Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletveki..

2

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na yoğun ilgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete alınan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor...

3

Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi

Çay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ..

4

Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’

ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, i..

5

Image

‘Gönüllere gireceğiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri önces..

6

Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdır..

7

Image

Sayıştay Başkanı’ndan ziyaret

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

8

Image

‘Vatandaşların her zaman yanında olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar halkının doğumundan ölümüne ka..

9

Image

‘Sandıklı’da rekor bekliyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Hocalar ve Sandıklı ilçelerini ziyaret etti. Yurdunuseven, Sandıklı ilçesinde reko..

10

Image

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Dündar: ‘Bütün sorunları çözeceğiz’
Çay ilçesinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda, vatandaşlarla istişare haline Ça..

11

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

12

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

13

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

14

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

15

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

16

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

17

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

Komutandan YEŞİL IŞIK | Gazete3.com.tr
Image

Komutandan YEŞİL IŞIKAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz’ün Afyonkarahisar’daki askeri havaalanını sivil uçuşlara açabileceklerini söylediğini belirterek, “Komutanımızın teklifini bizde milletvekilleri olarak Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ulaştırma Bakanımıza ileteceğiz. Havaalanının sivil uçuşlara açılması Afyonkarahisar’a ayrı bir değer katacak” dedi.
  SİYASET    14.03.2019 11:09:35

Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in moderatörlüğünde Gazeteciler İsmail Akar ve Ertuğrul Sevim’in yorumlarıyla siyasetin nabzını tutun program Mega Siyaset’e, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya konuk olarak katıldı. Özkaya, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanlarının Afyonkarahisar ziyaretlerinde yaşanan ve konuşulan konular konusunda açıklamalarda bulundu.

“TALEPLERİMİZİ İLETTİK”

Özkaya, Bakan Akar ve kuvvet komutanlarına Afyonkarahisar’la ilgili talepleri ilettiklerini belirterek, “Bakanımıza, Genelkurmay Başkanımıza ve kuvvet komutanlarımıza Afyonkarahisar’a Askeri Birlik kurulması konusunda talebimizi ilettik. Diğer taleplerimizi ilettik. Bakanımızı, Genelkurmay Başkanımızı ve kuvvet komutanlarımızı 26 Ağustos’ta Kocatepe’ye davet ettik. İnşallah Bakanımız 26 Ağustos’ta Kocatepe’de olacak. Diğer komutanlarımızın da olmasını isteriz ama programları dahilinde katılım gösterebilirler” diye konuştu.

HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI’NDAN YEŞİL IŞIK

Özkaya, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Askeri Havaalanı’nın durumu hakkında bir görüşme yaptıklarını belirterek, “Sayın komutanımız Afyonkarahisar’daki askeri havaalanını sivil uçuşlara açabileceklerini söyledi. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri havaalanının sivil uçuşlara açılması için yeşil ışık yaktı. Bunu biz milletvekilleri olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ulaştırma Bakanımıza sunacağız. Havaalanının sivil uçuşlara açılması Afyonkarahisar’a ayrı bir değer katacaktır. Gelişmeleri hep beraber takip edeceğiz” dedi.>>>Alkan Kurt

  SİYASET    14.03.2019 11:09:35

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.03.2019
25.03.2019
25.03.2019
OZEL HABERLER