Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP’Lİ ESKİ BAŞKAN AK Parti’den aday adayı
Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Dinar Belediye Başkanlığı yapan Muhammed Yıldırım, 2019 seçimlerinde AK Parti’den Dinar Belediye Başkan aday..

2

Image

‘SINIFI GEÇTİM’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 24 Haziran seçimle..

3

Image

Çoban, Sezen’e başarılar diledi
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi...

4

Image

‘Tatarlı’daki projeler göz dolduruyor’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesini ziyaret ederek kapalı pazar yeri projesini inceledi. Özkaya, T..

5

Image

‘Büyük ve güçlü Türkiye’yi kuracağız’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumartesi günü gerçekleşecek olan 6. Olağan kongre öncesi bir basın açıklaması yaptı. Sezen açıklamasında yenil..

6

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

7

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

8

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

9

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

10

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

11

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

12

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

13

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

14

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

15

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

16

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

17

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Tuğrul: “Milliyetçi Hareket varsa hezimete yer yok!” | Gazete3.com.tr
Image

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Tuğrul: “Milliyetçi Hareket varsa hezimete yer yok!”


Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul, il binasında basın mensupları, parti üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Tuğrul, “MHP’nin olduğu yerde gözyaşı, hezimet yoktur, tasaya ve eleme gerek yoktur, huzur, refah ve mutluluk vardır, yolumuzdan hiç kimse döndüremeyecektir” dedi.
  SİYASET    15.05.2018 09:57:15

Fatma YILDIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul, il binasında basın mensupları, parti üyeleri ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen basın toplantısında gündeme dair açıklamalara, aday adaylığı sürecine yer veren ve kendisini Afyonkarahisar'a hizmet etmeyeadayacağını ifade eden Tuğrul: "24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde partimden Milletvekili Aday Adayı olarak karşınızda bulunmaktan son derece bahtiyarım” ifadelerine yer verdi.

“AYNI ÇATI ALTINDA HEDEFE KİLİTLENDİK”

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin Türkiye’yi huzur ve refah düzeyine çıkaracağına inandıklarını belirten Mehmet Tuğrul: “Milletimizin üzerindeki kara bulutları dağıtarak ufkunu aydınlatıp önünü açacak olan 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri için inanıyoruz ki, milletimizin ve devletimizin huzura kavuşmasına katkı sağlayacaktır. Bizler de bir nefer olarak merhum Başbuğumuzun izinde, liderimiz Sayın Doktor Devlet Bahçeli’nin emrinde vermeye gayet gösteriyoruz. Kısaca, Afyonkarahisar’ımızdan güzel vatanımızın her köşesine yayılacak olan milli birlik ve beraberlik ruhu, şu an bu çatı altında birleşmiş durumdadır. Ok gibi, hilaller, demetler halinde bu çatı altında hedefe kilitlenecektir” ifadelerine yer verdi.

“MİLLİYETÇİ HAREKET KUTLU SES OLARAK AYAĞA KALKACAKTIR”
Milliyetçi Hareketin tüm sorunlara deva olacağını da sözlerine ekleyen Tuğrul: Söz konusu milli birlik ve beraberlik ruhu adı altında korkuları kovacak, vehimleri ezecek, zalimleri sindirecek kutlu ses yurdumun dört bir yanına bu çatı altından dağılmak üzere ayağa kalkacaktır. Huzuru müjdeleyecek, kavgayı bitirecek, sevgiyi getirecek, yoksulluğu tarihe gömecek ve işsizliği yok edecek olan Milliyetçi Hareketin, üç beyleri akınlar halinde buradan yola çıkacaklardır” diye konuştu.

“YOLUMUZDAN HİÇBİR KİMSE BİZİ DÖNDÜREMEYECEK”

Milliyetçi Hareketin Türkiye’de büyük bir değişim gerçekleştireceğine inandıklarını ve büyük bir dava için mücadele etmeye hazır olduklarının da altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Tuğrul: “Bizler büyük bir inanç ile diyeceğiz ki, “Sesimize kulak ver Türkiye.”Durmayacağız, beklemeyeceğiz asla ihmâl etmeyeceğiz. Hasretleri dindireceğiz, umut olup sevindireceğiz. Hepimiz Hz. Muhammed’in yanında saf tutan bedir yiğitleri gibi küfre dünyayı dar edeceğiz. Milliyetçi hareket varsa göz yaşı, hezimet yoktur, tasaya ve eleme gerek yoktur, huzur, refah ve mutluluk vardır, yolumuzdan hiç kimse döndüremeyecektir” dedi.

“HEPİMİZİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN”

24 Haziran genel seçimlerde kardeşliğe ve birliğe vurgu yapan Mehmet Tuğrul: “Edirne’den Kars’a, Hakkâri’den İzmir’e, Trabzon’dan Mersin’e kadar bükülmez, eğilmez ve kırılmaz bir şekilde birliğin, kardeşliğin ne demek olduğunu bu seçimde herkese göstereceğiz. Ne mutlu bizlere ki, Üç Hilal’in safında yeni bir destan yazmak için hazırlıklara başlıyoruz. Hepinize gurur duyuyorum. Bu kutlu yolda birlikte mücadele verecek olmaktan iftihar ediyorum. Hepimizin Allah yâr ve yardımcısı olsun. Ne mutlu Türküm diyene” ifadelerine yer vererek sözlerini sonlandırdı.


  SİYASET    15.05.2018 09:57:15

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER