Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞUYOR
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek gru..

2

Image

CHP AFYON'DA KAMPA GİRECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar’da kampa giriyor...

3

Image

TAYTAK TALEPLERİ İLETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da eksik olan imam, müezzin, m..

4

Image

EMİRDAĞ TSO'DAN ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor...

5

Image

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve MÜSİAD Afyonkarah..

6

Image

ZEYBEK ÇOŞKUN'U AĞIRLADI
Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti...

7

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

8

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

9

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

10

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

11

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

12

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

13

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

14

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

15

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

16

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

17

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK | Gazete3.com.tr
Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletvekili Ali Özkaya, Kanal 3 ekranlarında Seçime Doğru programında Mehmet Emin Güzbey’e özel açıklamalarda bulundu.
  SİYASET    25.03.2019 11:12:02

Özkaya, Ankara-İzmir hattı istasyonunun Afyon’da oteller bölgesinde olacağını, İstanbul-Antalya yüksek hızlı trenin de önce Zafer Havalimanı’ndan sonra da Afyon’daki oteller bölgesindeki istasyona gelerek yoluna devam edeceğini söyledi. Özkaya, tüm yüksek hızlı tren yollarının Afyon’dan geçeceğini belirtti.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Seçime Doğru programına konuk oldu. Özkaya, Ankara-Afyonkarahisar-İzmir Yüksek Hızlı Tren Hattı’nın ve henüz proje aşamasında olan İstanbul-Antalya Yüksek Hızlı Tren Hattı’nın kesişim noktalarının Afyonkarahisar’da oteller bölgesinde kurulacak olan Yüksek Hızlı Tren Garı olacağını belirterek, Ankara-Afyonkarahisar-İzmir Yüksek Hızlı Tren hattının çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi.

YÜKSEK HIZLI TREN GARI OTELLER BÖLGESİNDE KURULACAK

Afyonkarahisar’ın da içinde olduğu İstanbul-Antalya Hızlı Tren hattının yatırımının henüz proje aşamasında olduğunu kaydeden Özkaya, “İstanbul-Bözüyük-Eskişehir-Kütahya-Zafer Havalimanı’ndaki duraklarda duracak. Daha sonra Afyonkarahisar’da oteller bölgesinde kurulacak olan durağa uğrayacak ve Antalya istikametine doğru yoluna devam edecek. Sandıklı-Dinar-Isparta-Burdur ve Antalya’ya ulaşan kuzey-güney hattı olarak belirlenen bir yatırım. Gerek Ankara-İzmir Yüksek Tren hattı gerekse de İstanbul-Antalya Yüksek Tren hattının kesişim noktası Afyonkarahisar olacak. Afyonkarahisar merkezdeki yüksek hızlı tren garı Ankara’dakinin hemen hemen benzeri olacak. Yer olarak oteller bölgesinde yer alacak. Burada Afyonkarahisar’ın bypass edilmesi gibi bir durum yok. Her iki hattında kesişim noktası Afyonkarahisar Merkez Yüksek Hızlı Tren durağı olacak” diye konuştu.>>>Mehmet Emin Güzbey-özel

  SİYASET    25.03.2019 11:12:02

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER