Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Eski Türkiye hortlatılmak isteniyor’
Danıştay’ın Öğrenci Andı’nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etmesine tepki gösteren Eğitim Bir Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, “Eski..

2

Image

İl İl FET֒nün yaptıklarını anlatıyor
Yaklaşık 35 yıldır emniyet teşkilatının içerisinde yer alan 48 yaşındaki Polis Başmüffettişi Ahmet Sula, il il gezerek lise ve üniversite öğrencilerin..

3

Image

AEV ilgi odağı oldu
Afyon Eğitim Vakfı, yaptığı hizmetlerle toplumun her kesiminden vatandaşların olduğu gibi bürokrasinin önemli isimlerinin de dikkatini çekiyor...

4

Image

Başkan Çoban muhtarları ağırladı
Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarları makamında ağırlayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların halkla devlet arasında aracılık gibi önemli ..

5

Image

‘Halkın seçtiği bizim için kıymetlidir’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bazı hatırlatmalarda bulunan Sezen mesajında “Halkın seç..

6

Image

‘Muhtarlar demokrasinin beşiğidir’
Muhtarlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan Vali Mustafa Tutulmaz, muhtarların, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil ettiğini belirtti. ..

7

Image

Er ailesinin acı günü
Evinde geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle, Dinar Devlet Hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan AK Parti Dinar İlçe Başkanı ..

8

Image

‘Okullar eğitim kampüslerine dönüştürülmeli’
MHP İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilimizdeki okulların eğitim kampüsl..

9

Image

‘Muhtarlar devletin temsilcileridir’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Muhtarlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, muhtarlık teşkilatının devletin her noktadak..

10

Image

‘Devletle milletin bütünleşme harcı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, muhtarların devletle milletin bütünleşmesinin harcını oluşturduğunu belirtti. ..

11

Image

‘İttifakı halkla yapacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda yerel seçimlere ilişkin yol haritası gözden geçirildi. Yerel seçim topl..

12

Image

ETKİN PİŞMANLIĞI İSPATLAYANA TAHLİYE
FETÖ/PDY davalarında bir gelişme daha yaşandı. Yargıtay’ın bozduğu karar sonrasında Antalya’da dün İstinaf Mahkemesinde görülen davada iki sanık tahli..

13

Image

‘Sıkıntılara çözümlerimiz hazır’
Saadet Partisi İl STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ziyaretlerine devam ediyor. Yatırım ve Kalkınma Başkanı Hamza Gümüşkanat, STK ve Halkla İlişkiler..

14

Image

AK Parti Başmakçı’ya yeni atama
AK Parti Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine Kadir Elaziz getirildi. 15 kişilik asıl, 8 kişilik yedek yeni yönetim kurulu liste taslağını hazırlayarak A..

15

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

16

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

17

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

Sandığa gidin istikrarı devam ettirin | Gazete3.com.tr
Image

Sandığa gidin istikrarı devam ettirin


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Balıkesir programında yaptığı konuşmada 24 Haziran’da Türkiye’nin önünde önemli bir seçim olduğunu söyleyerek, “24 Haziran’da sandığa gidin ve istikrarı devam ettirin. Türkiye'nin önünü kesmek, yok etmek, işgal etmek şeklindeki birtakım teşebbüslerin bazı ülkeler tarafından planlandığını görmeyen yok diye tahmin ediyorum. Bunu anlatacağız. Dolayısıyla gümbür gümbür seçimleri kazanacağız” diye konuştu.
  SİYASET    14.05.2018 09:59:40

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Balıkesir’de bazı programlara katıldı. Bakanlığının temel atma ve tamamlanan yatırımının açılışında konuşan ve geçmişte bazı yatırımların temelinin atıldığını anlatan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları dile getirdi: "Bazı yatırımların temeli atılmış ama ödenek olmadığı için vatandaş, 'yatırım programından kalktığına kızmasın' diye 'iz ödenek' diye bir tabir bulmuşlar. İz ödenek ne biliyor musunuz? Yatırım yapılmasın, izi devam etsin. Yani o zamanın parasıyla bir milyon lira yatırım devam ediyor güya. O zamanki bir milyonla İstanbul'da tuvaletlere giriliyor. Yani şimdiki bir lira. Dolayısıyla burada yatırım falan yoktu. Cumhurbaşkanımız, başbakanlığı döneminde bana talimat verdi. 'Gideceksin, önce Balıkesir'in su meselesini çözeceksin.' dedi. Çok büyük yatırımlar yaptık."

"ÖNÜNÜZDE BİR SANDIK VAR"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bu projelerin hayata geçmesi ve devamının halka bağlı olduğunu dile getirerek, Balıkesirlilere şöyle seslendi: "Önünüzde bir sandık var, 24 Haziran. İstikrarın devamı için, Türkiye'nin çok daha büyümesi güçlenmesi, huzurun, ekonominin, büyümenin devamı için Balıkesir hazır mısın? Bu, bir siyasi mesele, parti meselesi değil. Devletimizin, milletimizin bekası, istiklalimiz ve istikbalimiz için çünkü Türkiye ile çok uğraşan var. Bu milleti özellikle yok etmek, vatanımızı ele geçirmek isteyen çok hain ülke var. Birtakım terör örgütlerini silahlandırıyorlar. PKK'yı kuran onlar. DEAŞ'ı kuran o hainler. İsimlerini değiştirip duruyorlar. Bizi saf sanıyorlar. Biz de saf olacak göz var mı? Sen istediğin kadar isim değiştir. Vallahi de PKK işte. Onlar Türkiye'nin önünü kesmek, yıkmak için oyun üstüne oyun kuruyorlar ama Cumhurbaşkanımız, onların oyunlarını fark etti. Biliyorsunuz, 15 Temmuz'da alçak, suratında meymeneti olmayan bir haini yetiştirmişler, içimize sokmuşlar. Türkiye'yi tamamen işgal etme şeklinde bir harekete, kalkışmaya kalktılar ama Recep Tayyip Erdoğan'ın cesareti, aziz milletimizin kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimi püskürtüldü. Bunda muvaffak olamayınca ne yapmak istediler? 'Biz güneyde, sınırlarda bir terör devleti kuralım, Türkiye'nin önünü keselim.' ama Sayın Cumhurbaşkanımız onu da yemedi. Hemen Fırat Kalkanı, arkasından Afrin."
“TÜRKİYE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye'nin emin adımlarla hedeflerine ilerlediğini vurgulayarak, "Kapı kapı dolaşarak inşallah bu seçimde de mutlaka herkesin gölünü kazanacağız. Bu mesele bir seçim meselesinden çıktı, bir devletin, milletin beka meselesi haline geldi. Görüyorsunuz Türkiye üzerinde ne oyunlar oynanıyor. Bunları size anlatmama gerek yok. Siz her şeyi biliyorsunuz. Türkiye'nin önünü kesmek, yükselişini önlemek, Recep Tayyip Erdoğan'ı, AK Parti'yi yok etmek için, tabii sadece AK Parti'yi değil, milleti yok etmek için büyük bir gayret var. Çünkü artık 'Çok oluyorsunuz' diyorlar. Ama biz inşallah destan yazmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ"

Türkiye'nin dünyadaki 10 büyük ekonomi arasında yerini alacağını anlatan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları söyledi: "Mazlum milletlerin umudu olan, gönül coğrafyamızın umudu olan Türkiye inşallah şanlı bayrağını ilelebet dalgalandıracak. Ama bu tamamen 24 Haziran'a kilitlendi. Dikkat ederseniz her türlü oyun oynanıyor. Çatı adayı bulmak istediler, ters gitti. Güney hudutlarımıza terör devleti kurmak istediler, olmadı. Şimdi her şeyi denediler en son işte dikkat ederseniz Twitter'deki mesajlara Türkiye'den değil, ABD'den, Avrupa'dan, Kanada'dan, Meksika'dan... Ya size ne bizim Türkiye'deki seçimlerden. Onlar 'Tamam' diyor ama biz 'Durmak yok, yola devam' diyoruz. Onların işi tamam. O manada onlara 'Tamam' diyebiliriz. Ama Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti için yola devam. Cumhurbaşkanımız start verdiği andan itibaren bu konuda gece gündüz çalışıyoruz."

"GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ CUMHURBAŞKANLIĞI"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye'nin dört bir tarafını dolaştıklarına işaret ederek, "Bu seçimlerde başta il başkanlarımız olmak üzere bütün teşkilatımız kapı kapı dolaşarak herkesin gönlünü kazanacağız. Bu seçimin basit bir seçim, parti meselesi olmadığını, milletimizin, devletimizin beka meselesi, istiklal ve istikbal meselesi olduğunu anlatmamız lazım. Türkiye'nin önünü kesmek, yok etmek, işgal etmek şeklindeki birtakım teşebbüslerin bazı ülkeler tarafından planlandığını görmeyen yok diye tahmin ediyorum. Bunu anlatacağız. Dolayısıyla gümbür gümbür seçimleri kazanacağız. Ama şuna da dikkat edelim bazı arkadaşlar 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı oraya gönderelim. Gerisi kolay.' diyorlarmış. Değil efendim. Biliyorsunuz yeni sistemde yani cumhurbaşkanlığı sisteminde kuvvetler ayrılığı tam olarak yerleşti. Yürütmenin başında Cumhurbaşkanı var. Ama yasama tamamen ayrı. Yasama tamamen bağımsız, çok daha etkin hale geldi. Dolayısıyla yasamadan destek almayan bir hükümet sıkıntı olabilir. Biz diyoruz ki 'Güçlü Meclis, güçlü Cumhurbaşkanlığı'. Bizim Meclis'te büyük oranda çoğunluğu elde etmemiz gerektiğini vatandaşa anlatalım lütfen” değerlendirmesinde bulundu.>>>Gazete3  SİYASET    14.05.2018 09:59:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.10.2018
20.10.2018
20.10.2018
OZEL HABERLER