Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP’Lİ ESKİ BAŞKAN AK Parti’den aday adayı
Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Dinar Belediye Başkanlığı yapan Muhammed Yıldırım, 2019 seçimlerinde AK Parti’den Dinar Belediye Başkan aday..

2

Image

‘SINIFI GEÇTİM’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 24 Haziran seçimle..

3

Image

Çoban, Sezen’e başarılar diledi
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi...

4

Image

‘Tatarlı’daki projeler göz dolduruyor’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesini ziyaret ederek kapalı pazar yeri projesini inceledi. Özkaya, T..

5

Image

‘Büyük ve güçlü Türkiye’yi kuracağız’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumartesi günü gerçekleşecek olan 6. Olağan kongre öncesi bir basın açıklaması yaptı. Sezen açıklamasında yenil..

6

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

7

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

8

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

9

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

10

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

11

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

12

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

13

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

14

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

15

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

16

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

17

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti | Gazete3.com.tr
Image

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti


İstanbul Okan Üniversitesi YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Ege Bölgesi’nin birçok il ve ilçesinde kurduğu tercih merkezlerinde üniversite tercihi yapacak öğrencilere en doğru tercihleri yapmaları konusunda uzman rehberlik kadrosuyla yardımcı olacak. İstanbul Okan Üniversitesi ve Afyon Belediyesi işbirliği ile 6-14 Ağustos tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilerin tercihlerini ücretsiz gerçekleştirecek.


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 10:30-18:30 saatleri arasında alanında uzman kişiler tarafından ücretsiz yapılacak. Okan Üniversitesi öğrencilere seçecekleri Okan Üniversitesi’nde yer alan bölümler hakkında bilgiler önemli bilgiler verecek. Ayrıca Okan Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu imkanları ve farklılıkları uzman rehberlik kadrosu ile anlatacak. Okan Üniversitesi, Afyon’da 6 Ağustos-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilere en doğru tercih alanında uzman isimlerle yapacak. Öğrencilerin puanlarına ve hedeflerine uygun bölümleri kazanabilmeleri için ücretsiz tercih hizmetini tercihin son günü olan 14 Ağustos 2018 Salı gününe kadar vermeye devam edecek.


26 BİN ÖĞRENCİNİN YÜZDE 97’Sİ
FARKLI KOŞULLARDA BURS ALIYOR

“İş yaşamına en yakın üniversite” sloganıyla eğitim veren Okan Üniversitesi, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite tercihlerini yapacak olan üniversite adayı öğrencilere, Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde alanında uzman rehberlik personeli eşliğinde ücretsiz tercih hizmeti vermeye devam ediyor. 14 Ağustos’a kadar, 10.30-18.30 saatleri arasında verilecek tercih hizmetinde, Okan Üniversitesi’nin öğrencilere sunduğu imkanlar ve farklılıklar anlatılıyor. Bu imkanlardan biri de burslar. Okan Üniversitesi’nde öğrenimini sürdüren 26 bin öğrencinin yüzde 97’si farklı koşullardaki burslardan yararlanıyor. Üniversite, sunduğu burs çeşitliliğiyle öğrencilerine yan dal ve çift anadal yapabilme şansı da sağlıyor.

OKAN INTERNATİONAL’DA HAZIRLIK OKUMA İMKANI
Eğitim kalitesinin yanında eğitim imkanlarındaki çeşitliliğiyle de ön plana çıkan Okan Üniversitesi, Erasmus ve ISEP ile yurtdışı eğitim seçenekleri de sunuyor. Üniversite, verdiği İngilizce eğitimin yanında, değişen ve gelişen dünyada İngilizce dışında geleceğin iş dilleri arasında gösterilen Çince, Rusça ve Arapça dillerinde eğitim alma imkanı da sağlıyor. Okan Üniversitesi, Amerika Miami’de bu akademik yılda eğitime başlayacak Okan International University ile gençlerin yurtdışında eğitim alma hayallerini de gerçeğe dönüştürüyor. Okan Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler dilerlerse hazırlığı Miami’deki Okan International University’de okuma şansına sahipler.
14 AĞUSTOS SON GÜN
6 Ağustos 2018 pazartesi gününden itibaren her gün 10.30-18.30 saatleri arasında Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Okan Üniversitesi Ege Bölgesi Temsilcisi Burak Akkol yönetiminde, uzman rehber öğretmenler aracılığıyla üniversite adaylarına tercih yapma konusunda destek sağlanacak.>>>Gazete3


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER