Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kaybedecek 5 yıl daha yok’
Belediye başkanlığında işin ehli olduklarını söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın kaybedecek 5 yılı da..

2

Image

‘Trafik sorununu sona erdireceğiz’


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilimizin trafik sorununa neşter vuracak. Zeybek, hafif raylı sistemler ile akıllı ve katlı oto..

3

Image

‘Vakti geldi’

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde ortak akılla yönetim anlayışı sergileyeceklerini ifad..

4

Image

Taraftarlardan seferberlik
İkinci yarı öncesi TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey’in başkanlığında bir araya gelerek mor beyazlı takıma tam destek kararı alan Afjet Afyonspor taraft..

5

Image

Taytak’tan Ateş’e ziyaret

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Ülkü Ocakları Genel Başkanı Si..

6

Image

‘Her zaman desteğinizi gördük’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü ve beraberinki heyeti makamında kabul etti. Doğa Koruma..

7

Image

‘Seçimlere kendi adımızla katılacağız’
Demokrat Parti İl Başkanı Gürcan Şensoy, belediye başkan adaylarının belirleme çalışmalarına devam ettiklerini ifade ederek, seçimlere kendi isimleriy..

8

Image

Yurdunuseven, cezaevini inceledi
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Sincan Ceza İnfaz Kurumunu ziyaret etti...

9

Image

‘Sıkıntılara çare olacağız’
Sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’da tüm kesimlerle ortak projeler yaparak, h..

10

Image

Efelerimiz, Tokat’ta galibiyet arayacak
Efeler Voleybol Ligi’nin ikinci yarısına geçtiğimiz hafta İnegöl Belediyespor karşısında kazandığı 3-0’lık galibiyetle başlayan İkbal Afyon Belediye Y..

11

Image

Talepler iletildi
Başkan Çoban, Afyonkarahisar Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimini makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Ayakkabıcılar Odası Başkanı Ş..

12

Image

Minik Muhammet yoğun bakımda
Anne karnında enfeksiyon kapan ve ilaç tedavisi yapılan 8 aylık Muhammet Akçeşme, ilaçlarının 22 gündür kullanamadığı için havale geçirerek yoğun bakı..

13

Image

‘Kenevir işinin takipçisi olacağız’
Milliyetçi Hareket Partisi’nin haftalık basın toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, kenevir üretimi noktasın..

14

Image

‘Helvayı da karacağız yatırımı da yapacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyarete devam ediyor...

15

Image

‘STK’lar ihalelerde muhatap olacak’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışması programı kapsamında sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Ziyaretlerinde..

16

Image

Başkan Çoban’a teşekkür ziyaretleri
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretleri devam ediyor. ..

17

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

Gıyabi cenaze namazı kılındı | Gazete3.com.tr
Image

Gıyabi cenaze namazı kılındı


İsrail askerleri tarafından, Büyük Dönüş Yürüyüşü sırasında şehit edilen Filistinliler için, Afyonkarahisar'da gıyabi cenaze namazı kılındı. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) öncülüğünde, İmaret Camisi'nde bir araya gelen grup, şehitler için gıyabi cenaze namazı kıldı.
  SİYASET    05.11.2018 10:44:51

Gruptakiler adına açıklama yapan AGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, işgalci İsrail'in çağdaş dünyanın gözü önünde Filistinlilere abluka, ambargo, saldırı, katliam, tutuklamalar ve bin bir türlü zulüm uyguladığını söyledi. Filistin topraklarının yüzde 85'inin işgal altında olduğunu belirten Coşkun, “İsrail, her geçen gün Filistin topraklarında kendine yeni yerleşim yerleri açmaktadır. Etrafı duvarlarla çevrili Gazze'de, içme suyu, ilaç, sağlık, barınma, eğitim ve altyapı her zaman için problemdir” diye konuştu.

“İSLAM DÜNYASI FİLİSTİN’E SAHİP ÇIKMALI”

Coşkun, son derece elverişsiz koşullarda yaşam mücadelesi veren Filistinlilerin Büyük Dönüş Yürüyüşü'nden vazgeçmediğini, sınırdaki gösterilerde yüzlerce şehit ve binlerce yaralı verildiğini vurgulayarak şöyle devam etti: "Bugün Filistin halkının haklı davası olan Büyük Dönüş Yürüyüşü'ne destek olmak için toplandık. İslam dünyası küresel ölçekte Filistin meselesine sahip çıkan herkesle irtibata geçmelidir. Filistin halkı, istediği neticeyi alıncaya kadar ve netice alındıktan sonra da yalnız bırakılmamalıdır." Gruptakiler, basın açıklamasının ardından dağıldı.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    05.11.2018 10:44:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.01.2019
21.01.2019
21.01.2019
OZEL HABERLER