Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

İl Başkanı 23 Aralık’ta belli oluyor
Merhum Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi, 23 Aralık 2018 Pazar günü Afyonkarah..

2

Image

Halkın sorunlarını bakanlara sordu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı’na engelli öğretmenleri, Adalet Bakanı’na mübaşirleri, Tarım ve ..

3

Image

‘Büyükşehir olmak zorundayız’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Fatih Çetinkaya, Karaman Mahallesi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında Afyonkarahisar’ın gelecek yıllarda bü..

4

Image

HSK Üyesi Ergen’den Başkan Çoban’a ziyaret
Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Üyesi Cafer Ergen, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu...

5

Image

‘AK Parti dayanışmasını göstereceğiz’
Afyonkarahisar’ın ilçelerindeki AK Parti Belediye Başkan aday adaylarıyla buluşan Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili..

6

Image

Başkan Çoban dekanları ağırladı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde görev yapan dekanları makamında kabul etti...

7

Image

‘Her parti kendi gücüyle yarışmalı’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında konuşan Gazeteci Ahmet Tunca, AK Parti ve MHP kurdukları ittifakın gerekçesini ülke bekası olarak gösterd..

8

Image

‘Sorunları hep beraber çözeceğiz’
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Sahipata Durağı, Ataköy Durağı Oruçoğlu Durağı ve Özdilek Durağı'na ziyaretlerde bulundu. ..

9

Image

‘Başkanımıza teşekkür ediyoruz’
31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretleri devam ediyor...

10

Image

‘Çin Seddi bile dayanmaz’
Doğu Türkistan’da Müslümanlarda yönelik olarak yapılan zulümleri protesto etmek amacıyla Afyonkarahisar STK Platformu adına bir açıklama yapan Mesut H..

11

Image

MHP’liler Çetinkaya’yı karşılayacak
Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, kısa bir süre önce adaylığı açıklanan Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya’yı Ankara dönüşünd..

12

Image

Yeni başkan Metin Balaban
AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığı’na Metin Balaban getirildi...

13

Image

‘Tarım ve hayvancılıkla gelişeceğiz’
MHP Bolvadin Belediye Başkan Adayı Selahattin Kelekçi, seçimi kazanması durumunda tarım ve hayvancılığa büyük önem vereceklerine dikkat çekti...

14

Image

MHP’de 18 aday daha belirlendi
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde aday olacak 1’i ilçe 17’si belde belediye başkan adayı olmak ü..

15

Image

‘Afyon’da destansı hizmetler yaptık’
Ülkücü Şehit Necmi Bilgi’nin isminin verildiği parkın açılışında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 10 yıllık belediye başkanlığı sürecinde d..

16

Image

Yerli üretime dikkat çektiler
AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları tarafından Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası dolayısıyla kadın girişimcilerin ürettiği yerli malların tanıt..

17

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

Milletimizin bekası için aday adayı oldum | Gazete3.com.tr
Image

Milletimizin bekası için aday adayı oldum


Afyonkarahisar’da bir basın açıklaması yapan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Taytak, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin ve milletimizin bekası için büyük önem taşıdığını ifade ederek, milletimizin bekası için aday adayı olduğunu söyledi.
  SİYASET    14.05.2018 09:38:25


Ferhat YÜKSEL

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Mehmet Taytak, partisinin il binasında parti üyeleri, vatandaşlar ve basın mensupları ile biraraya geldi. Gerçekleştirilen basın açıklamasında gündeme dair açıklamalara yer veren ve kendisini Afyonkarahisar'a hizmet etmeye adayacağını ifade eden Taytak: "Öncelikle bu seçimlerin ülkemize, milletimize partimize ve Afyonkarahisar'ımıza hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum" dedi.

