Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Yükümlülere Ramazan yardımı

Dinar Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından maddi durumu iyi olmayan yükümlülere Ramazan Ayı nedeniyle yardım yapıldı...

2

Image

‘Frigya yıl boyu temiz olacak’

İhsaniye Kaymakamlığı, tarihi FRİGYA’da çevre temizliği çalışması başlattı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan İhsaniye Kaymakamı Alper Taş, temi..

3

Image

‘YAPISAL REFORMLARI BEKLİYORUZ’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı’nda gündeme dair açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serte..

4

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere örnek ..

5

Image

Baştankaralar kuşları geldi

Baştankaralar olarak adlandırılan kuş cinsleri Dinar, Eğirdir, Burdur ve Gölhisar Orman İşletme Müdürlükleri’nin özel olarak hazırladığı yuvalara..

6

Image

Okul içinde müze

Dinar Şakir Ünver İlkokulu’nda 18-24 Mayıs Müzeler Haftası nedeniyle öğrenci ve öğretmenler tarafından temin edilen eski eşyaların sergilendiği b..

7

Image

Zafer Mahallesi’nde iftar coşkusu

Sandıklı Belediyesi’nin mahalle iftarları Zafer Mahallesi’nde vatandaşların katılımıyla devam etti...

8

Image

Silah atma, hayatını karartma!

Afyonkarahisar’da İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, düğünlerde silah atılmasını önlemek, bilinç oluşturm..

9

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

10

Image

Mareşal’da iftar coşkusu

Afyonkarahisar Belediyesi gönülden paylaştığı iftar sofralarının bir yenisini daha tamamladı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen mahal..

11

Image

Alem yaparken hastanelik oldular

Afyonkarahisar'da akrabasına ait evde alkol ve uyuşturucu madde aldıkları iddia edilen gençler hastanelik oldu. Gençlerden birinin durumunun ağır..

12

Image

‘Her zaman yanınızdayız’

Yeşilay Genel Sekreteri Osman Batuhan Dursun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i makamında ziyaret etti. Yeşilay'ın faaliyetleriyle ilgili Başkan M..

13

Image

Bahçe ve bisiklet sezonu açıldı
Özdilek Afyonkarahisar, bahçe ve bisiklet sezonunu açtı. Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünlerle yaza merhaba diyen Özdilek, 26 Mayıs’a kadar mağaz..

14

Image

‘Potansiyelimize sahip çıkmalıyız’
Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar basınının nitelikli ve kalite..

15

Image

ATSO Meclisi toplandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 2019 yılı Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci’nin yönetimi..

16

Image

AFDOS iftarda buluştu


Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) üyeleri iftar yemeğinde bir araya geldi. İlimizde bir restoranda düzenlenen iftara katılım yoğun..

17

Image

‘Bin 269 kadına mikrokredi verdik’

Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mikrokredi Merkezi Afyonkarahisar Şube Müdürü Semih Çangal, kentte son 10 yılda bin 269 kadına verdikleri mikrokredi ..

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya: "Güneş balçıkla sıvanmaz" | Gazete3.com.tr
Image

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya: "Güneş balçıkla sıvanmaz"


İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, düzenlediği haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi.
  SİYASET    28.11.2018 10:29:22


Partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığı toplantı salonunda basın mensupları ile bir araya gelen İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet İnkaya, Afyonkarahisar'ın ve ülke gündeminin 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri olduğunu söyledi. Ekonomik krizin geleceğini bilen hükümetin seçimleri bilerek öne aldığını vurgulayan İnkaya, "Mantıklı hiçbir gerekçe de gösteremedi. Bir beka meselesi tutturdular. Ekonomik kriz gelmeden, bileti yenilediler. Ama güneş balçıkla sıvanamazdı. Ekonomik kriz çok cepleri ve canları acımasızca yaktı" dedi.

“ADAYIMIZ AFYON'A YAKIŞACAK”

AK Parti'nin Afyonkarahisar belediye başkan adayını açıkladığını hatırlatan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, "Yakında diğer partiler de açıklayacaklar. Bizim partimiz, İYİ Parti’de başvurular 01- Aralık-15- Aralık tarihleri arasında başlayacak. Aday adaylarımızdan ilkini açıkladık yakında çok güçlü adaylarla seçim alanına çıkacağız. İnanıyoruz ki İYİ Partili Belediye Başkanı’mız Afyonkarahisar’ımıza yakışacak" diye konuştu.

“İTTİFAKTA BAŞARI NASIL OLACAK GÖRECEĞİZ”

Ülke gündeminin Afyonkarahisar gündeminden farklı olmadığına dikkat çeken Başkan İnkaya, "AKP ve MHP cumhur ittifakını devam ettiriyorlar .Tabanda her iki taraftan da hoşnutsuz sesler çok.
Oy kullanırken en yakınının hangi partiye oy verdiğini kestiremezken, bu ittifaklarda başarı nasıl olacak göreceğiz. Ekonomik krizlerin zam olarak baskıya dönüşmesi, Suriyeli mültecilerin Anadolu'yu istila etmeleri, terörün durdurulamaz hale gelişi, T.C. devletinin yönetim şeklinde değişiklik çabaları, Atatürk ilke ve inkılaplarına sürekli saldırı, milli bayramların unutturulma çabası, Sayıştayca denetlenen kurum ve kuruluşlardaki israf İYİ Parti’nin savunduğu konularda ne kadar haklı olduğunun göstergesidir."


  SİYASET    28.11.2018 10:29:22

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.05.2019
25.05.2019
25.05.2019
OZEL HABERLER