Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘İlçemizin hedeflerini konuştuk’
Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz ile, Çobanlar ilçesinin yeni hedefleri..

2

Image

DEVLET BABALIĞINI YAPTI
İŞKUR İl Müdürlüğünce eski hükümlülerin işlerini kurmalarına yönelik hibe desteğinden faydalanan eski hükümlü Selami Göktaş’a, 38 bin 376 TL ile 27 ad..

3

Image

‘Sandıklı parlayan yıldız’
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Öz, Sandıklı ilçesinin bölgenin ve Türki..

4

Image

‘Silah işini bitireceğiz’
Afyonkarahisar’daki muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, kentte düğünlerde silah sıkma olaylarını azalttıklarını söyleyerek, “Bu silah işini bit..

5

Image

Alp’ten Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar İkbal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, Başkan Mustafa Çöl’e iade-i ziyarette bulundu...

6

Image

Romanlara eğitim verilecek
Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında yapılan toplantıda, romanların eğitim, istihdam, barınma, sağlık ve sosyal hizmetlerinin en üst düzeye çıkarılmas..

7

Image

Metruk binalar yıkıldı
Emirdağ Belediyesi olarak insanların can güvenliğini tehdit etmesinin yanı sıra, sosyal riskler oluşturan ve kent estetiğini bozan metruk binaları yık..

8

Image

Var gücümüzle çalışacağız
Belediye bünyesinde çalışan personelleri ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’daki vatandaşlara hizmet etme noktasında var güçl..

9

Image

İş-Kur hizmet noktası açılacak
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun seçim çalışmalarındaki projelerinden biri olan “Kariyer İstihdam Merkezi” projesinin ilk adımı atıldı. Emi..

10

Image

2019 yılını verimli geçirdik
Halk Günü Toplantısı’nda konuşan Tutulmaz, 2019 yılı boyunca Hak Günü toplantılarında çok sayıda vatandaşların problemini çözüme kavuşturduklarını söy..

11

Image

Bu çocukların hakkını veremeyiz
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Milli Eğitim sistemimizde yıllardır kanayan iki yara var. Birincisi normal okullarda (örgün eğitim) okuyamayıp sa..

12

Image

Başkan Şahin’e plaket
İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e derneğe verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaket..

13

Image

‘Emir Kır’ın yanındayız’
Afyonkarahisar Genç Atılımcılar Derneği (AGAD) Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Kaan Taytak, Belçika Brüksel Saint Josse Belediye Başkanı ve Federal Mille..

14

Image

Emin Özkara istifa etti
Sosyalist Parti (PS) skandal bir karara imza atarak, Başkan Emir Kır’ı MHP ile görüştüğü iddiasıyla partiden ihraç etti. Avrupa basının da çok yankı b..

15

Image

Su kuyularında akıllı sistem
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatıyla Şuhut Merkez’de 2 tanesi boyalık,1 tanesi eski üniversite, 1 tanesi de Afyonkarahisar yolu üzerind..

16

Image

‘Birinci sorun ekonomi’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, ülkemizin birinci sorununun ekonomi olduğunu söyledi. ..

17

Image

‘EVRENSEL BİR İLİZ’
Sandıklı ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Avrupa Tarihi Termal Kentler Birliği ve UNESCO’nun gastronomi olmak üz..

HEMŞEHRİ DAYANIŞMASI ÖNEMLİ | Gazete3.com.tr
Image

HEMŞEHRİ DAYANIŞMASI ÖNEMLİ


Son seçimlerde hemşehri dayanışmasının öneminin bir kez daha görüldüğüne dikkat çeken Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Suat Benli, "Hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğine yönelik çalışmalarımızı aynı duyarlılıkta sürdürüyoruz" dedi.
  SİYASET    17.07.2019 11:16:20

İstanbul'da faaliyet gösteren Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Suat Benli ile yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği'ni ziyaret ettiler. Son yapılan genel kurul sonrasında dernek faaliyetlerini kaldığı yerden sürdürdüklerini belirten Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Suat Benli, "Özellikle İstanbul'da gerçekleşen yerel seçimler öncesinde hemşehrilerimizle dayanışma adına önemli çalışmalarda bulunduk. Hem Afyonkarahisarlı siysetçilerimiz hem de Afyonkarahisarlı siyasetçilerimiz derneğimizi büyük teveccüh gösterdiler. Bizler de hemşehri dayanışması adına üzerimize düşen görevleri yerine getirerek, hemşehrilerimizin buluşmalarını sağladık. Hem Şuhutlu hemşehrilerimizin hem de Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.
“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt da nazik ziyaretleri nedeniyle Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Başkanı Suat Benli ve yöneticilerine teşekkürlerini bildirirken, "İlimiz ve hemşehrilerimizin yararına olan her faaliyette yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Son seçimlerde hemşehri dayanışmasının önemi bir kez daha gözlendi. Bu manada hemşehrilik bilincine katkı sağlayan herkese biz de şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    17.07.2019 11:16:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.01.2020
23.01.2020
23.01.2020
OZEL HABERLER