Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

300 bin TL gelir sağladılar

Türkiye’nin nüfus bakımından en küçük 11'inci ilçesi olan Afyonkarahisar'ın Kızılören İlçe Belediyesi, kendisinden çok daha büyük olan ilçelere ö..

2

Image

İhale çetesine operasyon

Afyonkarahisar’da resmi ihalelere fesat karıştırdıkları tespit edilen organize suç örgütene yönelik yapılan operasyonda 26 kişi gözaltına alındı...

3

Image

ÇIRAYLAR CAM geleneği sürdürdü

Afyonkarahisar’da hizmet veren Çıraylar Cam Sanayi firması 4 yıldır geleneksel olarak yaptığı personel iftarını bu yıl büyük bir katılımla fabrik..

4

Image

SERMELEK iftarda buluştu

Afyonkarahisar’da Turkcell bayisi olarak hizmet veren Sermelek İletişim firması, personelleriyle iftar yemeğinde buluştu...

5

Image

EMNİYETİN FİLOSU GÜÇLENDİ
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri hizmetlerinde kullanılacak 10 adet motosiklet Vali Mustaf..

6

Image

‘Gereken çalışmalar yapılacak’

Afyonkarahisar-Ankara Karayolunda mermer firmalarının bulunduğu alanda Susuz Belediyesine ait araziye dökülen tavuk gübrelerinin çevreye zarar ve..

7

Image

Kaymakam İçen köyleri gezdi

Dazkırı Kaymakamı Gökay İçen, ilçeye bağlı Örtülü ve Darıcılar köylerinde incelemede bulundu...

8

Image

TORF ekonomiye kazandırılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye "TORF" gübresinin ekonomiye kazandırılması..

9

Image

HEDEF İLK 5

Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan ATSO Yönetim Kurulu ..

10

Image

‘Doktor eksikleri giderilmeli’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’daki hastanelerdeki doktor eksiklerini..

11

Image

Çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Sandıklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynerleri dezenfekteli sularla yıkanarak vata..

12

Image

Park Sağlık Koleji’nde mezuniyet coşkusu

Özel Park Sağlık Koleji bu yıl 105 mezununu sağlık ordusuna dahil etti. Kolej bu yıl dördüncü dönem mezunlarını verdi...

13

Image

Burmalı’da gönül sofrası

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen mahalle iftar programları bu kez de Burmalı Mahallesi’nde düzenlendi...

14

Image

7.Mahalle iftarı Şirinevler’de

Sandıklı Belediyesi Ramazan ayı mahalle iftarları kapsamında 7. mahalle iftarı, Şirinevler Mahallesinde çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekl..

15

Image

Öğrenciler kitap kurdu oldu

Işıklar Balı Sultan İlkokulu anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. Okul bünyesinde oluşturulan proje ekibi “Okuduğum Kitabın İçindeydim” adlı bir p..

16

Image

‘Organize yolsuzluk ve usulsüzlük yapılmış’

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya, YSK’nın İstanbul seçimlerini yenilenme kararını almasına sebep olarak gerekçeleri açıklaması hakkında yaptığı a..

17

Image

Sendika başkanlarından ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti...

Komutandan YEŞİL IŞIK | Gazete3.com.tr
Image

Komutandan YEŞİL IŞIKAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz’ün Afyonkarahisar’daki askeri havaalanını sivil uçuşlara açabileceklerini söylediğini belirterek, “Komutanımızın teklifini bizde milletvekilleri olarak Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ulaştırma Bakanımıza ileteceğiz. Havaalanının sivil uçuşlara açılması Afyonkarahisar’a ayrı bir değer katacak” dedi.
  SİYASET    14.03.2019 11:09:35

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in moderatörlüğünde Gazeteciler İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in yorumlarıyla siyasetin nabzını tutun program Mega Siyaset’e, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya konuk olarak katıldı. Özkaya, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanlarının Afyonkarahisar ziyaretlerinde yaşanan ve konuşulan konular konusunda açıklamalarda bulundu.

“TALEPLERİMİZİ İLETTİK”

Özkaya, Bakan Akar ve kuvvet komutanlarına Afyonkarahisar’la ilgili talepleri ilettiklerini belirterek, “Bakanımıza, Genelkurmay Başkanımıza ve kuvvet komutanlarımıza Afyonkarahisar’a Askeri Birlik kurulması konusunda talebimizi ilettik. Diğer taleplerimizi ilettik. Bakanımızı, Genelkurmay Başkanımızı ve kuvvet komutanlarımızı 26 Ağustos’ta Kocatepe’ye davet ettik. İnşallah Bakanımız 26 Ağustos’ta Kocatepe’de olacak. Diğer komutanlarımızın da olmasını isteriz ama programları dahilinde katılım gösterebilirler” diye konuştu.

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI’NDAN YEŞİL IŞIK

Özkaya, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Askeri Havaalanı’nın durumu hakkında bir görüşme yaptıklarını belirterek, “Sayın komutanımız Afyonkarahisar’daki askeri havaalanını sivil uçuşlara açabileceklerini söyledi. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri havaalanının sivil uçuşlara açılması için yeşil ışık yaktı. Bunu biz milletvekilleri olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ulaştırma Bakanımıza sunacağız. Havaalanının sivil uçuşlara açılması Afyonkarahisar’a ayrı bir değer katacaktır. Gelişmeleri hep beraber takip edeceğiz” dedi.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    14.03.2019 11:09:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.05.2019
24.05.2019
24.05.2019
OZEL HABERLER