Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Dinar’dan Milletvekillerine ziyaret
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’ya ve AK Parti Milletvekili İbrahi..

2

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

3

Image

‘Afyonkarahisar için tek ses olmalıyız’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın ATSO ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuru..

4

Image

‘Vatandaşlarımızı Ankara’ya kadar yormayacağız’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanlığı’nda vatandaşlarla buluşarak sıkıntılarını dinledi. Her zaman ulaşıl..

5

Image

‘İhracatta hedefimiz süper lige yükselmek’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’in ATSO’yu ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

6

Image

TBMM kararları Resmi Gazete’de
TBMM’nin Başkanlık Divanı üyelikleri ile komisyon üyeliklerine ilişkin yapılan seçimlere ait kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. ..

7

Image

‘İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ’
Saadet Partisi’nin 17.kuruluş yıldönümü ve Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 44.yıldönümü nedeniyle bir açıklama yapan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, ..

8

Image

‘Afyonkarahisar’ın sesi olmaya devam edeceğim’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, bundan önce olduğu ..

9

Image

‘En iyi hizmet için gayret edeceğiz’
Ankara TBMM’de Afyonkarahisar’dan misafirlerini ağırlayan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlara hizmet etmek için çıktıkları bu ..

10

Image

CHP’liler kurultay istiyor
CHP Afyonkarahisar önceki İl Başkanı ve Kurultay Delegesi Dr. Kemal Demirkırkan partide değişim isteyen kurultay delegeleriyle birlikte CHP Genel Merk..

11

Image

"Vatandaşlarımızın güvenini boşa çıkarmayacağız"
Afyonkarahisar’ın ilçelerine teşekkür ziyaretlerine devam eden ve açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet ..

12

Image

Özdilek’te dondurma bir başka güzel
Özdilek, alışılmış kalitesini Sütfest dondurmalar aracılığıyla bir kez daha kanıtlayarak yaz sıcağında serinlemek isteyenleri birbirinden lezzetli don..

13

Image

‘Hedeften sapmadan sivil direnişin destanı yazıldı’
“15 Temmuz: Direniş ve Diriliş Destanı” konulu konferansta konuşan AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş, 15 Temmuz’da hedef dışına sapmadan ..

14

Image

‘Haşhaş üreticilerinin zararları karşılanmalı’
Afyonkarahisar’da yağışlardan zarar gören haşhaş üreticilerinin sıkıntılarını Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, TBMM G..

15

Image

Taytak Dinar heyetini ağırladı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, TBMM’de Dinar ilçesine bağlı belde ve köylerden gelen misafirlerini ağırladı. ..

16

Image

‘Millet iradesi hainlere güzel bir ders verdi’
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Afyonkarahisar’da düzenlenen programda konuşan Afyon Kocatepe Ünivers..

17

Image

‘Hedefimiz yerel seçimler’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, 24 Haziran seçimler..

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz: “NBŞ üreticileri pancar üreticilerini bezdirebilir” | Gazete3.com.tr
Image

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz: “NBŞ üreticileri pancar üreticilerini bezdirebilir”


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, önümüzdeki günlerde özelleştirilmesi beklenen Afyon Şeker Fabrikası’nı Pankobirliğin alması gerektiğini ifade ederek, “Yapılacak olan özelleştirilmede tek korkumuz fabrikayı nişasta bazlı şeker üretimi yapan bir firmanın satın almasıdır. Pancar üreticisini bezdirerek, sağlığımızı etkileyen nişasta bazlı şeker üretimine geçiş yapabilirler” dedi.
  SİYASET    14.04.2018 10:23:16

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet Karagöz, toplantıda gündemdeki gelişmeler konusunda açıklamalarda bulundu. Karagöz, geçtiğimiz günlerde rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavisinin ardından taburcu edilen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileterek konuşmasına başladı.

“FAHRETTİN BEYİ AFYONKARAHİSAR’DA KALMASI GEREKİYOR”

Polis Teşkilatının 173.yıldönümünü kutlayan Karagöz, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen’in Afyonkarahisar’da başarılı çalışmalara imza attığını ifade ederek, ilerleyen günlerde çıkması beklenen Emniyet Kararnamesi’nde olası bir tayinin olması konusunda, “Müdürümüz Fahrettin Şen bey, FET֒yle ve diğer suçlularla mücadele konusunda başarılı çalışmalar yaptı. Bazı siyasetçiler başarılı kişilerin kendi illerinde görev yapması için girişimlerde bulunabiliyor. Bu noktada Fahrettin beyin Afyonkarahisar’da kalması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

“PANKOBİRLİK ŞEKER FABRİKASINI SATIN ALMALI”

Karagöz, Şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusunda bazı çekincelerini anlattı. Afyon Şeker Fabrikası’nın özelleştirilmesi konusunda Pankobirliğin fabrikayı satın alması gerektiğini düşünen Karagöz, “Özelleştirme konusunda korkumuz NBŞ üretimi yapan bir firmanın fabrikayı satın almasıdır. Her ne kadar 5 yıl süreyle pancar alımı ve şeker üretimi yapma zorunluluğu olsada kota düşürmeyle, pancar üreticilerini bezdirerek pancar alımları sona erdirilebilir” diye konuştu.

  SİYASET    14.04.2018 10:23:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.07.2018
21.07.2018
21.07.2018
OZEL HABERLER