Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Kolaylı ailesinin acı günü

Afyonkarahisar’ın tanınmış iş adamı Ahmet Kolaylı’nın annesi Mükerreme Kolaylı vefat etti. Merhume Kolaylı, dün İmaret Camii’nde kılınan cenaze n..

2

Image

‘Haktan yana ölmek en şerefli lütuftur’

Anadolu Gençlik Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin vefatı dolayısıyla yapılan açıklamada, “..

3

Image

Bakan Selçuk geliyor

Bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bugün Afyonkarahisar’a geliyor...

4

Image

‘Türkiye ve Çin yıldız ülkeler olacak’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye ve Çin’in gelecekte dünyanın yıldız ülkeleri olacağı..

5

Image

“Filistinliler Türkiye’yi hami olarak görüyor”

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Cami Gençlik Topluluğu tarafından Beytü’l Makdis konulu konferansta konuşan AKÜ Cami Gençlik Topluluğu Akademik..

6

Image

Zeybek konuklarını ağırladı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Afyonkarahisar Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nu..

7

Image

Kızıl geyik tedavi ediliyor

Eskişehir kırsalında vatandaşlar tarafından bitkin halde bulunan kızıl geyik yavrusu Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaban Hayatını Kurtarma Rehabili..

8

Image

MYO’nun sorunları konuşuldu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Dinar Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) üniversite öğrencilerinin ve eğitim, öğretime ilişkin bazı sorunların görüş..

9

Image

Afyon yeşile boyanıyor

Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlandırma çalışmalarına hız verdi. Kentte yeni bir imaj ve çehre k..

10

Image

‘Silah atılmasını engelleyeceğiz’
Afyonkarahisar Valiliği tarafından Haziran ayı Halk Günü Toplantısı düzenlendi. ..

11

Image

Başkan Çöl’den seçim ziyaretleri

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İstanbul’daki Afyonkarahisarlılarla bazı temaslarda bulundu...

12

Image

‘Unutmayacağız, unutturmayacağız’

AK Parti İl İnsan Hakları Başkanı Selcen Hıdıroğlu, Muhammed Mursi’nin zalimlerin mahkemesinde şehadete yürüdüğünü söyleyerek, yapılan zulümleri ..

13

Image

‘Hukuku ve adaleti tekrar sağlayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İstanbul'da bu..

14

Image

“Mısır’daki zulme dur denmeli”

Afyonkarahisar STK Platformu Sözcüsü Ahmet Ertürk, bütün dünya liderlerinin harekete geçerek, Mısır’da yaşanan bu zulme dur demeleri gerektiğini ..

15

Image

Erkekliğe ilk adımı attılar
Afyonkarahisar’ın Nuribey beldesinin tanınmış isimlerinden Fatih Çelik’in oğlu Hasan Çelik ile İbrahim Çelik’in oğlu Hasan Çelik, sünnet olarak erkekl..

16

Image

Başkan Sarı’dan anlamlı ziyaret

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Babalar Günü’nde Buhurcular Huzurevi’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. ..

17

Image

Maliye bölümünde mezuniyet coşkusu

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Maliye Bölümü 41. dönem mezuniyet töreni yapıldı. ..

Muhtarlardan MHP’ye ziyaret | Gazete3.com.tr
Image

Muhtarlardan MHP’ye ziyaretAfyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve Yönetim Kurulu Üyeleri MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan’ı ziyaret etti.
  SİYASET    12.06.2019 10:57:14


Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği genel kurulunun ardından Başkan seçilen Burmalı Mahallesi
Muhtarı Suat Uygur, yönetim kurlu üyeleri ile birlikte MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan’a nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette konuşan Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, dernek olarak tüm siyasi partilere ziyarette bulunduklarını söyleyerek, “Ramazan dolayısıyla ziyarette bulunamamıştık. Hem nezaket ziyaretinde hemde fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

ZİYARETTEN MUTLULUK DUYDUM
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. Kocacan, “Biz siyasi bir kuruluşuz ancak yaşadığımız şehir bir şehrin partisi değil, Afyonkarahisar’ındır. Muhtarların burada çok önem arz eden bir durumu var. Bulunduğu mahallede ve semtte asli görevleri var. Son zamanlarda bizimde içimizin haz etmediği bazı şeyler var. Ama burada sizi suçlamak anlamında değil” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin tüm illerinden muhtarlar ile Beştepe’de bir araya geldiğine ve muhtarların istek ve taleplerin dinlediğine dikkat çeken İl Başkanı Kocacan, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’deki muhtarlar ile Beştepe’de ya kahvaltıda yada yurtdışı gezilerine gönderiyor. Bunların hepsi güzel şeyler.” İfadelerini kullandı. >>FATMA YILDIZ

  SİYASET    12.06.2019 10:57:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.06.2019
19.06.2019
19.06.2019
OZEL HABERLER