Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya: "Güneş balçıkla sıvanmaz" | Gazete3.com.tr
Image

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya: "Güneş balçıkla sıvanmaz"


İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, düzenlediği haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi.
  SİYASET    28.11.2018 10:29:22


Partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığı toplantı salonunda basın mensupları ile bir araya gelen İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, Afyonkarahisar'ın ve ülke gündeminin 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri olduğunu söyledi. Ekonomik krizin geleceğini bilen hükümetin seçimleri bilerek öne aldığını vurgulayan İnkaya, "Mantıklı hiçbir gerekçe de gösteremedi. Bir beka meselesi tutturdular. Ekonomik kriz gelmeden, bileti yenilediler. Ama güneş balçıkla sıvanamazdı. Ekonomik kriz çok cepleri ve canları acımasızca yaktı" dedi.

“ADAYIMIZ AFYON'A YAKIŞACAK”

AK Parti'nin Afyonkarahisar belediye başkan adayını açıkladığını hatırlatan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, "Yakında diğer partiler de açıklayacaklar. Bizim partimiz, İYİ Parti’de başvurular 01- Aralık-15- Aralık tarihleri arasında başlayacak. Aday adaylarımızdan ilkini açıkladık yakında çok güçlü adaylarla seçim alanına çıkacağız. İnanıyoruz ki İYİ Partili Belediye Başkanı’mız Afyonkarahisar’ımıza yakışacak" diye konuştu.

“İTTİFAKTA BAŞARI NASIL OLACAK GÖRECEĞİZ”

Ülke gündeminin Afyonkarahisar gündeminden farklı olmadığına dikkat çeken Başkan İnkaya, "AKP ve MHP cumhur ittifakını devam ettiriyorlar .Tabanda her iki taraftan da hoşnutsuz sesler çok.
Oy kullanırken en yakınının hangi partiye oy verdiğini kestiremezken, bu ittifaklarda başarı nasıl olacak göreceğiz. Ekonomik krizlerin zam olarak baskıya dönüşmesi, Suriyeli mültecilerin Anadolu'yu istila etmeleri, terörün durdurulamaz hale gelişi, T.C. devletinin yönetim şeklinde değişiklik çabaları, Atatürk ilke ve inkılaplarına sürekli saldırı, milli bayramların unutturulma çabası, Sayıştayca denetlenen kurum ve kuruluşlardaki israf İYİ Parti’nin savunduğu konularda ne kadar haklı olduğunun göstergesidir."


  SİYASET    28.11.2018 10:29:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER