Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyonkarahisar’a sevdalıyım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Galip Şanlı ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor. Şanlı ziyaretlerinde, “Ben doğdu..

2

Image

Aday Adayı Köken’den ATSO’ya Ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Semih Köken, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret et..

3

Image

Filistin’e destek, İsrail’e tepki
ABD'nin Tel Aviv büyükelçiliğini Kudüs'e taşıması ve İsrail askerlerinin Gazze sınırında düzenlenen gösterilere katılan 59 Filistinliyi şehit edip 2 b..

4

Image

AK Parti Seçim Koordinasyon Başkanı Yılmaz: ‘24 Haziran’da yeni bir dönem başlayacak’
AK Parti seçim hazırlıklarını tamamladı. Seçim İşleri Başkanları ve İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi başkanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Yapıl..

5

Image

Başkan Çoban, Osmangazi Mahallesi iftarına katıldı: ‘Mahalle iftarları gelenek haline geldi’
Ramazan ayı mahalle iftarlarını Osmangazi Mahallesi’nde başlatan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, belediye başkanlığı görev sürecinde Osmangazi Mah..

6

Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayları belli oldu: Taytak ilk sırada Parsak listede yok
Milliyetçi Hareket Partisi’nin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçimlerde Afyonkarahisar’da yarışacak olan milletvekili adayları belli ..

7

Image

Valiler kararnamesi yayınlandı: Köksal Şakalar Sinop Valisi oldu
Resmi Gazete'de valiler kararnamesi yayınlandı. Yayınlanan kararnameye göre 2 ilin valisi merkeze alınırken, 4 ile yeni vali atandı. Sandıklı Kaymakam..

8

Image

Başkan Çoban AKUT ekibini ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, tamamı gönüllülerden oluşan ve ülkemizin önemli arama kurtarma ekiplerinden olan AKUT Arama Kurtarma Derneği Afyo..

9

Image

Bir TV bir bilgisayar kampanyası sürüyor
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ın talimatıyla Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 'eğitime destek' amacıyla başlatılan “Her Okula, Bir Bilgisayar..

10

Image

‘Hizmetlerimize milletvekili olarak devam etmek istiyoruz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Galip Şanlı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret et..

11

Image

‘ABD ve İsrail huzur ve barışa ihanet ediyor’
Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı üyeleri, ABD’nin İsrail’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması sonucunda yaşanan Kudüs katliamına ili..

12

Image

‘İstikrar devam edecek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Ahmet Sarıdere Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret ..

13

Image

Erken seçime vatandaş ne diyor?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimlerin 24 Haziran'da yapılacağının açıklamasının ardından Afyonkarahisar’da vatandaşlar erken seçimi Gazete 3’e değerlend..

14

Image

“Denetimler artarak devam edecek”
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Acar, rutin olarak gerçekleştirilen işletme denetimlerinin Ramazan ayında daha da artırıldığını söyledi...

15

Image

“Ramazan ayında hava sıcaklıkları artacak”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ramazan ayının ilk haftasında hava sıcaklıklarının ülkemizin iç ve batı bölgelerinden başlayarak ha..

16

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni üniversiteleri onayladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 yeni üniversite kurulmasını öngören kanunu onayladı. ..

17

Image

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban: ‘Belde belediyeleri kapatılmalı’
Ensar Vakfı’nın ikindi sohbetinde konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türkiye’de belde belediyelerinin kapatılması gerektiğini ifade ederek, “..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Tuğrul: “Milliyetçi Hareket varsa hezimete yer yok!” | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Tuğrul: “Milliyetçi Hareket varsa hezimete yer yok!”


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul, il binasında basın mensupları, parti üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Tuğrul, “MHP’nin olduğu yerde gözyaşı, hezimet yoktur, tasaya ve eleme gerek yoktur, huzur, refah ve mutluluk vardır, yolumuzdan hiç kimse döndüremeyecektir” dedi.
  SİYASET    15.05.2018 09:57:15

Fatma YILDIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul, il binasında basın mensupları, parti üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen basın toplantısında gündeme dair açıklamalara, aday adaylığı sürecine yer veren ve kendisini Afyonkarahisar'a hizmet etmeyeadayacağını ifade eden Tuğrul: "24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde partimden Milletvekili Aday Adayı olarak karşınızda bulunmaktan son derece bahtiyarım” ifadelerine yer verdi.

“AYNI ÇATI ALTINDA HEDEFE KİLİTLENDİK”

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin Türkiye’yi huzur ve refah düzeyine çıkaracağına inandıklarını belirten Mehmet Tuğrul: “Milletimizin üzerindeki kara bulutları dağıtarak ufkunu aydınlatıp önünü açacak olan 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için inanıyoruz ki, milletimizin ve devletimizin huzura kavuşmasına katkı sağlayacaktır. Bizler de bir nefer olarak merhum Başbuğumuzun izinde, liderimiz Sayın Doktor Devlet Bahçeli’nin emrinde vermeye gayet gösteriyoruz. Kısaca, Afyonkarahisar’ımızdan güzel vatanımızın her köşesine yayılacak olan milli birlik ve beraberlik ruhu, şu an bu çatı altında birleşmiş durumdadır. Ok gibi, hilaller, demetler halinde bu çatı altında hedefe kilitlenecektir” ifadelerine yer verdi.

“MİLLİYETÇİ HAREKET KUTLU SES OLARAK AYAĞA KALKACAKTIR”
Milliyetçi Hareketin tüm sorunlara deva olacağını da sözlerine ekleyen Tuğrul: Söz konusu milli birlik ve beraberlik ruhu adı altında korkuları kovacak, vehimleri ezecek, zalimleri sindirecek kutlu ses yurdumun dört bir yanına bu çatı altından dağılmak üzere ayağa kalkacaktır. Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareketin, üç beyleri akınlar halinde buradan yola çıkacaklardır” diye konuştu.

“YOLUMUZDAN HİÇBİR KİMSE BİZİ DÖNDÜREMEYECEK”

Milliyetçi Hareketin Türkiye’de büyük bir değişim gerçekleştireceğine inandıklarını ve büyük bir dava için mücadele etmeye hazır olduklarının da altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul: “Bizler büyük bir inanç ile diyeceğiz ki, “Sesimize kulak ver Türkiye.”Durmayacağız, beklemeyeceğiz asla ihmâl etmeyeceğiz. Hasretleri dindireceğiz, umut olup sevindireceğiz. Hepimiz Hz. Muhammed’in yanında saf tutan bedir yiğitleri gibi küfre dünyayı dar edeceğiz. Milliyetçi hareket varsa göz yaşı, hezimet yoktur, tasaya ve eleme gerek yoktur, huzur, refah ve mutluluk vardır, yolumuzdan hiç kimse döndüremeyecektir” dedi.

“HEPİMİZİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN”

24 Haziran genel seçimlerde kardeşliğe ve birliğe vurgu yapan Mehmet Tuğrul: “Edirne’den Kars’a, Hakkâri’den İzmir’e, Trabzon’dan Mersin’e kadar bükülmez, eğilmez ve kırılmaz bir şekilde birliğin, kardeşliğin ne demek olduğunu bu seçimde herkese göstereceğiz. Ne mutlu bizlere ki, Üç Hilal’in safında yeni bir destan yazmak için hazırlıklara başlıyoruz. Hepinize gurur duyuyorum. Bu kutlu yolda birlikte mücadele verecek olmaktan iftihar ediyorum. Hepimizin Allah yâr ve yardımcısı olsun. Ne mutlu Türküm diyene” ifadelerine yer vererek sözlerini sonlandırdı.


  SİYASET    15.05.2018 09:57:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.05.2018
21.05.2018
21.05.2018
OZEL HABERLER