Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

HAMM’da ÇOBAN FARKI | Gazete3.com.tr
Image

HAMM’da ÇOBAN FARKI


HAMM ile Afyonkarahisar arasındaki ‘kardeş şehir’ anlaşmasının onuncu yılı Almanya’da görkemli şekilde kutlanırken, HAMM’da Başkan Çoban’a Vatandaşlarımız sevgi gösterisinde bulundu.
  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Başkan Çoban’ın Petermann ile kurduğu dostluğun kendilerine Almanya’da önemli kazanımlar sağladığını söyleyen vatandaşlarımız, ‘Başkan Çoban Türk Alman siyasi ilişkisine pozitif katkı koymuştur. Petermann Çoban dostluğu Almanya’da hissediliyor’ dediler

SADECE PROTOKOLDEN İBARET DEĞİL

Almanya’nın HAMM şehri ile İlimizin kardeş şehir protokolünün imzalarının ardından on yıl geride kaldı. Onuncu yıl kutlamaları için Almanya’nın HAMM kentine giden heyetimize oradaki vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın Türk – Alman ilişkilerine önemli katkılar koyduğunu ifade eden vatandaşlarımız, ‘Almanya’da bazı kentler ile Türkiye’den bazı kentlerin kardeşlik protokolü imzaladığını biliyoruz. Ama Afyon ile HAMM arasındaki protokolden öte bir şey. Belediye Başkanı Burhanettin Beyin burada Almanlar üzerinde de çok büyük bir sevgisi var. Bunu sürekli hissediyoruz. Almanlar şimdi bize çok daha farklı ve sevgi dolular’ dediler.

TÜRK ALMAN İLİŞKİSİNE BÜYÜK KATKI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın şahsi gayretleriyle Afyon HAMM arasındaki kardeş ilişkisinin her geçen gün daha da güçlendiğine dikkat çeken vatandaşlarımız, ‘Petermann burada çok saygın bir isim. Alman Hükümetinde ve Alman siyasetinde önemli bir ağırlığı var. Merkel’in çok değer verdiği bir kişi. Petermann’ın Türk – Alman ilişkilerinin gelişmesine çok pozitif katkıları olduğunu gözlemliyoruz. Petermann’ın Türklere karşı bu kadar pozitif olmasının en önemli etkeninin Belediye Başkanı Burhanettin Bey olduğu kuşkusuz. Çünkü Petermann her vesile de Burhanettin Bey’den övgü ile bahsediyor, O’ndan bahsederken gözleri parlıyor’ dediler.


  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER