Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yaşlılara alış veriş hizmeti
Başmakçı Belediyesi, Kovid-19 tedbirleri kapsamında evinden dışarı çıkamayan yaşlı, engelli ve kronik hastalara yönelik alışveriş hizmeti sunuyor..

2

Image

Camiler dezenfekte ediliyor
Şuhut ilçesinde Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri Korona virüsü (Kovid-19) önlemleri kapsamında ilçe genelindeki camilerde i..

3

Image

‘Muazzam ağaçlandırma yaptık’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye’nin orman varlığını arttırılan na..

4

Image

Tarihi eserler ele geçirildi
Gazlıgöl’de jandarma ekipleri yaptıkları operasyonda, çok sayıda tarihi eser ele geçirildi

..

5

Image

‘Tedbirleri elden bırakmayın’
Başmakçı Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Gönüllü, vatandaşlardan tedbirl..

6

Image

Afyon’da bin 172 kişi boşandı
Türkiye İstatistik Kurumu boşanma verilerini açıkladı. Türkiye genelinde boşanmaların arttığı görülürken, Afyonkarahisar’da bin 172 kişi boşandı ..

7

Image

Kurulan şirket sayısı arttı
Bir önceki aya göre kurulan şirket sayısı %12,62 kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısı %16,03 oranında azalmış olup kurulan kooperatif sayısı %15,..

8

Image

‘AĞAÇLANDIRMA REKORU KIRDIK’
Dünya Ormancılık Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Milletvekilli Eroğlu, Türkiye’nin 18 yıllık süreçte ağaçlandırmad..

9

Image

Yeni içme suyu hattı döşendi
İscehisar Fen İşlerine bağlı su işleri ekipleri, içme suyu hattı bulunmayan bölgelerde çalışmalarına hız verdi..

10

Image

Cuma namazları kılınmadı
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın aldığı karar doğrultusunda bütün Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar İmaret Camii’nde de cuma namazı kılınmadı..

11

Image

‘Paket hayal kırıklığı yarattı’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nin toplumun sorunlarına çözüm yaratmayacağını söyl..

12

Image

Öğrencilerden örnek davranış
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri anma günü nedeniyle Afyon Merkez Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu öğretmenleri Türkiye Harp Malulü Gaziler,..

13

Image

Camiler ve okullar sürekli temizleniyor
İscehisar’da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında bulunan tüm okul, cami, sübyan mektebi ve kreşlerde başlatılan dezenfe..

14

Image

Dezenfekte çalışmaları sürüyor
Afyonkarahisar Belediyesi korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediyor ..

15

Image

Virüsten korunmak için 14 altın kural
Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’ten korunmak için Sağlık Bakanlığı 14 altın kural açıkladı. ..

16

Image

Afyon’da Kamera’nın 100.yılı konuşuldu
Gün FM’de yayınlanan Geçmiş Zaman Olur Ki isimli program dinleyicileriyle buluştu. Araştırmacı-Yazar Hasan Özpunar ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Fa..

17

Image

Akran eğitimi
Türk Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığı AFSU Genç Kızılay Teşkilatı okullardaki Öğrencilere Akran eğitimleri vermeye aralıksız devam ediyor..

Erbakan’ı andılar | Gazete3.com.tr
Image

Erbakan’ı andılar


Saadet Partisi İl Kadın Kolları Necmettin Erbakan’ı anma ve anlama programı düzenledi.
  SİYASET    27.02.2020 13:42:05

Saadet Partisi İl Kadın Kolları Necmettin Erbakan’ı anma ve anlama programı düzenledi. Programın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Hanife Zengin, “Şu yalan dünya nice liderler görüp geçirmiştir. Akıllarda kalanların bazıları hayırla yâd edilirken bazıları da unutulup gitmiştir. Merhum Necmettin Erbakan, herkesin andığı şekliyle Erbakan Hoca işte bu liderlerden ve hayırla yâd edilenlerden bir tanesidir. Her yıl bugünlerde, Erbakan Hoca’yı, “Erbakan Haftası” başlığı altında yâd ediyoruz, anlamaya çalışıyoruz.Peki, nasıl biriydi, Erbakan Hoca?” dedi.

“TARİHE YÖN VEREN BİR LİDER”

Zengin, “Anılan, konuşulan, devrim yaparak, iz bırakarak bu dünyadan geçen, unutulmayan, özlenen, tarihe yön veren bir lider. Erbakan Hoca’nın mekânı cennet olsun. Allah ondan razı olsun. Siyasete farklı bir üslup kazandırdı. Kapitalizme ve Batıcılığa savaş açtı. Erbakan Hoca tam bir dava adamıydı. Dava kavramı siyasette Erbakan Hoca ile birlikte anılmaya başlandı. Devlete ve milli değerlere son derece saygılıydı. Erbakan Hoca, Refah Partisi’nin kapatılması kararının ardından yaptığı konuşmada, “Bu alınmış olan karar, tarihin akışı içerisinde basit bir noktadır demişti. Aslında Erbakan Hoca çok az insanın anladığı bir lider olarak bu dünyadan geçmiştir. Birçok insanın anlaması gereken bir insan eğer çok azı tarafından anlaşılmışsa o vakit anlamak için daha fazla araştırmak, üzerine düşünmek gerekmektedir” dedi.

“KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal bir konuşma yaptı. Köksal konuşmasında, Erbakan Hoca’nın resim sergisinde Afyon Şeker Fabrikası’nın açılışını yapan fotoğrafını gördüğünde çok duygulandığını ve o fabrikayı özelleştirilmemesi için mücadele ettiklerini başaramadıklarını satılmak zorunda kaldığını anlattı. Köksal, “Bu memlekete bir çivi dahi çakıp hayrı dokunan bütün devlet adamlarından ‘Allah razı olsun’ diyerek hanım kardeşiniz olarak bütün sıkıntılarınız da yanınızdayım Ankara'ya da beklerim hep yanınızdayım elimden geldiğince sıkıntılarınıza çözüm bulmaya çalışırım. Mecliste de Saadet Partili milletvekilleriyle birlikte yanlışların düzeltilmesi konusunda birlikte çalışıp düzeltmek için büyük çaba gösteriyoruz” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    27.02.2020 13:42:05

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
27.03.2020
27.03.2020
27.03.2020
OZEL HABERLER