Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

VALİDEN ATSO'YA AÇIK ÇEK
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. ATSO Meclis Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hü..

2

Image

Vali Çiçek Şuhut’u fethetti
Vali Gökmen Çiçek ilçe ziyaretleri kapsamında dün Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu..

3

Image

VER DAİRELERİ AL LOJMANLARI
İl Genel Meclisi’nin dünkü oturumunda Afyon Belediyesi’ne ait AFDORA Sitesi’ndeki evlerin, İl Özel İdaresi’ne ait lojmanlarla takas edilmesi konusu gö..

4

Image

Sultandağı kirazına ilgi arttı
Sultandağı ilçesinde hasadına başlanan Napolyon kirazı, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerinden büyük ilgi görüyor. Bahçelerde tarım işçileri tarafından özel..

5

Image

Yeniden ihale edilecek
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Cumhurbaşkanlığı Strateji..

6

Image

‘Afyon’u daha ileri noktaya taşıyacağız’
Vali Gökmen Çiçek, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Afyonkarahisar’ı daha ileri noktalara taşıyacaklarını söyledi ..

7

Image

Başkan Zeybek otobüs kullandı
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kullandığı otobüsle pandemi kurallarına yönelik vatandaşlara uyarıla..

8

Image

‘Afyon’a katkı sağlıyorsunuz’
Ahmet İpek Sucukları sahibi Alpay İpek ve Korel Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Vali Gökmen Çiçek'i ziyaret etti. ..

9

Image

‘Güzelliklere güzellik katıyoruz’
Taşpınar Mahallesi’ni gezen Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar’ın güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi ..

10

Image

‘Tarım konusunda başarısızlar’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, hükümetin tarım konusunda başarısız politikalar yürüttüğünü söyledi ..

11

Image

TOKİ kuraları çekildi
İscehisar ilçesinde TOKİ konutlarının kuraları çekildi ..

12

Image

15 Temmuz Türkiye Kata Karate Şampiyonası Bursa’da yapılacak

Türkiye Karate Federasyonu’ndan yapılan açıklamada 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilecek Türkiye Kata Şampiyonas..

13

Image

Koronavirüs denetimi yapılacak
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesiyle bugün 81 ilde koronavirüs tedbirlerinin denetimleri yapılacak ..

14

Image

‘Müzakere edilmeli’
Saadet Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Orhan Arslan, Başkan Yardımcıları Erhan Akpınar ve Hüseyin Ayva ile birlikte Afyonkarahisar Baro baş..

15

Image

Yerli malı belgesi sayısı yüzde 52 arttı
4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 63’üncü maddesi uyarınca Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca hazırlanan ve 13 Eylül 2014 tarihli ve 29118 sayılı Resmi ..

16

Image

Kızılay dayanışmayı online platforma taşıdı
Türk Kızılay, COVID-19’la mücadele döneminde dayanışma ruhunun büyümesi hedefiyle çalışmalarına devam ediyor..

17

Image

Koyuncu gurbetçileri davet etti
Normalleşme süreciyle birlikte uçuşların ve sınırların açılmasıyla gurbetçiler Türkiye’ye gelmeye başladı. Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, gurbetçil..

Oteller destek bekliyor | Gazete3.com.tr
Image

Oteller destek bekliyor


Dünyayı etkisi altına alan ve küresel önlemler alınan koronavirüs ile mücadele kapsamında bilim kurulu kararı ile hamam ve saunaların da kapanmasına karar verildi. Bazı otellerin kapanma derecesine geldiğini söyleyen ZAFTADER Başkanı Gümüşhan, devletten destek beklediklerini söyledi
  SİYASET    18.03.2020 11:03:53

Koronavirüs ile mücadele kapsamında her gün yeni önlemler açıklanıyor. Son açıklanan önlemler paketinden hamam ve saunaların da kapanmasına yönelik karar çıktı. Bu karar Afyonkarahisar’daki termal otelleri kapanma noktasına getirdi. Oteller alınan karara anında uyum bağlayarak bu bölümlerini müşterilerin kullanımına kapattı. Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği de bu konu ile acil olarak bir toplantı gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Ali Gümüşhan, toplantının ardından Gazetemize açıklamalarda bulundu.

HAMAM, SAUNA VE SPA GİBİ
BÖLÜMLER KAPATILDI

Gümüşhan, alınan kararları tüm oteller olarak desteklediklerini ve hemen uygulamaya koyduklarını belirterek, şunları kaydetti: “Açıklanan önlemlerin ardından oteller olarak hemen toplantı. Yaptık. Alınan kararları tüm oteller olarak destekliyoruz. Otellerde hamam, sauna ve SPA gibi bölümlerimizi kapattık. Afyonkarahisar’daki oteller zaten bu alanlarla var olan oteller. Buraların kapanması demek otellerin kapanması anlamına geliyor. Tekrar oteller olarak bir toplantı daha yapacağız otellerin kapatılıp kapatılmaması ile ilgili. Biz devletimizin yanındayız. Bu küresel salgının da üstesinden geleceğiz. Biz her zaman olduğu gibi devletimizden destek bekliyoruz. Bu oteller yüzde 90 boşalmış durumda. Devletimizin daha önce de olduğu gibi şimdide bize destek olacağını düşünüyoruz. Çünkü tüm sektörlerde destek beklentisi var.
”
Gümüşhan, mayıs ayına kadar olan tüm rezervasyonların iptal olduğunu belirtti. İptal olan rezervasyon sayısının 10 milyona yaklaştığını ifade eden Gümüşhan, termal otellerin kapanmasının Afyon ve Türkiye ekonomisine olumsuz yansımasının mutlaka olacağını sözlerine ekledi.>>>Mustafa BAYER

  SİYASET    18.03.2020 11:03:53

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
09.07.2020
09.07.2020
09.07.2020
OZEL HABERLER