Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

AK Parti Şuhut ilçe yönetimi toplandı
AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığı Başkan Ali Diren başkanlığında Haftalık Olağan İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantısını sosyal mesafe kurallarına uy..

2

Image

Avşar Maden Suları'na büyük ödül
Şehrimizin öncü markası ve ülkemizin yükselen değeri Avşar Doğal Maden Suyu ile Avşar Karadut & Frenk Üzümü aromalı içeceği Brüksel’de International T..

3

Image

'Maske ve sosyal mesafe çok önemli'
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran, koronavirüsten korunma noktasında maske kullanımı ve sosyal mesafenin çok önemli olduğunu beli..

4

Image

Türkiye dünya şampiyonu
Dünya İnternet Klavye Şampiyonasında Türkiye 8 madalya kazanarak takım halinde dünya şampiyonu oldu..

5

Image

'Her zaman yanınızdayız'
Şuhut Devlet Hastanesi heyetini ağırlayan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, belediye olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını sö..

6

Image

5 ayda 122 milyon dolarlık ihracat
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, 2020’nin Mayıs ayında 18 milyon 456 bin dolarlık, 2020’nin ilk 5 ayında ..

7

Image

'Yönetmelik iptal edilmeli'
Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Bekir Özerdem, sigorta pazarını büyütmek adına Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın çıkardığı yönetmeliğin..

8

Image

'Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz'
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 oda ve borsa başkanının katılımıyla vi..

9

Image

'Çiftçilere destek verilmeli'
Don olayı nedeniyle tarlalarındaki ekili ürünleri zarar gören çiftçilerle bir araya gelen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, "Çiftçilerimiz..

10

Image

15 milyon 500 bin TL nakdi yardım
Afyonkarahisar'da koronavirüsle mücadele kapsamında Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından vatandaşlara 15 milyon 500 bin TL nakdi yardım ulaştırıldı ..

11

Image

'SÜRÜMDEN KAZANIN'
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni açıklanan kredi paketlerinin önemli olduğunu söyleyerek firmalara fiyat artışı..

12

Image

Tutulmaz'dan teşekkür belgesi
Vali Mustafa Tutulmaz, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağış yaparak destek veren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı..

13

Image

Vatandaşlar çorbacılara akın etti
Afyonkarahisar’da Covid-19 nedeniyle kapalı olan lokantaların açılmasıyla birlikte kentte vatandaşlar sabahın ilk saatlerinden itibaren soluğu çorbacı..

14

Image

ATSO kurucu ortak olacak
Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İl Özel İdaresi'nin kurumsal katkılarının yanı sıra Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, Cumhurbaşkanlı..

15

Image

Hırsız yakayı ele verdi
Afyonkarahisar'da 84 yaşındaki bir kadını darp ederek parasını çalan şahıs emniyet ekipleri tarafından yakalandı ..

16

Image

Bir Yıldız Doğuyor da sona yaklaşıldı
İş insanı ve “Bir Yıldız Doğuyor” çalışmasının koordinatörü Hüseyin Özharputlu’nun girişimiyle başlatılan, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Bel..

17

Image

# POLİS KARŞILADI
Seyahat yasağının kalkmasıyla birlikte fuhuş şebekelerinin sosyal medya paylaşımları da arttı. Bunun üzerine harekete geçen Afyon Emniyet Müdürlüğü Ek..

Sağbaş ve Güler asaleten atandı | Gazete3.com.tr
Image

Sağbaş ve Güler asaleten atandıAfyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesi ile Turizm Fakültesi dekanlıklarına asaleten atamalar yapıldı.
  SİYASET    19.09.2019 11:05:43


Gerçekleştirilen atamalar sonrası; Turizm Fakültesi Dekanlığı görevini vekaleten yürüten AKÜ eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Sağbaş, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı’nın 67348 sayılı yazısı ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 16.maddesinin (a) fıkrasına göre Turizm Fakültesi Dekanlığına asaleten atandı. İslami İlimler Fakültesi Dekan Vekili olarak görev yapan Prof. Dr. Mustafa Güler ise YÖK Başkanlığı’nın 1503-59109 sayılı yazısı ve 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 16.maddesinin (a) fıkrasına göre İslami İlimler Fakültesi Dekanı olarak asaleten atandı.
PROF. DR. İSA SAĞBAŞ
1969 yılında Afyonkarahisar Dinar’da doğdu. 1987 yılında Maliye Bakanlığı’na bağlı İzmir Maliye Meslek Lisesi’ni bitirdi. 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nde çalıştı. Kamu Ekonomisi Yönetimi alanında yüksek lisansını 1995 yılında İngiltere’de Birmingham Üniversitesi’nde yaptı. Profesör Kenneth Davey’in danışmanlığında hazırladığı doktora tezini, yine aynı üniversitede 1999 yılında tamamladı. “Yaşam Döngü Modeli Kullanılarak Vergi Politikalarının Adalet ve Etkinlik Kriterleri Açısından Analizi (2012)”, “Türkiye’de Küçük ve Orta Ölçekli Belediyelerde Performans Endeksi Geliştirilmesi (2008)” başlıklı TÜBİTAK projelerinde ve “Afyonkarahisar İl Merkezi İçin Gini Katsayısının Ölçülmesi (2008)” başlıklı Afyon Kocatepe Üniversitesi destekli projede yürütücü olarak görev aldı. World Development Institute ve Central European University tarafından Budapeşte’de (Macaristan) ortaklaşa düzenlenen Inter Governmental Fiscal Relations and Local Financial Management (2004) ve Londra’da Institute for Fiscal Studies tarafından düzenlenen Microsimulation kurslarına katıldı. 2009-2010 yıllarında Ankara’da Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nda danışman olarak çalıştı. 2012 Kasım – 2017 Eylül arasında Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekilliği, 2015 Temmuz -2019 Nisan arasında Rektör Yardımcılığı yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
PROF. DR. MUSTAFA GÜLER
1969 yılında Kütahya-Hisarcık’ta doğdu. 1991 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. 1999 yılında aynı üniversitenin İslam Tarihi ve Sanatları Anabilim Dalı’nda doktorasını tamamladı. 2002 yılında Yardımcı Doçent (Dr. Öğr. Üyesi), 2008 yılında Osmanlı Medeniyeti ve Müesseseleri Tarihi alanında Doçent, 2014 yılında aynı alandan Profesör unvanı aldı. 1991-1995 Yılları arasın Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmen olarak çalıştı. 1995 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Osmanlı Medeniyeti ve Müesseseleri Tarihi Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak atandı. Halen buradaki görevini sürdürmektedir. Çalışmalarını ağırlıklı olarak Osmanlı Devletinin Mekke-Medine-Kudüs’e olan hizmetleri, Haccın idaresi ve Osmanlı Vakıf Sistemi üzerine sürdüren Güler’in yayınlanmış 4 müstakil kitabı, çok sayıda kitap bölümü ve makalesi, yurt dışında ve yurt içinde sunulmuş tebliğleri bulunmaktadır. İyi derecede Arapça ve İngilizce bilen Mustafa Güler, evli ve üç çocuk babasıdır.>>>Gazete3


  SİYASET    19.09.2019 11:05:43

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
28.05.2020
28.05.2020
28.05.2020
OZEL HABERLER