Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

2

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

3

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

4

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

5

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

6

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

7

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

8

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

9

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

10

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

11

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

12

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

13

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

14

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

15

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

16

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

17

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR | Gazete3.com.tr
Image

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR


Orman ve Su İşleri eski Bakanımız, Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu İlimizdeki Üniversitelerin A Takımı ile biraraya gelerek, Afyonkarahisar için hedefler belirlediler. Toplantıya Eroğlu ile birlikte AKÜ Rektörü Solak ve AFSÜ Rektörü Okumuş ve Yardımcıları katıldılar. Toplantıda Afyonkarahisar ve Üniversitelerimiz için önemli kararlar alındı. Toplantının sonunda alınan kararlara sadece GAZETE 3 ulaştı.
  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

EROĞLU A TAKIMI İLE BULUŞTU

Orman ve Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin A Takımı ile biraraya gelerek Üniversitelerimiz ve Afyonkarahisar için önemli hedefler belirledi. Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte akşam yemeğinde biraraya gelen Üniversite Rektör ve Yardımcıları AKÜ ve AFSܒnün gelişmesi için düşüncelerini aktardılar. Toplantıya AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Rektör Yardımcısı İsa Sağbaş, AFSÜ Rektör Yardımcısı Adem Aslan, AFSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Dündar ile AFSÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Keleş katıldılar.

‘BÜYÜK HEDEFLER TESPİT ETTİK’

Milletvekilimiz ve Orman Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu toplantı sonrasında MEGABİRLİK Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu. Eroğlu, ‘Afyonkarahisar bizim sevdamız. Biz bu sevdamız için gece gündüz demeden çalıştık, çalışıyoruz ve bu can bu bedende olduğu sürece de çalışacağız. Hem AKÜ, hem de AFSÜ Rektörlerimizle ve A Takımı ile birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Büyük hedefler tespit ettik. Bu hedeflere ulaşmak için hep birlikte azimle çalışacağız. İnanıyorum ki her iki Üniversitemizin değerli Yöneticileri bu hedeflere ulaşılması için gereğini yapacaklardır. Bizde her noktada destek olacağız’ dedi.

İŞTE 10 HEDEF

1-Eğitimde en iyi kaliteyi yakalamak

2-Sağlıkta lider olmak

3-İlaç üretimi için seferberlik başlatmak

4-Koruyucu hekimliği geliştirmek

5-Tıbbi ve Aromatik bitkiler için araştırmaları hızlandırmak

6-İhtisaslaşmak için ileri adımlar atmak

7-Toplumu halk sağlığı konusunda eğitmek

8-Afyonun bilim, kültür ve kongre şehri olmasına rehberlik etmek

9-Termal Şehir projesiyle sağlık turizmini geliştirerek şehre yeni imkanlar kazandırmak

10-Bu madde çok gizli olduğu için şimdilik Okurlarımızla paylaşamıyoruz

  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.10.2018
19.10.2018
19.10.2018
OZEL HABERLER