Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

İyi Partinin adayı, MAHMUT KOÇAK | Gazete3.com.tr
Image

İyi Partinin adayı, MAHMUT KOÇAKGeçtiğimiz günlerde Kanal 3 ekranlarında canlı yayınında ve sonrasında Mega Siyaset programında Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey’in ‘İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak olacak’ iddiası gerçekleşti. Dün grup toplantısında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mahmut Koçak’ı belediye başkan adayı olarak açıkladı.
  SİYASET    05.12.2018 11:14:37

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesi belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor. Dün grup toplantısında konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 5 kentin daha belediye başkanı adayını açıkladı. Açıklanan isimler arasında İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı da yer aldı. Akşener, İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak eski milletvekili Dr. Mahmut Koçak’ı açıkladı.

KANAL 3 CANLI YAYININDA AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Kanal 3 canlı yayına bağlanan Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, İYİ Parti’nin adayı Mahmut Koçak olarak açıklamıştı. 1 Aralık’ta aday adaylık başvurusu yapan Koçak’ın bu başvurusunun formalite olduğunu, kesin aday olacağını belirten Güzbey’in ifadeleri, dün Akşener’in Koçak’ı belediye başkan adayı olarak açıklamasıyla teyitlenmiş oldu. AK Parti ve İYİ Parti’nin belediye başkan adaylarının belli olduğu Afyonkarahisar’da gözler diğer partilerin belediye başkan adaylarının açıklanmasına çevrildi.>>>Gazete3

  SİYASET    05.12.2018 11:14:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER