Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletveki..

2

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na yoğun ilgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete alınan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor...

3

Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi

Çay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ..

4

Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’

ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, i..

5

Image

‘Gönüllere gireceğiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri önces..

6

Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdır..

7

Image

Sayıştay Başkanı’ndan ziyaret

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

8

Image

‘Vatandaşların her zaman yanında olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar halkının doğumundan ölümüne ka..

9

Image

‘Sandıklı’da rekor bekliyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Hocalar ve Sandıklı ilçelerini ziyaret etti. Yurdunuseven, Sandıklı ilçesinde reko..

10

Image

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Dündar: ‘Bütün sorunları çözeceğiz’
Çay ilçesinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda, vatandaşlarla istişare haline Ça..

11

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

12

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

13

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

14

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

15

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

16

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

17

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

İGM son kez toplandı | Gazete3.com.tr
Image

İGM son kez toplandı


Afyonkarahisar İl Genel Meclisinin 12. Dönem Meclisi 350. ve son kez toplandı. 5. Oturumu ile sona eren Mart ayı toplantıları, 31 Martta seçilecek yeni üyeler öncesi de son oturum oldu.
  SİYASET    09.03.2019 10:38:22


Afyonkarahisar İl Genel Meclisi toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın da katıldığı son oturum ile yapıldı. Salih Sel Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda komisyonlardan gelen raporlar okunarak oylandı. Gündem maddelerinin ve gündem dışı konuların görüşülmesinin ardından İGM Başkanı Salih Sel bir veda konuşması yaptı, helallik istedi. Sel, bazı üyeler ile 10 yıldır birlikte çalıştıklarını hatırlatarak, “12. Dönem meclis üyeleri ve özel idare genel sekreteri ile birlikte çok uyumlu bir dönem geçirdik. Ben 4 defa seçime girdim. Son iki yıllık dönem seçilirken bütün arkadaşların oy birliği ile bu makama seçildim. Ben hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bu güne kadar güzel hizmetler yaptık. Mart ayı sonuna kadar komisyonlar çalışacak. Ben bütün arkadaşlardan helallik istiyorum. Beni hakkım geçen arkadaşımız varsa da benden yanı helal olsun” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN HOŞ BİR SEDA BIRAKMAK”

Vali Mustafa Tutulmaz da Meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, bu tür görevlerin her zaman bir sonu olduğunu belirterek, çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Tutulmaz, şunları kaydetti: “Değişim zaman zaman olur. Burada önemli olan hoş bir seda bırakarak gidebilmektir. Şuanda bildiğim kadarıyla önemli bir değişim yaşanacak İGM’de. Öncelikle bu sürede vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ediyorum. İlimiz adına, 725 bin kişi adına teşekkür ediyorum. Gerçekten İl Genel Meclisimiz büyük bir uyum içerisinde farklı siyasi görüşleri olan parti temsilcilerinin olmasına rağmen uyum içinde çalıştınız. İlimizin çıkarları doğrultusunda birleşerek çalıştınız. Birlikte çalıştığımız 20 aylık süre içinde de bize intikal eden en küçük bir sıkıntı olmadı. Güzel hizmetler yaptınız, bunu gezdiğimiz köylerde, beldelerde aldığımız geri dönüşlerden anlıyoruz.”>>>Mustafa BAYER

  SİYASET    09.03.2019 10:38:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.03.2019
25.03.2019
25.03.2019
OZEL HABERLER