Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türkiye nereden nereye geldi?’
Kızılören ve Hocalar Kongreleri’nde Konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 2002 yılınd..

2

Image

Afyonspor sezona galibiyetle başladı: 1-0
Mor beyazlı takıma sezonun ilk maçında üç puan kazandıran tek gol, 70.dakikada Onur Ramazan Toprak’tan geldi
..

3

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

4

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

5

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

6

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

7

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

8

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

9

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

10

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

11

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

12

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

13

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

14

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

15

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

16

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

17

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

Personele mobbing mi uygulanıyor? | Gazete3.com.tr
Image

Personele mobbing mi uygulanıyor?


Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar Belediyesi'nde emekli olması istenen ve emekli olmayan personellerin görev yerlerinin değiştirildiğini, engelli işçilere zorla beden işi yaptırıldığı yönündeki mobbing iddialarını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sordu.
  SİYASET    12.08.2020 10:54:56

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cevaplaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
MÜDÜR OT YOLMA İŞİNDE Mİ GÖREVLENDİRİLDİ?
Milletvekili Av. Burcu Köksal soru önergesinde, "Afyonkarahisar Belediyesi'nde 2019 Aralık ayından bu yana emekliye sevk edilen personel sayısı kaçtır? Bu personellerin emeklilik gerekçeleri nelerdir? Emekli olması istenen ancak emekli olmayan 5 işçinin bu yüzden görev yerinin değiştirildiği doğru mudur? Bu işçiler masa başı görevler yaparken içlerinden biri kültür ve sosyal işler müdürü olarak çalışırken yerel seçimler sonrası önce muhasebe bölümüne 24 Temmuz da ise park ve bahçeler müdürlüğüne ot yolma, çiçek dikimi, sulama vb. işler için görevlendirilmiştir." dedi.
BAKANLIK MOBBİNG İDDİALARINI ARAŞTIRACAK MI?
Afyonkarahisar Belediyesi'ndeki engelli işçilere de mobbing uygulandığı iddialarının ayyuka çıktığını kaydeden Köksal, "Yine engelli olan işçilerde adeta eziyet edercesine park ve bahçeler müdürlüğünde beden işi yapmaya zorlanmıştır. 5 işçiye uygulanan bu görev yeri değişikliği ile ilgili mobbing iddiaları Bakanlığınızca araştırılacak mıdır? Yoksa söz konusu işçilere yapılan bu zulme sessiz kalınacak mıdır?" ifadelerini kullandı.
EKİP TASFİYE Mİ EDİLİYOR?
Milletvekili Köksal önergesinde Bakan Soylu'ya, "Afyonkarahisar Belediyesi'nde emekliye sevk edilen ve emekli olmayıp ta görev yeri değiştirilen personelle ilgili olarak bir önceki belediye başkanının ekibini tasfiye etme, parti içi hesaplaşmaya kurban edilme iddiaları ile ilgili Bakanlığınızca bir araştırma yapılacak mıdır? Afyonkarahisar Belediyesi'nde gün yüzüne çıkan iddialar bunlar iken açığa çıkmamış başkaca mobbing iddiaları ile ilgili bir inceleme yapılacak mıdır?" sorularını yöneltti. >>Gazete3

  SİYASET    12.08.2020 10:54:56

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
21.09.2020
21.09.2020
21.09.2020
OZEL HABERLER