Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

2

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

3

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

4

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

5

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

6

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

7

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

8

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

9

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

10

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

11

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

12

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

13

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

14

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

15

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

16

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

17

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

İYİ Parti’nin Aday Adayı MAHMUT KOÇAK | Gazete3.com.tr
Image

İYİ Parti’nin Aday Adayı MAHMUT KOÇAK


AK Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Zeybek’i açıklamasının ardından İYİ Parti’den de bir hamle geldi. Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, dün sabah Kanal 3’te canlı yayına telefonla katılarak İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı’nın Mahmut Koçak olduğunu kamuoyuyla paylaştı.
  SİYASET    29.11.2018 11:48:47

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Türkiye genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da belediye başkan adayları belli olmaya devam ediyor. Önceki gün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek olarak açıklanmıştı.

“YAPILAN GÖRÜŞMELERDE MUTABAKAT SAĞLANDI”

Dün de Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, Kanal 3 ekranlarında İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı’nın Mahmut Koçak olduğunu açıkladı. Güzbey, Koçak’ın 1 Aralık itibariyle İYİ Parti’ye aday adaylığı için başvuru yapacağını söyleyerek, “Genel Merkez’de, Cumhuriyet Halk Partisi’nde, İYİ Parti’de ve diğer noktalarda yapılan görüşmeler neticesinde bir konsensüsün sağlandığını öğrendik. Aday adaylığı bir formalite sonuçta; İYİ Parti’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak oldu. Kendisiyle görüştüğüm Mahmut Koçak, tüm Afyonkarahisarlılara hayırlı uğurlu olması temennisini bizlere iletti” dedi.

“HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM”

İYİ Parti’den adaylığı konusunda ilk açıklamayı Mega Birlik Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’e yapan Koçak ise, “İYİ Parti rozetini sadece Belediye Başkanı seçilene kadar yakamda takacağım. Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğum andan itibaren de rozetimi çıkartarak bütün Afyonkarahisar’a hizmet edeceğim. AK Partilisi, MHP’lisi, Saadet Partilisi, İyi Partilisi, Cumhuriyet Halk Partilisi… Hepsi benim hemşehrilerimdir, benim halkımdır. Onların hepsine eşit olarak çalışacağım. Bu nedenle bana tüm partililerden oy vermelerini bekliyorum. Bu yarışta beni desteklemelerini istiyorum” diye konuştu.

  SİYASET    29.11.2018 11:48:47

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.12.2018
15.12.2018
15.12.2018
OZEL HABERLER