Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kurumlararası işbirliği sürecek’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın..

2

Image

Bankacılardan ziyaret
Vakıfbank yetkilileri, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler’i ziyaret etti..

3

Image

Protokolden Kütahya’ya çıkarması
Vali Mustafa Tutulmaz, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kütahya bazı z..

4

Image

Kadın Girişimcilere ödül
TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen 2019 Batı Akdeniz’in Fark Yaratan Kadın Girişimcileri Yarışması’nda TOBB Afyonkarahisar K..

5

Image

‘Televizyon izlemek yerine oyun oynayın’
TOKİ Fatma Aliye Hanım Anaokulu öğrencilerini ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, çocuklara boş vakitlerinde televizyon izlemek yerine, oyu..

6

Image

28 Şubat’ın analizi yapıldı
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesi ile Afyonkarahisar İslami İlimler Derneği tarafından 28 Şubat Darbesi’nin Analizi konulu ko..

7

Image

Doktor ataması yapılacak mı?
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Sağlık Bakanı Fahre..

8

Image

Hocalı Katliamı unutulmadı
Azerbaycan’ın Hocalı beldesinde Azerbaycan Türklerinin Ermenistan’a bağlı kuvvetler tarafından toplu şekilde öldürülmesi sonucunda meydana gelen Hocal..

9

Image

‘Herşey Sandıklı için’
Sandıklı ilçesi Zafer Mahallesi sakinlerini ağırlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek için gayret ett..

10

Image

Tarihin kara bir lekesi’
Belediye Başkanı Zeybek, 28 Şubat postmodern darbesinin tarihin kara bir lekesi olduğunu söyledi..

11

Image

‘Son sözü millet söyler’
28 Şubat 1997 postmodern darbesinin 23’ncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Darbecilere destek veren, d..

12

Image

Hikaye ve masalların rolü
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Afyon Meslek Yüksekokulu (MYO) Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü tarafından “Hikâye ve Masal Dünyasına Bir Y..

13

Image

‘Milletimiz en güzel cevabı verdi’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya 28 Şubat darbesi ile ilgili basın açıklaması yaptı. Özkaya “Milletimize karşı yapılan darbeye en güzel..

14

Image

‘Geçmişimizi unutmayalım’
28 Şubat Postmodern darbesi ile ilgili bir açıklama yapan Milletvekili Yurdunuseven, Türk milletinin geçmişini unutmaması ve birliğini bozmaması gerek..

15

Image

DEVLET PERSONELİNE SUÇÜSTÜ
Afyon Emniyet Müdürlüğü ekipleri Dinar’da Orman Müdürlüğü’nde çalışan bir şahsı uyuşturucu madde satarken yakaladı. Emniyet Müdürü Temiz, uyuşturucu i..

16

Image

Erbakan’ı andılar
Saadet Partisi İl Kadın Kolları Necmettin Erbakan’ı anma ve anlama programı düzenledi...

17

Image

‘Afyon termalin başkenti’
Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Derneği Başkanı Ersin Yazıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ağırlayan ATSO Yönetim Kurulu Başka..

Mücadeleler boşa gidiyor | Gazete3.com.tr
Image

Mücadeleler boşa gidiyor


İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, “Oy kaygısıyla çıkarılan imar afları, sağlam yapı mücadelelerinin boşa gitmesine sebep oluyor” dedi.
  SİYASET    29.01.2020 09:18:06

İnkaya, İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında yaptığı açıklamada, “Elazığ, Malatya ve civar illerde yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk Milleti’ne baş sağlığı dilerim. Yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Her deprem felaketinden sonra insanlar üzülürler, etkili ve yetkililerimiz, halkla birlikte ağlar, üzülür, bir süre sonra acılarla birlikte, alınacak önlemlerde unutulur. Ta ki ikinci bir depreme kadar, konuşulmaz bile. Hatta iktidar sahipleri ve yapıların sağlamlığından sorumlu olan kurum, kuruluş ve kişiler işlerini yeterince takip ve kontrol dahi etmezler” diye konuştu.

“YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTIK”

Sık sık çıkan imar aflarının sağlam olmayan yapılarla mücadeleyi boşa çıkardığını kaydeden İnkaya, “Vicdanlı her denetmen görevini yapmaya çalışıyor. Ancak seçimlerden önce iktidarlar oy kaygısıyla imar afları çıkarıyorlar. İmar affında, o güne kadar verilen sağlam yapı mücadeleleri boşa gitmektedir. Kanuna uyarak yapı yapanla uymadan yapanlar bir olmaktadır. Vergi affı imar affı gibi dürüstü, doğruyu ezen aflar hukuk devletine yakışmaz.
Bizde İyi Parti Afyonkarahisar ailesi olarak Elazığ depremine yardım seferberliği başlattık. İyi Parti Elazığ ilçe Başkanlığımızdan aldığımız bilgilere göre, çadır, battaniye, kuru gıdalar, çocuk bezi, su gibi malzemelere acil ihtiyaçları varmış. Bu tür yardımları yapabilecek vatandaşlarımızın yardımlarını 18 ilçemizde kabul edeceğiz” dedi.

  SİYASET    29.01.2020 09:18:06

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.02.2020
28.02.2020
28.02.2020
OZEL HABERLER