Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İstişare ettiler
Vali Gökmen Çiçek, konuklarını makamında kabul ederek, Afyonkarahisar’la ilgili konularda istişare etti ..

2

Image

‘Afyon gelişmiş bir şehir’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden Ünlü Türkücü Mahmut Tuncer, ziyarette yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın gelişmiş bir şehir olduğunu söyledi. Müzi..

3

Image

‘Mazlumların tek umudu Türkiye’

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları 6. olağan kongresi yoğun bir katılımla, pandemi kuralları çerçevesinde yapıldı. Tek liste halinde yapı..

4

Image

OSB GENİŞLİYOR
Vali Gökmen Çiçek, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi Yönetimiyle t..

5

Image

Emirdağ Güvenci’ne Coğrafi Tescil
Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan tarafından ‘Emirdağ Güveci’nin coğrafi işaret tescilini aldıklarını sosyal medya hesabından d..

6

Image

‘Edirne’yi susuz bırakmadık’
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Edirne’ye su alanında yapılan yatırımlar hakkında..

7

Image

‘Önceliğimiz fiyat istikrarı’
TOBB, TESK, TÜSİAD ve MÜSİAD tarafından yapılan ortak açıklamada, Türkiye’nin önceliğinin fiyat istikrarı olduğu vurgulandı. ..

8

Image

Kaçırılan geminin kaptanı Afyonlu
Gine açıklarında korsan saldırısında kaçırılan Türk gemisinin 15 kişilik mürettebatının isimleri belli olurken, bunlardan kaçırılan geminin birinci ka..

9

Image

Birliktir’den teşekkür
Esnaf ve sanatkârların içerisinde bulunduğu zor durum nedeniyle AK Parti’li Milletvekilleri ve il yöneticilerine ilettikleri taleplerinin kabul görmes..

10

Image

Birliktir talep etti esnafların KREDİLERİ ERTELENDİ
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün açıkladığı esnaf kredilerinin ertelenmesine ilişkin bir açıklam..

11

Image

Katil tutuklandı
Afyonkarahisar’da trafikte hatalı sollama nedeniyle 1 kişinin öldüğü ve 1 kişinin de yaralandığı silahlı kavgada gözaltına alınan B.E. çıkarıldığı mah..

12

Image

‘Aile iki cihan saadetinin anahtarıdır’
2021 Aile Yılı Projesi Tanıtım Toplantısında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Türk milletinin binlerce yıldır varoluşunun en önemli sebebinin aile yapısı ol..

13

Image

‘Afyon’un gelişmesine büyük destek sağlıyor’
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin şirketi Yüntaş’ın Afyonkarahisar’ın gelişmesi için büyük destek sağladığını söyledi ..

14

Image

‘Afyonkarahisar’ı birlikte uçuracağız’
Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a yapılacak olan çalışmalar hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, bir..

15

Image

‘Afyon imrenilen bir şehir olacak’
Taşpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın her yerine hizmet edeceklerini ve Afyon’u imrenilen ..

16

Image

Rektör Karakaş Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Zafer Teknopark Genel Kurulu yapıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, genel kurulda Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Teknopark G..

17

Image

Devremülk dolandırıcılarına operasyon
Devremülk satışı üzerinden vatandaşları dolandırdıkları iddia edilen organize suç örgütüne yönelik jandarma tarafından Afyonkarahisar merkezli İzmir’d..

Esnafların talepleri iletildi | Gazete3.com.tr
Image

Esnafların talepleri iletildi


Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Emin Birliktir’in AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a teslim ettiği dosya Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a ulaştı. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Başkan Uluçay, “Biz AK Parti’nin neferleri olarak her birimiz esnaf ve sanatkârlarımızı ülkemizin mihenk taşı olarak görüyoruz” dedi.
  SİYASET    28.11.2020 16:55:56

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Emin Birliktir’in ziyarette kendisine teslim ettiği talepler içeren dosyayı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Eroğlu da Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’a iletti. Önceki gün taziye ziyaretine giden Milletvekili Eroğlu, ziyarette Afyonkarahisar esnafının pandemi dolayısıyla yaşadığı sıkıntıların yer aldığı dosyayı Bakan Pekcan’a teslim etti.

“ESNAFLARIMIZI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”
Konuya ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Biz AK Parti’nin neferleri olarak her birimiz esnaf ve sanatkârlarımızı ülkemizin mihenk taşı olarak görüyoruz. Bize göre birlik ve beraberliğimizin çimentosu olan esnaflarımız hanelerimizin dışarıdaki üyesidir. AK Parti olarak esnaflarımızın huzuru, refahı ve mutluluğunu çok önemsiyoruz. Esnaf ve Sanatkârlar için yapılan tüm çalışmalarda bizim tek bir amacımız vardır; o da esnaf ve sanatkârımızı refaha erdirmek ve rahatlatmaktır” dedi

“TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Uluçay kendilerine ifade edilen talepleri,ilgili yerlere ileteceklerini belirterek, “İşini daha iyi şekilde yapabilmesini temin etmek, geleceğini daha iyi görebilmesine katkıda bulunmaktır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kendimize iletilen tüm talepleri gerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, gerek ise ilgili bakanlıklara teslim edeceğiz. Bu noktada Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bize verilen dosyayı Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan’a teslim etmiştir. İnşallah bizler de vekillerimiz ile birlikte konunun takipçisi olacak, gereği yerine getirilene kadar elimizden geleni yapacağız. Milletvekillerimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ile birlikte milletimize hizmet etmek, taş üstüne taş koyabilmek için çalışıyor ve çalışacağız” dedi.

“TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Başkan Uluçay açıklamasında vatandaşlara da bir çağrıda bulunarak şöyle dedi; “Ben buradan Afyonkarahisar halkına çağrıda bulunuyorum: kamu yararına eksikliğini gördüğünüz yerel ya da ulusal ihtiyaç olan ne varsa bir dosya halinde bizlere ilebilirsiniz. Biz de Allah’ın izni ile gereğini yapmak üzere Ankara’da milletvekillerimize iletecek ve milletvekillerimiz ile birlikte takipçisi olacağız. Kimin ne talebi varsa hiç düşünmeden bizlere bir dosya halinde ulaştırsın ki biz de gereğini yapalım. Ben buradan şehrimize hizmet etmek ve vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için Ankara bürokrasisinde kapı kapı dolaşan milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”>>>Mustafa Bayer


  SİYASET    28.11.2020 16:55:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.01.2021
14.01.2021
14.01.2021
OZEL HABERLER