Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ARAP SAÇINA DÖNDÜ
Aslında seçimin iptalini ve yenilenmesini istiyordu ama az kalsın mazbatayı alıyordu. Usulsüzlük nedeniyle seçim sonucuna itiraz etti, seçimin yenilen..

2

Image

Huzur buldular
Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, huzurevinde bulunan yaşlıları ziyaret ederek onlarla güzel vakit geçirdiler.
..

3

Image

Özel idareye 66 işçi alınacak

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi nisan ayı üçüncü oturum Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı. ..

4

Image

Hemşehrilerinden Fethi Yaşar’a ziyaret

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği'nin önderliğinde Dernek Yönetim ve Onur Kurulu üyeleri ile birlikte Ankara'da yaşayan Afyonkarahisar..

5

Image

SYD Vakfı mütevelli toplantısı yapıldı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında yapıldı..

6

Image

Protokol, Akdağ’ı gezdi

Sandıklı Akdağ Tabiat Parkı, Sandıklı’da görev yapan protokol üyelerini misafir ederek güzel bir güne ev sahipliği yaptı...

7

Image

Çoban’a Kütahyalı mevkidaşından ziyaret

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı, Kütahyalı mevkidaşı Musa Yılmaz ziyaret etti.
..

8

Image

Çöl’ün yoğun temposu devam ediyor

İkinci dönem Belediye Başkanlığı görevine başlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, program, etkinlik, organizasyon ve görüşmelerine yoğun ..

9

Image

İlan-Reklam Vergisi mükelleflerine duyuru

Afyonkarahisar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İlan Reklam Vergisi 2019 yılı birinci taksit ödemelerinin 30 Nisan Sa..

10

Image

Başkan Zeybek’e komşudan tebrik ziyareti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. ..

11

Image

Kuyumculukta taksit geri geldi

Afyonkarahisar Kuyumcular Sarraflar Dernek Başkanı Hayrettin Güzbey, kuyumculukta işçilik gerektiren ziynet, takı ve mücevherat ürünlerinde kredi..

12

Image

İstişarede bulundular

Afyonkarahisar merkez ilçe Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları İstişare Toplantısı, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ote..

13

Image

"Derman Belediyecilik" hayat bulacak
CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, CHP'li Belediyelere "hayırlı olsun" ziy..

14

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

15

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

16

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

17

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK | Gazete3.com.tr
Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletvekili Ali Özkaya, Kanal 3 ekranlarında Seçime Doğru programında Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu.
  SİYASET    25.03.2019 11:12:02

Özkaya, Ankara-İzmir hattı istasyonunun Afyon’da oteller bölgesinde olacağını, İstanbul-Antalya yüksek hızlı trenin de önce Zafer Havalimanı’ndan sonra da Afyon’daki oteller bölgesindeki istasyona gelerek yoluna devam edeceğini söyledi. Özkaya, tüm yüksek hızlı tren yollarının Afyon’dan geçeceğini belirtti.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk oldu. Özkaya, Ankara-Afyonkarahisar-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı’nın ve henüz proje aşamasında olan İstanbul-Antalya Yüksek Hızlı Tren Hattı’nın kesişim noktalarının Afyonkarahisar’da oteller bölgesinde kurulacak olan Yüksek Hızlı Tren Garı olacağını belirterek, Ankara-Afyonkarahisar-İzmir Yüksek Hızlı Tren hattının çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

YÜKSEK HIZLI TREN GARI OTELLER BÖLGESİNDE KURULACAK

Afyonkarahisar’ın da içinde olduğu İstanbul-Antalya Hızlı Tren hattının yatırımının henüz proje aşamasında olduğunu kaydeden Özkaya, “İstanbul-Bözüyük-Eskişehir-Kütahya-Zafer Havalimanı’ndaki duraklarda duracak. Daha sonra Afyonkarahisar’da oteller bölgesinde kurulacak olan durağa uğrayacak ve Antalya istikametine doğru yoluna devam edecek. Sandıklı-Dinar-Isparta-Burdur ve Antalya’ya ulaşan kuzey-güney hattı olarak belirlenen bir yatırım. Gerek Ankara-İzmir Yüksek Tren hattı gerekse de İstanbul-Antalya Yüksek Tren hattının kesişim noktası Afyonkarahisar olacak. Afyonkarahisar merkezdeki yüksek hızlı tren garı Ankara’dakinin hemen hemen benzeri olacak. Yer olarak oteller bölgesinde yer alacak. Burada Afyonkarahisar’ın bypass edilmesi gibi bir durum yok. Her iki hattında kesişim noktası Afyonkarahisar Merkez Yüksek Hızlı Tren durağı olacak” diye konuştu.>>>Mehmet Emin Güzbey-özel

  SİYASET    25.03.2019 11:12:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.04.2019
25.04.2019
25.04.2019
OZEL HABERLER