Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kolaylı ailesinin acı günü

Afyonkarahisar’ın tanınmış iş adamı Ahmet Kolaylı’nın annesi Mükerreme Kolaylı vefat etti. Merhume Kolaylı, dün İmaret Camii’nde kılınan cenaze n..

2

Image

‘Haktan yana ölmek en şerefli lütuftur’

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatı dolayısıyla yapılan açıklamada, “..

3

Image

Bakan Selçuk geliyor

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün Afyonkarahisar’a geliyor...

4

Image

‘Türkiye ve Çin yıldız ülkeler olacak’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye ve Çin’in gelecekte dünyanın yıldız ülkeleri olacağı..

5

Image

“Filistinliler Türkiye’yi hami olarak görüyor”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Cami Gençlik Topluluğu tarafından Beytü’l Makdis konulu konferansta konuşan AKÜ Cami Gençlik Topluluğu Akademik..

6

Image

Zeybek konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Afyonkarahisar Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nu..

7

Image

Kızıl geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında vatandaşlar tarafından bitkin halde bulunan kızıl geyik yavrusu Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabili..

8

Image

MYO’nun sorunları konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) üniversite öğrencilerinin ve eğitim, öğretime ilişkin bazı sorunların görüş..

9

Image

‘Silah atılmasını engelleyeceğiz’
Afyonkarahisar Valiliği tarafından Haziran ayı Halk Günü Toplantısı düzenlendi. ..

10

Image

Afyon yeşile boyanıyor

Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmalarına hız verdi. Kentte yeni bir imaj ve çehre k..

11

Image

Başkan Çöl’den seçim ziyaretleri

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İstanbul’daki Afyonkarahisarlılarla bazı temaslarda bulundu...

12

Image

‘Unutmayacağız, unutturmayacağız’

AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu, Muhammed Mursi’nin zalimlerin mahkemesinde şehadete yürüdüğünü söyleyerek, yapılan zulümleri ..

13

Image

‘Hukuku ve adaleti tekrar sağlayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İstanbul'da bu..

14

Image

“Mısır’daki zulme dur denmeli”

Afyonkarahisar STK Platformu Sözcüsü Ahmet Ertürk, bütün dünya liderlerinin harekete geçerek, Mısır’da yaşanan bu zulme dur demeleri gerektiğini ..

15

Image

Erkekliğe ilk adımı attılar
Afyonkarahisar’ın Nuribey beldesinin tanınmış isimlerinden Fatih Çelik’in oğlu Hasan Çelik ile İbrahim Çelik’in oğlu Hasan Çelik, sünnet olarak erkekl..

16

Image

Maliye bölümünde mezuniyet coşkusu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölümü 41. dönem mezuniyet töreni yapıldı. ..

17

Image

Başkan Sarı’dan anlamlı ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Babalar Günü’nde Buhurcular Huzurevi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. ..

İmar planlarını İGM yapacak | Gazete3.com.tr
Image

İmar planlarını İGM yapacak


AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi.
  SİYASET    22.05.2019 10:56:55

Özkaya, Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan Bitkisel Üretim Genel Müdürü, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü ve Mera Daire Başkanı ile de bir araya geldi. Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nce köylerin imar planlarının yapılması süreçlerinde bakanlığın gerekli desteği ve kolaylığı sağlayacağı konusunda mutabık kalındığını belirten Özkaya, “İnşallah köylerimizin imar planlarını en kısa sürede tamamlayacağız” dedi.
Sırasıyla Dinar, Sandıklı, Şuhut ilçeleri ile Haydarlı ve Sülümenli beldelerinde iftar programlarına katılan Özkaya, ilçe ve beldelerde yapımı devam eden yatırımları inceledi. Ziyaretlerine Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim Eroğul’u makamında ziyaret ederek başlayan Özkaya bölgede bulunan tavuk gübresinden elektrik enerjisi üreten biyogaz tesislerinin çevreye verdiği zararın giderilmesi için Çevre ve Şehircilik İl Müdürü ve yetkili birim personelleriyle yerinde incelemelerde bulunarak mevcut sorunların çözülebilmesi adına Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü ile görüştü. Özkaya, Afyonkarahisar’a kazandırılan bu tesislerin üretirken çevreye de gereken özeni göstermesi ve daha yeşil bir Afyonkarahisar için her türlü desteğin sağlanacağını ifade etti.
SOĞUK HAVA DEPOSU İNŞAATINDA İNCELEME
Özkaya, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, Ramazan Ayı dolayısıyla Afyonkarahisar'ın her noktasındaki vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyledi. Dinar Çayüstü Göleti’nin hizmet vermeye başladığını dile getiren Özkaya, “Bölgede bulunan tarımsal arazilerin sulanmaya başlaması, yöre halkına önemli katkı sağlayacak. Göletin yapımında büyük emeği olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Veysel Eroğlu'na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Sandıklı Akin köyünde yapımı devam eden soğuk hava depolarıyla ilgili de Özkaya, “Yöremizin meşhur patatesini daha iyi ve sağlıklı koşullarda saklayarak bölgemize en güzel patatesi sunacağız. Amacımız, patates üreticisinin daha iyi kazanç elde etmesini sağlamak. İnşallah, yapımı bitme aşamasında olan depolar en kısa zamanda hizmet vermeye başlayacak." ifadelerini kullandı.
“AFYONKARAHİSAR KÖYLERİNİN İMAR PLANLARI TAMAMLANACAK”
Afyonkarahisar’da İl Özel İdaresi’ne bağlı köylerde imar planlarının tamamlanarak vatandaşlara daha iyi hizmet sunulabilmesi amacıyla girişimlerine devam eden Milletvekili Ali Özkaya, Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan Bitkisel Üretim Genel Müdürü, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü ve Mera Daire Başkanı ile bir araya geldi. Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nce köylerin imar planlarının yapılması süreçlerinde bakanlığın gerekli desteği ve kolaylığı sağlayacağı konusunda mutabık kalındığını belirten Özkaya, “İnşallah köylerimizin imar planlarını en kısa sürede tamamlayacağız” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    22.05.2019 10:56:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.06.2019
19.06.2019
19.06.2019
OZEL HABERLER