"ÜLKE OLARAK OLAĞANÜSTÜ BİR HALDEYİZ"

Ülke olarak birçok felaket ile karşı karşıya kaldıklarını ve olağanüstü bir hâl içerisinde olduklarını dile getiren Mehmet Taytak: "Bu dönem içerisinde ülkemiz üzerinde hain emelleri olan güç odakları ve işbirlikçi terör örgütleri ülkemizi kaosa sürüklemek, milletimizin bütünlüğünü bozmak ve memleketimizi yaşanmaz hale getirmek için her türlü alçaklığı sergilemişlerdir. Önce PKK terör örgütü kazıdığı hendekler ile yer altına yerleştirdiği patlayıcı ve bombalar ile devletimize meydan okuyarak vatan topraklarımızın bir bölümünü adeta kurtarılmış bölge ilan etmiştir. Arkasından yine terör örgütleri, ağa babalarından aldıkları talimatlar ile yurdumuzun dört bir yanında canlı bomba katliamları tertipleyerek ülkemizin varlığına, insanlarımızın canına, milletimizin birlik ve bütünlüğüne kast etmişlerdir. Bütün bunlardan daha vahimi, başta silahlı kuvvetlerimiz olmak üzere devletimizin kılcal damarlarına kadar sızan Fetullahçı terör örgütü 115 Temmuz'da hain darbe teşebbüsünde bulunarak tarihin kaydettiği en alçak, en kahve ve en vahşi ihanetini sergilemiştir" dedi.

“TERÖR ÖRGÜTLERİ DEVLETİN BEKASINA KAST ETTİ”

Açıklamalarına devam eden Taytak:"Gözü dönmüş terör örgütü alçakça ve kalleşçe bağımsızlığımızın sembolü olan meclisimizi, Özel Harekât Merkezimizi ve Cumhurbaşkanlığı Sarayımızı bombalamıştır. Kahpelikte sınır tanımayan terör örgütü, alçakça yağdırdığı kurşunlar ile 248 vatandaşımızı şehit etmiş ve iki binin üzerinde vatandaşımızı yaralamıştır. Ülkemiz içerisinde bu hainlikler yaşanırken, aynı güç odaklarının terörist maşaları bütün sınır boylarımızca konuşlanarak ülkemizi kuşatma altına almak istemişlerdir. Kısacası, uluslararası boyutu da olan hain güruh tertipledikleri bu senaryolarla, çok yönlü olarak ülkemizi abluka altına alarak devletimizin bekasına kast etmişlerdir. Vatan topraklarımızın bütünlüğünü parçalamak istemişlerdir. Milletimizin birliğini, dirliğini ve huzurunu bozmak istemişlerdir. Yüce Türk milletinin istiklaline ve istikbaline göz dikmişlerdir" diye konuştu.

"MHP'NİN VARLIK SEBEBİ DEVLET BEKASINA DAYANIYOR"

Sözlerine Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin kullanmış olduğu "Aslolan vatansa gerisi teferruattır" sözleri ile devam eden Mehmet Taytak: "Hain darbe girişimi, Türk Milletinin karargâhı milliyetçi hareketin çelikten iradesiyle beraber, devletimizin ve milletimizin ölüm pahasına ortaya koyduğu direnç karşısında bozguna uğramıştır. Sayın Genel Başkanımız ülkemizin bekasına kast edildiği bu olağanüstü süreçte, kurtuluşu sembolize eden bir bozkurt misali hepimize öncül ve rehber olmuş, yol göstermiştir. Bu süreç, yine Sayın Genel Başkanımızın şahsında milliyetçi hareketin katkılarıyla milli bilinç, milli birlik ve milli beka kararlılığı ile yeni kapı ruhunu doğurmuştur. Sınırlarımızı kuşatan teröristlerin kuşatmaları yeni kapı iradesi ile yarılmıştır. Barzani'nin bağımsız Kürdistan hülyası yeni kapı kudreti ile tarihe gömülmüştür. Bu ağır süreçte tertiplenen ve her türlü çirkin oyunlar Yenikapı aklı ile bozulmuştur. Buradan Yenikapı şuurunu anlamak istemeyenlere seslenmek istiyorum, Ne yapsaydık? Geçmişin bir takım nahoşluklarına takılıp da karanlığa sürüklenmesine göz mü yumsaydık? Melekler erkek mi yoksa dişi mi diye tartışarak onca ihanete seyirci mi kalsaydık? Devletimize destek olmayarak ülkemizin parçalanmasına çanak mı tutsaydık? Sayın Cumhurbaşkanı ile değil de hain odaklarının safında mı yer alsaydık? Türk Hükümeti ile bir olmayıp da ABD-İsrail hükümetleri ile mi bir olsaydık? Şunu dost düşman herkes bilsin ki, MHP'nin varlık sebebinin temelini Türk milletinin ve devletinin bekasını oluşturur" diye konuştu.

