Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Sürekli sahadayız’
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Tacı Ahmet Mahallesi’nde kıldı. Başkan Zeybek, yerinde oturan değil, çalışan bir belediyecili..

2

Image

Milletvekili Taytak’tan müjde: TSE Belgelendirme Müdürlüğü kuruluyor
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Türk Standartları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin’i makamında..

3

Image

‘Çocuklara kendi özdenetimlerini sağlayıcı yol haritası çiziyoruz’
Psikolog Begüm Hocaoğlu, sınav döneminde çocuklar üzerinde kendi özdenetimlerini sağlayıcı şekilde yol haritası çizdiklerini belirtti ..

4

Image

‘Eğitimin sıkıntılarını çözmeye talibiz’
CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, pandemi nedeniyle eğitimde yaşanan sıkıntıları çözüme kavuşturmaya talip olduklarını ifade etti ..

5

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

6

Image

‘300 milyonluk muazzam bir yatırım’
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Çay Barajı’nın Af..

7

Image

Park yapılıyor
Emirdağ Belediyesi ekipleri tarafından Çıldır Tarlası’na çocuk parkı yapılıyor ..

8

Image

Veteriner Başkaya’ya veda yemeği
Dinar Belediyesi’nden emekli olan Veteriner Hekim Oğuz Başkaya için mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi..

9

Image

‘ÜYELERİMİZİN SESİ OLDUNUZ’
Hisarcıklıoğlu’dan Oda ve Borsa Başkanlarına övgü:..

10

Image

‘Sandıklı için önemli bir fırsat’
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve eşi Reyhan Tortop belediyeye ait çiçek serasını ziyaret etti. Kaymakam Tortop, çiçek serasının Sandıklı için ..

11

Image

‘Teşkilata örnek oldu’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Zeybek’in cuma günü mahalle ziyaretlerinin teşkilata büyük örnek olduğunu söyledi ..

12

Image

‘Kardeşliğimizi bozamayacaklar’
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Dinar ilçesinde yaşanan olayı Türk- Kürt çatışmasına döndürmek isteyenlerin amaçlarına ulaşamaya..

13

Image

Afyonspor’da Gümüşhane hazırlıkları
Pazar günü kendi evinde oynayacağı sezonun ilk maçına oldukça hırslı hazırlanan Afjet Afyonspor’un teknik patronu Serhat Gülpınar, antrenman açığını k..

14

Image

‘Afyon’un her yerinde İYİ Parti olacak’
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa, Afyonkarahisar’ın tüm beldelerinde teşkilat binalarını faaliyete geçireceklerini söyledi..

15

Image

Üniversite-Belediye iş birliği
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile Afyonkarahisar Belediyesi arasında “Sahipsiz Hayvanların Hastalıklarının Muayene, Teşhis ve Tedavi” başlıklı iş ..

16

Image

‘Afyon’da iktidar olacağız’
İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan konuklar, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar...

17

Image

Köy yolu yapımı başladı
İl Özel İdaresi tarafından yapılacak olan köy yollarının ilki Kozluca Köy Yolu’nun yapımıyla başladı ..

PROVOKASYONLARA DİKKAT | Gazete3.com.tr
Image

PROVOKASYONLARA DİKKAT


Dinar ilçesinde yaşanan 1 kişinin öldüğü ve 5 kişinin yaralandığı silahlı kavga ile ilgili HDP Milletvekili’nin ve PKK yandaşlarının iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade eden Vali Çiçek, cenazenin teslimine kadar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’le beraber ailenin yanında olduklarını, Bakan Soylu’nun da acılı aileyi arayarak görüştüğünü, provokasyonlara karşı dikkatli olunması gerektiğini belirtti
  SİYASET    15.09.2020 12:33:27


Dinar ilçesinde yandaki inşaattan evlerine gürültü ve toz gittiğini iddia eden aile bireyleriyle inşaat işçileri arasında çıkan kavgada 21 yaşındaki Özkan Tokay tabancayla vurularak hayatını kaybetti. Olay sonrası Sosyal medyada ve HDP Milletvekili Murat Sarısaç ve PKK terör örgütünün yandaşlarının "Kürtlere karşı Dinar'da işçiler katledildi, bunların ailesi Afyonkarahisar'a sokulmuyor" gibi yalan beyanlar içeren paylaşımlar yaptığını söyleyen Milletvekili Ali Özkaya, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını provokasyonlara gelinmemesi gerektiğini ifade etti.

“TÜRK KÜRT GERGİNLİĞİNE
FIRSAT VERİLMEYECEK”

Yaşanan olayın kendilerinde derin bir üzüntüye neden olduğunu ifade eden Zeybek, bu olay üzerinden "Türk-Kürt" gerginliği oluşturmak isteyenlere milletin fırsat vermeyeceği belirtildi. Zeybek, cenazenin belediye tarafından tahsis edilen bir araçta gönderildiğini sözlerine ekledi.

“CENAZE BİZİM CENAZEMİZDİR”

Vali Gökmen Çiçek ise, sosyal medyadaki bazı mecralarda ve HDP milletvekilinin paylaşımının gerçeği yansıtmadığını belirterek, “İl Valisi olarak Emniyet Müdürümüzle beraber saat 03.00’a kadar cenaze sahiplerimizle beraberdik. Sayın Bakanımız Süleyman Soylu bizzat hastanedeyken arayıp yakın akrabalarıyla görüşmüştür. Cenaze bizim cenazemizdir” dedi.>>>Gazete3

  SİYASET    15.09.2020 12:33:27

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
19.09.2020
19.09.2020
19.09.2020
OZEL HABERLER