Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Hedefimiz Afyon’u duyurmak ve tanıtmak’
Afyonkarahisar Belediyesi ‘Sokak Sağlıklaştırma’ projesi kapsamında tarih kokan Afyon Evleri’ni aslına uygun olarak restore etmeye devam ediyor. 3 eta..

2

Image

‘Teşkilatımızın gücüne güç katacaksınız’
Afyonkarahisar Polis Meslek Eğitim Merkezi 27. Dönem Mezuniyet Töreni, Türkiye genelindeki 22 Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde aynı anda gerçe..

3

Image

MÜSİAD Çay’da toplandı
MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay ilçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Bel..

4

Image

AKܒye ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sürdürülen Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi ..

5

Image

Taylan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ..

6

Image

İhsaniye’yi sel vurdu
İhsaniye ilçesinde sağanak yağmur yerleşim yerlerinde su baskınlarına neden oldu, tarım alanları zarar gördü..

7

Image

Taytak’tan destek sözü
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’..

8

Image

Hayvan yavrularının tedavileri yapılıyor
Afyonkarahisar'da doğada bulunan hayvan yavrularının Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatı Kurtarma Rehabilitasyon Eğitim Uygulama ve Araştırma Mer..

9

Image

Türk Eğitim Sen, Emirdağ’da promosyon rekoru kırdı
Emirdağ ilçesinde banka promosyon ihalesinde görüşmeleri yapan Türk Eğitim Sen, Türkiye rekoru kırdı. 3 yıllık (36) ay yapılan anlaşmaya göre eğitim ç..

10

Image

‘Afyon turizmde ivme kazandı’
Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel biriki..

11

Image

‘100. yılda kültürel görkemli faaliyetlere imza atacağız’
Afyonkarahisar’da temaslarda bulunan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına bir kala, kültürel mirasımızın ..

12

Image

‘Yaraları saracağız’
İhsaniye’de sağanak yağmur dolayısıyla yaşanan sel felaketi, evlere ve tarım alanlarına zarar verdi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, çizmel..

13

Image

9. Cumhurbaşkanı Demirel anıldı
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in vefatının 7. yıldönümü dolayısıyla Anıtmezarında düzenlenen törene ka..

14

Image

Yıl sonu değerlendirme toplantısı
Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Kaymakam Refiki Tolga Turan ile birlikte Dinar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğünde okul müdürleri ve öğret..

15

Image

‘Üreticimizin, çiftçimizin hali perişan’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Görgöz, “20 yıllık AKP İktidarı, bu süre içerisinde uyguladığı yanlış ..

16

Image

Sulama sezonu başladı
Afyonkarahisar’da 15 Mayıs itibariyle sulama sezonunun başladığını söyleyen DSİ Genel Müdürü Lütfi Akca, 2022 yılı sulama sezonunda toplam 239 bin 250..

17

Image

Afyonkarahisar’da karne heyecanı
Afyonkarahisar’da ilkokul, ortaokul ve lisede eğitim gören 147 bin öğrenci, karnelerini törenle aldı. Sevinçleri gözlerinden okunan öğrenciler, yaz ta..

Milletvekili Taytak her yere dokundu | Gazete3.com.tr
Image

Milletvekili Taytak her yere dokundu


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Taytak sanayicileri, esnafı, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni, Kano Tesisi’ni ve il protokolü ile gerçekleştirilen programlara katıldı. Taytak, MHP il yönetimi ile iftarda buluştu.
  SİYASET    13.04.2022 18:30:55

Milletvekili Taytak’a, İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler eşlik etti. Milletvekili Taytak, ilk olarak Büyük Taarruz'un 100. yıl etkinlikleri kapsamında “Yakın Tarih Dersleri” söyleşisi için ilimize gelen Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu’nun programına katıldı. İl protokolünün de katıldığı program da Prof. Dr. Afyoncu, Büyük Taarruz’un öneminden bahsetti.

“TEKNİK ÖĞRETMEN OLMANIN
GURURUNU YAŞIYORUM”
Milletvekili Taytak daha sonra Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü Mehmet İvecen’den okulun faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Teknik öğretmen olmanın gururunu yaşadığını belirten Milletvekili Taytak, “Hayatımın her döneminde teknik öğretmen olmanın ve kolunda bir altın bilezik olmanın gururunu yaşadım. Şimdide Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde hem Afyonkarahisarımızı h em de teknik öğretmen arkadaşlarımızı temsil ediyorum. Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz 350 okulun içerisinde ön sıralarda özellikle döner sermaye ile ilgili çalışmalarda ilk 20 içerisindeler. Ben bu çalışmalarından dolayı okul müdürümüzü, idareci arkadaşlarımızı ve öğretmenlerimizi ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ
TEKNİK OKULLARDADIR”
Türkiye'nin geleceği teknik öğretmenlerde ve teknik okullarda olduğunu vurgulayan Milletvekili Taytak, devletin meslek liselerine gereken desteği verdiğini söyledi. Taytak, “Teknik okullar hem ekonomik olarak hem de bütün değerlerimizi çalışmayı, üretmeyi değerlendirmeyi, kazanmayı ve ortaya bir eser çıkarmayı kazandıran okullardır. Bu sebepten ben Türk gençliğinin daha önce olduğu gibi şimdi de özellikle meslek liselerimiz de sanat sahip olmasını ve sanatlarını icra etmesi düşüncesi içerisindeyim. Devletimiz bu anlamda proje okulları açtı ve çok ciddi anlamda sanayilerde, organize sanayi bölgelerindeki sanayicilerimiz ile birlikte çalışıyorlar. Öğrencilerimiz eğitimlerini okulda alıyor, hem teorik hem de pratiklerini sanayi de devam ettiriyorlar.

“GENÇ ÖĞRENCİLERİMİZİ MESLEK
LİSELERİNİ TERCİH ETMELERİNİ İSTİYORUM”
Genç öğrencilere de seslenen Milletvekili Taytak, “Ben tekrar genç arkadaşlarımıza ve öğrencilerimize isteğim şudur ki; ilkokuldan sonra ortaokul döneminden hemen sonraki tercihlerinizi Meslek Lisesi’ne yapın. Atalarımızın söylediği gibi altın bilezik sahibi olun. Kendi branşında bir eğitim yapma imkanı her zaman vardır. Ben meslek liselerinin ülkemizin ekonomisinin geleceği için çok önemli olduğu inancı içerisindeyim ve bütün gençlerimizi, bütün öğrencilerimizi meslek liselerimizin bölümlerinde eğitimlerini almalarını ve ailelerine katkı bulunmalarını istiyorum” diye konuştu.

“NİCE ŞAMPİYONLARIN
BU TESİSTE YETİŞECEK”
Vali Gökmen Çiçek’in girişimleriyle hayata geçirilen ve Türkiye’de şehir merkezine kurulan ilk tesis olan Kano Tesisini de ziyaret eden Milletvekili Taytak, gençleri spor yapmaya davet etti. Bu tesiste nice şampiyonların yetişeceğini de söyleyen Taytak, “Günümüzde Olimpiyat Oyunları programlarında yer alan kano sporu, şehir merkezinde, Akarçay’ın hemen kenarında Valimiz Gökmen Çiçek’in girişimleri ve Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in tahsis ettiği alanda yakın bir zamanda hayata geçecektir. Spor kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Afyonkarahisar’ımızda spora ve sağlıklı yaşama destek vermek için bu merkezin kurulmasında emeği geçen Valimiz Gökmen Çiçek Beye, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Beye, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci Bey’e ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Şehrimize hayırlı olsun diyor, gençlerimize spor yaparak hedeflerinin peşinde koşmalarını tavsiye ediyor ve buraya davet ediyorum. Nice şampiyonların bu tesiste profesyonel sporcu olmasını diliyorum” dedi.

“AFYONKARAHİSAR BÜYÜK GÜREŞ
ORGANİZASYONUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI”
Sporun şehri Afyonkarahisar olma yolunda Türkiye Güreş Federasyonu U13 erkekler Güreş Şampiyonasına katılan Milletvekili Taytak, 81 ilden 1500 sporcu ve antrenörün katıldığı güreş müsabakasını da il protokolü ile beraber izledi. Taytak, dereceye giren öğrencileri tebrik etti.

2023 PROGRAMI KAPSAMINDA
İZLENECEK YOL MASAYA YATIRILDI
Milletvekili Taytak günün sonunda Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, KAÇEP İl Başkanı Nesrin Çelikbilek ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamı katıldı. Yemek sonrası adım adım 2023 programı kapsamında izlenilecek yol masaya yatırıldı.>>>Fatma Yıldız

  SİYASET    13.04.2022 18:30:55

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER