Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

HER YOL AFYON’DAN GEÇECEK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitinginde yüksek hızlı tren İstasyonu’nun Zafer Havalimanı’nda olacak açıklamasının ardından Milletveki..

2

Image

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na yoğun ilgi

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geçtiğimiz hafta hizmete alınan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Parkı’na vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor...

3

Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi

Çay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali ..

4

Image

‘Afyon’u ortak akılla yöneteceğiz’

ATSO Meclis toplantısında açıklamalarda bulunan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, belediye başkanı olması durumunda, i..

5

Image

‘Gönüllere gireceğiz’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek 31 Mart yerel seçimleri önces..

6

Image

“Afyon’un her yerinde ayak izimiz var”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak hafta sonu programına 5 mahalle mitingi, esnaf ziyaretleri, köy gezilerini sığdır..

7

Image

Sayıştay Başkanı’ndan ziyaret

Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

8

Image

‘Vatandaşların her zaman yanında olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar halkının doğumundan ölümüne ka..

9

Image

‘Sandıklı’da rekor bekliyoruz’

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Hocalar ve Sandıklı ilçelerini ziyaret etti. Yurdunuseven, Sandıklı ilçesinde reko..

10

Image

İYİ Parti Çay Belediye Başkan Adayı Dündar: ‘Bütün sorunları çözeceğiz’
Çay ilçesinde vatandaşlara seslenen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Serdar Dündar, belediye başkanı olması durumunda, vatandaşlarla istişare haline Ça..

11

Image

‘Dinler arası savaşa fırsat verilmemeli’
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Bu olay, sadece Yeni Zelanda'daki bir camiye girerek insanları, ibadet eden Müslümanları şehit etme şekli..

12

Image

‘Bolvadin bizim için önemli’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Bolvadin ilçesini ziyaret etti. Yurdunuseven, Bolvadin’e çok önem verdiklerini ve ..

13

Image

‘Afyon’a muazzam yatırımlar yaptık’

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’a yaptıkları baraj ve göletlerle arazilerdeki verimi arttırdıklarını ifade..

14

Image

“Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Yeşilyol esnafını ziyaret etti. “Afyonkarahisar’ın yüzünü güldüreceğiz” diyen Ko..

15

Image

‘Desteklerinizi bekliyoruz’

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uğurlu Beraberindeki Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı Hamza Gümüşk..

16

Image

‘Şeffaf ve dürüst olacağız’

Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı ile ürettikleri projelerle Afyonkarahisar’ı yöneteceklerini söyleyen MHP Afyonkarah..

17

Image

‘Ayrım yapmayacağım’

31 Mart seçimleri için saha çalışmaları çerçevesinde Sahipata Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan..

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti | Gazete3.com.tr
Image

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti


İstanbul Okan Üniversitesi YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Ege Bölgesi’nin birçok il ve ilçesinde kurduğu tercih merkezlerinde üniversite tercihi yapacak öğrencilere en doğru tercihleri yapmaları konusunda uzman rehberlik kadrosuyla yardımcı olacak. İstanbul Okan Üniversitesi ve Afyon Belediyesi işbirliği ile 6-14 Ağustos tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilerin tercihlerini ücretsiz gerçekleştirecek.


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 10:30-18:30 saatleri arasında alanında uzman kişiler tarafından ücretsiz yapılacak. Okan Üniversitesi öğrencilere seçecekleri Okan Üniversitesi’nde yer alan bölümler hakkında bilgiler önemli bilgiler verecek. Ayrıca Okan Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu imkanları ve farklılıkları uzman rehberlik kadrosu ile anlatacak. Okan Üniversitesi, Afyon’da 6 Ağustos-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilere en doğru tercih alanında uzman isimlerle yapacak. Öğrencilerin puanlarına ve hedeflerine uygun bölümleri kazanabilmeleri için ücretsiz tercih hizmetini tercihin son günü olan 14 Ağustos 2018 Salı gününe kadar vermeye devam edecek.


26 BİN ÖĞRENCİNİN YÜZDE 97’Sİ
FARKLI KOŞULLARDA BURS ALIYOR

“İş yaşamına en yakın üniversite” sloganıyla eğitim veren Okan Üniversitesi, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite tercihlerini yapacak olan üniversite adayı öğrencilere, Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde alanında uzman rehberlik personeli eşliğinde ücretsiz tercih hizmeti vermeye devam ediyor. 14 Ağustos’a kadar, 10.30-18.30 saatleri arasında verilecek tercih hizmetinde, Okan Üniversitesi’nin öğrencilere sunduğu imkanlar ve farklılıklar anlatılıyor. Bu imkanlardan biri de burslar. Okan Üniversitesi’nde öğrenimini sürdüren 26 bin öğrencinin yüzde 97’si farklı koşullardaki burslardan yararlanıyor. Üniversite, sunduğu burs çeşitliliğiyle öğrencilerine yan dal ve çift anadal yapabilme şansı da sağlıyor.

OKAN INTERNATİONAL’DA HAZIRLIK OKUMA İMKANI
Eğitim kalitesinin yanında eğitim imkanlarındaki çeşitliliğiyle de ön plana çıkan Okan Üniversitesi, Erasmus ve ISEP ile yurtdışı eğitim seçenekleri de sunuyor. Üniversite, verdiği İngilizce eğitimin yanında, değişen ve gelişen dünyada İngilizce dışında geleceğin iş dilleri arasında gösterilen Çince, Rusça ve Arapça dillerinde eğitim alma imkanı da sağlıyor. Okan Üniversitesi, Amerika Miami’de bu akademik yılda eğitime başlayacak Okan International University ile gençlerin yurtdışında eğitim alma hayallerini de gerçeğe dönüştürüyor. Okan Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler dilerlerse hazırlığı Miami’deki Okan International University’de okuma şansına sahipler.
14 AĞUSTOS SON GÜN
6 Ağustos 2018 pazartesi gününden itibaren her gün 10.30-18.30 saatleri arasında Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Okan Üniversitesi Ege Bölgesi Temsilcisi Burak Akkol yönetiminde, uzman rehber öğretmenler aracılığıyla üniversite adaylarına tercih yapma konusunda destek sağlanacak.>>>Gazete3


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.03.2019
25.03.2019
25.03.2019
OZEL HABERLER