Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

6

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

Milli emlak arsa satıyor | Gazete3.com.tr
Image

Milli emlak arsa satıyor


Afyonkarahisar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Millik Emlak Müdürlüğü, hazineye ait 124 adet taşınmazın satışı işin ihaleye çıktı. Merkez Sahipata Mahallesi ile merkeze bağlı bazı beldelerde bulunan konut ve bahçe alanı olarak imarlı arsaların satışı 11-18 ağustos tarihleri arasındaki ihalelerle yapılacak.
  SİYASET    11.08.2020 14:59:50Afyonkarahisar Milli Emlak Müdürlüğü, taşınmaz ve taşınır satışı için ilan yayınladı. Afyonkarahisar Valiliği internet sitesinden yapılan duyuruda merkez ve beldelerde olmak üzere 124 arsa ihale ile satılacak. Satışı gerçekleştirilecek bu arsa vasfındaki taşınmazların 14’ü Afyonkarahisar merkez Sahipata Mahallesi’nde bulunuyor.Arsaların büyüklüğü 700 metrekare ile 300 metrekare arasında değişirken, en yüksek tahmini bedel ise 161 bin lira olarak duyuruldu.
FİYATI 76 BİN TL
Arsa satışı gerçekleştirilecek yerlerden bir diğeri ise merkeze bağlı Fethibey beldesi. Fethibey’de de 14 adet konut alanı imarlı arsa ihale ile satılacak. Arsalarında büyüklüğü 360 metre kare ile bin 370 metrekare arasında değişiyor. Nuriye beldesindeki 30 arsada ihale ile satışa sunuldu. Yapılacak ihalede alıcısını bekleyecek 30 arsanın büyüklükleri de 300 metrekare ile bin 300 metrekare arasında, fiyatları ise 76 bin lira ile 19 bin lira arasında değişiyor.
SATILACAK ARSA SAYISI 18 ADET
Halımoru köyünde ise imarsız durumda bulunan bir ahşap ev ile bir bahçe de satışa çıkan taşınmazlar arasında yer alıyor. Sülümenli kasabasında ise satılacak arsa sayısı 18 adet. Burada satışa sunulacak arsaların büyüklükleri de 400 ile bin 700 metrekare arasında değişiyor. En fazla satış yapılacak olan belde ise Beyyazı Beldesi. Bu beldede tam 32 konut alanı imarlı arsa satışa çıktı. Birde küçük sanayi alanı imarlı bir arsa satılacak. Satışa sunulan konut alanı imarlı arsaların büyüklükleri de 500 ile 600 metrekare arasında değişiyor.
KAMU LOJMANLARI SATILACAK
Yayınlanan ihale ilanında Çıkrık’ta 4, Değirmen Ayvalı’da 2, Susuz kasabasında 2, Karaarslan Köyünde 2, Erenler Mahallesi, Kocatepe beldesi ve Sülün kasabasında ise birer arsa satışa çıktı. İhalede ayrıca hazineye ait 3 otomobil ile 2 motosiklet de açık arttırma usulü ihale ile satılacak. Ayrıca hazineye ait Örnekevler ve Esentepe mahallesinde bulunan bazı kamu lojmanları da satılacak.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    11.08.2020 14:59:50

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER