Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

3

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

10

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR | Gazete3.com.tr
Image

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR


Orman ve Su İşleri eski Bakanımız, Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu İlimizdeki Üniversitelerin A Takımı ile biraraya gelerek, Afyonkarahisar için hedefler belirlediler. Toplantıya Eroğlu ile birlikte AKÜ Rektörü Solak ve AFSÜ Rektörü Okumuş ve Yardımcıları katıldılar. Toplantıda Afyonkarahisar ve Üniversitelerimiz için önemli kararlar alındı. Toplantının sonunda alınan kararlara sadece GAZETE 3 ulaştı.
  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

EROĞLU A TAKIMI İLE BULUŞTU

Orman ve Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin A Takımı ile biraraya gelerek Üniversitelerimiz ve Afyonkarahisar için önemli hedefler belirledi. Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte akşam yemeğinde biraraya gelen Üniversite Rektör ve Yardımcıları AKÜ ve AFSܒnün gelişmesi için düşüncelerini aktardılar. Toplantıya AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Rektör Yardımcısı İsa Sağbaş, AFSÜ Rektör Yardımcısı Adem Aslan, AFSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Dündar ile AFSÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Keleş katıldılar.

‘BÜYÜK HEDEFLER TESPİT ETTİK’

Milletvekilimiz ve Orman Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu toplantı sonrasında MEGABİRLİK Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu. Eroğlu, ‘Afyonkarahisar bizim sevdamız. Biz bu sevdamız için gece gündüz demeden çalıştık, çalışıyoruz ve bu can bu bedende olduğu sürece de çalışacağız. Hem AKÜ, hem de AFSÜ Rektörlerimizle ve A Takımı ile birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Büyük hedefler tespit ettik. Bu hedeflere ulaşmak için hep birlikte azimle çalışacağız. İnanıyorum ki her iki Üniversitemizin değerli Yöneticileri bu hedeflere ulaşılması için gereğini yapacaklardır. Bizde her noktada destek olacağız’ dedi.

İŞTE 10 HEDEF

1-Eğitimde en iyi kaliteyi yakalamak

2-Sağlıkta lider olmak

3-İlaç üretimi için seferberlik başlatmak

4-Koruyucu hekimliği geliştirmek

5-Tıbbi ve Aromatik bitkiler için araştırmaları hızlandırmak

6-İhtisaslaşmak için ileri adımlar atmak

7-Toplumu halk sağlığı konusunda eğitmek

8-Afyonun bilim, kültür ve kongre şehri olmasına rehberlik etmek

9-Termal Şehir projesiyle sağlık turizmini geliştirerek şehre yeni imkanlar kazandırmak

10-Bu madde çok gizli olduğu için şimdilik Okurlarımızla paylaşamıyoruz

  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER