Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

2

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

3

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

4

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

5

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

6

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

7

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

8

Image

‘İpi göğüsleyeceğiz’

Emirdağ’daki Nevruz kutlamaları ve partisinin programına katılmak için ilçeye gelen AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya, “Başkan Adayımız Serkan..

9

Image

Müdürlerden ziyaret

SGK İl Müdürü Samet Fidan, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Karakaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, Megabirlik Medya’yı zi..

10

Image

‘Afyon’a vefa borcumuzu ödeyeceğiz’

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’nın açılışında konuşan eski Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Pa..

11

Image

‘Hatay’da 6 tane baraj var’

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Hatay'da baraj olm..

12

Image

‘TIR değil paket bile gelmedi’

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında Afyon’a yedi TIR yardım geldiği yönündeki iddialara cevap veren Orman v..

13

Image

‘Afyon’a Derman Belediyeciliği gelecek’


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, vatandaşl..

14

Image

Gülmeye doyacaksınız

Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sezonun ikinci oyunu için perdelerini açıyor...

15

Image

‘Halkla beraber destan yazacağız’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak Kanlıca Mahallesi’nde yaptığı toplantıda, “Bana verdiğiniz emanetinizi asla çalma..

16

Image

‘Başkan Çoban büyük hizmetler yaptı’

ATSO tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban onuruna düzenlenen yemekte konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar’..

17

Image

‘Afyonkarahisar ehline emanet olacak’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sandıklı ve Kızılören ilçelerinde seçim çalışmasında bul..

HAMM’da ÇOBAN FARKI | Gazete3.com.tr
Image

HAMM’da ÇOBAN FARKI


HAMM ile Afyonkarahisar arasındaki ‘kardeş şehir’ anlaşmasının onuncu yılı Almanya’da görkemli şekilde kutlanırken, HAMM’da Başkan Çoban’a Vatandaşlarımız sevgi gösterisinde bulundu.
  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Başkan Çoban’ın Petermann ile kurduğu dostluğun kendilerine Almanya’da önemli kazanımlar sağladığını söyleyen vatandaşlarımız, ‘Başkan Çoban Türk Alman siyasi ilişkisine pozitif katkı koymuştur. Petermann Çoban dostluğu Almanya’da hissediliyor’ dediler

SADECE PROTOKOLDEN İBARET DEĞİL

Almanya’nın HAMM şehri ile İlimizin kardeş şehir protokolünün imzalarının ardından on yıl geride kaldı. Onuncu yıl kutlamaları için Almanya’nın HAMM kentine giden heyetimize oradaki vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın Türk – Alman ilişkilerine önemli katkılar koyduğunu ifade eden vatandaşlarımız, ‘Almanya’da bazı kentler ile Türkiye’den bazı kentlerin kardeşlik protokolü imzaladığını biliyoruz. Ama Afyon ile HAMM arasındaki protokolden öte bir şey. Belediye Başkanı Burhanettin Beyin burada Almanlar üzerinde de çok büyük bir sevgisi var. Bunu sürekli hissediyoruz. Almanlar şimdi bize çok daha farklı ve sevgi dolular’ dediler.

TÜRK ALMAN İLİŞKİSİNE BÜYÜK KATKI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın şahsi gayretleriyle Afyon HAMM arasındaki kardeş ilişkisinin her geçen gün daha da güçlendiğine dikkat çeken vatandaşlarımız, ‘Petermann burada çok saygın bir isim. Alman Hükümetinde ve Alman siyasetinde önemli bir ağırlığı var. Merkel’in çok değer verdiği bir kişi. Petermann’ın Türk – Alman ilişkilerinin gelişmesine çok pozitif katkıları olduğunu gözlemliyoruz. Petermann’ın Türklere karşı bu kadar pozitif olmasının en önemli etkeninin Belediye Başkanı Burhanettin Bey olduğu kuşkusuz. Çünkü Petermann her vesile de Burhanettin Bey’den övgü ile bahsediyor, O’ndan bahsederken gözleri parlıyor’ dediler.


  SİYASET    06.08.2018 11:25:09

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.03.2019
23.03.2019
23.03.2019
OZEL HABERLER