Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

2

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

3

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

4

Image

Tevazu samimiyetle hep birlikte el ele

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği’ni makamında kabul etti. Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Neşe Yılmaz ve..

5

Image

“Sizden isteğim gönüllere gireceksiniz”


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Sultandağı’nda gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu toplantısına başkanlık etti. Toplantıda konuşan Sez..

6

Image

Yurdunuseven Halk gününde vatandaşları dinledi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği halk günü toplantılarına devam etti. ..

7

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

8

Image

EKOIFF festivalinde tek Türk filmi: Büyük Menderes
AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Yavuz Özer’in yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği Büyük Menderes Havzas..

9

Image

“Babalarımız gibi savaşarak ölmeyi yeğleriz”
Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi Bölüm Başkanlığı tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıl dönümü ..

10

Image

Geleceğin robotlarını tasarlıyorlar


Çocukları geleceğin dünyasına hazırlamak, ilgi, yetenek ve becerileri doğrultusunda yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen Zeka Gücü Projesi,..

11

Image

Çiçekleri satarak eğitime bağışladı

CHP Yeşilçiftlik Belediye Başkanı seçilen Mehmet Ali Sakal, belediye başkanı seçilmesi nedeniyle kendisini kutlamak için makamına gelen yüzlerce ..

12

Image

İGM’de üç parti komisyonlara alınmadı
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nin nisan ayı ikinci toplantısında komisyon üyeleri belirlendi. Komisyonlara MHP ve AK Parti dışındaki diğer partileri..

13

Image

Başkan Sarı, çocukları sevindirecek

Dinar Belediye Başkan’ı Nihat Sarı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bugün çocuklara özel “Çocuk Şenliği” düzenleyecek. ..

14

Image

AKÜ ve İGM’ye ‘hayırlı olsun’ ziyareti


AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, beraberinde Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ..

15

Image

Herkesin gönlünü kazanacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimlerinde kullandığı “Gönül Belediyeciliği” sloganını seçim sonunda yerine getiren Sinanpa..

16

Image

AKܒde devir teslim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Karakaş, görevini eski Rektör Prof..

17

Image

Özdilek 23’üncü yılını kutladı


Özdilek Afyonkarahisar, nisan ayına özel kampanyalar ve etkinliklerle 23. açılış yıl dönümünü kutluyor...

Gıyabi cenaze namazı kılındı | Gazete3.com.tr
Image

Gıyabi cenaze namazı kılındı


İsrail askerleri tarafından, Büyük Dönüş Yürüyüşü sırasında şehit edilen Filistinliler için, Afyonkarahisar'da gıyabi cenaze namazı kılındı. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) öncülüğünde, İmaret Camisi'nde bir araya gelen grup, şehitler için gıyabi cenaze namazı kıldı.
  SİYASET    05.11.2018 10:44:51

Gruptakiler adına açıklama yapan AGD Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, işgalci İsrail'in çağdaş dünyanın gözü önünde Filistinlilere abluka, ambargo, saldırı, katliam, tutuklamalar ve bin bir türlü zulüm uyguladığını söyledi. Filistin topraklarının yüzde 85'inin işgal altında olduğunu belirten Coşkun, “İsrail, her geçen gün Filistin topraklarında kendine yeni yerleşim yerleri açmaktadır. Etrafı duvarlarla çevrili Gazze'de, içme suyu, ilaç, sağlık, barınma, eğitim ve altyapı her zaman için problemdir” diye konuştu.

“İSLAM DÜNYASI FİLİSTİN’E SAHİP ÇIKMALI”

Coşkun, son derece elverişsiz koşullarda yaşam mücadelesi veren Filistinlilerin Büyük Dönüş Yürüyüşü'nden vazgeçmediğini, sınırdaki gösterilerde yüzlerce şehit ve binlerce yaralı verildiğini vurgulayarak şöyle devam etti: "Bugün Filistin halkının haklı davası olan Büyük Dönüş Yürüyüşü'ne destek olmak için toplandık. İslam dünyası küresel ölçekte Filistin meselesine sahip çıkan herkesle irtibata geçmelidir. Filistin halkı, istediği neticeyi alıncaya kadar ve netice alındıktan sonra da yalnız bırakılmamalıdır." Gruptakiler, basın açıklamasının ardından dağıldı.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    05.11.2018 10:44:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.04.2019
24.04.2019
24.04.2019
OZEL HABERLER