Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Sezen istifa etti
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, düzenlediği basın toplantısı ile AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı..

2

Image

Türkiye’yi aydınlık geleceğe taşıyacağız’
AK Parti 7.Dinar Kongresi’nde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşı çıkanlara inat Türkiye’yi aydınlık geleceklere taşıyacak..

3

Image

‘Sorumlulardan hesap sorulmalı’
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Yunanistan'da bir gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edilmesini en sert biçimde kınadığını belirt..

4

Image

‘O söz Türk Milletine söylendi’
Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Süleyman Çağlar, Yunanistan'da yayımlanan "Dimokratia" adlı sözde gazetenin Cumhurbaşkanı Rece..

5

Image

Yüz yüze eğitim başladı
Milli Eğitim Bakanlığınca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. Vali Gökmen Çiçek, Ge..

6

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

7

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

8

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

9

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

10

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

11

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

12

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

13

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

14

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

15

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

16

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

17

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

PADİŞAH GİBİ | Gazete3.com.tr
Image

PADİŞAH GİBİ
Afyon Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Tanır’ın yeni bir marifeti daha ortaya çıktı. Kendi idare ettiği bütçe kaynaklarıyla, kendi kitabını bastırdığı ortaya çıkan Müdür Mehmet Tanır’ın, bu kitap ile ilgili olarak Valilikten onay almadığı gibi, kitap Afyon ile de ilgili değil.

  SİYASET    06.11.2019 11:21:23


AFYON YOK, İZİN YOK
Kültür ve Turizm Afyon İl Müdürü Mehmet Tanır’ın başına buyruk halleri, ‘Müdür mü, Padişah mı?’ yorumları yaptırıyor. Müdür Tanır’ın son marifeti ise dudak uçuklatacak cinsten. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü bütçesiyle, Valilikten onay almadan kendi yazdığı kitabı bastırdığı öğrenilen Müdür Mehmet Tanır’ın bu kitabının Afyon ile de bir ilgisi bulunmuyor.

NE AHLAKİ, NE ETİK
‘Türkiye’nin Kültür Politikaları’ isimli kitabını kendi idare ettiği bütçe ile bastırdığı öğrenilen İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır’ın bu hareketinin ahlaki olmadığı ifade edildi. Müdür Tanır’ın Devlet parasıyla kendi reklamını yaptığını ifade eden hemşerilerimiz, ‘Madem kitap yazıp bastırmaya bu kadar hevesli, o zaman kendi maaşıyla bunu yapsa daha etik davranmış olurdu’ dediler.

‘HAMİLİ MÜDÜR YAKINIMDIR’
Müdür Tanır’ın İlimize atandığı günden itibaren etrafına, kendisinin bir Milletvekilimiz tarafından himaye edildiği izlenimi verdiğini ve bunu başarıyla sürdürdüğünü ifade eden ilgililer, ‘Devlette liyakat esas olmalı. Sırtını falanca Milletvekiline dayadığı görüntüsü hoş değil. Kurum yıpranıyor. Bu kişi neredeyse boynuna bir Milletvekilimizin ismiyle, hamili kişi yakınımdır şeklinde tabela asmadığı kaldı’ dediler.

BİR DEĞİL, İKİ DEĞİL
İlimize atandığı günden bu güne kadar yaptığı hataları bir başka Müdür yapmış olsa idi şimdiye kadar çoktan yerinde yeller eseceğini ifade eden hemşerilerimiz, ‘Cumhurbaşkanımız bile kaç defa söyledi. Benim adımı kullananlara itibar etmeyin dedi defalarca. Ama bu Müdür hem o Milletvekilimizi, hem de AK Parti’yi zor duruma sokuyor. Yaptığı hatalarda bir değil, iki değil’ dediler.>>>Gazete3

  SİYASET    06.11.2019 11:21:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER