Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya: "Güneş balçıkla sıvanmaz" | Gazete3.com.tr
Image

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya: "Güneş balçıkla sıvanmaz"


İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, düzenlediği haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi.
  SİYASET    28.11.2018 10:29:22


Partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığı toplantı salonunda basın mensupları ile bir araya gelen İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, Afyonkarahisar'ın ve ülke gündeminin 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri olduğunu söyledi. Ekonomik krizin geleceğini bilen hükümetin seçimleri bilerek öne aldığını vurgulayan İnkaya, "Mantıklı hiçbir gerekçe de gösteremedi. Bir beka meselesi tutturdular. Ekonomik kriz gelmeden, bileti yenilediler. Ama güneş balçıkla sıvanamazdı. Ekonomik kriz çok cepleri ve canları acımasızca yaktı" dedi.

“ADAYIMIZ AFYON'A YAKIŞACAK”

AK Parti'nin Afyonkarahisar belediye başkan adayını açıkladığını hatırlatan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, "Yakında diğer partiler de açıklayacaklar. Bizim partimiz, İYİ Parti’de başvurular 01- Aralık-15- Aralık tarihleri arasında başlayacak. Aday adaylarımızdan ilkini açıkladık yakında çok güçlü adaylarla seçim alanına çıkacağız. İnanıyoruz ki İYİ Partili Belediye Başkanı’mız Afyonkarahisar’ımıza yakışacak" diye konuştu.

“İTTİFAKTA BAŞARI NASIL OLACAK GÖRECEĞİZ”

Ülke gündeminin Afyonkarahisar gündeminden farklı olmadığına dikkat çeken Başkan İnkaya, "AKP ve MHP cumhur ittifakını devam ettiriyorlar .Tabanda her iki taraftan da hoşnutsuz sesler çok.
Oy kullanırken en yakınının hangi partiye oy verdiğini kestiremezken, bu ittifaklarda başarı nasıl olacak göreceğiz. Ekonomik krizlerin zam olarak baskıya dönüşmesi, Suriyeli mültecilerin Anadolu'yu istila etmeleri, terörün durdurulamaz hale gelişi, T.C. devletinin yönetim şeklinde değişiklik çabaları, Atatürk ilke ve inkılaplarına sürekli saldırı, milli bayramların unutturulma çabası, Sayıştayca denetlenen kurum ve kuruluşlardaki israf İYİ Parti’nin savunduğu konularda ne kadar haklı olduğunun göstergesidir."


  SİYASET    28.11.2018 10:29:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER