal konutların inşaatı devam ediyor...

5

Image

Fay hatlarının röntgeni çekiliyor
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir öncülüğündeki bir grup uzman, kazdıkları he..

6

Image

Tabiat Parkı’nda yangın
Afyonkarahisar’da 26 Ağustos Tabiat parkı içinde çıkan küçük çaplı ot yangını panik yarattı..

7

Image

‘5 günde 45 kişi öldü’
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir’de trafik kontrol noktalarını teftiş etti. Yolculara Susurluk ayranı ikram eden Soylu, “Bayramda 5 günde 45 ..

8

Image

Helikopterle DENETİM

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında dönüş yolculuğunda yaşanacak yoğunluğa bağlı olarak trafik dü..

9

Image

Metruk evde yangın
Bolvadin ilçesinde metruk ev çıkan yangında kullanılamaz hale geldi..

10

Image

Tescilli ürün sayısı 206 oldu
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı Oda/Borsalar tarafından tescil ettirilen coğrafi işaretli ürün sayısı 206’ya, tescil başvurusu yapı..

11

Image

Hint kenevirleri imha edildi
Çay ve Bolvadin ilçeleri arasında yer alan Eber Gölü'nde bir adacıkta tespit edilen 1805 kök Hint keneviri imha edildi..

12

Image

‘Fiyatlar makul seviyeye çekilmeli’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Tüvtürk araç muayene ücretlerinin çok yüksel olduğunu söyleyerek, fiyatların makul bir seviyeye çekil..

13

Image

‘Afyon potansiyeli olan bir il’
Vali Gökmen Çiçek Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen genel bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın potansiyeli olan bir il oldu..

14

Image

‘Günü gelince görecekler’
Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan AK Parti heyetinin Ankara’dan hangi yatırımları getirdiğini basın aracılığı ile soran bazı..

15

Image

Gölette boğulan anne ve kızı toprağa verildi
Bilecik'te gölet kenarında piknik yaptıkları sırada düştükleri suda boğulan kız ile onu kurtarmak isteyen annesi Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesine ..

16

Image

Uyuşturucu taciri tutuklandı
Şuhut ilçesinde düzenlenen operasyonda uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı..

17

Image

‘2023’e gümbür gümbür geleceğiz’

AK Parti İl Başkanlığı’nın Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlediği bayramlaşma töreninde konuşan Eroğlu, AK Parti’nin 2023 seçimlerine de gümbür g..

Döğer’de karantina bitti | Gazete3.com.tr
Image

Döğer’de karantina bitti


İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi
  SİYASET    12.07.2020 17:43:54

Beldede korona vakalarında yaşanan artış üzerine İhsaniye Kaymakamlığı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından geçtiğimiz 6 Haziran da sınırlandırma kararı alınmıştı. Beldeye o günden bu yanan araç giriş çıkışları kontrollü bir şekilde yapılırken, zorunlu olmadıkça sokağa çıkma, piknik yapma, park ve bahçelerde oturmak, yürümek yasaklanmıştı.
POZİTİF VAKALAR KONTROL
ALTINDA TUTULACAK
İhsaniye Kaymakamlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, sınırlandırmanın sona erdiği belirtilerek, “Beldede bulunan pozitif vaka ya da vaka temaslısı olup ev izolasyonunda olan vatandaşların izolasyon kurallarına uyumlarının kolluk, sağlık ve zabıta ekiplerince takip ve kontrol edilecek. Döğer Beldesinde yaşayan tüm vatandaşların sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına tam uyum gösterecek. Beldede bulunan camilerin sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymak koşuluyla ibadete açılacak” ifadelerine yer verildi.
“KURALLARA UYUN”
İlçedeki bir çok işletmeninde faaliyetlerine devam edeceğinin kaydedildiği açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Daha önce faaliyeti durdurulan lokanta, restoran pide fırını vb. işletmelerin sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymak koşuluyla tekrar faaliyete geçecek. İkamet adresi Döğer’de olmayan, belde dışında ikamet edip Beldeye ticari, turistik amaçlı ziyaretler dışında gelen ve burada 1 günden fazla kalacak olan vatandaşların 14 gün süreyle ev izolasyonuna tabi tutulacak” ifadelerine yer verildi.>>>İHA

  SİYASET    12.07.2020 17:43:54

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
29.07.2020
29.07.2020
29.07.2020
OZEL HABERLER