Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Yolları nakış nakış işliyoruz’
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin belediye konutlarında devam ettirdiği parke taşı çalışmalarını..

2

Image

Roma döneminden eserler taşınmayı bekliyor
Şuhut ilçesinde Roma döneminden kalma tarihi sütun parçaları ve taşlar sergilenmeyi bekliyor. Koruma Kurulu tarafından bulundukları yerlerde kalmasına..

3

Image

‘Afyon kültür ve sanatla iç içe’
Afyonkarahisar Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi’nde Kent Sanat Buluşması Karma Sergisi’nin açılışında konuşan Vali Gökmen Çiçek, Afyon’un kültür ve..

4

Image

‘Şehrimizin değerini bilelim’
Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Afyonkarahisar’ın saklı bir hazine olduğunu belirterek, “Şehrimizin kıymetini bile..

5

Image

‘Belediye işi ekip işidir’
Çobanlar ilçesinde yapılan asfalt çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Belediye işi ekip işidir, gönül işidir” dedi ..

6

Image

Basketbolda 10.hafta heyecanı
ING Basketbol Süper Ligi’nin 10.haftasında bugün ve yarın toplam 8 karşılaşma oynanırken, HDI Sigorta Afyon Belediyespor, kendi evinde Frutti Extra Bu..

7

Image

Oto hırsızı güvenlik görevlisinden kaçamadı
Afyonkarahisar'da galeri önündeki otomobili düz kontak yaparak çalmaya çalışan hırsız, güvenlik görevlisiyle yaşadığı kovalamaca sonucu düşerek yarala..

8

Image

Sokağa çıkma yasağını çiğnediler cezayı yediler
Afyonkarahisar'da polisin "dur" ihtarına uymayarak kaçan minibüsteki 4 kişiye, sokağa çıkma yasağını ihlalden para cezası uygulandı...

9

Image

Sahte parayla yakalandılar
Hocalar ilçesinde, kullandıkları otomobilde sahte 12 bin 650 lira çıkan iki şüpheli gözaltına alındı..

10

Image

‘Sürekli işin başında olacağız’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki doğal gaz hatlarının yapımının devam ettiğini, yapılan çalışmalar esnasında alt yapıya zarar verilme..

11

Image

Eber’de sular çekildi
Türkiye’nin en büyük 12. gölü olarak kabul edilen Eber Gölü’nde kuraklığa bağlı su çekilmesi ürkütücü boyutlara ulaştı. Geçmiş yıllarda balıkçı ve kam..

12

Image

Sağlık hizmetlerine destek
Nuribey Belediyesi açtığı tekstil atölyesi ile hem istihdama katkı sağladı hem de sağlık sektörüne yönelik yardım gerçekleştirdi. Bu kapsamda Nuribey ..

13

Image

Müzik dinletisi ve arşiv çalışmaları
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen sanatsal, bilimsel ve kültürel etkinlikler kapsamında müzik dinletisi ve ..

14

Image

“EMRİNİZDEYİM”
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nde şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, “..

15

Image

550 fidan toprakla buluştu
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Olimpik Yüzme Havuzu bölgesinde 550 adet dişbudak ağacı toprakla buluştu...

16

Image

“Bireysel hatalar sonucu gol yedik”
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Özgür Zengin, Amed Sportif Faaliyetler maçına iyi hazırlandıklarını ancak yapmak istediklerini sahaya yansıtamadıklar..

17

Image

‘Her zaman yanınızdayız’
Taksi ve servis taşımacılığı yapan esnafın sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şoför esnafların her zaman yanlarında olduklarını söyl..

Gazete3 önceden yazmıştı: Kocacan Başkan | Gazete3.com.tr
Image

Gazete3 önceden yazmıştı: Kocacan Başkan


Geçtiğimiz günlerde Megabirlik Medya Temsilcimiz Mehmet Emin Güzbey’in özel haberinde sözünü ettiği ‘MHP’de Kocacan’a yeşil ışık’ haberinde bahsedilen MHP İl Kongresi’nin tek aday olarak mevcut başkan Mehmet Kocacan’ın listesiyle gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Mehmet Kocacan yeniden il başkanı seçilerek güven tazeledi.
  SİYASET    19.10.2020 10:16:34


Tek liste halinde gerçekleştirilen Kongrenin Divan Başkanlığı’nı MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Divan Üyeliklerini ise, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol yaptı. Kongrede MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gönderdiği mesaj okundu.

“ALLAH BİZİ BU YOLDAN AYIRMASIN”

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Cumhur İttifakı kapsamında, AK Parti ile beraber Türkiye’nin bekası için çalıştıklarını çalışmaya devam ettiklerini belirtti. Kocacan, “Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi’ne geçişten sonra birlik ve beraberliğimizi bozmadık. Ülkemiz için taşın altına gövdemizi koyduk. Her şeye katlandık, her dile rıza gösterdik. Yolumuza revan olduk devam ediyoruz. Allah bizi bu yoldan ayırmasın” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI’NDAN
GERİ DÖNMEYECEĞİZ”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Kongreler tazelenmenin, güçlenmenin ve istişarenin yeridir. Afyonkarahisar Anadolu’nun kadim bir kentidir. Cumhur İttifakı’nın bir masa ve birkaç bakanlık değil, Türkiye’nin bekası kurdu ve devam etmesi için de her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumuzu Genel Başkanımız ve tüm ülkücüler ifade etmektedir. Bundan farklı düşünen kardeşlerimiz varsa eğer, düşüncesini tekrar gözden geçirsin çünkü Cumhur İttifakı’ndan dönüş olmayacaktır” dedi.

ESAS YARGILANMASI GEREKEN KILIÇDAROĞLU’DUR

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Cumhur İttifakı’nın aynı zamanda bir sistem ittifakı olduğunu belirterek, “Bunun adı da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemidir. Türkiye Cumhuriyeti eski sisteme nispeten daha güçlüdür. Gerek yürütmede, gerekse de yasama da sistemsel düzenlemeler yapıldı. 1961 yılının anayasasının kalıntısı olan, bazı kurumsal yapılarında, bu sistemin doğasına ve mantığına uygun şekilde, yeniden yapılandırılmasına ve teşkilatlandırılmasına ihtiyaç var” dedi. Akçay, Enis Berberoğlu’nun davasına ilişkin olarak, “Bu olayda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sorumluluğu gözden ırak tutuluyor. Bu davada esas yargılanması gereken Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Adeta bu hadisede kuryelik görevi yapmıştır. Bu durumu kimse tartışmıyor?” dedi. Yapılan konuşmaların ardından kongrede seçime geçildi. Tek Liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Mehmet Kocacan yeniden İl Başkanı olarak seçildi.>>>Alkan Kurt

MEHMET KOCACAN’IN LİSTESİ

İl Yönetim Kurulu Üyeleri (ASİL)
1-Abdullah Kılınçarslan
2- Ahmet Kahveci
3-Ahmet Özköse
4-Beytullah Bostancı
5-Cafer Gür
6-Coşkun Karaca
7-Doğan Şimşek
8-Emin Şengün
9-Emre Sagun
10-Engin Deniz
11-Halil Kocaşaban
12-İhsan Özer
13-İlker Celep
14-İsmail Aydoğuş
15-İsmail Uygan
16-Melikşah Çelikten
17-Mustafa Gün
18-Nesrin Çelikbilek
19-Osman Gürışık
20-Raika Akça
21-Ramazan Eryıldız
22-Recep Yaman
23-Sabri Duysak
24-Ufuk Kuru

  SİYASET    19.10.2020 10:16:34

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.12.2020
01.12.2020
01.12.2020
OZEL HABERLER