Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP Afyon’da oylarını %50 artırdı İŞİN SIRRI BAHÇELİ VE TAYTAK
MHP tüm Türkiye’de ve ilimizde oy oranını artırdı. Türkiye genelinde MHP’nin oyları %18.81’e yükselirken, Afyonda da %50 oy artışı sağlandı. MHP’nin t..

2

Image

‘SBF küresel bir marka oldu’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Saraybosna İş Forumu'nun (SB..

3

Image

Karakaş, AKÜ Rektörü oldu


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türkiye genelinde 9 üniversiteye rektör ataması yapıldı...

4

Image

Hizmet ayaklarına geldi

Vali Mustafa Tutulmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni kimlik kartı başvuruları alınan vatandaşlarla bir araya geldi...

5

Image

‘Hayat dijitale evriliyor’

Yerel Zincirler Buluşuyor 2019 toplantısında konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, hayatın hızla dij..

6

Image

‘Vizyon projeleri hayata geçireceğiz’

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alarak göreve resmen başlayan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e tebrik ziy..

7

Image

‘Afyonkarahisar’a değer katacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a değer katacaklarını bel..

8

Image

‘Sizlere büyük önem veriyoruz’

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser yaptığı açıklamada, “ATSO ola..

9

Image

‘Gönül belediyeciliğini yaşatacağız’

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, yeni dönemde AK Parti’nin gönül belediyeciliğini yaşatacaklarını..

10

Image

Taytak’a yoğun ilgi


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar'ın Kızılören ilçesini ziyaret etti. Kızılö..

11

Image

“Güzel hizmetler yapacağız”

Vali Mustafa Tutulmaz’ı ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Tutulmaz’ın liderliğinde Afyonkarahisar’a çok güzel eserler kazandıracakla..

12

Image

‘Üretken Belediyecilik Afyon’da hayat bulacak’

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yerel seçimlerin ardından artık sıranın icraatta olduğunu kaydederek, "MHP'li Belediyelerde vatand..

13

Image

‘Hep beraber sorunları çözeceğiz’

Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkan Adayı Serhat Gümüş, muhasebeci ve mali müşavirlerin yaşadıkları sorunları iyi bild..

14

Image

‘Hayırlara vesile olsun’


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı...

15

Image

‘Çobanlar’da işsizliği bitireceğiz’

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, 500 kişinin çalışacağı tekstil fabrikası için çalışmalara başladı, tesisler 6 ay içinde faaliyete geçecek..

16

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

17

Image

Moleküler Biyoloji Günleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Fen Edebiyat Fakültesi tarafından Moleküler Biyoloji ve Genetik Günleri etkinliği düzenlendi. ..

Masa tenisinde heyecan sona erdi | Gazete3.com.tr
Image

Masa tenisinde heyecan sona erdi


2018-2019 sezonu Masa Tenisi İl temsilciliği faaliyet programında yer alan 1. Zafer Haftası Ulusal Masa Tenisi turnuvası tamamlandı.

  SİYASET    13.09.2018 10:54:57

2018-2019 sezonu Masa Tenisi İl temsilciliği faaliyet programında yer alan 1. Zafer Haftası Ulusal Masa Tenisi turnuvası tamamlandı. Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenen turnuvaya aralarında Adana bölgesinden milli sporcular Zihni Batuhan Şahin ve Oğuzhan Öner’in de olduğu 98 sporcu katıldı.

Çiğiltepe Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 18 yaş altı kategorilerde birincilere 200 TL, ikincilere 150 TL ve üçüncülere 100 TL verilirken 18 yaş üstü kategoride birinciye 750 TL, ikinciye 500 TL üçüncüye 250 TL ödül verildi.

KÜÇÜKLER KATEGORİSİNDE DERECE YAPANLAR

Yapılan müsabaka sonucunda 18 yaş altı kategorilerde Küçük Kızlarda birinci Beyzanur Korkmaz Kastamonu, ikinci Hatice Söğüt Muğla ve üçüncü Selin Sarıkaya Muğla oldu. Küçük Erkeklerde ise birinci E. Berk Yıldırım Isparta, ikinci Ege Eroğlu Muğla ve üçüncü Kerem Küçüktepe Isparta oldu. Yıldız- Genç Kızlarda ise birinci Gaye Karataş Muğla, ikinci Sedanur Özkaya Denizli ve üçüncü Hanife Durmuş Afyon oldu. Yıldız - Genç Erkeklerde birinci Hüseyin Seçkin Isparta, ikinci Muzaffer Emir Ülgü Denizli ve üçüncü Samiye Uygun Muğla oldu.

18 yaş üzeri Büyük Kızlarda birinci Kezban Piliç İzmir, ikinci Keziban Altun Işık Afyon ve üçüncü Yasemin Kuzu Afyon olurken büyük erkeklerde birinci Zihni Batuhan Şahin Adana, ikinci Oğuzhan Öner Adana ve üçüncü Berkay Hocaoğlu İzmir oldu.

Gerçekleştirilen turnuva sonrasında yetkililerden yapılan açıklamada, “Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak dereceye giren sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca yapılan turnuvaya katkılarından dolayı Afyonkarahisar Belediyesine, Afyonkarahisar Masa Tenisi İl Temsilciliğine ve Aktat şekerlemeye sponsorluğundan dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

  SİYASET    13.09.2018 10:54:57

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.04.2019
19.04.2019
19.04.2019
OZEL HABERLER