Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Döğer’de karantina bitti
İhsaniye ilçesine bağlı yaklaşık 5 bin 500 nüfuslu Döğer beldesinde bir ayı aşkın süredir Koronavirüs nedeniyle devam eden sınırlandırma sona erdi..

2

Image

Afyonkarahisar’daki kazalar Mobesede
Afyonkarahisar’da geçtiğimiz ay meydana gelen trafik kazaları şehir polis kameraları tarafından kayıt altına alındı..

3

Image

Girne Koleji’nde tanışma toplantısı
Afyonkarahisar’da 2020-2021 Eğitim Yılında hizmet verecek olan Girne Koleji, öğretmen kadrosu ile tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledi. Etkinlikte ..

4

Image

Leylak Fotoğraf ajansı açıldı
Teknolojinin geldiği son nokta sistemlerle donatılan Leylak Fotoğraf Ajansı, Afyonkarahisar’da dualarla açıldı ..

5

Image

Şüpheli bavuldan elbise çıktı
Afyonkarahisar’da otogar önünde unutulan bavul polisi alarma geçirdi. Karayolunun trafiğe kapandı, fünye ile patlatılan bavuldan elbise çıktı..

6

Image

‘Ayasofya’ya parayla değil abdestle gireceğiz’
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Ayasofya’nın, Danıştay kararı sonrası yeniden cami statüsüne kavuşmasını, “Bu ülkenin her döneminde Fatihleri olmuş..

7

Image

Lavantalar büyülüyor
Afyonkarahisar’ın Dazkırı ilçesine bağlı İdris Köyü’nde her geçen gün artan lavanta bahçeleri gelenleri büyülüyor. Köy Muhtarı Sami Şahin, köydeki lav..

8

Image

Uslanmaz dolandırıcı tutuklandı
Adana'da daha önce de iki kez kendisini karayolları otoyol bölge müdürü olarak tanıtıp asfalt döktürme bahanesiyle binlerce lira dolandıran zanlı, 12 ..

9

Image

‘MHP yerel yönetimlerde markadır’
Afyonkarahisarlı MHP Belediye Başkanlarının da katıldığı toplantı da konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’nin yerel yönetimlerde marka olduğu..

10

Image

Kooperatif binası karantinaya alındı
Şuhut ilçesinde Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinde çalışan 1 personelin koronavirüs testi pozitif çıktığı için bina karantinaya alındı..

11

Image

Kaya, Vali Yardımcısı oldu
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesi Kaymakamı Nurullah Kaya, Vali Yardımcılığı görevine getirildi..

12

Image

‘Kızılay Maden Suyu Afyon’a yakışıyor’
Kızılay Vakfı tarafından Türkiye'nin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ilk İnsani Yardım Ar-Ge Merkezi, Afyonkarahisar'da kuruldu. Açılışta konuşa..

13

Image

Başkan Zeybek teşekkür etti
Başkan Zeybek, Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına destek veren STK ve iş adamlarına teşekkür belgelerini takdim etti ..

14

Image

İscehisar’da dezenfekte çalışmaları
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında İscehisar ilçesinde bulunan tüm camiler ile resmi kurumların araçları ilaçlanarak dezenfekte e..

15

Image

Trendyol ile KOBİ’ler işbirliği yapacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ destek programını başlattı. Program ile KOBİ’lerin milyonlarca m..

16

Image

‘ATSO büyük destek sağladı’
ATSO Yönetimi’ne, Afyon İçin Vefa Vakti Kampanyasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Zeybek, kampanyadaki hedefin aşılarak, ö..

17

Image

AFİKAD’ın eğitimi başladı
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği’nin, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen 32 saat sürecek olan STK’lar için Gerçekçi ve Sürdürülebilir Adı..

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU | Gazete3.com.tr
Image

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU


Koronavirüsle Mücadelede Yardımlaşma ve Dayanışma” konulu makale yarışması ödül töreni düzenlendi. Törende konuşan ATSO ve AEV Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Sevgi Yılı Projesi’ne katkı sağlamak için böyle bir yarışma gerçekleştirdiklerini ve AEV bursiyerlerinin yarışmaya büyük ilgi gösterdiğini belirtti
  SİYASET    24.06.2020 20:05:14

Afyon Eğitim Vakfı, Afyonkarahisar Valiliği tarafından sürdürülen 2020 yılı Afyonkarahisar Sevgi Yılı çalışmaları kapsamında “Koronavirüsle Mücadelede Yardımlaşma ve Dayanışma” konulu makale yarışması düzenledi. Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İ. Hakkı Nakilcioğlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Karaman ve Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’tan oluşan jürinin değerlendirmesi sonucu Coşkun Mermer, “Covid-19 İle Mücadelede Yardımlaşma ve Dayanışma” başlıklı makalesi ile birinci, Semih Karadana “Tüm Dünya Tek Ders: Covıd-19” makalesi ile ikinci, Osman Alkın da “Korona Ona Buna Değil Bana” makalesi ile üçüncü oldu.
SOSYAL MESAFE KURALLARINA DİKKAT EDİLDİ
Yarışmanın ödül töreni, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında, sosyal mesafe kurallarına uyularak yapıldı. Törene Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Meclis Üyesi Adnan Demirel, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile dereceye giren yarışmacılar katıldı.
“PROJEYE KATKI SAĞLAMAK İSTEDİK”
Törende konuşma yapan ATSO ve AEV Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Afyonkarahisar Valiliğince, 2020 yılı Afyonkarahisar Sevgi Yılı olarak ilan edilmiştir. Sevgi Yılında toplum içerisindeki kaybolmaya yüz tutmuş evrensel değerlerimizin, başta sevgi, saygı, hoşgörü olmak üzere yeniden hatırlatılması ve kazandırılmasına yönelik projeler geliştirilmesi hedeflenmiştir. Hem Valiliğimizce ilan edilen projeye katkıda bulunmak hem de bursiyerlerimizin bu sosyal projeye katılımını sağlayarak evde kaldıkları sürede faydalı bir etkilinde bulunmalarını sağlamak maksadıyla bursiyerlerimiz arasında makale yarışması düzenlendik” dedi.
“BURSİYERLERİMİZ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ”
Serteser, açıklamalarına şöyle devam etti: “Bursiyerlerimiz tarafından yoğun ilgi ile karşılanan yarışmaya gelen makaleler Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İ. Hakkı Nakilcioğlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Karaman ve Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’tan oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Kendilerine bize olan desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yarışmaya gönderilen tüm yazılar için emek verilmiş ancak yarışma olduğu için mutlaka bir derecelendirilme yapılması gerekti. Öncelikle yarışmaya katılan tüm bursiyerlerimize teşekkür ediyorum okullarında başarılar diliyorum.” Törende, başarılı olan katılımcılara Afyon Eğitim Vakfı tarafından hazırlanan plaketler ve Afyonkarahisar Belediyesi tarafından gönderilen kitaplar takdim edildi.
AEV’DEN ATSO PERSONELİNE TEŞEKKÜR
Törenin ardından, Afyon Eğitim Vakfı tarafından, Vakıf çalışmalarına sağladıkları katkı dolayısıyla Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası personeline de teşekkür plaketleri takdim edildi.>>>Gazete3

  SİYASET    24.06.2020 20:05:14

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
10.07.2020
10.07.2020
10.07.2020
OZEL HABERLER