Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

2

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

3

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

4

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

5

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

6

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

7

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

8

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

9

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

10

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

11

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

12

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

13

Image

‘Emperyalist düzen yıkılmalı’
Kudüs’ün emperyalist güçler tarafından gasp edildiğini söyleyen Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Muharrem Coşkun, dünya üzerindeki ..

14

Image

‘Tüm belediyeler AK Belediyecilikle tanışacak’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi, yürütme kurulu üyelerini açıkladı. Toplantıda yerel seçimler..

15

Image

‘İşimiz hizmet olacak’
Kanal 3 ekranlarında İsmail Sagun’un hazırlayıp sunduğu İş’te Başkan programında Evciler ilçesi konusunda açıklamalarda bulunan Evciler Belediye Başka..

16

Image

Temmuz ayı siyasetine Sandıklı’daki çalıştay yön verdi
Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından hazırlanan raporda, Temmuz ayının siyaset öne çıkan siyaset başlıkları açıkladı...

17

Image

HAMM’DA AFYONRING
2007 yılında başlayan Hamm ve Afyonkarahisar şehirleri arasındaki kardeşlik projesinin onuncu yılı kutlamaları kapsamında Hamm şehrinde ‘‘Afyon Bulvar..

HAMM’da ÇOBAN FARKI | Gazete3.com.tr
Image

HAMM’da ÇOBAN FARKI


HAMM ile Afyonkarahisar arasındaki ‘kardeş şehir’ anlaşmasının onuncu yılı Almanya’da görkemli şekilde kutlanırken, HAMM’da Başkan Çoban’a Vatandaşlarımız sevgi gösterisinde bulundu.
  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Başkan Çoban’ın Petermann ile kurduğu dostluğun kendilerine Almanya’da önemli kazanımlar sağladığını söyleyen vatandaşlarımız, ‘Başkan Çoban Türk Alman siyasi ilişkisine pozitif katkı koymuştur. Petermann Çoban dostluğu Almanya’da hissediliyor’ dediler

SADECE PROTOKOLDEN İBARET DEĞİL

Almanya’nın HAMM şehri ile İlimizin kardeş şehir protokolünün imzalarının ardından on yıl geride kaldı. Onuncu yıl kutlamaları için Almanya’nın HAMM kentine giden heyetimize oradaki vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın Türk – Alman ilişkilerine önemli katkılar koyduğunu ifade eden vatandaşlarımız, ‘Almanya’da bazı kentler ile Türkiye’den bazı kentlerin kardeşlik protokolü imzaladığını biliyoruz. Ama Afyon ile HAMM arasındaki protokolden öte bir şey. Belediye Başkanı Burhanettin Beyin burada Almanlar üzerinde de çok büyük bir sevgisi var. Bunu sürekli hissediyoruz. Almanlar şimdi bize çok daha farklı ve sevgi dolular’ dediler.

TÜRK ALMAN İLİŞKİSİNE BÜYÜK KATKI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın şahsi gayretleriyle Afyon HAMM arasındaki kardeş ilişkisinin her geçen gün daha da güçlendiğine dikkat çeken vatandaşlarımız, ‘Petermann burada çok saygın bir isim. Alman Hükümetinde ve Alman siyasetinde önemli bir ağırlığı var. Merkel’in çok değer verdiği bir kişi. Petermann’ın Türk – Alman ilişkilerinin gelişmesine çok pozitif katkıları olduğunu gözlemliyoruz. Petermann’ın Türklere karşı bu kadar pozitif olmasının en önemli etkeninin Belediye Başkanı Burhanettin Bey olduğu kuşkusuz. Çünkü Petermann her vesile de Burhanettin Bey’den övgü ile bahsediyor, O’ndan bahsederken gözleri parlıyor’ dediler.


  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.08.2018
15.08.2018
15.08.2018
OZEL HABERLER