Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sigortacılığın geleceği konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu (MYO) Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileri, Afyon Sigorta Acenteleri Der..

2

Image

Şehit polis ebediyete uğurlandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Barbaros Caddesi'nde 13 Ekim'de devriye gezen Süleyman Topaloğlu idaresindeki ekip aracı ile sivil aracın çarpışması..

3

Image

‘Hep beraber Dinar için çalışacağız’

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Dinar Belediye Başkanı Sarı, muhtarlarla her zaman irtibat halinde olduklarını belirterek, hep beraber Dina..

4

Image

Öğrenciler Frigya’yı gezdi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm Fakültesi tarafından iki farklı etkinlik düzenlendi. Düzenlenen ilk etkinlikte AKÜ Turizm Fakültesi Turi..

5

Image

‘Kura yenilenmeli’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü aracılığı ile Toplum Yararına Program (TYP) kaps..

6

Image

‘Suriye’deki harekat Kıbrıs’takiyle aynı’

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın, Barış Pınarı Harekatı konusundaki açıklamalarını eleştiren İYİ Parti İl Başkanı M..

7

Image

Karakaş, Başkan Mandal’ı ağırladı

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Meh..

8

Image

Oda Başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, esnaf oda başkanlarını makamında ağırladı...

9

Image

Serteser’e davet

23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Uluslararası İnşaat Mühendisliği ve Teknolojisinde Yenilikler Sempozyumu D..

10

Image

‘AR-GE’ye büyük önem veriliyor’

AKÜ evsahipliğinde düzenlenen Seramik Kongresi’nde konuşan TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, AR-GE yatırımlarına gelecek 5 yıl için yüzde 8..

11

Image

Erkmen’den harekâta tam destek

Erkmen Belediye Başkanlığı Belediye Meclisi Barış Pınarı Harekatına destek verdiğini açıkladı. ..

12

Image

İtfaiyeden yangın eğitimi

Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından yangında konusunda eğitim verildi. ..

13

Image

‘5 milyon insana kapılarımızı açtık’

Afyonkarahisar’da düzenlenen Uyum Mahalle Buluşmaları Toplantısında konuşan Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok, dünya üzerinde göç etmek..

14

Image

2020 MXGP Cumhurbaşkanımızın himayesinde

Dünya Motokros Şampiyonası 5-6 Eylül 2020 tarihinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek. Organizasyonun yeniden Cumhurbaşkanlığı himayesine alınması ..

15

Image

‘Mehmetçiklerimizin yanındayız’


Kocatepe (Büyükkalecik) Belediye Meclisi, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve h..

16

Image

Belediye Meclisi Barış Pınarı için toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla 21 Ekim Pazartesi günü saat 18.00'de olağanüstü toplanacak...

17

Image

Atık yağları minik eller topluyor

Afyonkarahisar Belediyesi Atıksu Arıtma Birliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 7 yıldır yürütülen “Bitkisel Atık Yağlar Minik Eller Tara..

Hayvanat bahçesine büyük ilgi | Gazete3.com.tr
Image

Hayvanat bahçesine büyük ilgiGazlıgöl beldesinde bulunan Özgül Termal Otel’de oluşturulan hayvanat bahçesi misafirlerin büyük ilgisini çekiyor.
  SİYASET    18.06.2019 11:00:26


Gazlıgöl beldesinde bulunan Özgül Termal Otel’de oluşturulan hayvanat bahçesi misafirlerin büyük ilgisini çekiyor. Özgül Termal Otel Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, otelin bahçesindeki oluşturulan hayvanat bahçesi hakkında bilgiler verdi. Çınaroğlu, hayvanat bahçesinin misafirler tarafından büyük ilgi gördüğünü belirterek, “Özgül Termal ailesi olarak 2012 yılından bu yana konuklarımızın rahatı ve konforu için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Daha önceki çalışmalarımızı hep yetişkinlere yönelik yapıyorduk, geçtiğimiz iki yıldan bu yana ağırlıklı olarak çocuklara yönelik çalışmalar yapmaya başladık. Çünkü ülkemizin ve dünyamızın geleceği çocuklarımızın elinde, bunun bilincindeyiz ve herkesin bunun bilincinde olması gerekiyor. Geçtiğimiz yıllarda bölgenin en büyük mini kulübünü yaptık. Burada A’dan Z’ye çocukların aradığı bütün oyunlar ve oyuncaklar mevcut. Ama bunlar suni ve yapay şeyler, biz istiyoruz ki çocuklarımız doğayı tanısınlar ve doğayla iç içe olsunlar.”
“HAYVANLARI ÇOCUKLAR BESLİYOR”
Çocuklar için hayvanat bahçesi oluşturduklarını söyleyen Çınaroğlu, “Burada on farklı hayvanımız var. Bunlardan çocukların ilgisini en çok çeken Golden Cinsi köpek, Alaska Kurdu var, sülün denilen rengarenk kuşlar var, tavşanlarımız çok ilgi çekiyor, kümes hayvanlarımız var, kuzularımız, oğlaklarımız, atlarımız mevcut. Çocuklarımızın daha farklı hayvanları da tanımalarını istiyoruz ancak doğal yaşantılarına aykırı olduğu için getirmekten vazgeçtiklerimiz var.” “Çocuklar havuzu da çok sever, bu iki güzel seçenek arasında tercihleri nasıl oluyor” sorusuna Çınaroğlu’nun yanıtı şöyle oluyor; “Saat uygulamamız var, eğlence kulübü müdürü denetiminde mini kulüpten akşamüstü saat beş gibi çocukları toplayıp buradaki hayvanların beslenme saatlerinde çocukların onları beslemelerine imkan tanıyoruz.”>>>Gazete3

  SİYASET    18.06.2019 11:00:26

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2019
16.10.2019
16.10.2019
OZEL HABERLER