Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Dinar’dan Milletvekillerine ziyaret
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’ya ve AK Parti Milletvekili İbrahi..

2

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

3

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

4

Image

‘Vatandaşlarımızı Ankara’ya kadar yormayacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanlığı’nda vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını dinledi. Her zaman ulaşıl..

5

Image

‘İhracatta hedefimiz süper lige yükselmek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’in ATSO’yu ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

6

Image

TBMM kararları Resmi Gazete’de
TBMM’nin Başkanlık Divanı üyelikleri ile komisyon üyeliklerine ilişkin yapılan seçimlere ait kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. ..

7

Image

‘İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ’
Saadet Partisi’nin 17.kuruluş yıldönümü ve Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44.yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, ..

8

Image

‘Afyonkarahisar’ın sesi olmaya devam edeceğim’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bundan önce olduğu ..

9

Image

‘En iyi hizmet için gayret edeceğiz’
Ankara TBMM’de Afyonkarahisar’dan misafirlerini ağırlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlara hizmet etmek için çıktıkları bu ..

10

Image

CHP’liler kurultay istiyor
CHP Afyonkarahisar önceki İl Başkanı ve Kurultay Delegesi Dr. Kemal Demirkırkan partide değişim isteyen kurultay delegeleriyle birlikte CHP Genel Merk..

11

Image

"Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayacağız"
Afyonkarahisar’ın ilçelerine teşekkür ziyaretlerine devam eden ve açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet ..

12

Image

Özdilek’te dondurma bir başka güzel
Özdilek, alışılmış kalitesini Sütfest dondurmalar aracılığıyla bir kez daha kanıtlayarak yaz sıcağında serinlemek isteyenleri birbirinden lezzetli don..

13

Image

‘Hedeften sapmadan sivil direnişin destanı yazıldı’
“15 Temmuz: Direniş ve Diriliş Destanı” konulu konferansta konuşan AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, 15 Temmuz’da hedef dışına sapmadan ..

14

Image

‘Haşhaş üreticilerinin zararları karşılanmalı’
Afyonkarahisar’da yağışlardan zarar gören haşhaş üreticilerinin sıkıntılarını Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, TBMM G..

15

Image

Taytak Dinar heyetini ağırladı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM’de Dinar ilçesine bağlı belde ve köylerden gelen misafirlerini ağırladı. ..

16

Image

‘Millet iradesi hainlere güzel bir ders verdi’
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Afyon Kocatepe Ünivers..

17

Image

‘Hedefimiz yerel seçimler’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 24 Haziran seçimler..

Fuarlar güçleniyor Afyon gelişiyor | Gazete3.com.tr
Image

Fuarlar güçleniyor Afyon gelişiyorAfyonkarahisar’da yıllardır düzenlenen, bu yıl uluslararası düzeye ulaşan, yerli yabancı 128 firmanın stant açarak katılım gösterdiği, Kültür Park ve Fuar Alanı’nda 15 Nisan’a kadar hizmet verecek olan 8. Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nın açılışında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’da düzenlenen fuarların güçlenerek yüksek boyutlara ulaşmasının kentin gelişimine büyük katkı sağladığını ifade etti.
  SİYASET    13.04.2018 15:00:20
Alkan KURT

Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Kültürpark ve Fuar Alanı’nda açıldı. Bu yıl ilk kez “uluslararası” unvanı Fuar’ın açılışına Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Özel, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül ile protokol üyeleri katıldı. Kültür Park ve Fuar Alanı'nda geniş katılımlı bir törenle açılışı yapılan fuar, daha ilk gününde büyük ilgi gördü. Yoğun ziyaretçi akınına uğrayan fuarda yerli ve yabancı 128 firma stant açtı. Fuarın açılış töreninde yapılan konuşmalarda, gelişen dünya koşullarında özellikle tarımda verimlilik ve rekabet gücünün yakalanması için teknolojinin etkin kullanılması gerektiğine dikkat çekilirken, bu noktada ihtisas fuarlarının önemli bir misyonu yerine getirdiği ifade edildi.

