Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Derdimiz Afyonkarahisar’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Kanlıca mahallesindeki TOKİ konut sakinleriyle bir araya geldi...

2

Image

‘YATIRIM YAPIN’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programında yurt dışında yaşayan Afyonkarahisarlılara çağrıda bulunan Vali M..

3

Image

‘Kontrol noktası kurulmalı’
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulu’nda hayvancılık sektörüne katkı sağlaması sebeb..

4

Image

‘Desteklerimiz sürecek’
AK Parti tarafından tekrar Sandıklı Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mustafa Çöl’e, Sandıklı ilçesinden esnaflar, vatandaşlar ziyaret ederek, d..

5

Image

‘Şeffaf yönetim sözü veriyorum’
İYİ Parti tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisa..

6

Image

‘Gençleri geleceğe hazırlıyoruz’
Limit Okulları Tarih Öğretmeni ve Halkla İlişkiler Müdürü Gizem Can, Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Selami Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziya..

7

Image

‘Mekanik otoparklar yapacağız”


AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’a mekanik otoparklar yapacaklarını belirtti. ..

8

Image

‘Halkımız projelerimizi beğenecek’
Büyük Birlik Partisi’ni ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar halkının beğenisine sunacağı önemli projelerinin old..

9

Image

Kadınlar güçlenecek Türkiye büyüyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Gönül Ar Güngör ve Kadın Kolları Teşkilatı ‘Kadınlar Güçlensin Türkiye Büyüsün’ sloganı..

10

Image

‘45 milyon insana su temin ettik’
Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Cumhurbaşkanı Irak Özel Temsilcisi Prof. Dr. Veysel Eroğlu, hizmetleri döneminde ..

11

Image

‘Niyet hayır ise akıbette hayır olur’
Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir’i ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ziyaret etti. ..

12

Image

‘Laf değil, iş üreteceğiz’
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, "Amacımız laf değil, iş üretmek. Artık sistem bizimle değişiyor, laf ..

13

Image

‘Torba yasada vatandaş yok’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal torba yasada vatandaşın sorunlarına yönelik maddeler olmadığına dikkat çekti...

14

Image

‘Başkan Çoban Afyon’a mührünü vurdu’
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Afyonkarahisar’a 10 yıldır b..

15

Image

Vekillerden adaylara ziyaret
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesi ve Akha..

16

Image

AEV’den teşekkür
Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, vakfa destek verenlere teşekkür etti..

17

Image

‘Türkiye’nin en hayırlı derneği’
AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi, 7. Olağan Genel Kurulunda katıldı. Türkiye’nin en hayırlı der..

Sandığa gidin istikrarı devam ettirin | Gazete3.com.tr
Image

Sandığa gidin istikrarı devam ettirin


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Balıkesir programında yaptığı konuşmada 24 Haziran’da Türkiye’nin önünde önemli bir seçim olduğunu söyleyerek, “24 Haziran’da sandığa gidin ve istikrarı devam ettirin. Türkiye'nin önünü kesmek, yok etmek, işgal etmek şeklindeki birtakım teşebbüslerin bazı ülkeler tarafından planlandığını görmeyen yok diye tahmin ediyorum. Bunu anlatacağız. Dolayısıyla gümbür gümbür seçimleri kazanacağız” diye konuştu.
  SİYASET    14.05.2018 09:59:40

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Balıkesir’de bazı programlara katıldı. Bakanlığının temel atma ve tamamlanan yatırımının açılışında konuşan ve geçmişte bazı yatırımların temelinin atıldığını anlatan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları dile getirdi: "Bazı yatırımların temeli atılmış ama ödenek olmadığı için vatandaş, 'yatırım programından kalktığına kızmasın' diye 'iz ödenek' diye bir tabir bulmuşlar. İz ödenek ne biliyor musunuz? Yatırım yapılmasın, izi devam etsin. Yani o zamanın parasıyla bir milyon lira yatırım devam ediyor güya. O zamanki bir milyonla İstanbul'da tuvaletlere giriliyor. Yani şimdiki bir lira. Dolayısıyla burada yatırım falan yoktu. Cumhurbaşkanımız, başbakanlığı döneminde bana talimat verdi. 'Gideceksin, önce Balıkesir'in su meselesini çözeceksin.' dedi. Çok büyük yatırımlar yaptık."

"ÖNÜNÜZDE BİR SANDIK VAR"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bu projelerin hayata geçmesi ve devamının halka bağlı olduğunu dile getirerek, Balıkesirlilere şöyle seslendi: "Önünüzde bir sandık var, 24 Haziran. İstikrarın devamı için, Türkiye'nin çok daha büyümesi güçlenmesi, huzurun, ekonominin, büyümenin devamı için Balıkesir hazır mısın? Bu, bir siyasi mesele, parti meselesi değil. Devletimizin, milletimizin bekası, istiklalimiz ve istikbalimiz için çünkü Türkiye ile çok uğraşan var. Bu milleti özellikle yok etmek, vatanımızı ele geçirmek isteyen çok hain ülke var. Birtakım terör örgütlerini silahlandırıyorlar. PKK'yı kuran onlar. DEAŞ'ı kuran o hainler. İsimlerini değiştirip duruyorlar. Bizi saf sanıyorlar. Biz de saf olacak göz var mı? Sen istediğin kadar isim değiştir. Vallahi de PKK işte. Onlar Türkiye'nin önünü kesmek, yıkmak için oyun üstüne oyun kuruyorlar ama Cumhurbaşkanımız, onların oyunlarını fark etti. Biliyorsunuz, 15 Temmuz'da alçak, suratında meymeneti olmayan bir haini yetiştirmişler, içimize sokmuşlar. Türkiye'yi tamamen işgal etme şeklinde bir harekete, kalkışmaya kalktılar ama Recep Tayyip Erdoğan'ın cesareti, aziz milletimizin kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimi püskürtüldü. Bunda muvaffak olamayınca ne yapmak istediler? 'Biz güneyde, sınırlarda bir terör devleti kuralım, Türkiye'nin önünü keselim.' ama Sayın Cumhurbaşkanımız onu da yemedi. Hemen Fırat Kalkanı, arkasından Afrin."
“TÜRKİYE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye'nin emin adımlarla hedeflerine ilerlediğini vurgulayarak, "Kapı kapı dolaşarak inşallah bu seçimde de mutlaka herkesin gölünü kazanacağız. Bu mesele bir seçim meselesinden çıktı, bir devletin, milletin beka meselesi haline geldi. Görüyorsunuz Türkiye üzerinde ne oyunlar oynanıyor. Bunları size anlatmama gerek yok. Siz her şeyi biliyorsunuz. Türkiye'nin önünü kesmek, yükselişini önlemek, Recep Tayyip Erdoğan'ı, AK Parti'yi yok etmek için, tabii sadece AK Parti'yi değil, milleti yok etmek için büyük bir gayret var. Çünkü artık 'Çok oluyorsunuz' diyorlar. Ama biz inşallah destan yazmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ"

Türkiye'nin dünyadaki 10 büyük ekonomi arasında yerini alacağını anlatan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları söyledi: "Mazlum milletlerin umudu olan, gönül coğrafyamızın umudu olan Türkiye inşallah şanlı bayrağını ilelebet dalgalandıracak. Ama bu tamamen 24 Haziran'a kilitlendi. Dikkat ederseniz her türlü oyun oynanıyor. Çatı adayı bulmak istediler, ters gitti. Güney hudutlarımıza terör devleti kurmak istediler, olmadı. Şimdi her şeyi denediler en son işte dikkat ederseniz Twitter'deki mesajlara Türkiye'den değil, ABD'den, Avrupa'dan, Kanada'dan, Meksika'dan... Ya size ne bizim Türkiye'deki seçimlerden. Onlar 'Tamam' diyor ama biz 'Durmak yok, yola devam' diyoruz. Onların işi tamam. O manada onlara 'Tamam' diyebiliriz. Ama Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti için yola devam. Cumhurbaşkanımız start verdiği andan itibaren bu konuda gece gündüz çalışıyoruz."

"GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ CUMHURBAŞKANLIĞI"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye'nin dört bir tarafını dolaştıklarına işaret ederek, "Bu seçimlerde başta il başkanlarımız olmak üzere bütün teşkilatımız kapı kapı dolaşarak herkesin gönlünü kazanacağız. Bu seçimin basit bir seçim, parti meselesi olmadığını, milletimizin, devletimizin beka meselesi, istiklal ve istikbal meselesi olduğunu anlatmamız lazım. Türkiye'nin önünü kesmek, yok etmek, işgal etmek şeklindeki birtakım teşebbüslerin bazı ülkeler tarafından planlandığını görmeyen yok diye tahmin ediyorum. Bunu anlatacağız. Dolayısıyla gümbür gümbür seçimleri kazanacağız. Ama şuna da dikkat edelim bazı arkadaşlar 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı oraya gönderelim. Gerisi kolay.' diyorlarmış. Değil efendim. Biliyorsunuz yeni sistemde yani cumhurbaşkanlığı sisteminde kuvvetler ayrılığı tam olarak yerleşti. Yürütmenin başında Cumhurbaşkanı var. Ama yasama tamamen ayrı. Yasama tamamen bağımsız, çok daha etkin hale geldi. Dolayısıyla yasamadan destek almayan bir hükümet sıkıntı olabilir. Biz diyoruz ki 'Güçlü Meclis, güçlü Cumhurbaşkanlığı'. Bizim Meclis'te büyük oranda çoğunluğu elde etmemiz gerektiğini vatandaşa anlatalım lütfen” değerlendirmesinde bulundu.>>>Gazete3  SİYASET    14.05.2018 09:59:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.01.2019
17.01.2019
17.01.2019
OZEL HABERLER