Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Seçimi kazanacak olan teşkilattır’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Av. İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Kadın Kolları yönetim kurulu topla..

2

Image

‘CHP’lilerin halka verdiği değeri gördük’
Gazetemizin dile getirdiği CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer’in Afyonkarahisar’da STK’ları ziyaretinde aldığı notları masada bırakmasına AK Parti İl..

3

Image

‘AK Parti vizyonunu ortaya koyacağız’
Yerel seçimler öncesi belde ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “Merkez dahil olmak üzere 14 belde..

4

Image

İlk maçımız 5 Ekim’de
Temsilcimiz Afyon Belediyespor’un da mücadele edeceği Tahincioğlu Basketbol Süper Liginde ilk 4 haftalık programın müsabaka saatleri belli oldu.
..

5

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programlarda şehitlere ve gazilere minnetlerini dile getiren Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğl..

6

Image

AK Partililer yaralıları ziyaret etti
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Antalya yolunda devrilen ve 7 kişinin hayatını kaybettiği kazada yaralanan v..

7

Image

‘CHP’liler önce aldıkları notları unutmasın’
AK Parti haftalık değerlendirme toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, CHP milletvekili Burcu Köksal’ın Milli Eğitim Bakanlı..

8

Image

‘Gazilerimiz her zaman gönlümüzde yaşayacak’
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla birer mesaj yayınladıla..

9

Image

‘Kahramanlığın yaşayan abideleri’
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, gazilerin vatanseverliğin ve kahramanl..

10

Image

Başkan Çoban işyeri sahiplerini ziyaret etti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 15 Mayıs Cumartesi günü Sanayi Sitesi’nde meydana gelen yangında maddi hasar gören işyeri sahiplerini ziyaret etti..

11

Image

Özkaya Gaziler Günü’nü kutladı
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 19 Eylül Gaziler Günü’nü dolayısıyla yaptığı açıklamayla kutladı. ..

12

Image

‘Gaziler arasında ayrım yapılmamalı’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 19 Eylül Gaziler Gü..

13

Image

‘Tüm Türkiye’nin kenetlenmesi gerekiyor’
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan ile beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ..

14

Image

Başkan Çoban’dan Pancar Kooperatifine ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, S.S Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Abdil Tıkır ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret..

15

Image

‘Afyon için en iyi adayı belirleyeceğiz’
Megabirlik Medya ziyaretlerinde konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, yerel seçimler öncesi sahada çalış..

16

Image

‘Özkaldı ve Koca’ya başarılar diliyorum’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yazılı bir mesaj yayınlayarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Tarı..

17

Image

Başkan Çoban AK Partilileri ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen ve beraberindeki Yürütme Kurulu Üyelerini makamında kabul etti...

Masa tenisinde heyecan sona erdi | Gazete3.com.tr
Image

Masa tenisinde heyecan sona erdi


2018-2019 sezonu Masa Tenisi İl temsilciliği faaliyet programında yer alan 1. Zafer Haftası Ulusal Masa Tenisi turnuvası tamamlandı.

  SİYASET    13.09.2018 10:54:57

2018-2019 sezonu Masa Tenisi İl temsilciliği faaliyet programında yer alan 1. Zafer Haftası Ulusal Masa Tenisi turnuvası tamamlandı. Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenen turnuvaya aralarında Adana bölgesinden milli sporcular Zihni Batuhan Şahin ve Oğuzhan Öner’in de olduğu 98 sporcu katıldı.

Çiğiltepe Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 18 yaş altı kategorilerde birincilere 200 TL, ikincilere 150 TL ve üçüncülere 100 TL verilirken 18 yaş üstü kategoride birinciye 750 TL, ikinciye 500 TL üçüncüye 250 TL ödül verildi.

KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDE DERECE YAPANLAR

Yapılan müsabaka sonucunda 18 yaş altı kategorilerde Küçük Kızlarda birinci Beyzanur Korkmaz Kastamonu, ikinci Hatice Söğüt Muğla ve üçüncü Selin Sarıkaya Muğla oldu. Küçük Erkeklerde ise birinci E. Berk Yıldırım Isparta, ikinci Ege Eroğlu Muğla ve üçüncü Kerem Küçüktepe Isparta oldu. Yıldız- Genç Kızlarda ise birinci Gaye Karataş Muğla, ikinci Sedanur Özkaya Denizli ve üçüncü Hanife Durmuş Afyon oldu. Yıldız - Genç Erkeklerde birinci Hüseyin Seçkin Isparta, ikinci Muzaffer Emir Ülgü Denizli ve üçüncü Samiye Uygun Muğla oldu.

18 yaş üzeri Büyük Kızlarda birinci Kezban Piliç İzmir, ikinci Keziban Altun Işık Afyon ve üçüncü Yasemin Kuzu Afyon olurken büyük erkeklerde birinci Zihni Batuhan Şahin Adana, ikinci Oğuzhan Öner Adana ve üçüncü Berkay Hocaoğlu İzmir oldu.

Gerçekleştirilen turnuva sonrasında yetkililerden yapılan açıklamada, “Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak dereceye giren sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca yapılan turnuvaya katkılarından dolayı Afyonkarahisar Belediyesine, Afyonkarahisar Masa Tenisi İl Temsilciliğine ve Aktat şekerlemeye sponsorluğundan dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

  SİYASET    13.09.2018 10:54:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.09.2018
20.09.2018
20.09.2018
OZEL HABERLER