Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Jeotermal enerji yatırımları geliştiriliyor
Kalkınma Yatırım Bankasının, Dünya Bankası ile jeotermal enerji yatırımlarının geliştirilmesini desteklediği bildirildi...

2

Image

‘Devletimizin her zaman yanındayız’
MHP İl Başkanı Kocacan, tüm MHP’lilerin devletimizin her zaman yanında olduğunu söyledi..

3

Image

‘Çetinkaya milli kahramandır’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Ali Çetinkaya'nın T..

4

Image

Hibe, teşvik ve krediler anlatıldı
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile tüm ilçe müdürlüklerince tarımsal destekler, hibe, teşvik ve krediler hakkında, Merkez ve ilçelerde bilgilendirme topl..

5

Image

‘Tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz’
Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Derya Aşkıner, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in tecrübelerinden faydalanmak istediklerini belirtt..

6

Image

Tarlacı’dan ziyaretler
Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Tarlacı Afyonkarahisar’da temaslarda bulundu
Aile ve Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sosyal Yardıml..

7

Image

‘Sorunları torunlarımıza bırakmayacağız’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Afyonkarahisar’ın daha iyi ve güzel hale gelmesi için gece gündüz demeden gayret ettiklerini söyleyerek, “Biz sorun..

8

Image

GGK’den hologram eğitimine destek
TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu, Emirdağ’da “Hologram Okullarda” etkinliklerine destek verdi. ..

9

Image

Motosiklet hırsızları yakalandı
Jandarma ekipleri, Afyonkarahisar’da motosiklet hırsızlığı yapan şahısları yakaladı...

10

Image

‘Kıssayı bilmeyen şiirimizi anlayamaz’
Avukat, Yazar Hayati İnanç, Hz. Yusuf’un kıssasını bilmeyenin Türk Edebiyatı klasik şiirini anlayamayacağını söyledi...

11

Image

KAYNAK BULUNDU
Hizmete girmesiyle birlikte Afyon’a önemli katkıları olacak olan YHT ile ilgili sevindirici haber geldi. AK Parti Afyon Milletvekillerinin ısrarla tak..

12

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

13

Image

Araç hibe edildi
Sinanpaşa Belediyesine hizmetlerinde kullanması amacıyla bir adet araç hibe edildi. ..

14

Image

Turizm turları devam ediyor
Sandıklı ilçesinde turizm faaliyeti kapsamında ilçe turları düzenleniyor. Başkan Mustafa Çöl, tur kapsamında ilçeye gelen vatandaşlarla her fırsatta ..

15

Image

Boztepe’den Başkan Çöl’e ziyaret
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe ve beraberindeki heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, CHP’lileri ağırladı
Cumhuriyet Halk Partisi Sandıklı İlçe Başkanı Raşit Güneş ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek işl..

17

Image

‘Ekonomi düzene sokulmalı’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Türkiye’de ekonomi düzeni sağlamak için borç-faiz-vergi-trafik cezası ekonomisinden, üretim-ist..

NG Afyon ana sponsor oldu | Gazete3.com.tr
Image

NG Afyon ana sponsor oldu


Dünya Motokros Şampiyonası’nın da yapılacağı 6-7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek Spor ve Motokros Festivali için TMF ile NG Afyon Hotel arasında isim sponsorluğu anlaşması yapıldı.
  SİYASET    06.09.2019 10:34:51Cumhurbaşkanlığı Himayesinde 6-7-8 Eylül tarihlerinde Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası’nın da içinde bulunduğu Spor ve Motosiklet Festivali’ne NG Afyon Hotel ana sponsor oldu. Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ile DG Afyon Hotels arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması imza töreninde konuşan TMF As Başkanı Mahmut Nedim Akülke, Afyonkarahisar Belediyesi’nin ekipleri tarafından alanda her şeyin kusursuz olması için çalışıldığını ifade ederek, şunları kaydetti: “Geçen yıl pistimiz en iyi altyapı ödülü alarak çalışmalarımız taçlanmıştı. Bu sene de sosyal sorumluluk ve sponsorluk çalışmalarına ağırlık vererek etkinlik için çalışıyoruz. Geçen yıl bu etkinliğe Afyonkarahisarlı işadamlarımız gerektiği kadar sahip çıkmamıştı. Bu sene daha iyi bir destek alıyoruz. Umuyoruz ki daha iyi olacak. Bu yola çıkarken amacımız Afyonkarahisar’a motosiklet festivali kazandırmaktı. Bunu geçen yıl başardık. Şimdi de çıtamızı yükselterek spor ve motosiklet festivali olarak etkinlikler yapacağız. Gelecek yıl bu festivali Türkiye Fest olarak yalpak istiyoruz. Bu hedeflere ulaşmak için ciddi bütçeler gerekiyor. Bunun için en büyük desteği NG Afyon Hotels verdi. Bu yıl Spor ve Motosiklet Festivali, NG Afyon Spor ve Motosiklet Festivali olarak anılacak.”
“SPOR TANITIM İÇİN ÖNEMLİ BİR ARAǔ
NG Afyon Hotels Genel Müdürü Cenker Yılmaz ise konuşmasında sporun Afyonkarahisar’ın tanıtımı için çok önemli bir araç olduğunu söyledi. Yılmaz, Afyonkarahisar’da sportif etkinliklerin yapılıyor olmasından büyük mutluluk ve gurur duyduklarının belirterek, “Avrupa’da ve Dünya’da çok ses getiren Dünya Motokros Şampiyonası’nın Afyonkarahisar’da yapılıyor olması kentimizin marka değeri için katkı sağlıyor. Önceden Afyonkarahisar’ın nerede olduğunu anlatmaya çalışırdık. Ama artık Afyonkarahisar’ı anlatmak TMF’nin hazırladığı içeriklerle daha kolay oluyor. Bu etkinliklerin sürdürülebilir olması çok önemli. İkincisini yaptığımız şampiyonanın 10.’sunu da yapmak çok önemli. Bu tür etkinlikleri uzun süreli planlamamız, ona göre destek vermemiz gerekiyor” diye konuştu. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner ise belediye olarak festivale ve Dünya Motokros Şampiyonası’na her türlü desteği vereceklerini dile getirdi.>>>Mustafa Bayer

  SİYASET    06.09.2019 10:34:51

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.02.2020
21.02.2020
21.02.2020
OZEL HABERLER