TARIM FUARI ULUSLARARASI DÜZEYE YÜKSELDİ

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmalarına geçildi. Fuarın organizatörlüğünü yapan Şafak Arıkan, Afyonkarahisar’da uzun süredir düzenlenen bu fuarın bu yıl kendisini geliştirerek, uluslararası düzeye ulaştığını ifade etti. Açılış töreninde bir konuşma yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, “Afyon, tarım ve hayvancılık konusunda Türkiyemiz’in önde gelen illerinden birisidir, kırsal kesimde nüfusu en fazla olan illerimizden de birisidir. Vişne üretiminde birinciyiz, haşhaş üretiminde Türkiye birincisiyiz, patates üretiminde Türkiye üçüncüsüyüz, kiraz üretiminde Türkiye 5’incisiyiz. Tarımımızın gelişmesi, hayvancılığımızın daha iyi noktalara gelmesi için bu fuarların katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

“YENİ FUAR ALANI PROJEMİZ BEKLEMEDE”
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, fuarın ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını, tarım ve hayvancılıkla uğraşan üretici ve çiftçilere bereket getirmesini diledi. Geçen yıl yapılan fuarda, 'termal turizm bölgesinde, sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla birlikte 150 bin metrekarelik yeni bir fuar alanı yapılacağı' yönünde bir açıklaması olduğunu hatırlatan Başkan Çoban, "Bu konuyla ilgili Belediyemiz; çalışmalarını bitirip, Kültür Turizm Bakanlığı Yatırım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nden de tüm plan değişikliklerini gerçekleştirmişti. Ancak orada devletimizin, özellikle üniversitemizin çok büyük termal sağlık köyü projesinden dolayı fuar alanı projemiz şimdilik beklemeye alındı" dedi.

“AFYONKARAHİSAR TARIM VE HAYVANCILIK
ALANINDA TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN İLLERİ ARASINDA”

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz da “İlimiz tarım ve hayvancılık yönünden, ülkemizin en önde gelen birkaç vilayetinden birisidir. Potansiyelimizi iyi değerlendirmemiz açısından yeni teknolojileri üretimimize kazandırmak adına fuarı önemsiyoruz. Geçmişten beri tarım makineleri konusunda da önemli üreticilerimiz var. Bu fuarlar vasıtasıyla da onların da işlerini genişleteceğine ve ilimize sayısız fayda sağlayacaklarına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

“MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA İLERLİYORUZ”
Fuarlarımızın güçlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Tutulmaz; “Gerek altyapı gerek katılımcılar ve gerekse ziyaretçiler olarak bunun güçlü bir fuara dönüşmesini arzuluyoruz. Bu konuda da her türlü desteği vermeye hazırız. İlimiz her geçen gün gelişiyor. Biz her zaman ilimizin marka şehir haline getirmeyi hedefliyoruz. Marka şehir haline getirirken de bunun değişik yönlerden ve farklı özelliklerden faydalanılması önemliydi. Bu doğrultuda her türlü aktivitenin yanında olduk, olmaya devam ediyoruz. Bir kısmını da bizzat kendimiz organize ediyoruz. Bugünler ilimiz adına dolu dolu geçiyor. Geçtiğimiz hafta klasik müzik festivali başladı. Bir haftadır da devam ediyor. Bugün tarım fuarını açıyoruz. Üç gün o devam edecek ve daha sonra önümüzdeki hafta 3 üç gün sürecek olan GASTRO AFYON 1. Uluslararası Turizm ve Lezzet Festivalini başlatacağız. Ardından 9 gün sürecek olan Afyonkarahisar Kitap Fuarını açacağız. Yine akabinde Caz Festivali olacak. Tabii her hafta da otellerimizde değişik kurumların kongreleri, çalıştayları ve sempozyumları olmaktadır. Dolayısıyla ilimizde her gün, gerek tarih açısından gerek kültür açısından gerek kongreler açısından dolu dolu yaşanmaktadır. Bunun karşılığını da işte marka şehir olma yönünde ilerlememiz olacaktır” dedi.


FUAR, 15 NİSAN’A KADAR AÇIK
Konuşmaların ardından, protokol üyeleri Fuar’a katılan firmaların stantlarını ziyaret etti. Yerli ve yabancı 128 firmanın katıldığı Fuar, 15 Nisan 2018 tarihine kadar açık olacak.


Demireller Stant 1 foto altı: Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, traktör üstünde objektiflere poz verdi.

Demireller Stant 2 foto Altı: Tarım fuarında Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Başsavcı Mehmet Özel, Demireller Massey Ferguson stantını ziyaret etti. Firma Yönetim Kurulu Başkanı Nebahattin Demirel’den bilgiler aldı.
Son teknoloji ürünü traktörleri inceledi. 1966 yılında otomotiv sektörüne adım atan Demireller 1988 yılından bu yana uluslararası üne sahip Massey Ferguson traktörleri ve 2014 yılından bu yana Renault - Dacia binek-hafif ticari araçlar yetkili satıcılığını yürütüyor. Demireller 2018 yılı 3.çeyreğinde modern traktör plazasını da müşterilerinin hizmetine sunmaya hazırlanıyor.


  SİYASET    13.04.2018 15:00:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.07.2018
21.07.2018
21.07.2018
OZEL HABERLER