Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti | Gazete3.com.tr
Image

Okan Üniversitesi’nden ücretsiz tercih hizmeti


İstanbul Okan Üniversitesi YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından Ege Bölgesi’nin birçok il ve ilçesinde kurduğu tercih merkezlerinde üniversite tercihi yapacak öğrencilere en doğru tercihleri yapmaları konusunda uzman rehberlik kadrosuyla yardımcı olacak. İstanbul Okan Üniversitesi ve Afyon Belediyesi işbirliği ile 6-14 Ağustos tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilerin tercihlerini ücretsiz gerçekleştirecek.


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 10:30-18:30 saatleri arasında alanında uzman kişiler tarafından ücretsiz yapılacak. Okan Üniversitesi öğrencilere seçecekleri Okan Üniversitesi’nde yer alan bölümler hakkında bilgiler önemli bilgiler verecek. Ayrıca Okan Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu imkanları ve farklılıkları uzman rehberlik kadrosu ile anlatacak. Okan Üniversitesi, Afyon’da 6 Ağustos-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Afyon’lu öğrencilere en doğru tercih alanında uzman isimlerle yapacak. Öğrencilerin puanlarına ve hedeflerine uygun bölümleri kazanabilmeleri için ücretsiz tercih hizmetini tercihin son günü olan 14 Ağustos 2018 Salı gününe kadar vermeye devam edecek.


26 BİN ÖĞRENCİNİN YÜZDE 97’Sİ
FARKLI KOŞULLARDA BURS ALIYOR

“İş yaşamına en yakın üniversite” sloganıyla eğitim veren Okan Üniversitesi, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite tercihlerini yapacak olan üniversite adayı öğrencilere, Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde alanında uzman rehberlik personeli eşliğinde ücretsiz tercih hizmeti vermeye devam ediyor. 14 Ağustos’a kadar, 10.30-18.30 saatleri arasında verilecek tercih hizmetinde, Okan Üniversitesi’nin öğrencilere sunduğu imkanlar ve farklılıklar anlatılıyor. Bu imkanlardan biri de burslar. Okan Üniversitesi’nde öğrenimini sürdüren 26 bin öğrencinin yüzde 97’si farklı koşullardaki burslardan yararlanıyor. Üniversite, sunduğu burs çeşitliliğiyle öğrencilerine yan dal ve çift anadal yapabilme şansı da sağlıyor.

OKAN INTERNATİONAL’DA HAZIRLIK OKUMA İMKANI
Eğitim kalitesinin yanında eğitim imkanlarındaki çeşitliliğiyle de ön plana çıkan Okan Üniversitesi, Erasmus ve ISEP ile yurtdışı eğitim seçenekleri de sunuyor. Üniversite, verdiği İngilizce eğitimin yanında, değişen ve gelişen dünyada İngilizce dışında geleceğin iş dilleri arasında gösterilen Çince, Rusça ve Arapça dillerinde eğitim alma imkanı da sağlıyor. Okan Üniversitesi, Amerika Miami’de bu akademik yılda eğitime başlayacak Okan International University ile gençlerin yurtdışında eğitim alma hayallerini de gerçeğe dönüştürüyor. Okan Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler dilerlerse hazırlığı Miami’deki Okan International University’de okuma şansına sahipler.
14 AĞUSTOS SON GÜN
6 Ağustos 2018 pazartesi gününden itibaren her gün 10.30-18.30 saatleri arasında Afyon Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde Okan Üniversitesi Ege Bölgesi Temsilcisi Burak Akkol yönetiminde, uzman rehber öğretmenler aracılığıyla üniversite adaylarına tercih yapma konusunda destek sağlanacak.>>>Gazete3


  SİYASET    07.08.2018 11:17:45

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER