Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Büyükşehir olmak zorundayız’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Fatih Çetinkaya, Karaman Mahallesi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında Afyonkarahisar’ın gelecek yıllarda bü..

2

Image

‘Her parti kendi gücüyle yarışmalı’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında konuşan Gazeteci Ahmet Tunca, AK Parti ve MHP kurdukları ittifakın gerekçesini ülke bekası olarak gösterd..

3

Image

Başkan Çoban dekanları ağırladı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde görev yapan dekanları makamında kabul etti...

4

Image

HSK Üyesi Ergen’den Başkan Çoban’a ziyaret
Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Üyesi Cafer Ergen, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu...

5

Image

‘AK Parti dayanışmasını göstereceğiz’
Afyonkarahisar’ın ilçelerindeki AK Parti Belediye Başkan aday adaylarıyla buluşan Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili..

6

Image

‘Başkanımıza teşekkür ediyoruz’
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretleri devam ediyor...

7

Image

‘Sorunları hep beraber çözeceğiz’
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Sahipata Durağı, Ataköy Durağı Oruçoğlu Durağı ve Özdilek Durağı'na ziyaretlerde bulundu. ..

8

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

9

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

10

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

11

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

12

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

13

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

14

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

15

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

16

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

17

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

HAMM’da ÇOBAN FARKI | Gazete3.com.tr
Image

HAMM’da ÇOBAN FARKI


HAMM ile Afyonkarahisar arasındaki ‘kardeş şehir’ anlaşmasının onuncu yılı Almanya’da görkemli şekilde kutlanırken, HAMM’da Başkan Çoban’a Vatandaşlarımız sevgi gösterisinde bulundu.
  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Başkan Çoban’ın Petermann ile kurduğu dostluğun kendilerine Almanya’da önemli kazanımlar sağladığını söyleyen vatandaşlarımız, ‘Başkan Çoban Türk Alman siyasi ilişkisine pozitif katkı koymuştur. Petermann Çoban dostluğu Almanya’da hissediliyor’ dediler

SADECE PROTOKOLDEN İBARET DEĞİL

Almanya’nın HAMM şehri ile İlimizin kardeş şehir protokolünün imzalarının ardından on yıl geride kaldı. Onuncu yıl kutlamaları için Almanya’nın HAMM kentine giden heyetimize oradaki vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın Türk – Alman ilişkilerine önemli katkılar koyduğunu ifade eden vatandaşlarımız, ‘Almanya’da bazı kentler ile Türkiye’den bazı kentlerin kardeşlik protokolü imzaladığını biliyoruz. Ama Afyon ile HAMM arasındaki protokolden öte bir şey. Belediye Başkanı Burhanettin Beyin burada Almanlar üzerinde de çok büyük bir sevgisi var. Bunu sürekli hissediyoruz. Almanlar şimdi bize çok daha farklı ve sevgi dolular’ dediler.

TÜRK ALMAN İLİŞKİSİNE BÜYÜK KATKI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın şahsi gayretleriyle Afyon HAMM arasındaki kardeş ilişkisinin her geçen gün daha da güçlendiğine dikkat çeken vatandaşlarımız, ‘Petermann burada çok saygın bir isim. Alman Hükümetinde ve Alman siyasetinde önemli bir ağırlığı var. Merkel’in çok değer verdiği bir kişi. Petermann’ın Türk – Alman ilişkilerinin gelişmesine çok pozitif katkıları olduğunu gözlemliyoruz. Petermann’ın Türklere karşı bu kadar pozitif olmasının en önemli etkeninin Belediye Başkanı Burhanettin Bey olduğu kuşkusuz. Çünkü Petermann her vesile de Burhanettin Bey’den övgü ile bahsediyor, O’ndan bahsederken gözleri parlıyor’ dediler.


  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.12.2018
17.12.2018
17.12.2018
OZEL HABERLER