Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

2

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

3

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

4

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

5

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

6

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

7

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

8

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

9

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

10

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

13

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

14

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

15

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

16

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

17

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz: “NBŞ üreticileri pancar üreticilerini bezdirebilir” | Gazete3.com.tr
Image

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz: “NBŞ üreticileri pancar üreticilerini bezdirebilir”


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, önümüzdeki günlerde özelleştirilmesi beklenen Afyon Şeker Fabrikası’nı Pankobirliğin alması gerektiğini ifade ederek, “Yapılacak olan özelleştirilmede tek korkumuz fabrikayı nişasta bazlı şeker üretimi yapan bir firmanın satın almasıdır. Pancar üreticisini bezdirerek, sağlığımızı etkileyen nişasta bazlı şeker üretimine geçiş yapabilirler” dedi.
  SİYASET    14.04.2018 10:23:16

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet Karagöz, toplantıda gündemdeki gelişmeler konusunda açıklamalarda bulundu. Karagöz, geçtiğimiz günlerde rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavisinin ardından taburcu edilen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileterek konuşmasına başladı.

“FAHRETTİN BEYİ AFYONKARAHİSAR’DA KALMASI GEREKİYOR”

Polis Teşkilatının 173.yıldönümünü kutlayan Karagöz, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen’in Afyonkarahisar’da başarılı çalışmalara imza attığını ifade ederek, ilerleyen günlerde çıkması beklenen Emniyet Kararnamesi’nde olası bir tayinin olması konusunda, “Müdürümüz Fahrettin Şen bey, FET֒yle ve diğer suçlularla mücadele konusunda başarılı çalışmalar yaptı. Bazı siyasetçiler başarılı kişilerin kendi illerinde görev yapması için girişimlerde bulunabiliyor. Bu noktada Fahrettin beyin Afyonkarahisar’da kalması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

“PANKOBİRLİK ŞEKER FABRİKASINI SATIN ALMALI”

Karagöz, Şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusunda bazı çekincelerini anlattı. Afyon Şeker Fabrikası’nın özelleştirilmesi konusunda Pankobirliğin fabrikayı satın alması gerektiğini düşünen Karagöz, “Özelleştirme konusunda korkumuz NBŞ üretimi yapan bir firmanın fabrikayı satın almasıdır. Her ne kadar 5 yıl süreyle pancar alımı ve şeker üretimi yapma zorunluluğu olsada kota düşürmeyle, pancar üreticilerini bezdirerek pancar alımları sona erdirilebilir” diye konuştu.

  SİYASET    14.04.2018 10:23:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
OZEL HABERLER