Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Usulsüz atamalar yapıldı’
Türk Eğitim Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Nizamettin Şenol, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yönetici atamalarında usulsüz atamalar yapı..

2

Image

Afyon’da Tokatlılar gecesi

Afyon Doğa Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Erol ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Gökberk Narin’in gerçekleştirdiği or..

3

Image

Erkmen’de iftar geleneği

İlimizin güzide merkezlerinden biri olan Erkmen beldesinde bu yıl 15’ncisi düzenlenen geleneksel iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. Yakla..

4

Image

İmar planlarını İGM yapacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi...

5

Image

İFTAR BEREKETİ FATİH MAHALLEMİZDE YAŞANDI

Ramazan ayı Mahalle İftarlarımızı Sandıklımızın en güzel seyredebileceğiniz mekânlardan olan Fatih Mahallesinde, vatandaşlarımızın katılımıyla ge..

6

Image

“Ramazan’ın bereketini hep beraber hissediyoruz”
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile ATSO 15. Meslek Komitesi, ATSO İftar Çadırı’nda vatandaşlara yemek ik..

7

Image

Jeotermal enerji konuşuldu
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Sandıklı ilçesinde Jeotermal Enerji Hüdai Kaplıcalar Birliği ve muhtarlar toplantılarına katıldı...

8

Image

360 kişi istihdam edildi

İŞKUR Afyonkarahisar İl Müdürü Ahmet Karakaya, İş başı Eğitim Programı (İEP) çerçevesinde kentte 54 firmada 360 kişinin iş başı yaptığını belirtt..

9

Image

10 öğrenciye tablet bilgisayar

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 2018-2019 eğitim döneminde Merkez Atık Su Arıtma Tesisi’nde teknik gezi ve eğitime katılan öğrenci..

10

Image

56 kaçak telefon ele geçirildi

Afyonkarahisar polisi tarafından 3 telefon bayiisinde yapılan aramalarda toplam 56 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi...

11

Image

Genç MÜSİAD’tan Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı ..

12

Image

‘İşsizlik Sigorta fonu nerede kullanılıyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

13

Image

Kanalizasyon hattı döşeniyor

Dinar Belediyesi Su ve Kanalizasyon Amirliği altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

14

Image

Kil terapisi

Afyonkarahisar Sanat ve Yaşam Derneği üyeleri, görme engelli öğrencilerle kil terapisi çalışması yaptı...

15

Image

Yeni mezbahanede çevre düzenlemesi

Çay Belediyesi’ne ait yeni yapılan mezbahanede çevre düzenleme çalışmaları kapsamında perde duvarı yapılıyor...

16

Image

‘Devlet rehberlik etmeli’

İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, meyve ve sebzelerin..

17

Image

KARDEŞLİK İFTARI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde başlatılan Kardeşlik İftarı’nın altıncısı geniş katılımla gerçekleştirildi. ..

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR | Gazete3.com.tr
Image

EROĞLU İŞİ SIKI TUTUYOR


Orman ve Su İşleri eski Bakanımız, Milletvekilimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu İlimizdeki Üniversitelerin A Takımı ile biraraya gelerek, Afyonkarahisar için hedefler belirlediler. Toplantıya Eroğlu ile birlikte AKÜ Rektörü Solak ve AFSÜ Rektörü Okumuş ve Yardımcıları katıldılar. Toplantıda Afyonkarahisar ve Üniversitelerimiz için önemli kararlar alındı. Toplantının sonunda alınan kararlara sadece GAZETE 3 ulaştı.
  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

EROĞLU A TAKIMI İLE BULUŞTU

Orman ve Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin A Takımı ile biraraya gelerek Üniversitelerimiz ve Afyonkarahisar için önemli hedefler belirledi. Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte akşam yemeğinde biraraya gelen Üniversite Rektör ve Yardımcıları AKÜ ve AFSܒnün gelişmesi için düşüncelerini aktardılar. Toplantıya AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, AKÜ Rektör Yardımcısı İsa Sağbaş, AFSÜ Rektör Yardımcısı Adem Aslan, AFSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Dündar ile AFSÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Keleş katıldılar.

‘BÜYÜK HEDEFLER TESPİT ETTİK’

Milletvekilimiz ve Orman Su İşleri eski Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu toplantı sonrasında MEGABİRLİK Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu. Eroğlu, ‘Afyonkarahisar bizim sevdamız. Biz bu sevdamız için gece gündüz demeden çalıştık, çalışıyoruz ve bu can bu bedende olduğu sürece de çalışacağız. Hem AKÜ, hem de AFSÜ Rektörlerimizle ve A Takımı ile birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Büyük hedefler tespit ettik. Bu hedeflere ulaşmak için hep birlikte azimle çalışacağız. İnanıyorum ki her iki Üniversitemizin değerli Yöneticileri bu hedeflere ulaşılması için gereğini yapacaklardır. Bizde her noktada destek olacağız’ dedi.

İŞTE 10 HEDEF

1-Eğitimde en iyi kaliteyi yakalamak

2-Sağlıkta lider olmak

3-İlaç üretimi için seferberlik başlatmak

4-Koruyucu hekimliği geliştirmek

5-Tıbbi ve Aromatik bitkiler için araştırmaları hızlandırmak

6-İhtisaslaşmak için ileri adımlar atmak

7-Toplumu halk sağlığı konusunda eğitmek

8-Afyonun bilim, kültür ve kongre şehri olmasına rehberlik etmek

9-Termal Şehir projesiyle sağlık turizmini geliştirerek şehre yeni imkanlar kazandırmak

10-Bu madde çok gizli olduğu için şimdilik Okurlarımızla paylaşamıyoruz

  SİYASET    22.09.2018 12:04:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
22.05.2019
22.05.2019
22.05.2019
OZEL HABERLER