Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

BİRLİKTELİKTEN GÜÇ DOĞUYOR
Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meslek gru..

2

Image

CHP AFYON'DA KAMPA GİRECEK
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar’da kampa giriyor...

3

Image

TAYTAK TALEPLERİ İLETTİ
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı ziyaret eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar’da eksik olan imam, müezzin, m..

4

Image

EMİRDAĞ TSO'DAN ZİYARET
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e yönelik tebrik ziyaretleri devam ediyor...

5

Image

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞACAĞIZ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iade-i ziyaretler kapsamında İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu ve MÜSİAD Afyonkarah..

6

Image

ZEYBEK ÇOŞKUN'U AĞIRLADI
Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'i ziyaret etti...

7

Image

ÖNCE KIZ ARKADAŞINI SONRA KENDİNİ VURDU
Afyonkarahisar’da önceki gün akşam saatlerinde bir genç, tartıştığı kız arkadaşını pompalı tüfekle yaraladıktan sonra intihar etti. ..

8

Image

İSCEHİSAR'DA ASAYİŞ TOPLANTISI
İscehisar İlçe Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç Topaloğlu başkanlığında, Kaymakamlık makamında yapıldı...

9

Image

KAZA KURBANLARI EDEBİYETE UĞURLANDI
MHP Emirdağ İlçe Başkanı Abdil Demiral’ın Eskişehir'in Çifteler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden annesi Server Demiral, kard..

10

Image

22 YIL SONRA TEKRAR BULUŞTULAR
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunları 22 yıl aradan sonra Afyonkarahisar’da aileleri ile birl..

11

Image

Zeybek sözünü tutuyor
TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimler öncesi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesin..

12

Image

BENİM ADIM TÜRKİYE
İzmir Kültür Sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu ekibi tarafından hazırlanan “Benim Adım Türkiye” konulu tiyatro oyunu Zafer Meydanı'nda sahnelendi...

13

Image

TAŞ MEDRESE BÜYÜK BİR KAZANÇ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından restore edilerek kentimize tekrar kazandırılan Taş Medrese’yi ziyaret eden televizyon programcısı, akademisyen Pr..

14

Image

SEZEN'DEN ZİYARET
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti...

15

Image

‘235 milyon TL harcandı’
Afyonkarahisar’da düzenlenen 3.İl Koordinasyon toplantısında konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, dönem sonu itibariyle yatırımlara 235 milyon TL p..

16

Image

‘Şehit yakınlarının ve gazilerin sıkıntılarına kulak verilmeli’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, şehit yakınlarının..

17

Image

PKK ÇUCUK KATİLİDİR
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, PKK’nın çocuk katili hain bir terör örgütü olduğunu söyledi.

..

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi | Gazete3.com.tr
Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesiÇay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, vatandaşlara acemi birlik müjdesi verdi.

  SİYASET    25.03.2019 11:00:33


Çay ilçesinde halkla bir araya geldi. İlçe meydanında karşılanan Sezen, beraberinde milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyeleri ve Çay halkı ile birlikte Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’nın seçim bürosuna kadar yürüyüş yaptılar. Yürüyüşe yüzlerce Çaylı katıldı.

“BAYRAĞI SEVEN HER PARTİLİYİ SEVİYORUZ”

Yürüyüşün ardından bir konuşma yapan Belediye başkanı Burhanettin Çoban, “Bu ülkeyi seven, bu ülkenin bayrağına saygılı CHP’li, MHP’li, İYİ Partili, Saadet Partili, Büyük Birlik Partili kardeşlerimi kutluyorum. Bizim için siyasi farklılıklar elbette zenginliktir. Değil mi ki ay yıldızlı bayrağını seviyor, birliğine bütünlüğüne saygılı, işte biz de onları seviyoruz. İnşallah sandıklardan çıktığımız gün de kimseyi üzmeden hiç kimsenin kim olduğuna bakmadan demokratik bir olgunlukla seçimi geçirir Hüseyin kardeşimi de inşallah belediye başkanlığına oturturuz” dedi.

ASFALT PLENTİ VE BOLVADİN – ÇAY – DİNAR YOLU MÜJDESİ

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de konuşmasında, “Sokaklara sığmayan kalabalıklar inşallah 31 Mart akşamı sandıklara da sığmayacak ve zaferimizi ilan edeceğiz. İnşallah özel idareye ait asfalt plenti Çay sınırları içinde kurulacak. Çaylı kardeşlerim, genel bütçeden yapılacak olan Bolvadin, Çay ve Dinar arasındaki bölünmüş yol için pazartesi günü çalışmalar başlıyor. Kısa süre içinde de inşallah tamamlanacak. İnşallah Sayın Hüseyin hocam 1 Nisan sabahı itibariyle 5 sene boyunca gece gündüz demeden 10 yıllık bir performans ile çalışacaktır. Bizler gönüller yapmaya geliyoruz. 94 yılından bu yana Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliği yapıyoruz. Yaptığımız hizmetler ortada, yapacaklarımız da ortada” dedi.

“KONUNUN TAKİPÇİSİYİZ”

Özkaya, konuşmasında Çay halkına müjdeler de verdi. Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar ile acemi birliği konusunda görüşme yaptığını kaydeden Özkaya, “Sayın Komutanımız aynı gün Garnizon Komutanı’ndan SEKA fabrikasının bulunduğu alanın fotoğraflarını ve krokisini istedi. Bununla ilgili çalışma başlatılacağını ifade etti. Biz üzerimize düşeni yaptık, yapacağız. Şimdi de konunun takipçisiyiz. Bununla birlikte Dinar – Çay – Bolvadin yolu duble yol olacak. Antalyalı yolcular buradan geçecek. Karacaören Sanayi Sitesi yola taşınmalı. Bununla birlikte Şeker Fabrikası yanına yapılacak damızlık hayvan çiftliği dolayısıyla bu bölgeden yem bitkisi alınacak. Bu da ilçemize ve kasabamıza büyük faydalar sağlayacak” dedi.>>>Mehmet Tabak


  SİYASET    25.03.2019 11:00:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
18.07.2019
18.07.2019
18.07.2019
OZEL HABERLER