Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

MHP’Lİ ESKİ BAŞKAN AK Parti’den aday adayı
Daha önce Milliyetçi Hareket Partisi’nden Dinar Belediye Başkanlığı yapan Muhammed Yıldırım, 2019 seçimlerinde AK Parti’den Dinar Belediye Başkan aday..

2

Image

‘SINIFI GEÇTİM’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, 24 Haziran seçimle..

3

Image

Çoban, Sezen’e başarılar diledi
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevinde başarılar diledi...

4

Image

‘Tatarlı’daki projeler göz dolduruyor’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Dinar ilçesine bağlı Tatarlı beldesini ziyaret ederek kapalı pazar yeri projesini inceledi. Özkaya, T..

5

Image

‘Büyük ve güçlü Türkiye’yi kuracağız’
AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Cumartesi günü gerçekleşecek olan 6. Olağan kongre öncesi bir basın açıklaması yaptı. Sezen açıklamasında yenil..

6

Image

‘KAZANACAĞIZ’
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, son günlerde Amerikan Doları’nda yaşanan ani yükselme hakkında açıklama ..

7

Image

‘Dolarla ilgili tedbirler alındı’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Megabirlik Medya’yı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti Afyonkarahisa..

8

Image

2. Haftanın Programı
17 Ağustos Cuma:..

9

Image

Spor Toto 1.Lig 1.Hafta toplu sonuçlar
..

10

Image

‘Yerel seçimlerden zaferle ayrılacağız’
AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüseyin Sezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekil..

11

Image

Eroğlu küs çifti barıştırdı
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Merkez Kurtuluş Caddesi’nde esnafları ziy..

12

Image

‘2071 vizyonunu sizlere emanet ediyoruz’
AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veys..

13

Image

Eroğlu’ndan Vali Tutulmaz’a ziyaret
Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. ..

14

Image

‘Yastık altında fatura ve borçlar var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Başmakçı ilçesinde ..

15

Image

Başkanlar İnce’yi karşıladı
Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılmak üzere Sandıklı’ya giden CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce’yi, CHP İl Başkanı S..

16

Image

Genel başkanların ayaküstü sohbeti
Sandıklılı sanayici, hayırsever işadamı Ahmet Yaşar’ın cenaze törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Demokrat P..

17

Image

‘2019’da yeni bir dönem başlayacak’
STK Temsilcilerini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “Yeni dönem hepimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah hep birlikte şehrimize güzel hi..

Sandığa gidin istikrarı devam ettirin | Gazete3.com.tr
Image

Sandığa gidin istikrarı devam ettirin


Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Balıkesir programında yaptığı konuşmada 24 Haziran’da Türkiye’nin önünde önemli bir seçim olduğunu söyleyerek, “24 Haziran’da sandığa gidin ve istikrarı devam ettirin. Türkiye'nin önünü kesmek, yok etmek, işgal etmek şeklindeki birtakım teşebbüslerin bazı ülkeler tarafından planlandığını görmeyen yok diye tahmin ediyorum. Bunu anlatacağız. Dolayısıyla gümbür gümbür seçimleri kazanacağız” diye konuştu.
  SİYASET    14.05.2018 09:59:40

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Balıkesir’de bazı programlara katıldı. Bakanlığının temel atma ve tamamlanan yatırımının açılışında konuşan ve geçmişte bazı yatırımların temelinin atıldığını anlatan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları dile getirdi: "Bazı yatırımların temeli atılmış ama ödenek olmadığı için vatandaş, 'yatırım programından kalktığına kızmasın' diye 'iz ödenek' diye bir tabir bulmuşlar. İz ödenek ne biliyor musunuz? Yatırım yapılmasın, izi devam etsin. Yani o zamanın parasıyla bir milyon lira yatırım devam ediyor güya. O zamanki bir milyonla İstanbul'da tuvaletlere giriliyor. Yani şimdiki bir lira. Dolayısıyla burada yatırım falan yoktu. Cumhurbaşkanımız, başbakanlığı döneminde bana talimat verdi. 'Gideceksin, önce Balıkesir'in su meselesini çözeceksin.' dedi. Çok büyük yatırımlar yaptık."

"ÖNÜNÜZDE BİR SANDIK VAR"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bu projelerin hayata geçmesi ve devamının halka bağlı olduğunu dile getirerek, Balıkesirlilere şöyle seslendi: "Önünüzde bir sandık var, 24 Haziran. İstikrarın devamı için, Türkiye'nin çok daha büyümesi güçlenmesi, huzurun, ekonominin, büyümenin devamı için Balıkesir hazır mısın? Bu, bir siyasi mesele, parti meselesi değil. Devletimizin, milletimizin bekası, istiklalimiz ve istikbalimiz için çünkü Türkiye ile çok uğraşan var. Bu milleti özellikle yok etmek, vatanımızı ele geçirmek isteyen çok hain ülke var. Birtakım terör örgütlerini silahlandırıyorlar. PKK'yı kuran onlar. DEAŞ'ı kuran o hainler. İsimlerini değiştirip duruyorlar. Bizi saf sanıyorlar. Biz de saf olacak göz var mı? Sen istediğin kadar isim değiştir. Vallahi de PKK işte. Onlar Türkiye'nin önünü kesmek, yıkmak için oyun üstüne oyun kuruyorlar ama Cumhurbaşkanımız, onların oyunlarını fark etti. Biliyorsunuz, 15 Temmuz'da alçak, suratında meymeneti olmayan bir haini yetiştirmişler, içimize sokmuşlar. Türkiye'yi tamamen işgal etme şeklinde bir harekete, kalkışmaya kalktılar ama Recep Tayyip Erdoğan'ın cesareti, aziz milletimizin kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimi püskürtüldü. Bunda muvaffak olamayınca ne yapmak istediler? 'Biz güneyde, sınırlarda bir terör devleti kuralım, Türkiye'nin önünü keselim.' ama Sayın Cumhurbaşkanımız onu da yemedi. Hemen Fırat Kalkanı, arkasından Afrin."
“TÜRKİYE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR”
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye'nin emin adımlarla hedeflerine ilerlediğini vurgulayarak, "Kapı kapı dolaşarak inşallah bu seçimde de mutlaka herkesin gölünü kazanacağız. Bu mesele bir seçim meselesinden çıktı, bir devletin, milletin beka meselesi haline geldi. Görüyorsunuz Türkiye üzerinde ne oyunlar oynanıyor. Bunları size anlatmama gerek yok. Siz her şeyi biliyorsunuz. Türkiye'nin önünü kesmek, yükselişini önlemek, Recep Tayyip Erdoğan'ı, AK Parti'yi yok etmek için, tabii sadece AK Parti'yi değil, milleti yok etmek için büyük bir gayret var. Çünkü artık 'Çok oluyorsunuz' diyorlar. Ama biz inşallah destan yazmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ"

Türkiye'nin dünyadaki 10 büyük ekonomi arasında yerini alacağını anlatan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, şunları söyledi: "Mazlum milletlerin umudu olan, gönül coğrafyamızın umudu olan Türkiye inşallah şanlı bayrağını ilelebet dalgalandıracak. Ama bu tamamen 24 Haziran'a kilitlendi. Dikkat ederseniz her türlü oyun oynanıyor. Çatı adayı bulmak istediler, ters gitti. Güney hudutlarımıza terör devleti kurmak istediler, olmadı. Şimdi her şeyi denediler en son işte dikkat ederseniz Twitter'deki mesajlara Türkiye'den değil, ABD'den, Avrupa'dan, Kanada'dan, Meksika'dan... Ya size ne bizim Türkiye'deki seçimlerden. Onlar 'Tamam' diyor ama biz 'Durmak yok, yola devam' diyoruz. Onların işi tamam. O manada onlara 'Tamam' diyebiliriz. Ama Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti için yola devam. Cumhurbaşkanımız start verdiği andan itibaren bu konuda gece gündüz çalışıyoruz."

"GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ CUMHURBAŞKANLIĞI"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye'nin dört bir tarafını dolaştıklarına işaret ederek, "Bu seçimlerde başta il başkanlarımız olmak üzere bütün teşkilatımız kapı kapı dolaşarak herkesin gönlünü kazanacağız. Bu seçimin basit bir seçim, parti meselesi olmadığını, milletimizin, devletimizin beka meselesi, istiklal ve istikbal meselesi olduğunu anlatmamız lazım. Türkiye'nin önünü kesmek, yok etmek, işgal etmek şeklindeki birtakım teşebbüslerin bazı ülkeler tarafından planlandığını görmeyen yok diye tahmin ediyorum. Bunu anlatacağız. Dolayısıyla gümbür gümbür seçimleri kazanacağız. Ama şuna da dikkat edelim bazı arkadaşlar 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı oraya gönderelim. Gerisi kolay.' diyorlarmış. Değil efendim. Biliyorsunuz yeni sistemde yani cumhurbaşkanlığı sisteminde kuvvetler ayrılığı tam olarak yerleşti. Yürütmenin başında Cumhurbaşkanı var. Ama yasama tamamen ayrı. Yasama tamamen bağımsız, çok daha etkin hale geldi. Dolayısıyla yasamadan destek almayan bir hükümet sıkıntı olabilir. Biz diyoruz ki 'Güçlü Meclis, güçlü Cumhurbaşkanlığı'. Bizim Meclis'te büyük oranda çoğunluğu elde etmemiz gerektiğini vatandaşa anlatalım lütfen” değerlendirmesinde bulundu.>>>Gazete3  SİYASET    14.05.2018 09:59:40

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.08.2018
17.08.2018
17.08.2018
OZEL HABERLER