Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Antalya’dan sonra Afyon’u tercih edin’

Rusya’dan Afyonkarahisar’a gelen turizm heyetini ağırlayan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser; Rus tur..

2

Image

Hırsızlar yakayı ele verdi

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, son bir ayda Afyonkarahisar’da 4 ev ile 3 otomobil soygunu yapan kişilerin p..

3

Image

Gazilerden yerli kamyona tam not

İlimiz İscehisar ilçesinde, mermer ve mermer makinaları konusunda sektörün önde gelen büyük firmalarından, aynı zamanda yerli üretime destek olan..

4

Image

‘UTP ile suç oranları azaldı’

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, 2016 yılında uygulamaya konulan Uygulama Takip Projesi (UTP) ile başta terör olmak üzere asayiş, kaçakçılık ve..

5

Image

‘Üniversiteler bölgelerin itici gücü’
Afyon Kocatepe Üniversitesi Danışma Kurulu’nun 4. toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, üniversitelerin bilimsel çalışmalar yapılan alanları ol..

6

Image

‘Yumurta üretimimiz kıskanılıyor’

Yumurta sektörünün sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğu 4.Yumurta Zirvesi’nde konuşan Yum-Bir Başkanı İbrahim Afyon, Türkiye’nin yumurt..

7

Image

Gazeteler kapanıyor ekranlar kararıyor

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun Başkanlar Konseyi Toplantısı’nda özellikle yerel basının zor durumda olduğu ve pek çok gazete ile televizyonu..

8

Image

Kızılören teşkilatından ziyaret

Kızılören AK Parti İlçe Teşkilatı Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti...

9

Image

‘Staj desteği vereceğiz’

DoubleTree by Hilton Afyonkarahisar Genel Müdürü Sayit Önay ve Satış ve Pazarlama Müdürü Seçkin Beksarı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Turizm..

10

Image

Öğrenci için nota sistemini öğrendi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Devlet Konservatuvarı Türk Halk Müziği bölümünde görev yapan öğretim elemanı Emrah Kalın, görme engelli öğrenci..

11

Image

‘Halk getirdi halk indirir’

AK Parti İl Başkanlığı’nda bir konferans veren Yazar Emine Şenlikoğlu, bazı kesimlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı indirmeye çalıştığını..

12

Image

‘Şehre katkı sunmak istiyoruz’

Türkeli Gazetesi sahiplerinden Önder Artuk, Türkeli Gazetesi aracılığıyla Afyonkarahisar’a katkı sunmak istediklerini söyledi. ..

13

Image

Kütüphanede drama eğitimi
Sandıklı Halk Kütüphanesinde öğrencelere drama eğitimi veriliyor.
..

14

Image

‘Var gücümüzle çalışıyoruz’

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna: “Bütün insanlığın; adalet, huzur, barış ve refaha kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz”..

15

Image

‘Bu bütçe, memurun bütçesi değil’

Kamu Sen İl Temsilcisi Mehmet Demir; 2020 yılı bütçesinin, memurun bütçesi olmadığını söyledi. ..

16

Image

Elif bebek 6 aylık oldu

Kocaeli’nin Derince ilçesinde “cranium bifidum” (ikiz kafa) teşhisi konulan ve temmuzda ameliyatla başından 1 kilo 250 gramlık kitle alınan Elif ..

17

Image

Akılcı ilaç kullanımı eğitimi

İl Sağlık Müdürlüğü Akılcı İlaç Kullanımı İl Koordinatörlüğü tarafından evde sağlık birimlerinde görev yapan sağlık personellerine yönelik “Akılc..

PADİŞAH GİBİ | Gazete3.com.tr
Image

PADİŞAH GİBİ
Afyon Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Tanır’ın yeni bir marifeti daha ortaya çıktı. Kendi idare ettiği bütçe kaynaklarıyla, kendi kitabını bastırdığı ortaya çıkan Müdür Mehmet Tanır’ın, bu kitap ile ilgili olarak Valilikten onay almadığı gibi, kitap Afyon ile de ilgili değil.

  SİYASET    06.11.2019 11:21:23


AFYON YOK, İZİN YOK
Kültür ve Turizm Afyon İl Müdürü Mehmet Tanır’ın başına buyruk halleri, ‘Müdür mü, Padişah mı?’ yorumları yaptırıyor. Müdür Tanır’ın son marifeti ise dudak uçuklatacak cinsten. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü bütçesiyle, Valilikten onay almadan kendi yazdığı kitabı bastırdığı öğrenilen Müdür Mehmet Tanır’ın bu kitabının Afyon ile de bir ilgisi bulunmuyor.

NE AHLAKİ, NE ETİK
‘Türkiye’nin Kültür Politikaları’ isimli kitabını kendi idare ettiği bütçe ile bastırdığı öğrenilen İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır’ın bu hareketinin ahlaki olmadığı ifade edildi. Müdür Tanır’ın Devlet parasıyla kendi reklamını yaptığını ifade eden hemşerilerimiz, ‘Madem kitap yazıp bastırmaya bu kadar hevesli, o zaman kendi maaşıyla bunu yapsa daha etik davranmış olurdu’ dediler.

‘HAMİLİ MÜDÜR YAKINIMDIR’
Müdür Tanır’ın İlimize atandığı günden itibaren etrafına, kendisinin bir Milletvekilimiz tarafından himaye edildiği izlenimi verdiğini ve bunu başarıyla sürdürdüğünü ifade eden ilgililer, ‘Devlette liyakat esas olmalı. Sırtını falanca Milletvekiline dayadığı görüntüsü hoş değil. Kurum yıpranıyor. Bu kişi neredeyse boynuna bir Milletvekilimizin ismiyle, hamili kişi yakınımdır şeklinde tabela asmadığı kaldı’ dediler.

BİR DEĞİL, İKİ DEĞİL
İlimize atandığı günden bu güne kadar yaptığı hataları bir başka Müdür yapmış olsa idi şimdiye kadar çoktan yerinde yeller eseceğini ifade eden hemşerilerimiz, ‘Cumhurbaşkanımız bile kaç defa söyledi. Benim adımı kullananlara itibar etmeyin dedi defalarca. Ama bu Müdür hem o Milletvekilimizi, hem de AK Parti’yi zor duruma sokuyor. Yaptığı hatalarda bir değil, iki değil’ dediler.>>>Gazete3

  SİYASET    06.11.2019 11:21:23

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.11.2019
13.11.2019
13.11.2019
OZEL HABERLER