Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Göller hayati öneme sahip’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Akarçay kapalı havz..

2

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

3

Image

Hanımlar Lokali’ne Nermin Erbakan köşesi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaptırılarak 2014 yılında açılışı yapılan ve sosyal kombinasyon zenginliği dolayısıyla hanımların hizmetine sunu..

4

Image

Hamm heyeti el sanatlarımızı öğreniyor
Kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklar ilimizdeki temaslarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın eşi Emine Çoban'ın ev sahipliğinde..

5

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

6

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

7

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

8

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

9

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

10

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

11

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

12

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

13

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

14

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

15

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

16

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

17

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

Gıyabi cenaze namazı kılındı | Gazete3.com.tr
Image

Gıyabi cenaze namazı kılındı


İsrail askerleri tarafından, Büyük Dönüş Yürüyüşü sırasında şehit edilen Filistinliler için, Afyonkarahisar'da gıyabi cenaze namazı kılındı. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) öncülüğünde, İmaret Camisi'nde bir araya gelen grup, şehitler için gıyabi cenaze namazı kıldı.
  SİYASET    05.11.2018 10:44:51

Gruptakiler adına açıklama yapan AGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, işgalci İsrail'in çağdaş dünyanın gözü önünde Filistinlilere abluka, ambargo, saldırı, katliam, tutuklamalar ve bin bir türlü zulüm uyguladığını söyledi. Filistin topraklarının yüzde 85'inin işgal altında olduğunu belirten Coşkun, “İsrail, her geçen gün Filistin topraklarında kendine yeni yerleşim yerleri açmaktadır. Etrafı duvarlarla çevrili Gazze'de, içme suyu, ilaç, sağlık, barınma, eğitim ve altyapı her zaman için problemdir” diye konuştu.

“İSLAM DÜNYASI FİLİSTİN’E SAHİP ÇIKMALI”

Coşkun, son derece elverişsiz koşullarda yaşam mücadelesi veren Filistinlilerin Büyük Dönüş Yürüyüşü'nden vazgeçmediğini, sınırdaki gösterilerde yüzlerce şehit ve binlerce yaralı verildiğini vurgulayarak şöyle devam etti: "Bugün Filistin halkının haklı davası olan Büyük Dönüş Yürüyüşü'ne destek olmak için toplandık. İslam dünyası küresel ölçekte Filistin meselesine sahip çıkan herkesle irtibata geçmelidir. Filistin halkı, istediği neticeyi alıncaya kadar ve netice alındıktan sonra da yalnız bırakılmamalıdır." Gruptakiler, basın açıklamasının ardından dağıldı.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    05.11.2018 10:44:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.11.2018
14.11.2018
14.11.2018
OZEL HABERLER