Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Suç işlemenin önüne geçilmeli”

Artan kadın cinayetleri nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, önleyici tedbirlerin alınması ve caydırıcı ..

2

Image

Başkanların Akören buluşması

Sinanpaşa ilçe ve belde belediye başkanları Akören Belediye Başkanı Hacı Candan’ın ev sahipliğinde bir araya geldi. Sinanpaşa Belediye Başkanı Er..

3

Image

Atatürkçü gençler kampta buluşuyor
Büyük Taarruzun 97. Yılı etkinlikleri kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen Reşat Çiğiltepe Gençlik ve Eğitim kampı başladı...

4

Image

Pilotlar, zafer coşkusunu doruğa çıkaracak

Milli Mücadelenin kilit şehri Afyonkarahisar Büyük Taarruz ’un 97. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri kapsam..

5

Image

“Vatansızlığın ne olduğunu MÜLTECİLERDE GÖRDÜM”

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı görevinden Genel Kurmay Eğitim Daire Başkanlığı görevine atanan Tuğgeneral Özdemir Şan, “Vatansızlığ..

6

Image

Devlet Hastanesi’nden özel hastaneleri aratmayan ameliyat

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde 82 yaşındaki bir hastanın kalın bağırsak, dalak ve karaciğerinde oluşan kanserli bölge kapalı sistem ameliyat..

7

Image

Meclis 2 Eylül’de toplanacak

Afyonkarahisar Belediye Meclisi 2 Eylül Pazartesi günü saat 18:30’da toplanacak...

8

Image

Yurdunuseven’den ziyaret turları

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı, AFSÜ Hastanesi’ni ziyaret etti ve Dünya Mot..

9

Image

İşte öğrencilerin tatil günleri

2019-2020 eğitim-öğretim yılının 9 Eylül'de başlayacağını söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu yıl ilk kez uygulanacak ara tatillerin tar..

10

Image

Üst başlık: ATSO Meclisi’nin 2019 Ağustos olağan toplantısı yapıldı “Devlet büyüklerimizi Kocatepe’de görmeliyiz”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında konuşan ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdiv..

11

Image

Yarın Büyük Taarruz’u anlatacaklar

Büyük Taarruz Zafer Haftası etkinlikleri bu yıl Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Bingür Sönmez’in paneliyle renklenecek. Ülkemizin yetiştirdi..

12

Image

Kaymakam Tortop'un köy ziyaretleri

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Örenkaya, Alamescit, Asmacık ve Menteş köylerini ziyaret etti.
..

13

Image

Adalet için Kılıçdaroğlu’na gidiyor

İzmir Menemen Belediyesinde çaycılık yaparken haksız şekilde işine son verildiğini iddia eden Bayram Akbaş, Afyonkarahisar’da mola verdi. İzmir’d..

14

Image

Genç Fenerlilerden Başkan’a ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yeni Nesil Basketbol Spor Kulübünde oynayan ve Fenerbahçe U15 takımına transfer olan Batın Fidan ve Fenerbahçe U1..

15

Image

Yükümlülerde ‘Hayır’ diyebilecek

Dinar Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Belediye Kültür Sarayı'nda, haklarında denetimli serbestlik kararı bulunan 70 yükümlüye "Hayır Di..

16

Image

“Enflasyon ve işsizlik çözülmesi gerekiyor”

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2019 yılı Ağustos ayı olağan toplantısında değerlendirmelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başk..

17

Image

Tüketici Güven Endeksi 58,3 oldu

Türkiye İstatistik Kurumu ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası işbirliği ile yürütülen Tüketici Eğilim Anketi sonuçlarından hesaplanan mevsim etk..

HEMŞEHRİ DAYANIŞMASI ÖNEMLİ | Gazete3.com.tr
Image

HEMŞEHRİ DAYANIŞMASI ÖNEMLİ


Son seçimlerde hemşehri dayanışmasının öneminin bir kez daha görüldüğüne dikkat çeken Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Suat Benli, "Hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğine yönelik çalışmalarımızı aynı duyarlılıkta sürdürüyoruz" dedi.
  SİYASET    17.07.2019 11:16:20

İstanbul'da faaliyet gösteren Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Suat Benli ile yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği'ni ziyaret ettiler. Son yapılan genel kurul sonrasında dernek faaliyetlerini kaldığı yerden sürdürdüklerini belirten Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Suat Benli, "Özellikle İstanbul'da gerçekleşen yerel seçimler öncesinde hemşehrilerimizle dayanışma adına önemli çalışmalarda bulunduk. Hem Afyonkarahisarlı siysetçilerimiz hem de Afyonkarahisarlı siyasetçilerimiz derneğimizi büyük teveccüh gösterdiler. Bizler de hemşehri dayanışması adına üzerimize düşen görevleri yerine getirerek, hemşehrilerimizin buluşmalarını sağladık. Hem Şuhutlu hemşehrilerimizin hem de Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.
“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt da nazik ziyaretleri nedeniyle Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Başkanı Suat Benli ve yöneticilerine teşekkürlerini bildirirken, "İlimiz ve hemşehrilerimizin yararına olan her faaliyette yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Son seçimlerde hemşehri dayanışmasının önemi bir kez daha gözlendi. Bu manada hemşehrilik bilincine katkı sağlayan herkese biz de şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.>>>Ferhat Yüksel

  SİYASET    17.07.2019 11:16:20

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.08.2019
24.08.2019
24.08.2019
OZEL HABERLER