Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Belediyeden Gençlik Konseri
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında konser programlarına devam ediyor. Bu kapsa..

2

Image

İyilik Yürüyüşü
İYİ Parti İl Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’na Çelenk koydu. Daha sonra ise Anıtpark’a kadar sür..

3

Image

CHP’lilerden 19 Mayıs kutlaması
CHP İl Başkanlığı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi

..

4

Image

‘Karaca başarısıyla bizleri gururlandırdı’
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, 12-15 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Büyükçekmece’de 7. Uluslararası Turkish Open World Cup yarışmasında düzenl..

5

Image

Markalaşma eğitimi düzenlendi
ATSO KOBİ Akademisi tarafından, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, ATSO Me..

6

Image

Yıllık 5 milyon litre tıbbi etil alkol üretimi yapılacak
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan U..

7

Image

İhsaniyeli kadınlar Kılıçdaroğlu ile buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İhsaniyeli kadınlarla birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret e..

8

Image

Kısa Film Festivali için geri sayım
Türkiye’nin ve Anadolu’nun sanata olan ihtiyacına yönelik yeni çalışmalar hedefleyerek Büyük Taarruz Uluslararası Kısa Film Festivali bu yıl kapıların..

9

Image

TED Koleji’nden 23 Nisan sergisi
TED Okulları öğrencileri arasında düzenlenen “102 yıl sonra 23 Nisan” konulu resim yarışmasına TED okullarından gönderilen eserlerden ve TED Afyon Kol..

10

Image

‘Afyon’un yıldızı parlayacak’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Afyonkarahisar, Büyükşehir olmaya yakın illerden biri. B..

11

Image

‘Yürekten tebrik ediyorum’
TBMM’de yapılan futbol turnuvasında başarı sağlayan Afyon takımını ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Sporun baş..

12

Image

‘Doğalgazı olmayan ilçe ve belde kalmayacak’
Afyonkarahisar’da mahalle iftarına katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Afyonkarahisar’da 3 yıl içerisinde doğalgazı olmayan ilçe ve..

13

Image

‘Büyük bir enerjiyle 2023’e hazırlanıyoruz’
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz’deki doğal gaz çalışmaları ile ilgili önemli bir mesafe kat edildiğini belirterek, “Geçtiğimi..

14

Image

Bakan Dönmez’den Vali Çiçek’e ziyaret
Afyonkarahisar’a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret etti...

15

Image

‘MHP gücünü milletten almıştır’
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Önce ülkem ve milletim diyen partimiz, milli devlet, güçlü iktidar hedefinden taviz vermez, vermeyecektir. Milliyetçi ..

16

Image

AKܒden 14 takım ön elemeyi geçti
TEKNOFEST 2021’de 5 takım ile temsil edilen AKܒde öğrenci kulüp ve topluluklarının azimli çalışmaları sonuç verdi. AKܒnün çeşitli kategorilerdeki 14..

17

Image

Eber Sarısı tanıtıldı
Dünya’da sadece Eber ve Akşehir göllerinde yetişen Eber Sarısı bitkisi Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından İl Milli Eğiti..

Hızlı Destek Programı Semineri düzenlendi | Gazete3.com.tr
Image

Hızlı Destek Programı Semineri düzenlendi


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı İl Müdürlüğü işbirliğinde Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Semineri düzenlendi
  SİYASET    14.01.2022 20:30:27

ATSO’nun Youtube sayfasından yayınlanan seminerin açılış konuşmasını ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse gerçekleştirdi. Köse, “2020 yılının Mart ayından itibaren dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını, birçok işletmemizi zor durumda bırakmıştır. Bu etkilerin ardından ülke ekonomisi ile doğrudan ilgisi olmadığını düşündüğümüz döviz kurundaki dalgalanmalar ile birlikte, özellikle küçük işletmelerimiz ayakta durma savaşı vermeye başlamıştır. Böylesi bir zamanda KOSGEB tarafından sağlanacağı açıklanan destekler, adeta bir cansuyu olmuştur. Bu desteklerin kullanılması ile birlikte kadın ve genç istihdamının artacak olması, ülke ekonomimiz ve geleceğimiz adına büyük bir umut olacaktır. Ülkemiz, kadınların ekonomide daha çok rol alması, gençlerin beyin göçü yerine memleketimizde kalması ile müreffeh hâle gelecektir. Bu nedenle KOSGEB desteklerinin, işletmelerimiz için son derece yararlı olacağını görüyorum” dedi.
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eğitimleri hakkında da bilgi veren Köse, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız olarak üyelerimizin bilgilerini eğitim ve seminerlerle tazelediğimiz gibi, yaşanan sorun ve çözüm önerilerini lobi faaliyetlerimizle ilgili makam ve mercilere iletiyoruz. 2018 yılında başlattığımız ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerimiz, 2022 yılında da devam edecek. 2022 yılında planladığımız eğitimlerimizi, şartlar elverdiği ölçüde fiziki yapacağımızı da buradan duyurmak isterim. Ben katılımınızdan dolayı sizlere, seminerin düzenlenmesi dolayısıyla da KOSGEB İl Müdürlüğümüz’e teşekkür ediyorum. Eğitim ve seminerlerimizin Odamız’ın Youtube sayfasından takip edilebileceğini hatırlatarak saygılar sunarım” ifadelerini kullandı.

“AFYON ÖZELİNDE 121 İŞLETMEYE BU DESTEĞİ VERDİK”
ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse’nin ardından konuşan KOSGEB İl Müdürü Ayşe Yeşim Çepni de “Bu toplantıyı organize ettiği için Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na çok teşekkür ediyorum. Bizim bu mikro-küçük ölçekli işletmelere hızlı destek programı kapsamında çıktığımız üçüncü faz programı. Bu kapsamda pandemi koşullarından etkilenen, sıkıntı yaşayan işletmelerimize bir nebze olsun cansuyu vermek adına çıktığımız, Dünya Bankası ve Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı’ndan kaynak temin ederek destekleme yapacağımız bir destek programımız. Birinci ve ikinci fazını gerçekleştirdik ve bitirdik. Afyon özelinde 121 işletmeye bu desteği verdik. Üçüncü fazda da bunu katlayarak devam etmeyi istiyoruz. Üçüncü fazımız, birinci fazımızdan biraz daha farklı. Bu sefer sadece imalatçılar ya da genç işletmeler değil; esnaf, ticaret ve hizmet sektörlerinin bazı kesimleri de destek kapsamına dahil edildi. Bu noktada bütün Türkiye’ye, özellikle de Afyonumuz’a desteğimizin hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı. Açılış konuşmalarının ardından KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı Özge Baytak, destek programları hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Seminer, soruların cevaplandırılması ile sona erdi. ATSO ile KOSGEB İl Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen eğitimi, https://www.youtube.com/watch?v=oKrZUrUSNvA bağlantısından izleyebilirsiniz. >>>Gazete3


  SİYASET    14.01.2022 20:30:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER