Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Aile Destek Merkezi kuruldu
Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından kent merkezinde genelde dar gelirli ailelerin yaşadığı Akmescit Mahall..

2

Image

Hüdai Kaplıcaları çığır açmaya hazırlanıyor
Şifalı suları ile tarih boyunca ün salan Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesindeki Hüdai Kaplıcaları normalleşme süreci ile birlikte ziyaretçilerini ağır..

3

Image

Bürokratlardan merkeze tam not
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde hizmet veren ve Türkiye’de ilklerden biri olma özelliği taşıyan Çocuk ve Genç Ruh Sağlığı Merkezi Aile ve Sosyal H..

4

Image

Afyon'daki çalışmalar örnek oluyor
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Afyonkarahisar'ın tarihi mekanlarında in..

5

Image

'Türkiye'ye örnek bir proje olacak'
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Veteriner Fakültesi Araştırma ve Uygulama Çiftliğinde yapılan manda yetiştiriciliğinin hem bölgeye hem de ülke genel..

6

Image

'Her zaman destek olacağız'
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, kadınların ürettikleri el emeği ürünlerin satılabilmesi için belediyenin her zaman destek olacağını söyledi ..

7

Image

'Türkiye'yi yeni değerler üzerine inşa edeceğiz'
Afyonkarahisar'da teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mehmet Tolga Akalın, Önümüzdeki ik..

8

Image

Afyon dünyaya tanıtılıyor
Avrupa 65/85 cc Motokros Şampiyonası ve Balkan Motosiklet Birliği (BMU) Avrupa Motokros Şampiyonası'na hafta sonu Afyonkarahisar'ın ev sahipliği yapac..

9

Image

FETÖ'cü şahıslar yakalandı
Afyonkarahisar’da Fetullahçı terör Örgütü davalarında haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 şahıs, polisin düzenlediği operasyonlarda yakaland..

10

Image

Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi
ATSO KOBİ Akademisi ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi, video konferans yöntemiy..

11

Image

'Gıda güvenli büyük önem arz ediyor'
AKÜ Veteriner Fakültesi Besin/Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zeki Gürler, günümüzde gıda güvenliğinin önem arz ettiğini söyleyerek..

12

Image

Yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı
Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından Sandıklı Devlet Hastanesi’nde tatbikat gerçekleştirildi. Tatbikatta senaryo gereği hastane binasına y..

13

Image

'Türkiye'yi temsil eden okullar arasındayız'
Özel Rahmiye Sare Palalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Önder Artuk,PISA 2021'de Türkiye'yi temsil eden 43 okuldan birisi olduklarını belir..

14

Image

Bakan Soylu'ya sevgi seli
Afyonkarahisar’da esnaf ziyareti gerçekleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu iş yeri sahipleri havai fişek ve konfeti patlatarak karşıladı. Girdi..

15

Image

Yapılacak çalışmalar görüşüldü
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, ziyaretlerine gelen konuklarıyla Afyonkarahisar'la ilgili olarak konularda istişare etti..

16

Image

'Verilen sözler yerine getirilecek'
Güney beldesinde seçimler sonuçlandı. Cumhur İttifakı adayı Erol Karabacak belediye başkanı seçildi. AK Parti Milletvekilleri ve teşkilat mensupları y..

17

Image

'Dünyaya medeniyeti nakşedeceğiz'
Afyonkarahisar Belediyesi ziyaretinde vatandaşlara seslenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin hızlı tren gibi olduğ..

PROVOKASYONLARA DİKKAT | Gazete3.com.tr
Image

PROVOKASYONLARA DİKKAT


Dinar ilçesinde yaşanan 1 kişinin öldüğü ve 5 kişinin yaralandığı silahlı kavga ile ilgili HDP Milletvekili’nin ve PKK yandaşlarının iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade eden Vali Çiçek, cenazenin teslimine kadar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’le beraber ailenin yanında olduklarını, Bakan Soylu’nun da acılı aileyi arayarak görüştüğünü, provokasyonlara karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti
  SİYASET    15.09.2020 12:33:27


Dinar ilçesinde yandaki inşaattan evlerine gürültü ve toz gittiğini iddia eden aile bireyleriyle inşaat işçileri arasında çıkan kavgada 21 yaşındaki Özkan Tokay tabancayla vurularak hayatını kaybetti. Olay sonrası Sosyal medyada ve HDP Milletvekili Murat Sarısaç ve PKK terör örgütünün yandaşlarının "Kürtlere karşı Dinar'da işçiler katledildi, bunların ailesi Afyonkarahisar'a sokulmuyor" gibi yalan beyanlar içeren paylaşımlar yaptığını söyleyen Milletvekili Ali Özkaya, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını provokasyonlara gelinmemesi gerektiğini ifade etti.

“TÜRK KÜRT GERGİNLİĞİNE
FIRSAT VERİLMEYECEK”

Yaşanan olayın kendilerinde derin bir üzüntüye neden olduğunu ifade eden Zeybek, bu olay üzerinden "Türk-Kürt" gerginliği oluşturmak isteyenlere milletin fırsat vermeyeceği belirtildi. Zeybek, cenazenin belediye tarafından tahsis edilen bir araçta gönderildiğini sözlerine ekledi.

“CENAZE BİZİM CENAZEMİZDİR”

Vali Gökmen Çiçek ise, sosyal medyadaki bazı mecralarda ve HDP milletvekilinin paylaşımının gerçeği yansıtmadığını belirterek, “İl Valisi olarak Emniyet Müdürümüzle beraber saat 03.00’a kadar cenaze sahiplerimizle beraberdik. Sayın Bakanımız Süleyman Soylu bizzat hastanedeyken arayıp yakın akrabalarıyla görüşmüştür. Cenaze bizim cenazemizdir” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    15.09.2020 12:33:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
12.03.2021
12.03.2021
12.03.2021
OZEL HABERLER