Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

6

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

7

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

11

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

15

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

16

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR | Gazete3.com.tr
Image

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR


Orman ve Su İşleri eski Bakanımız, Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu İlimizdeki Üniversitelerin A Takımı ile biraraya gelerek, Afyonkarahisar için hedefler belirlediler. Toplantıya Eroğlu ile birlikte AKÜ Rektörü Solak ve AFSÜ Rektörü Okumuş ve Yardımcıları katıldılar. Toplantıda Afyonkarahisar ve Üniversitelerimiz için önemli kararlar alındı. Toplantının sonunda alınan kararlara sadece GAZETE 3 ulaştı.
  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

EROĞLU A TAKIMI İLE BULUŞTU

Orman ve Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin A Takımı ile biraraya gelerek Üniversitelerimiz ve Afyonkarahisar için önemli hedefler belirledi. Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte akşam yemeğinde biraraya gelen Üniversite Rektör ve Yardımcıları AKÜ ve AFSܒnün gelişmesi için düşüncelerini aktardılar. Toplantıya AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Rektör Yardımcısı İsa Sağbaş, AFSÜ Rektör Yardımcısı Adem Aslan, AFSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Dündar ile AFSÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Keleş katıldılar.

‘BÜYÜK HEDEFLER TESPİT ETTİK’

Milletvekilimiz ve Orman Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu toplantı sonrasında MEGABİRLİK Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu. Eroğlu, ‘Afyonkarahisar bizim sevdamız. Biz bu sevdamız için gece gündüz demeden çalıştık, çalışıyoruz ve bu can bu bedende olduğu sürece de çalışacağız. Hem AKÜ, hem de AFSÜ Rektörlerimizle ve A Takımı ile birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Büyük hedefler tespit ettik. Bu hedeflere ulaşmak için hep birlikte azimle çalışacağız. İnanıyorum ki her iki Üniversitemizin değerli Yöneticileri bu hedeflere ulaşılması için gereğini yapacaklardır. Bizde her noktada destek olacağız’ dedi.

İŞTE 10 HEDEF

1-Eğitimde en iyi kaliteyi yakalamak

2-Sağlıkta lider olmak

3-İlaç üretimi için seferberlik başlatmak

4-Koruyucu hekimliği geliştirmek

5-Tıbbi ve Aromatik bitkiler için araştırmaları hızlandırmak

6-İhtisaslaşmak için ileri adımlar atmak

7-Toplumu halk sağlığı konusunda eğitmek

8-Afyonun bilim, kültür ve kongre şehri olmasına rehberlik etmek

9-Termal Şehir projesiyle sağlık turizmini geliştirerek şehre yeni imkanlar kazandırmak

10-Bu madde çok gizli olduğu için şimdilik Okurlarımızla paylaşamıyoruz

  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER