Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Kalıcı eserler bırakmak istiyoruz’
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın düzenlenen basın toplantısında konuşan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak ne kadar eğitimli o..

2

Image

Hastane ve Otogar’a tek seferler
Vatandaşların Devlet Hastanesi ve Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne ulaşımlarını daha rahat sağlamak için aktarmasız tek araçla seferler başlıyor. ..

3

Image

‘Partiler sokağı değil sandığı işaret eder’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen CHP’lilerin sokak çağrısını değerlendirdi. Sezen, CHP’lilerin Sokak çağrısı için “Siyasi partiler, demokrasinin ..

4

Image

‘Siyasette daha çok yer almalıyız’
Türkiye Veteriner Hekimler Odası Afyonkarahisar Şube Başkanı Doç. Dr Mehmet Fatih Birdane ve yönetim kurulu üyeleri CHP İl Başkanı Veteriner Hekim Nev..

5

Image

Belediyeden okula hediyeler

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban döneminde başlayan her okula Bir Televizyon Bir Bilgisayar Kampanyası kapsamında Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’n..

6

Image

HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın yaptığı hizmetlerin unutulmadığı, kendisine edilen teşekkür ziyaretleriyle görülmeye devam ediyor. ..

7

Image

‘Aynı konular için tekrar gelmeyin’
Afyonkarahisar Valiliği’nde Aralık ayı halk günü toplantısı yapıldı..

8

Image

Taytak, Alptekin’i andı
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Doğu Türkistan'ın hürriyet mücadelesinin kahramanı İsa Yusuf Alptekin'i vefatını..

9

Image

‘Türkiye dış politikada istikameti kaybetti’
TBMM Genel Kurulu’nda konuşan Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, Türkiye’nin dış politikada istikametini kaybetm..

10

Image

İl Başkanı 23 Aralık’ta belli oluyor
Merhum Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından kurulan Yeniden Refah Partisi, 23 Aralık 2018 Pazar günü Afyonkarah..

11

Image

Halkın sorunlarını bakanlara sordu
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Milli Eğitim Bakanı’na engelli öğretmenleri, Adalet Bakanı’na mübaşirleri, Tarım ve ..

12

Image

‘Büyükşehir olmak zorundayız’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Fatih Çetinkaya, Karaman Mahallesi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısında Afyonkarahisar’ın gelecek yıllarda bü..

13

Image

HSK Üyesi Ergen’den Başkan Çoban’a ziyaret
Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Üyesi Cafer Ergen, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu...

14

Image

‘AK Parti dayanışmasını göstereceğiz’
Afyonkarahisar’ın ilçelerindeki AK Parti Belediye Başkan aday adaylarıyla buluşan Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili..

15

Image

Başkan Çoban dekanları ağırladı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde görev yapan dekanları makamında kabul etti...

16

Image

‘Sorunları hep beraber çözeceğiz’
İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Sahipata Durağı, Ataköy Durağı Oruçoğlu Durağı ve Özdilek Durağı'na ziyaretlerde bulundu. ..

17

Image

‘Her parti kendi gücüyle yarışmalı’
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında konuşan Gazeteci Ahmet Tunca, AK Parti ve MHP kurdukları ittifakın gerekçesini ülke bekası olarak gösterd..

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti | Gazete3.com.tr
Image

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti


İstanbul Okan Üniversitesi YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Ege Bölgesi’nin birçok il ve ilçesinde kurduğu tercih merkezlerinde üniversite tercihi yapacak öğrencilere en doğru tercihleri yapmaları konusunda uzman rehberlik kadrosuyla yardımcı olacak. İstanbul Okan Üniversitesi ve Afyon Belediyesi işbirliği ile 6-14 Ağustos tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilerin tercihlerini ücretsiz gerçekleştirecek.


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 10:30-18:30 saatleri arasında alanında uzman kişiler tarafından ücretsiz yapılacak. Okan Üniversitesi öğrencilere seçecekleri Okan Üniversitesi’nde yer alan bölümler hakkında bilgiler önemli bilgiler verecek. Ayrıca Okan Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu imkanları ve farklılıkları uzman rehberlik kadrosu ile anlatacak. Okan Üniversitesi, Afyon’da 6 Ağustos-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilere en doğru tercih alanında uzman isimlerle yapacak. Öğrencilerin puanlarına ve hedeflerine uygun bölümleri kazanabilmeleri için ücretsiz tercih hizmetini tercihin son günü olan 14 Ağustos 2018 Salı gününe kadar vermeye devam edecek.


26 BİN ÖĞRENCİNİN YÜZDE 97’Sİ
FARKLI KOŞULLARDA BURS ALIYOR

“İş yaşamına en yakın üniversite” sloganıyla eğitim veren Okan Üniversitesi, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite tercihlerini yapacak olan üniversite adayı öğrencilere, Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde alanında uzman rehberlik personeli eşliğinde ücretsiz tercih hizmeti vermeye devam ediyor. 14 Ağustos’a kadar, 10.30-18.30 saatleri arasında verilecek tercih hizmetinde, Okan Üniversitesi’nin öğrencilere sunduğu imkanlar ve farklılıklar anlatılıyor. Bu imkanlardan biri de burslar. Okan Üniversitesi’nde öğrenimini sürdüren 26 bin öğrencinin yüzde 97’si farklı koşullardaki burslardan yararlanıyor. Üniversite, sunduğu burs çeşitliliğiyle öğrencilerine yan dal ve çift anadal yapabilme şansı da sağlıyor.

OKAN INTERNATİONAL’DA HAZIRLIK OKUMA İMKANI
Eğitim kalitesinin yanında eğitim imkanlarındaki çeşitliliğiyle de ön plana çıkan Okan Üniversitesi, Erasmus ve ISEP ile yurtdışı eğitim seçenekleri de sunuyor. Üniversite, verdiği İngilizce eğitimin yanında, değişen ve gelişen dünyada İngilizce dışında geleceğin iş dilleri arasında gösterilen Çince, Rusça ve Arapça dillerinde eğitim alma imkanı da sağlıyor. Okan Üniversitesi, Amerika Miami’de bu akademik yılda eğitime başlayacak Okan International University ile gençlerin yurtdışında eğitim alma hayallerini de gerçeğe dönüştürüyor. Okan Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler dilerlerse hazırlığı Miami’deki Okan International University’de okuma şansına sahipler.
14 AĞUSTOS SON GÜN
6 Ağustos 2018 pazartesi gününden itibaren her gün 10.30-18.30 saatleri arasında Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Okan Üniversitesi Ege Bölgesi Temsilcisi Burak Akkol yönetiminde, uzman rehber öğretmenler aracılığıyla üniversite adaylarına tercih yapma konusunda destek sağlanacak.>>>Gazete3


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.12.2018
19.12.2018
19.12.2018
OZEL HABERLER