Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

6

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

İGM toplantıları sürüyor | Gazete3.com.tr
Image

İGM toplantıları sürüyor


Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Ağustos Ayı toplantıları devam ediyor. Dün yapılan toplantıda günden dışı konular ile komisyonlardan gelen raporlar görüşüldü.
  SİYASET    12.08.2020 13:33:00

İGM Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında yapılan Ağustos ayı toplantılarının 2. Bileşimine tüm meclis üyeleri tam kadro katıldı. Gündem dışı gönderilen 4 yazı okunarak ilgili komisyonlara gönderildi.

MUHTARLIĞA DEVİR EDİLDİ

Gündem maddelerinde ise İhsaniye’nin Karacaahmet Belediyesinin kapanmasından sonra, 2014 yılında İl Özel İdaresi’ne devredilen 2005 model Hidromek marka kazıcı yükleyicinin Karacaahmet Köy Muhtarlığına devir edilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Karaman Mahallesinde bulunan, mülkiyeti İl Özel İdaresi’ne ait olan, Özel İdare İş Merkezi zemin katta bulunan 19 bağımsız bölüm numaralı işyerinin, kiraya verilmesi de oy birliği ile kabul gördü.

TURİZ VE TİCARET ALANI OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ

Bir diğer maddede ise İhsaniye İlçesine bağlı Osmanköy Köyünde yer alan mülkiyeti Yusuf Erbaş ve Ahmet Genelioglu'na ait taşınmaz üzerinde "Turizm ve Ticaret Alanı" olarak hazırlanan, imar planı ve ekleri onaylandı. Komisyon kararı oy birliği ile kabul edildi.

BAYAT’TA YENİLENEBİLİR ENERJİ TESİSİ KURULACAK

Bayat’ın Derbent Köyünde yer alan, mülkiyeti Maliye Hazinesine ait taşınmazın bir kısmında üzerinde "Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Dayalı Üretim Tesis Alanı" amaçlı olarak hazırlanan imar planının kabulü de oy birliği ile alındı. Dinar İlçesine bağlı Doğanlı Köyünde yer alan, taşınmaz üzerinde mevcut imar planında bulunan 10.000 metre genişliğindeki araç yolunun kadastro durumuna uygun hale getirilmek amacıyla hazırlanan, imar planı değişikliği de kabul edilen bir diğer komisyon raporu oldu.

KÖY YOLLARININ BAKIMI YAPILACAK

Emirdağ’ın Sığracık Köyünde yeni yerleşim yerlerine su ve kanalizasyon hattı çekilmesi, İscehisar İlçesine bağlı Karakaya Köyü Kavruklar Mahallesindeki ana yola menfez yapılması konusu ve İhsaniye İlçesine bağlı Basırlar, Yeşilyayla, Eynihan Kuzviran, Eskieğmir, Kıyır, Bozhüyük, Ablak, Yukarıtandır, Üçlerkayası, Bayramaliler Köylerinin arazi yollarının greyderle bakım ve onarımının yapılması da kabul edilen komisyon raporları arasında yerini aldı.
Toplantının 3. Bileşimi bugün gerçekleştirilecek.

  SİYASET    12.08.2020 13:33:00

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER