Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Eroğlu ikinci üniversiteyi müjdeledi
Afyonkarahisarlıların günlerdir beklediği müjdeli haberi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu verdi. İkinci üniversitenin kurulacağı habe..

2

Image

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: “Afyonkarahisar gelişmeye devam edecek”
AK Parti heyetini Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda ağırlayan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, A..

3

Image

BAŞKANLAR İSTEKLİ...
YURDUNUSEVEN: İZİN BEKLİYOR DEMİRKIRKAN: KESİN ADAY ADAYI KARAGÖZ: DÜŞÜNÜYOR

24 Haziran seçimlerinde TBMM’ye 6 milletvekili gönderecek olan ..

4

Image

Yurdunuseven, Kılıçdaroğlu’nu taşıyıcı anneye benzetti
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İYİ Parti’nin seçim..

5

Image

Cemil Paslı kitapseverlerle buluştu
Afyonkarahisar’da Kültür Park Fuar Alanı’nda 29 Nisan’a kadar devam edecek olan Kitap Fuarı’nda kendisine ait 5 kitabı için imza günü düzenleyen Basın..

6

Image

Eski Bakanlardan İsmet Attila’dan ATSO’ya ziyaret:“Başarılı olduğunuz için oybirliğiyle seçildiniz”
50, 51, 52 ve 53’üncü Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri’nde Bakanlık yapmış olan İsmet Attila ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eski Genel ..

7

Image

Özkal şehit çocuklarına Ankara’yı gezdirdi
Batman'daki terör saldırısında şehit düşen Uzman Çavuş İbrahim Çetin'in Afyonkarahisar'da yaşayan kızları Yağmur ve Nehir’e Ankara’yı gezdirdi. ..

8

Image

Kitap Fuarı’nda Yasin Aktay’dan söyleşi
Afyonkarahisar Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Yazar Prof. Dr. Yasin Aktay’ın söy..

9

Image

Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay: “İttifaktan nasıl bir sonuç doğacak göreceğiz”
Afyonkarahisar’da katıldığı bir söyleşi öncesi CHP’li 15 milletvekilinin istifa ederek İYİ Parti’ye katılmasını değerlendiren AK Parti Siirt Milletvek..

10

Image

“Müslümanlar birlik ve beraberlik içinde olmalı”
29 Nisan’a kadar Afyonkarahisar’da Kültür Park Fuar Alanı’nda hizmet verecek olan Kitap Fuarı’nda bir söyleşi yapan Yazar Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırm..

11

Image

CHP’liler 23 Nisan’ı kutladı
Cumhuriyet Halk Partililer Afyonkarahisar’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanması yaptı. ..

12

Image

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya: “İşte seçim işte sandık”
AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 24 Haziran’da yapılacak erken seçime ilişkin, "Muhalefet 'Türkiye’de sıkın..

13

Image

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “Hizmet yapma konusunda hiç kimse bizimle yarışamaz”
Afyonkarahisar Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda dün düzenlenen AK Parti İl Kadın Kolları Kongresinde konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. V..

14

Image

Orman ve SU İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: “24 Haziran’da gümbür gümbür iktidara geleceğiz”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Seçimler fevkalade önemli milat olacak. Tarihi önemi var. Sadece Türkiye değil, gönül coğrafyamızl..

15

Image

“Çiftçilerimize sulama konusunda yardımcı olunmalı”
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Mehmet Karagöz, Afyonka..

16

Image

“Bu erken değil baskın seçimdir”
24 Haziran 2018 tarihinde yapılması kararlaştırılan erken seçim konusunda açıklamalarda bulunan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, yapılacak olan ..

17

Image

Köksal: 4C'li personel yine mağdur edildi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, 4C’li personelin 4B’li sözleşmeli statüye geçirilmesi konusunun sadece kağıt üze..

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz: “NBŞ üreticileri pancar üreticilerini bezdirebilir” | Gazete3.com.tr
Image

MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz: “NBŞ üreticileri pancar üreticilerini bezdirebilir”


Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, önümüzdeki günlerde özelleştirilmesi beklenen Afyon Şeker Fabrikası’nı Pankobirliğin alması gerektiğini ifade ederek, “Yapılacak olan özelleştirilmede tek korkumuz fabrikayı nişasta bazlı şeker üretimi yapan bir firmanın satın almasıdır. Pancar üreticisini bezdirerek, sağlığımızı etkileyen nişasta bazlı şeker üretimine geçiş yapabilirler” dedi.
  SİYASET    14.04.2018 10:23:16

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet Karagöz, toplantıda gündemdeki gelişmeler konusunda açıklamalarda bulundu. Karagöz, geçtiğimiz günlerde rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavisinin ardından taburcu edilen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileterek konuşmasına başladı.

“FAHRETTİN BEYİ AFYONKARAHİSAR’DA KALMASI GEREKİYOR”

Polis Teşkilatının 173.yıldönümünü kutlayan Karagöz, İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen’in Afyonkarahisar’da başarılı çalışmalara imza attığını ifade ederek, ilerleyen günlerde çıkması beklenen Emniyet Kararnamesi’nde olası bir tayinin olması konusunda, “Müdürümüz Fahrettin Şen bey, FET֒yle ve diğer suçlularla mücadele konusunda başarılı çalışmalar yaptı. Bazı siyasetçiler başarılı kişilerin kendi illerinde görev yapması için girişimlerde bulunabiliyor. Bu noktada Fahrettin beyin Afyonkarahisar’da kalması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

“PANKOBİRLİK ŞEKER FABRİKASINI SATIN ALMALI”

Karagöz, Şeker fabrikalarının özelleştirilmesi konusunda bazı çekincelerini anlattı. Afyon Şeker Fabrikası’nın özelleştirilmesi konusunda Pankobirliğin fabrikayı satın alması gerektiğini düşünen Karagöz, “Özelleştirme konusunda korkumuz NBŞ üretimi yapan bir firmanın fabrikayı satın almasıdır. Her ne kadar 5 yıl süreyle pancar alımı ve şeker üretimi yapma zorunluluğu olsada kota düşürmeyle, pancar üreticilerini bezdirerek pancar alımları sona erdirilebilir” diye konuştu.

  SİYASET    14.04.2018 10:23:16

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
26.04.2018
26.04.2018
26.04.2018
OZEL HABERLER