Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

İYİ Parti’nin Aday Adayı MAHMUT KOÇAK | Gazete3.com.tr
Image

İYİ Parti’nin Aday Adayı MAHMUT KOÇAK


AK Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Zeybek’i açıklamasının ardından İYİ Parti’den de bir hamle geldi. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, dün sabah Kanal 3’te canlı yayına telefonla katılarak İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı’nın Mahmut Koçak olduğunu kamuoyuyla paylaştı.
  SİYASET    29.11.2018 11:48:47

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Türkiye genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da belediye başkan adayları belli olmaya devam ediyor. Önceki gün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek olarak açıklanmıştı.

“YAPILAN GÖRÜŞMELERDE MUTABAKAT SAĞLANDI”

Dün de Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Kanal 3 ekranlarında İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı’nın Mahmut Koçak olduğunu açıkladı. Güzbey, Koçak’ın 1 Aralık itibariyle İYİ Parti’ye aday adaylığı için başvuru yapacağını söyleyerek, “Genel Merkez’de, Cumhuriyet Halk Partisi’nde, İYİ Parti’de ve diğer noktalarda yapılan görüşmeler neticesinde bir konsensüsün sağlandığını öğrendik. Aday adaylığı bir formalite sonuçta; İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak oldu. Kendisiyle görüştüğüm Mahmut Koçak, tüm Afyonkarahisarlılara hayırlı uğurlu olması temennisini bizlere iletti” dedi.

“HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

İYİ Parti’den adaylığı konusunda ilk açıklamayı Mega Birlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e yapan Koçak ise, “İYİ Parti rozetini sadece Belediye Başkanı seçilene kadar yakamda takacağım. Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğum andan itibaren de rozetimi çıkartarak bütün Afyonkarahisar’a hizmet edeceğim. AK Partilisi, MHP’lisi, Saadet Partilisi, İyi Partilisi, Cumhuriyet Halk Partilisi… Hepsi benim hemşehrilerimdir, benim halkımdır. Onların hepsine eşit olarak çalışacağım. Bu nedenle bana tüm partililerden oy vermelerini bekliyorum. Bu yarışta beni desteklemelerini istiyorum” diye konuştu.

  SİYASET    29.11.2018 11:48:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER