Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti’de süre uzatıldı
AK Parti’de belediye başkan aday adaylıkları için başvuru süreleri uzatıldı..

2

Image

‘Evlatlarımızı PKK’ya yem etmeyeceğiz’
Afyon Kocatepe Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılışı’na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, PKK’lıların 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarını ..

3

Image

Kültürler kaynaşacak
Afyonkarahisar Belediyesi kardeş şehir Hamm kentinden gelen konuklarını ağırlıyor. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban’ın ev sahipli..

4

Image

Bakanlık neden Ensar Vakfı ile içli dışlı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı..

5

Image

‘Ne dediysek iki katını yaptık’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar’a v..

6

Image

AK Parti’den Kızılay’a kan bağışı

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Kızılay Haftası dolayısıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında..

7

Image

Başkan Çoban sözünü tuttu
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında vatandaşlara söz veren Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, sözün..

8

Image

Sevim aday adayı oldu
AK Parti Tanıtım Medya Başkanı Halil İbrahim Sevim, Bolvadin Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğunu açıkladı...

9

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

10

Image

Engelliler Konfederasyonu’ndan ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban Engelliler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Avukat Suha Sağlam, Halkla İlişkiler Sorumlusu Avukat Ali Ulusoy ve Alt..

11

Image

‘Erdoğan Afyon’dan büyük başarı bekliyor’
AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden ve burada bir açıklama yapan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Vey..

12

Image

Vali Tutulmaz esnafları gezdi
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömezle esnafları gezdi...

13

Image

‘Vizyon sahibi bir başkana sahibiz’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel..

14

Image

‘Eroğlu’nun ismine yakışan bir park olacak’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Selçuklu Mahallesi'n..

15

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Vali Mustafa Tutulmaz Afyonkarahisar Milletvekili Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu makamında ağırlayarak bilgi alışverişinde ..

16

Image

ORHAN YAVUZ’DAN Başkan Çoban’a ziyaret
Afyon Eğitim Vakfı Kurucularından iş adamı Orhan Yavuz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarete eski Devlet Bakanı ..

17

Image

Çiftçilerin ve besicilerin talepleri iletildi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Afyonkarahisarlı çiftçi, besicilerin taleplerini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye iletti. ..

Masa tenisinde heyecan sona erdi | Gazete3.com.tr
Image

Masa tenisinde heyecan sona erdi


2018-2019 sezonu Masa Tenisi İl temsilciliği faaliyet programında yer alan 1. Zafer Haftası Ulusal Masa Tenisi turnuvası tamamlandı.

  SİYASET    13.09.2018 10:54:57

2018-2019 sezonu Masa Tenisi İl temsilciliği faaliyet programında yer alan 1. Zafer Haftası Ulusal Masa Tenisi turnuvası tamamlandı. Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenen turnuvaya aralarında Adana bölgesinden milli sporcular Zihni Batuhan Şahin ve Oğuzhan Öner’in de olduğu 98 sporcu katıldı.

Çiğiltepe Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 18 yaş altı kategorilerde birincilere 200 TL, ikincilere 150 TL ve üçüncülere 100 TL verilirken 18 yaş üstü kategoride birinciye 750 TL, ikinciye 500 TL üçüncüye 250 TL ödül verildi.

KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDE DERECE YAPANLAR

Yapılan müsabaka sonucunda 18 yaş altı kategorilerde Küçük Kızlarda birinci Beyzanur Korkmaz Kastamonu, ikinci Hatice Söğüt Muğla ve üçüncü Selin Sarıkaya Muğla oldu. Küçük Erkeklerde ise birinci E. Berk Yıldırım Isparta, ikinci Ege Eroğlu Muğla ve üçüncü Kerem Küçüktepe Isparta oldu. Yıldız- Genç Kızlarda ise birinci Gaye Karataş Muğla, ikinci Sedanur Özkaya Denizli ve üçüncü Hanife Durmuş Afyon oldu. Yıldız - Genç Erkeklerde birinci Hüseyin Seçkin Isparta, ikinci Muzaffer Emir Ülgü Denizli ve üçüncü Samiye Uygun Muğla oldu.

18 yaş üzeri Büyük Kızlarda birinci Kezban Piliç İzmir, ikinci Keziban Altun Işık Afyon ve üçüncü Yasemin Kuzu Afyon olurken büyük erkeklerde birinci Zihni Batuhan Şahin Adana, ikinci Oğuzhan Öner Adana ve üçüncü Berkay Hocaoğlu İzmir oldu.

Gerçekleştirilen turnuva sonrasında yetkililerden yapılan açıklamada, “Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak dereceye giren sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca yapılan turnuvaya katkılarından dolayı Afyonkarahisar Belediyesine, Afyonkarahisar Masa Tenisi İl Temsilciliğine ve Aktat şekerlemeye sponsorluğundan dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

  SİYASET    13.09.2018 10:54:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2018
13.11.2018
13.11.2018
OZEL HABERLER