Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Afyon’u çok önemsiyoruz’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AK Parti’nin Afyonkarahisar’ı çok önemsediğini belirterek, “Afyonkarahisar bizim için çok öneml..

2

Image

Motosikletler denetlendi

Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde motosiklet kullanıcılarına yönelik trafik uygulaması gerçekleştirildi...

3

Image

Bu salon 7 gün 24 saat açık

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Merkez Kütüphanesinin, 7 gün 24 saat esasına göre, öğretim elamanları ve öğrencilere hizmet verecek olan okuma ..

4

Image

‘Çimentoda ihracat şampiyonuyuz’

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Sabancı Topluluğu’nun çimento sektöründe 50 yılı tamamlaması dolayısıyla yayımladığı kutlam..

5

Image

Özhaseki’den, Tutulmaz ve Zeybek’e ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret..

6

Image

‘KURSUNLAR ÇOK LAZIMSA’
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yeni parti kurmak isteyenlere yönelik olarak yaptığı açıklamada, “Kendileri bilirler. Yüzlerce açık ..

7

Image

Akademisyenler cübbelerini giydi

Profesör ve doçent kadrolarına atanmış olan akademisyenler için “Cübbe Giyme Töreni” düzenlendi...

8

Image

ATSO heyetinden Romanya çıkarması

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın Türkiye-AB İş Diyaloğu Teklif Çağrısı çerçevesinde kazandığı KOBİ Hastanesi ve Avrupa Ağı projesi kaps..

9

Image

Dinar’da aşure coşkusu

Dinar Belediyesi tarafından Muharrem ayı ve Aşure günü vesilesi ile Ulu Cami ve Yeni Sanayi Camisi’nde aşure dağıtıldı. ..

10

Image

Zeybek, Ahilik Kaftanı giydi

Afyonkarahisar’da Ahilik Haftası kapsamında esnaflara verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e, Ahilik Kaftanı takdim edildi...

11

Image

Kooperatif sayısı azaldı

Türkiye’de 2019 yılı Ağustos ayında kurulan kooperatif sayısı bir önceki aya göre %14,42 oranında azaldı...

12

Image

AB projesi için ekipman alındı

Bolvadin Meslek Yüksekokulunun (MYO) proje partneri olduğu “WirelessUp!” isimli Avrupa Birliği projesi için ekipman alımı yapıldı...

13

Image

‘Çocuklarımız geleceğimizin teminatı’

Sandıklı Mehmet Akif Ersoy İlkokulu heyetini makamında kabul eden Belediye Başkanı Mustafa Çöl, çocukların geleceğimizin teminatı olduklarını söy..

14

Image

Kamp başlıyor

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Afyonkarahisar’da Korel Termal Otel’de Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin b..

15

Image

Karakaş, bankacıları ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Vakıfbank Eskişehir Bölge Müdürü Yunus Ayten ile beraberindeki heyeti makamın..

16

Image

‘Yarışı kaybeden yok olur’

Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof.Dr. Veysel Eroğlu, ülkemizi ayakta tutabilmenin yolunun güçlü olmaktan geçtiğini belirterek, Biz 2023-..

17

Image

75 bin kap aşure dağıtıldı

Mevlana'nın Torunu Sultan Divani Hazretlerini Anma ve Şifalı Aşure Günü etkinlikleri çerçevesinde Afyonkarahisar’da 27 ayrı noktada 75 bin kap aş..

NG Afyon ana sponsor oldu | Gazete3.com.tr
Image

NG Afyon ana sponsor oldu


Dünya Motokros Şampiyonası’nın da yapılacağı 6-7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Spor ve Motokros Festivali için TMF ile NG Afyon Hotel arasında isim sponsorluğu anlaşması yapıldı.
  SİYASET    06.09.2019 10:34:51Cumhurbaşkanlığı Himayesinde 6-7-8 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası’nın da içinde bulunduğu Spor ve Motosiklet Festivali’ne NG Afyon Hotel ana sponsor oldu. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ile DG Afyon Hotels arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması imza töreninde konuşan TMF As Başkanı Mahmut Nedim Akülke, Afyonkarahisar Belediyesi’nin ekipleri tarafından alanda her şeyin kusursuz olması için çalışıldığını ifade ederek, şunları kaydetti: “Geçen yıl pistimiz en iyi altyapı ödülü alarak çalışmalarımız taçlanmıştı. Bu sene de sosyal sorumluluk ve sponsorluk çalışmalarına ağırlık vererek etkinlik için çalışıyoruz. Geçen yıl bu etkinliğe Afyonkarahisarlı işadamlarımız gerektiği kadar sahip çıkmamıştı. Bu sene daha iyi bir destek alıyoruz. Umuyoruz ki daha iyi olacak. Bu yola çıkarken amacımız Afyonkarahisar’a motosiklet festivali kazandırmaktı. Bunu geçen yıl başardık. Şimdi de çıtamızı yükselterek spor ve motosiklet festivali olarak etkinlikler yapacağız. Gelecek yıl bu festivali Türkiye Fest olarak yalpak istiyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için ciddi bütçeler gerekiyor. Bunun için en büyük desteği NG Afyon Hotels verdi. Bu yıl Spor ve Motosiklet Festivali, NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali olarak anılacak.”
“SPOR TANITIM İÇİN ÖNEMLİ BİR ARAǔ
NG Afyon Hotels Genel Müdürü Cenker Yılmaz ise konuşmasında sporun Afyonkarahisar’ın tanıtımı için çok önemli bir araç olduğunu söyledi. Yılmaz, Afyonkarahisar’da sportif etkinliklerin yapılıyor olmasından büyük mutluluk ve gurur duyduklarının belirterek, “Avrupa’da ve Dünya’da çok ses getiren Dünya Motokros Şampiyonası’nın Afyonkarahisar’da yapılıyor olması kentimizin marka değeri için katkı sağlıyor. Önceden Afyonkarahisar’ın nerede olduğunu anlatmaya çalışırdık. Ama artık Afyonkarahisar’ı anlatmak TMF’nin hazırladığı içeriklerle daha kolay oluyor. Bu etkinliklerin sürdürülebilir olması çok önemli. İkincisini yaptığımız şampiyonanın 10.’sunu da yapmak çok önemli. Bu tür etkinlikleri uzun süreli planlamamız, ona göre destek vermemiz gerekiyor” diye konuştu. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ise belediye olarak festivale ve Dünya Motokros Şampiyonası’na her türlü desteği vereceklerini dile getirdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    06.09.2019 10:34:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2019
21.09.2019
21.09.2019
OZEL HABERLER