Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘OSB’ler yeni yatırımlarla daha fazla parlayacak’
Emirdağ’da temaslarda bulunan ve Emirdağ OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı’na katılan Vali Gökmen Çiçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladı..

2

Image

‘Yol medeniyettir’
Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, ilçede yapılan yol çalışmalarını inceledi ..

3

Image

Karamık Sazlıkları çalıştayı yapıldı
Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü sorumluluk sahasında bulunan Karamık Sazlıkları Yönetim Planı çalıştayı ..

4

Image

Alimoğlu ailesinin acı günü
Afyonkarahisar’ın değerli iş adamlarından İbrahim Alimoğlu’nun babası Mehmet Alimoğlu, vefat etti. Merhum Alimoğlu dün Paşa Camii’nde öğle namazına mü..

5

Image

Borçlar yapılandırılıyor
Afyonkarahisar Belediyesi emlak-çevre temizlik vergisi, ilan reklam vergisi, harcamalara katılım payları, eğlence vergisi, su borçları ve kira borcu o..

6

Image

Başkan Çöl’e sürpriz kutlama
Sandıklı Belediyesi personelleri, Başkan Mustafa Çöl’ün 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladılar..

7

Image

Kiraz ve vişne bahçelerinde renk cümbüşü
Sultandağı ilçesinde sonbaharda bulutlarla bezeli ünlü Sultandağları ile kiraz ve vişne bahçelerinin etrafındaki renk harmonisi görsel şölen sunuyor..

8

Image

Afyonspor’da 2 pozitif vaka
Afjet Afyonspor’da Adana Demirspor maçı öncesi yapılan koronavirüs testlerinde pozitif vakalara rastlandı..

9

Image

Öğretmenlere sosyal medya konferansı
Afyonkarahisar Maver Kemal Arsoy Orta ve İlkokulu’nda öğretmenlere yönelik “Sosyal Medya” kullanımıyla ilgili konferans düzenlendi..

10

Image

Kumar oynarken yakalandı sigara içerek cezayı bekledi
Afyonkarahisar’da sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen hafta sonu gece saatlerinde emlakçı dükkânında kumar oynadığını tespit eden polis ekipleri 9 kişiy..

11

Image

Başkan Çoban’ın acı günü
Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ın babası Halil Çoban, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti. Merhum Çoban, kılınan cenaze..

12

Image

145 adet kaçak telefon ele geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kentte yaptıkları operasyonla ülkeye kaçak yollarda sokulan 145 adet cep telefonu ele geçirdi ..

13

Image

‘Kadavralara hassasiyet gösterilmeli’
AFSÜ Tıp Öğrencileri Birliği öğrenci topluluğu, kadavra bağışının etik koşullarını irdelemek ve tıp eğitimindeki konumuna değinmek amacıyla bir söyleş..

14

Image

‘Gereken çalışmalar yapılıyor’
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, pandemi sürecinde vatandaşların mağdur olmaması için Emirdağ Belediyesi’nin gereken bütün çalışmaları yaptığı..

15

Image

Motosiklet hırsızı yakalandı
Afyonkarahisar’dan Denizli’ye gezmek için giden şahıs bir motosikleti çalarak kayıplara karıştı. JASAT tarafından 43 kamera kaydı yaklaşık 86 saat sür..

16

Image

‘Önlemler etkisiz ve anlamsız’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, Covid-19 kapsamında alınan önlemlerin etkisiz ve anlamsız olduğunu öne sürdü ..

17

Image

‘Vatandaşları destekleyen bir bütçe oluşturulmalı’
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, 2021 yılı bütçesinin pandemi bütçesi olarak ilan edilmesini isteyerek, “Bu yıl bütçeyi vatandaşımızı ..

Megabirlik bayramlaştı | Gazete3.com.tr
Image

Megabirlik bayramlaştı


Megabirlik Medya Yönetimi ve personelleri bayramlaştı
  SİYASET    31.07.2020 21:00:43

Kanal 3 hizmet binasında yapılan bayramlaşma törenine Megabirlik Medya Başkan Vekili Adnan Demirel, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgici, Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey ve Megabirlik çalışanları katıldı.
SERTESER, HERKESİN
BAYRAMINI KUTLADI
İl dışında olduğu için bayramlaşma törenine katılamayan Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, telefonla görüntü olarak bağlanarak herkesin bayramını kutladı. Serteser, COVİD-19 sürecinin atlatılarak daha güzel bayramlarda bir arada olmak temennisinde bulundu.
“EN GÜZEL BAYRAMLAR
SİZLERLE OLSUN”
Törende konuşan Megabirlik Medya Başkan Vekili Adnan Demirel, tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramını kutlayarak, “Kurban Bayramınız kutlu olsun. Eşlerinizle çocuklarınızla daha nice mutlu bayramlar dilerim. İnşallah gelecek yılki bayram COVİD 19 salgını nedeniyle mesafeli değil de, eskisi gibi el öperek, tokalaşarak, kucaklaşarak yapılmasını temenni ediyorum. En güzel bayramlar sizlerle olsun” dedi.
“SAĞLIKLI VE MUTLU NİCE
BAYRAMLAR DİLERİM”
Megabirlik Medya Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bilgici, “Başta tüm İslam Alemi’nin, Afyonkarahisar’ın, Megabirlik Medyamızın değerli başkan yardımcımızın, değerli Genel Koordinatörümüzün ve değerli çalışan arkadaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, sağlıklı, mutlu nice bayramlar geçirmenizi dilerim” diye konuştu.
“İNŞALLAH GELECEK SENE KENDİ
YERİMİZDE KUTLAMA YAPARIZ”
Bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğu içinde olduğunu söyleyen Megabirlik Medya Temsilcisi Mehmet Emin Güzbey, “En önemlisinin sağlık olduğunu bir kez daha anladık. Sağlık gibisi yok. Allah hepinizden razı olsun. Bayramda bir aradayız. İnşallah nice bayramlara daha başarılı bir şekilde ulaşırız. Kendi yerimizde ulaşırız, her sene temennimiz bu yönde. İnşallah 2021 yılındaki bayramlaşmamızı kendi yerimizde yaparız” dedi.
“BAYRAMLAR DARGINLIKLARIN
GİDERİLMESİ İÇİN VESİLEDİR”
Tüm çalışanların fedakarca mesai yaptığını belirten Güzbey, “Pek çok sektör bayramda çalışmamasına rağmen sizler burada çalışıyorsunuz. Bulunduğumuz yerlerde en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ama ne yönetim kurulu bunu tek başına yapabilirler ne ben yapabilirim, ne de sizler tek başınıza bu işleri yapabilirsiniz. Bu bir ekip işi. Dargınlıklar olabilir, bayramlar bunları gidermek için bir vesiledir. Mesai arkadaşlarımızın arasında sertliklerden dolayı kalp kırıklıkları olabilir. Benimde zaman zaman kalbim kırılabiliyor ama bütün arkadaşlarıma hakkımı helal ediyorum. Sizlerde aranızda olabilecek olumsuzlukları giderin, laf üstüne laf katmadan işimize odaklanalım. Eğer işimize odaklanırsak ben buradaki ekibin daha iyi şeyler başaracağına inanıyorum. Hep beraber nice bayramlara” ifadelerini kullandı.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    31.07.2020 21:00:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.11.2020
24.11.2020
24.11.2020
OZEL HABERLER