Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Eski Türkiye hortlatılmak isteniyor’
Danıştay’ın Öğrenci Andı’nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etmesine tepki gösteren Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, “Eski..

2

Image

İl İl FET֒nün yaptıklarını anlatıyor
Yaklaşık 35 yıldır emniyet teşkilatının içerisinde yer alan 48 yaşındaki Polis Başmüffettişi Ahmet Sula, il il gezerek lise ve üniversite öğrencilerin..

3

Image

AEV ilgi odağı oldu
Afyon Eğitim Vakfı, yaptığı hizmetlerle toplumun her kesiminden vatandaşların olduğu gibi bürokrasinin önemli isimlerinin de dikkatini çekiyor...

4

Image

Başkan Çoban muhtarları ağırladı
Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların halkla devlet arasında aracılık gibi önemli ..

5

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

6

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

7

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

8

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

9

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

10

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

11

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

12

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

13

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

14

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

15

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

16

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

17

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Tuğrul: “Milliyetçi Hareket varsa hezimete yer yok!” | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Tuğrul: “Milliyetçi Hareket varsa hezimete yer yok!”


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul, il binasında basın mensupları, parti üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Tuğrul, “MHP’nin olduğu yerde gözyaşı, hezimet yoktur, tasaya ve eleme gerek yoktur, huzur, refah ve mutluluk vardır, yolumuzdan hiç kimse döndüremeyecektir” dedi.
  SİYASET    15.05.2018 09:57:15

Fatma YILDIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul, il binasında basın mensupları, parti üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen basın toplantısında gündeme dair açıklamalara, aday adaylığı sürecine yer veren ve kendisini Afyonkarahisar'a hizmet etmeyeadayacağını ifade eden Tuğrul: "24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde partimden Milletvekili Aday Adayı olarak karşınızda bulunmaktan son derece bahtiyarım” ifadelerine yer verdi.

“AYNI ÇATI ALTINDA HEDEFE KİLİTLENDİK”

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin Türkiye’yi huzur ve refah düzeyine çıkaracağına inandıklarını belirten Mehmet Tuğrul: “Milletimizin üzerindeki kara bulutları dağıtarak ufkunu aydınlatıp önünü açacak olan 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için inanıyoruz ki, milletimizin ve devletimizin huzura kavuşmasına katkı sağlayacaktır. Bizler de bir nefer olarak merhum Başbuğumuzun izinde, liderimiz Sayın Doktor Devlet Bahçeli’nin emrinde vermeye gayet gösteriyoruz. Kısaca, Afyonkarahisar’ımızdan güzel vatanımızın her köşesine yayılacak olan milli birlik ve beraberlik ruhu, şu an bu çatı altında birleşmiş durumdadır. Ok gibi, hilaller, demetler halinde bu çatı altında hedefe kilitlenecektir” ifadelerine yer verdi.

“MİLLİYETÇİ HAREKET KUTLU SES OLARAK AYAĞA KALKACAKTIR”
Milliyetçi Hareketin tüm sorunlara deva olacağını da sözlerine ekleyen Tuğrul: Söz konusu milli birlik ve beraberlik ruhu adı altında korkuları kovacak, vehimleri ezecek, zalimleri sindirecek kutlu ses yurdumun dört bir yanına bu çatı altından dağılmak üzere ayağa kalkacaktır. Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareketin, üç beyleri akınlar halinde buradan yola çıkacaklardır” diye konuştu.

“YOLUMUZDAN HİÇBİR KİMSE BİZİ DÖNDÜREMEYECEK”

Milliyetçi Hareketin Türkiye’de büyük bir değişim gerçekleştireceğine inandıklarını ve büyük bir dava için mücadele etmeye hazır olduklarının da altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul: “Bizler büyük bir inanç ile diyeceğiz ki, “Sesimize kulak ver Türkiye.”Durmayacağız, beklemeyeceğiz asla ihmâl etmeyeceğiz. Hasretleri dindireceğiz, umut olup sevindireceğiz. Hepimiz Hz. Muhammed’in yanında saf tutan bedir yiğitleri gibi küfre dünyayı dar edeceğiz. Milliyetçi hareket varsa göz yaşı, hezimet yoktur, tasaya ve eleme gerek yoktur, huzur, refah ve mutluluk vardır, yolumuzdan hiç kimse döndüremeyecektir” dedi.

“HEPİMİZİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN”

24 Haziran genel seçimlerde kardeşliğe ve birliğe vurgu yapan Mehmet Tuğrul: “Edirne’den Kars’a, Hakkâri’den İzmir’e, Trabzon’dan Mersin’e kadar bükülmez, eğilmez ve kırılmaz bir şekilde birliğin, kardeşliğin ne demek olduğunu bu seçimde herkese göstereceğiz. Ne mutlu bizlere ki, Üç Hilal’in safında yeni bir destan yazmak için hazırlıklara başlıyoruz. Hepinize gurur duyuyorum. Bu kutlu yolda birlikte mücadele verecek olmaktan iftihar ediyorum. Hepimizin Allah yâr ve yardımcısı olsun. Ne mutlu Türküm diyene” ifadelerine yer vererek sözlerini sonlandırdı.


  SİYASET    15.05.2018 09:57:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.10.2018
20.10.2018
20.10.2018
OZEL HABERLER