Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

2

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

3

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

4

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

5

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

6

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

7

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

8

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

9

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

10

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

13

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

14

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

15

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

16

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

17

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

Fuarlar güçleniyor Afyon gelişiyor | Gazete3.com.tr
Image

Fuarlar güçleniyor Afyon gelişiyorAfyonkarahisar’da yıllardır düzenlenen, bu yıl uluslararası düzeye ulaşan, yerli yabancı 128 firmanın stant açarak katılım gösterdiği, Kültür Park ve Fuar Alanı’nda 15 Nisan’a kadar hizmet verecek olan 8. Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın açılışında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da düzenlenen fuarların güçlenerek yüksek boyutlara ulaşmasının kentin gelişimine büyük katkı sağladığını ifade etti.
  SİYASET    13.04.2018 15:00:20
Alkan KURT

Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Kültürpark ve Fuar Alanı’nda açıldı. Bu yıl ilk kez “uluslararası” unvanı Fuar’ın açılışına Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül ile protokol üyeleri katıldı. Kültür Park ve Fuar Alanı'nda geniş katılımlı bir törenle açılışı yapılan fuar, daha ilk gününde büyük ilgi gördü. Yoğun ziyaretçi akınına uğrayan fuarda yerli ve yabancı 128 firma stant açtı. Fuarın açılış töreninde yapılan konuşmalarda, gelişen dünya koşullarında özellikle tarımda verimlilik ve rekabet gücünün yakalanması için teknolojinin etkin kullanılması gerektiğine dikkat çekilirken, bu noktada ihtisas fuarlarının önemli bir misyonu yerine getirdiği ifade edildi.

TARIM FUARI ULUSLARARASI DÜZEYE YÜKSELDİ

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmalarına geçildi. Fuarın organizatörlüğünü yapan Şafak Arıkan, Afyonkarahisar’da uzun süredir düzenlenen bu fuarın bu yıl kendisini geliştirerek, uluslararası düzeye ulaştığını ifade etti. Açılış töreninde bir konuşma yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, “Afyon, tarım ve hayvancılık konusunda Türkiyemiz’in önde gelen illerinden birisidir, kırsal kesimde nüfusu en fazla olan illerimizden de birisidir. Vişne üretiminde birinciyiz, haşhaş üretiminde Türkiye birincisiyiz, patates üretiminde Türkiye üçüncüsüyüz, kiraz üretiminde Türkiye 5’incisiyiz. Tarımımızın gelişmesi, hayvancılığımızın daha iyi noktalara gelmesi için bu fuarların katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

“YENİ FUAR ALANI PROJEMİZ BEKLEMEDE”
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, fuarın ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını, tarım ve hayvancılıkla uğraşan üretici ve çiftçilere bereket getirmesini diledi. Geçen yıl yapılan fuarda, 'termal turizm bölgesinde, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla birlikte 150 bin metrekarelik yeni bir fuar alanı yapılacağı' yönünde bir açıklaması olduğunu hatırlatan Başkan Çoban, "Bu konuyla ilgili Belediyemiz; çalışmalarını bitirip, Kültür Turizm Bakanlığı Yatırım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nden de tüm plan değişikliklerini gerçekleştirmişti. Ancak orada devletimizin, özellikle üniversitemizin çok büyük termal sağlık köyü projesinden dolayı fuar alanı projemiz şimdilik beklemeye alındı" dedi.

“AFYONKARAHİSAR TARIM VE HAYVANCILIK
ALANINDA TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN İLLERİ ARASINDA”

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz da “İlimiz tarım ve hayvancılık yönünden, ülkemizin en önde gelen birkaç vilayetinden birisidir. Potansiyelimizi iyi değerlendirmemiz açısından yeni teknolojileri üretimimize kazandırmak adına fuarı önemsiyoruz. Geçmişten beri tarım makineleri konusunda da önemli üreticilerimiz var. Bu fuarlar vasıtasıyla da onların da işlerini genişleteceğine ve ilimize sayısız fayda sağlayacaklarına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ”
Fuarlarımızın güçlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Tutulmaz; “Gerek altyapı gerek katılımcılar ve gerekse ziyaretçiler olarak bunun güçlü bir fuara dönüşmesini arzuluyoruz. Bu konuda da her türlü desteği vermeye hazırız. İlimiz her geçen gün gelişiyor. Biz her zaman ilimizin marka şehir haline getirmeyi hedefliyoruz. Marka şehir haline getirirken de bunun değişik yönlerden ve farklı özelliklerden faydalanılması önemliydi. Bu doğrultuda her türlü aktivitenin yanında olduk, olmaya devam ediyoruz. Bir kısmını da bizzat kendimiz organize ediyoruz. Bugünler ilimiz adına dolu dolu geçiyor. Geçtiğimiz hafta klasik müzik festivali başladı. Bir haftadır da devam ediyor. Bugün tarım fuarını açıyoruz. Üç gün o devam edecek ve daha sonra önümüzdeki hafta 3 üç gün sürecek olan GASTRO AFYON 1. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivalini başlatacağız. Ardından 9 gün sürecek olan Afyonkarahisar Kitap Fuarını açacağız. Yine akabinde Caz Festivali olacak. Tabii her hafta da otellerimizde değişik kurumların kongreleri, çalıştayları ve sempozyumları olmaktadır. Dolayısıyla ilimizde her gün, gerek tarih açısından gerek kültür açısından gerek kongreler açısından dolu dolu yaşanmaktadır. Bunun karşılığını da işte marka şehir olma yönünde ilerlememiz olacaktır” dedi.


FUAR, 15 NİSAN’A KADAR AÇIK
Konuşmaların ardından, protokol üyeleri Fuar’a katılan firmaların stantlarını ziyaret etti. Yerli ve yabancı 128 firmanın katıldığı Fuar, 15 Nisan 2018 tarihine kadar açık olacak.


Demireller Stant 1 foto altı: Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, traktör üstünde objektiflere poz verdi.

Demireller Stant 2 foto Altı: Tarım fuarında Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Başsavcı Mehmet Özel, Demireller Massey Ferguson stantını ziyaret etti. Firma Yönetim Kurulu Başkanı Nebahattin Demirel’den bilgiler aldı.
Son teknoloji ürünü traktörleri inceledi. 1966 yılında otomotiv sektörüne adım atan Demireller 1988 yılından bu yana uluslararası üne sahip Massey Ferguson traktörleri ve 2014 yılından bu yana Renault - Dacia binek-hafif ticari araçlar yetkili satıcılığını yürütüyor. Demireller 2018 yılı 3.çeyreğinde modern traktör plazasını da müşterilerinin hizmetine sunmaya hazırlanıyor.


  SİYASET    13.04.2018 15:00:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
OZEL HABERLER