Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

ARAP SAÇINA DÖNDÜ
Aslında seçimin iptalini ve yenilenmesini istiyordu ama az kalsın mazbatayı alıyordu. Usulsüzlük nedeniyle seçim sonucuna itiraz etti, seçimin yenilen..

2

Image

Huzur buldular
Afyonkarahisar Gençlik Merkezi, huzurevinde bulunan yaşlıları ziyaret ederek onlarla güzel vakit geçirdiler.
..

3

Image

Özel idareye 66 işçi alınacak

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi nisan ayı üçüncü oturum Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı. ..

4

Image

Hemşehrilerinden Fethi Yaşar’a ziyaret

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği'nin önderliğinde Dernek Yönetim ve Onur Kurulu üyeleri ile birlikte Ankara'da yaşayan Afyonkarahisar..

5

Image

SYD Vakfı mütevelli toplantısı yapıldı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında yapıldı..

6

Image

Protokol, Akdağ’ı gezdi

Sandıklı Akdağ Tabiat Parkı, Sandıklı’da görev yapan protokol üyelerini misafir ederek güzel bir güne ev sahipliği yaptı...

7

Image

Çoban’a Kütahyalı mevkidaşından ziyaret

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ı, Kütahyalı mevkidaşı Musa Yılmaz ziyaret etti.
..

8

Image

Çöl’ün yoğun temposu devam ediyor

İkinci dönem Belediye Başkanlığı görevine başlayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, program, etkinlik, organizasyon ve görüşmelerine yoğun ..

9

Image

İlan-Reklam Vergisi mükelleflerine duyuru

Afyonkarahisar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İlan Reklam Vergisi 2019 yılı birinci taksit ödemelerinin 30 Nisan Sa..

10

Image

Başkan Zeybek’e komşudan tebrik ziyareti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. ..

11

Image

Kuyumculukta taksit geri geldi

Afyonkarahisar Kuyumcular Sarraflar Dernek Başkanı Hayrettin Güzbey, kuyumculukta işçilik gerektiren ziynet, takı ve mücevherat ürünlerinde kredi..

12

Image

İstişarede bulundular

Afyonkarahisar merkez ilçe Okul Müdür ve Müdür Yardımcıları İstişare Toplantısı, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Ote..

13

Image

"Derman Belediyecilik" hayat bulacak
CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, CHP'li Belediyelere "hayırlı olsun" ziy..

14

Image

“Kanal 3 ile gurur duyuyoruz”
Maliye, Tarım ve Köy İşleri eski Bakanlarından İsmet Attila, Ankara’dan Kanal 3’ü yakından takip ettiklerini söyleyerek, “Kanal 3 ile her zaman gurur ..

15

Image

SEMERKAND Vakfı, kermes açtı

Semerkand Vakfı, Afyonkarahisar Şubesi’ne bağlı Yardıma Muhtaç Aile ve Öğrencilere Yardım Derneği tarafından öğrencilerin eğitimlerine katkı sağl..

16

Image

ATSO, gözetim tetkikinden başarı ile geçti

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü’nün gözetim tetkikinden başarı ile geçti. ..

17

Image

Hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahke..

Özkaya’dan askeri birlik müjdesi | Gazete3.com.tr
Image

Özkaya’dan askeri birlik müjdesiÇay ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve Çay Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’ya destek isteyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, vatandaşlara acemi birlik müjdesi verdi.

  SİYASET    25.03.2019 11:00:33


Çay ilçesinde halkla bir araya geldi. İlçe meydanında karşılanan Sezen, beraberinde milletvekili Ali Özkaya, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu üyeleri ve Çay halkı ile birlikte Belediye Başkan Adayı Hüseyin Atlı’nın seçim bürosuna kadar yürüyüş yaptılar. Yürüyüşe yüzlerce Çaylı katıldı.

“BAYRAĞI SEVEN HER PARTİLİYİ SEVİYORUZ”

Yürüyüşün ardından bir konuşma yapan Belediye başkanı Burhanettin Çoban, “Bu ülkeyi seven, bu ülkenin bayrağına saygılı CHP’li, MHP’li, İYİ Partili, Saadet Partili, Büyük Birlik Partili kardeşlerimi kutluyorum. Bizim için siyasi farklılıklar elbette zenginliktir. Değil mi ki ay yıldızlı bayrağını seviyor, birliğine bütünlüğüne saygılı, işte biz de onları seviyoruz. İnşallah sandıklardan çıktığımız gün de kimseyi üzmeden hiç kimsenin kim olduğuna bakmadan demokratik bir olgunlukla seçimi geçirir Hüseyin kardeşimi de inşallah belediye başkanlığına oturturuz” dedi.

ASFALT PLENTİ VE BOLVADİN – ÇAY – DİNAR YOLU MÜJDESİ

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen de konuşmasında, “Sokaklara sığmayan kalabalıklar inşallah 31 Mart akşamı sandıklara da sığmayacak ve zaferimizi ilan edeceğiz. İnşallah özel idareye ait asfalt plenti Çay sınırları içinde kurulacak. Çaylı kardeşlerim, genel bütçeden yapılacak olan Bolvadin, Çay ve Dinar arasındaki bölünmüş yol için pazartesi günü çalışmalar başlıyor. Kısa süre içinde de inşallah tamamlanacak. İnşallah Sayın Hüseyin hocam 1 Nisan sabahı itibariyle 5 sene boyunca gece gündüz demeden 10 yıllık bir performans ile çalışacaktır. Bizler gönüller yapmaya geliyoruz. 94 yılından bu yana Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliği yapıyoruz. Yaptığımız hizmetler ortada, yapacaklarımız da ortada” dedi.

“KONUNUN TAKİPÇİSİYİZ”

Özkaya, konuşmasında Çay halkına müjdeler de verdi. Kara Kuvvetleri Komutanı Ümit Dündar ile acemi birliği konusunda görüşme yaptığını kaydeden Özkaya, “Sayın Komutanımız aynı gün Garnizon Komutanı’ndan SEKA fabrikasının bulunduğu alanın fotoğraflarını ve krokisini istedi. Bununla ilgili çalışma başlatılacağını ifade etti. Biz üzerimize düşeni yaptık, yapacağız. Şimdi de konunun takipçisiyiz. Bununla birlikte Dinar – Çay – Bolvadin yolu duble yol olacak. Antalyalı yolcular buradan geçecek. Karacaören Sanayi Sitesi yola taşınmalı. Bununla birlikte Şeker Fabrikası yanına yapılacak damızlık hayvan çiftliği dolayısıyla bu bölgeden yem bitkisi alınacak. Bu da ilçemize ve kasabamıza büyük faydalar sağlayacak” dedi.>>>Mehmet Tabak


  SİYASET    25.03.2019 11:00:33

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
25.04.2019
25.04.2019
25.04.2019
OZEL HABERLER