"ÜLKEMİZ TAM HALİ İLE ESENLİĞE KAVUŞMADI"

Milliyetçi Hareket Partisinin var olduğu sürece Türk milleti ve devletinin ilelebet payidar kalacağını da ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Millet Vekili Aday Adayı Mehmet Taytak: "Elbette ki bu ruhu, şuuru makyavelist mantıkla siyasete bakanlar anlayamaz. Popülist yaklaşımlar ile hareket eden gündelikçiler bu ruhu kavrayamaz. Hele hele mahalle yanarken ganimet derdine düşenler hiç anlayamaz. Sizler de takdir edersiniz ki, ülkemiz tam anlamı ile esenliğe çıkmış değildir. Ülkemize yönelen tehdit ve tehlikeler bitmiş değildir. Bekamızı hedef alan oyunlar tükenmiş değildir. Elbette ki bu zamana kadar yapılan her seçim kendi şartları içerisinde bir öneme haizdir. Ancak, 24 Haziranda yapacağımız seçim, öyle inanıyorum ki Cumhuriyet tarihimizin en önemli ve en kritik seçimi olacaktır. Cumhur ittifakımızın özünde 2053 yılında kutup yıldızı Türkiye ideali vardır, Cumhur ittifakımızın özünde, ilay-i kelimetullah vardır. 2071 Yılında Cihan Devleti Türkiye hedefi vardır" dedi.

“MİLLETVEKİLLİĞİ, SADECE HİZMET ARACI”

Kendisinin Millet Vekilliği Aday Adaylığı sürecine de değinen Taytak: "Böyle önemli bir süreçte bir evladınız, kardeşiniz, arkadaşınız olarak bende sorumluluk almaya talip oldum. Mensubu olmaktan şeref duyduğum Yüce Türk Milletine ve devletimize yaraşır bir şekilde, Allah nasip ederse Milletvekili olarak hizmet etmeye talibim. Çocukluğumuzdan bu tarafa her kademede hizmet ettiğim davama nasip olursa mecliste de devam etme arzusu içerisindeyim. Ana yurdumuz, göz bebeğimiz Afyonumuza ve hemşerilerimize milletvekili olarak da hizmet etme niyetindeyim. Bu duygular içerisinde 24 Haziran'da yapılacak Milletvekilliği genel seçimlerinde Partimizden Millet Vekili Aday Adayıyım. Başta siz değerli arkadaşlarım olmak üzere, bütün hemşerilerimizin hayır dualarını bekliyorum. Şunu da ifade etmem gerekir ki, Milletvekilliği bizim açımızdan asla bir hırs olamaz, ancak daha iyi bir hizmet vermenin aracı olabilir. Milletvekili adayı olayım, olmayayım dün olduğu gibi bundan sonra da bu kutlu mücadelede son nefese kadar gücüm yettiğince çalışacağımı bilmenizi isterim. Bu g uygu ve düşünceler ile seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyor, hepinize içtenlikle teşekkür ediyor, saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. Sağ olun, var olun, Allah'a emanet olun" diyerek sözlerini tamamladı.


  SİYASET    14.05.2018 09:38:25

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.12.2018
18.12.2018
18.12.2018
OZEL HABERLER