Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özgül Termal çalışmalara başladı
Grand Özgür Termal Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu, koronavirüs salgınına dair tüm önlemlerini aldıklarını ve tatil köyünü açtıklarının müjdesini verd..

2

Image

Vali Çiçek Sandıklı’yı fethetti
Vali Gökmen Çiçek, Sandıklı ilçesinde temaslarda bulundu. Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ziyaret eden Çiçek, belediyenin çalışmalarını inceledi. Sandı..

3

Image

Şuhut’ta asfaltlar yamanıyor
Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce rutin olarak ilçe genelinde asfalt yama işlemleri her gün farklı bir mahalle, sokak ve çarşı merkezinde devam..

4

Image

İscehisar’ın yolları yenilenecek
İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 40 bin metrekare kilitli parke döşemesi yapacaklarını söyledi ..

5

Image

Otobüs seferleri güncellendi
İscehisar Belediyesi tarafından, İscehisar-Afyonkarahisar arasında sefer yapan otobüslerin sefer saatlerinde güncelleme yapıldı ..

6

Image

SAYI YÜKSELDİ
Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarında son günlerde ciddi oranda artışlar yaşandı. En fazla artış İl Merkezi ile Sinanpaşa ilçesinde yaşanırken, va..

7

Image

‘Reformlara imza atıyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Türkiye’nin denizciliği geliştirecek reformlara imza attığını söyledi ..

8

Image

Taş süsleme atölyesi 1 yaşında
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamlığı’nın ortak projelerinden olan Şuhut Taş Süsleme Atölyesi 1.yılını doldurdu..

9

Image

‘ÖSYM Başkanı istifa etmelidir’
Mil-Diyanet Sen Sinanpaşa İlçe Başkanı Resul Elmas, Mabel Matiz’in bir şarkısının sözüne YKS’de yer verilmesinin kabul edilmez olduğunu belirterek, “L..

10

Image

Bozkurt, gizli kahramanlarla buluştu
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, pandemi ve yeni normalleşme sürecinin gizli kahramanları olarak adlandırdığı Şuhut Belediyesi Çevre Koruma ve Ko..

11

Image

Köksal’dan kanun teklifi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, şehitlerin eşlerinin, çocuklarının, eş ve çocuk olmaması halinde de kardeşlerin ..

12

Image

Mahalle fırını yeniden inşa edildi
Mahalle fırını kültürünü yaşatmak adına Şuhut ilçesinde başlatılan proje kapsamında yeniden inşaa edilen Taşlıca Mahallesi fırını tamamlanarak halkın ..

13

Image

‘Büyük katkı sağlandı’
Kabotaj Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti hükümetlerinin yaptığı çalışmalarla ülkemizde..

14

Image

Tam zamanlı çalışmalar başladı
Şuhut ilçesinde ilçe içi ulaşım sağlayan 4 araç tam zamanlı olarak çalışmaya başladı ..

15

Image

‘Üretici de tüketici de sahipsiz kaldı’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, özelleştirilen kurumlar nedeniyle piyasa kontrolünün elden kaçırıldığını belirterek, “Üretici de tüketici de kimse..

16

Image

‘Hijyene önem verilmeli’
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nadire Tuncer, virüslerden korunmak için hijyene önem verilmesi gerektiğini belirtti ..

17

Image

Yıkılan duvar yenileniyor
Afyonkarahisar Belediyesi ekipleri, geçtiğimiz günlerde Çavuşbaş semtinde yoğun yağış nedeniyle yıkılan istinat duvarının yenilenmesi için çalışmalar ..

İGM toplantıları başladı | Gazete3.com.tr
Image

İGM toplantıları başladı


İl Genel Meclisi aralık ayı birinci oturumu düzenlendi. Toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
  SİYASET    03.12.2019 11:10:45

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Aralık Ayı Toplantıları, Burhanettin Çoban başkanlığında başladı. Toplantıda, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın Merkez ve İlçelerdeki Mütevelli Heyeti’nde, hayırsever iki kişinin seçilmesi ilgili komisyona gönderildi. Ayrıca; 2019 Mali Yılı Bütçesi Evciler Okul Bakım Onarım Harcama kalemindeki kalan ödenekten 30 bin liranın Evciler İlçe Halk Eğitim Merkez Binası’nın dış cephe sıvası ve dış cephe boyasında kullanılmak üzere tahsis değişikliği yapılması, komisyondan gelen rapor doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi. Diğer bir maddede ise; Sandıklı Koçhisar Köyü okul yapımı için tahsis edilen mevcut ödenek ile ihale bedeli arasındaki farkı olan ödeneğin temin edilmesi durumunda, yer tesliminin yapılarak işin tamamlanması konusunda bilgilendirme yapıldı.
BOLVADİN’E İŞ MAKİNESİ TAHSİS EDİLDİ
2019 mali yılı gider bütçesinin, Evciler birlik yardımı transfer kalemine tahsis edilen kalan ödenek ile Evciler beton parke ve bordür yapımı transfer kalemindeki ödeneğin, Bostancı ve Madenler köylerine açık pazar yeri yapımında kullanılmak üzere ödenek aktarılması; Bolvadin İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne ait Hidromek marka 102S kazıcı yükleyici iş makinesinin, Bolvadin Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğü’ne tahsis edilmesi; 2019 yılı çalışma sezonunun devam etmesi ve aralık ayından itibaren yapılacak karla mücadele çalışmalarında sıkıntı yaşanmaması için Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nde bulunan, sıcak asfalt yapımı harcama kalemindeki ödenekten 2 milyon liranın Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’ndeki akaryakıt ve madeni yağ alımları harcama kalemine aktarılması oy birliği ile kabul edildi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    03.12.2019 11:10:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
01.07.2020
01.07.2020
01.07.2020
OZEL HABERLER