Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kurumlararası işbirliği sürecek’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın..

2

Image

Bankacılardan ziyaret
Vakıfbank yetkilileri, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’i ziyaret etti..

3

Image

Protokolden Kütahya’ya çıkarması
Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kütahya bazı z..

4

Image

Kadın Girişimcilere ödül
TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen 2019 Batı Akdeniz’in Fark Yaratan Kadın Girişimcileri Yarışması’nda TOBB Afyonkarahisar K..

5

Image

‘Televizyon izlemek yerine oyun oynayın’
TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu öğrencilerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, çocuklara boş vakitlerinde televizyon izlemek yerine, oyu..

6

Image

28 Şubat’ın analizi yapıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesi ile Afyonkarahisar İslami İlimler Derneği tarafından 28 Şubat Darbesi’nin Analizi konulu ko..

7

Image

Doktor ataması yapılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Sağlık Bakanı Fahre..

8

Image

Hocalı Katliamı unutulmadı
Azerbaycan’ın Hocalı beldesinde Azerbaycan Türklerinin Ermenistan’a bağlı kuvvetler tarafından toplu şekilde öldürülmesi sonucunda meydana gelen Hocal..

9

Image

‘Herşey Sandıklı için’
Sandıklı ilçesi Zafer Mahallesi sakinlerini ağırlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek için gayret ett..

10

Image

Tarihin kara bir lekesi’
Belediye Başkanı Zeybek, 28 Şubat postmodern darbesinin tarihin kara bir lekesi olduğunu söyledi..

11

Image

‘Son sözü millet söyler’
28 Şubat 1997 postmodern darbesinin 23’ncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Darbecilere destek veren, d..

12

Image

Hikaye ve masalların rolü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Afyon Meslek Yüksekokulu (MYO) Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü tarafından “Hikâye ve Masal Dünyasına Bir Y..

13

Image

‘Milletimiz en güzel cevabı verdi’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya 28 Şubat darbesi ile ilgili basın açıklaması yaptı. Özkaya “Milletimize karşı yapılan darbeye en güzel..

14

Image

‘Geçmişimizi unutmayalım’
28 Şubat Postmodern darbesi ile ilgili bir açıklama yapan Milletvekili Yurdunuseven, Türk milletinin geçmişini unutmaması ve birliğini bozmaması gerek..

15

Image

DEVLET PERSONELİNE SUÇÜSTÜ
Afyon Emniyet Müdürlüğü ekipleri Dinar’da Orman Müdürlüğü’nde çalışan bir şahsı uyuşturucu madde satarken yakaladı. Emniyet Müdürü Temiz, uyuşturucu i..

16

Image

Erbakan’ı andılar
Saadet Partisi İl Kadın Kolları Necmettin Erbakan’ı anma ve anlama programı düzenledi...

17

Image

‘Afyon termalin başkenti’
Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Derneği Başkanı Ersin Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başka..

Güreşin kalbi Afyon’da attı | Gazete3.com.tr
Image

Güreşin kalbi Afyon’da attı


Küçük Yıldızlar Grekoromen Güreş Grup müsabakası ile İşitme Engelli Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası tamamlandı.
  SİYASET    29.01.2020 09:24:06

Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksi’nde düzenlenen Küçük Yıldızlar Grekoromen Güreş Grup müsabakaları ile İşitme Engelliler Güreş Yıldızlar, Gençler ve Büyükler müsabakaları yaklaşık 500 sporcu, 50 antrenör ve 70 hakemin katılımıyla gerçekleşti.
Çekişmeli geçen müsabakaların Küçük Yıldız Erkekler Grekoromen kategorisi 34-38 kilogramda Ahmet Çakmak, 41 kilogramda Ahmet Eminoğlu, 44 kilogramda Gökhan Dinçel, 48 kilogramda Halil Çınar, 52 kilogramda Boran Akdoğan, 57 kilogramda Osman Emin Ekinci, 62 kilogramda Salih Yusuf Yazıcı, 68 kilogramda Emirhan Taş, 75 kilogramda Batuhan Karahan, 85 kilogramda Mehmet Meriç Alaca, 100 kilogramda Cemal Yusuf Bakır birinci oldu.
Dereceye giren sporculara madalyaları Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Feyzullah Dereci ve Güreş İl Temsilcisi Yunus Otursun tarafından takdim edildi.
İŞİTME ENGELLİ GÜREŞÇİLER
AFYON’DA MİNDERE ÇIKTI
Bu arada hafta sonu Afyonkarahisar’da düzenlenen bir başka organizasyonda bu defa işitme engelli sporcular mindere çıktı. İşitme Engelli Yıldızlar, Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası müsabakaları sonunda 41-45 kilogramda Murathan Çimen, 48 kilogramda Burak Gümüştaş, 51 kilogramda Mehmet Vural, 55 kilogramda Doğukan Sakat, 60 kilogramda Hamza Kurak, 65 kilogramda İlkay Özer, 71 kilogramda Kemal Yıldız, 80 kilogramda Yusuf Deniz Akdaş, 92 kilogramda Abdi Polat ve 110 kilogramda Şükrü Berke Özden birinci oldu.

  SİYASET    29.01.2020 09:24:06

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.02.2020
28.02.2020
28.02.2020
OZEL HABERLER