Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

2

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

3

Image

Bir Yıldız Doğuyor da sona yaklaşıldı
İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Bel..

4

Image

'Şehitlikler sular altında kalmayacak'
Afyonkarahisar'ın Sinanpaşa İlçesi'nde yer alan Büyük Taarruzun yaşandığı bölgede, DSİ tarafından yapılması planlanan gölet projesi CHP Afyonkarahisar..

5

Image

Şehit Çubuk kabri başında anıldı
01.06.2019 tarihinde Iğdır’ın Aralık ilçesi İran sınırı yakınlarında güvenlik görevlileri ile teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Şehit Piyade U..

6

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

7

Image

'G20 içinde en çok büyüme bizde'
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, dünyada birçok ülkenin ekonomisi koronavirüs nedeniyle ciddi anlamda daralma yaşarken, Avrupa Birli..

8

Image

Parklar yeniden açıldı

Sandıklı ilçesinde pandemi süreciyle birlikte faaliyetlerine geçici olarak ara veren; Cumhuriyet Park, Kent Park ve Konak Park dün sosyal mesafe ..

9

Image

'27 milyon TL katkı hedefleniyor'
Çobanlar Seyitler Sulaması Yenileme inşaatı ile ilgili olarak açıklama yapan DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız, projenin tamamlanması ile 31 bin 150 dekar ..

10

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

11

Image

'Yollar Afyon Gaymağı gibi'
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'a son 18 yılda muazzam yollar yapı..

12

Image

Hakan Bahçeci sevenlerini üzdü
Dünya Bakliyat Konfederasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Hakan Agro Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Bahçeci Dubai’de geçirdiği kalp krizi sonrasında..

13

Image

'Potansiyellerimizle öne çıkacağız'
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, yeni normalleşme sürecinde Afyonkarahisar'ın potansiyelleriyle öne çıkac..

14

Image

'Milletimiz asla unutmayacaktır'
27 Mayıs 1960 darbesinin yıldönümü dolayısıyla bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, "Türlü baskılarla sindiri..

15

Image

Genel Müdür Aktaş denetlemeler yaptı

Vali Mustafa Tutulmaz, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve beraberindeki heyet ile birlikte Afyonkarahisar Girişi Susuz Kavşağı Pandemi Uygulama..

16

Image

'Sivil siyaseti katlettiler'
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “27 Mayıs 1960’da milli iradeye darbe indiren cuntanın Yassıada’da işlediği cinayetin ardından sivil siyaseti mahkû..

17

Image

'Tarihimizin kara bir lekesi'
Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 27 Mayıs'ın tarihimizin kara bir lekesi olduğunu ..

PADİŞAH GİBİ | Gazete3.com.tr
Image

PADİŞAH GİBİ
Afyon Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Tanır’ın yeni bir marifeti daha ortaya çıktı. Kendi idare ettiği bütçe kaynaklarıyla, kendi kitabını bastırdığı ortaya çıkan Müdür Mehmet Tanır’ın, bu kitap ile ilgili olarak Valilikten onay almadığı gibi, kitap Afyon ile de ilgili değil.

  SİYASET    06.11.2019 11:21:23


AFYON YOK, İZİN YOK
Kültür ve Turizm Afyon İl Müdürü Mehmet Tanır’ın başına buyruk halleri, ‘Müdür mü, Padişah mı?’ yorumları yaptırıyor. Müdür Tanır’ın son marifeti ise dudak uçuklatacak cinsten. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü bütçesiyle, Valilikten onay almadan kendi yazdığı kitabı bastırdığı öğrenilen Müdür Mehmet Tanır’ın bu kitabının Afyon ile de bir ilgisi bulunmuyor.

NE AHLAKİ, NE ETİK
‘Türkiye’nin Kültür Politikaları’ isimli kitabını kendi idare ettiği bütçe ile bastırdığı öğrenilen İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır’ın bu hareketinin ahlaki olmadığı ifade edildi. Müdür Tanır’ın Devlet parasıyla kendi reklamını yaptığını ifade eden hemşerilerimiz, ‘Madem kitap yazıp bastırmaya bu kadar hevesli, o zaman kendi maaşıyla bunu yapsa daha etik davranmış olurdu’ dediler.

‘HAMİLİ MÜDÜR YAKINIMDIR’
Müdür Tanır’ın İlimize atandığı günden itibaren etrafına, kendisinin bir Milletvekilimiz tarafından himaye edildiği izlenimi verdiğini ve bunu başarıyla sürdürdüğünü ifade eden ilgililer, ‘Devlette liyakat esas olmalı. Sırtını falanca Milletvekiline dayadığı görüntüsü hoş değil. Kurum yıpranıyor. Bu kişi neredeyse boynuna bir Milletvekilimizin ismiyle, hamili kişi yakınımdır şeklinde tabela asmadığı kaldı’ dediler.

BİR DEĞİL, İKİ DEĞİL
İlimize atandığı günden bu güne kadar yaptığı hataları bir başka Müdür yapmış olsa idi şimdiye kadar çoktan yerinde yeller eseceğini ifade eden hemşerilerimiz, ‘Cumhurbaşkanımız bile kaç defa söyledi. Benim adımı kullananlara itibar etmeyin dedi defalarca. Ama bu Müdür hem o Milletvekilimizi, hem de AK Parti’yi zor duruma sokuyor. Yaptığı hatalarda bir değil, iki değil’ dediler.>>>Gazete3

  SİYASET    06.11.2019 11:21:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER