Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören İlçe Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere ö..

2

Image

İhale çetesine operasyon

Afyonkarahisar’da resmi ihalelere fesat karıştırdıkları tespit edilen organize suç örgütene yönelik yapılan operasyonda 26 kişi gözaltına alındı...

3

Image

ÇIRAYLAR CAM geleneği sürdürdü

Afyonkarahisar’da hizmet veren Çıraylar Cam Sanayi firması 4 yıldır geleneksel olarak yaptığı personel iftarını bu yıl büyük bir katılımla fabrik..

4

Image

SERMELEK iftarda buluştu

Afyonkarahisar’da Turkcell bayisi olarak hizmet veren Sermelek İletişim firması, personelleriyle iftar yemeğinde buluştu...

5

Image

‘Gereken çalışmalar yapılacak’

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda mermer firmalarının bulunduğu alanda Susuz Belediyesine ait araziye dökülen tavuk gübrelerinin çevreye zarar ve..

6

Image

TORF ekonomiye kazandırılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye "TORF" gübresinin ekonomiye kazandırılması..

7

Image

HEDEF İLK 5

Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu ..

8

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

9

Image

EMNİYETİN FİLOSU GÜÇLENDİ
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri hizmetlerinde kullanılacak 10 adet motosiklet Vali Mustaf..

10

Image

‘Doktor eksikleri giderilmeli’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’daki hastanelerdeki doktor eksiklerini..

11

Image

Park Sağlık Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Özel Park Sağlık Koleji bu yıl 105 mezununu sağlık ordusuna dahil etti. Kolej bu yıl dördüncü dönem mezunlarını verdi...

12

Image

‘Organize yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış’

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, YSK’nın İstanbul seçimlerini yenilenme kararını almasına sebep olarak gerekçeleri açıklaması hakkında yaptığı a..

13

Image

Kaymakam İçen köyleri gezdi

Dazkırı Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı Örtülü ve Darıcılar köylerinde incelemede bulundu...

14

Image

Öğrenciler kitap kurdu oldu

Işıklar Balı Sultan İlkokulu anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Okul bünyesinde oluşturulan proje ekibi “Okuduğum Kitabın İçindeydim” adlı bir p..

15

Image

Sendika başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti...

16

Image

7.Mahalle iftarı Şirinevler’de

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı mahalle iftarları kapsamında 7. mahalle iftarı, Şirinevler Mahallesinde çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekl..

17

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver ilkokulunda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği bi..

İGM son kez toplandı | Gazete3.com.tr
Image

İGM son kez toplandı


Afyonkarahisar İl Genel Meclisinin 12. Dönem Meclisi 350. ve son kez toplandı. 5. Oturumu ile sona eren Mart ayı toplantıları, 31 Martta seçilecek yeni üyeler öncesi de son oturum oldu.
  SİYASET    09.03.2019 10:38:22


Afyonkarahisar İl Genel Meclisi toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın da katıldığı son oturum ile yapıldı. Salih Sel Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda komisyonlardan gelen raporlar okunarak oylandı. Gündem maddelerinin ve gündem dışı konuların görüşülmesinin ardından İGM Başkanı Salih Sel bir veda konuşması yaptı, helallik istedi. Sel, bazı üyeler ile 10 yıldır birlikte çalıştıklarını hatırlatarak, “12. Dönem meclis üyeleri ve özel idare genel sekreteri ile birlikte çok uyumlu bir dönem geçirdik. Ben 4 defa seçime girdim. Son iki yıllık dönem seçilirken bütün arkadaşların oy birliği ile bu makama seçildim. Ben hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bu güne kadar güzel hizmetler yaptık. Mart ayı sonuna kadar komisyonlar çalışacak. Ben bütün arkadaşlardan helallik istiyorum. Beni hakkım geçen arkadaşımız varsa da benden yanı helal olsun” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN HOŞ BİR SEDA BIRAKMAK”

Vali Mustafa Tutulmaz da Meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, bu tür görevlerin her zaman bir sonu olduğunu belirterek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Tutulmaz, şunları kaydetti: “Değişim zaman zaman olur. Burada önemli olan hoş bir seda bırakarak gidebilmektir. Şuanda bildiğim kadarıyla önemli bir değişim yaşanacak İGM’de. Öncelikle bu sürede vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ediyorum. İlimiz adına, 725 bin kişi adına teşekkür ediyorum. Gerçekten İl Genel Meclisimiz büyük bir uyum içerisinde farklı siyasi görüşleri olan parti temsilcilerinin olmasına rağmen uyum içinde çalıştınız. İlimizin çıkarları doğrultusunda birleşerek çalıştınız. Birlikte çalıştığımız 20 aylık süre içinde de bize intikal eden en küçük bir sıkıntı olmadı. Güzel hizmetler yaptınız, bunu gezdiğimiz köylerde, beldelerde aldığımız geri dönüşlerden anlıyoruz.”>>>Mustafa BAYER

  SİYASET    09.03.2019 10:38:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER